Alan Dzagoev

نویسنده: Miladarsenal

وبلاگ من
نویسنده: Miladarsenal
I am a gunner
کل بازدید: 32,179 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

Alan Dzagoev

یک گزینه عالی

حالا که دنبال گوتزه و هازارد نمیریم حداقل باید دنبال یه هافبک تهاجمی دیگه باشیم چیزی که الان برای تیم خیلی واجبه.


به نظر من الان  Alan Dzagoev  گزینه عالی میتونه باشه.


اون الان تو زسکا مسکو بازی میکنه و میگن ستاره آینده روسیه است.


چلسی و منچسترم دنبالش بودن.


میتونید اطلاعاتش و تو ویکی پدیا ببینید.


البته این نظر من بود :دی

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohsen abbasi در 23/10/1390 | 01:15 گفت:

ونگر میخواد برای رونالدو مسی سیلوا تیاگو باهم پیشنهاد بده همرو شوکه کنه

میلاد کشوری در 22/10/1390 | 21:37 گفت:

خودتونو ناراحت نکنین بچه ها. خبری از بازیکن جدید نیست. هانری ر هم اوردن که بعدن بگن این بوده دیگه مهاجم می خواستیم چیکار. چند ساله هش قول خرید ژانویه و تابستون رو میدن، خریدی که در کار نیست هیچی هر کی هم سرش به تنش بیارزه می فروشن.
ای خدا خسته شدم. این کرونکه و ونگر از جون این آرسنال چی می خوان؟

Miladarsenal در 22/10/1390 | 21:23 گفت:

فعلا که هیچ خبری نیست من که چشمم آب نمیخوره اصلا بازیکن بگیریم.

سید امین هاشمی در 22/10/1390 | 20:30 گفت:

میلاد جان هرکی رو بخریم خوبه.حالا ببینیم که کیا تو ژانویه میان

علی ارشدی در 22/10/1390 | 19:43 گفت:

اریکسن بهتره هافبک تهاجمی هم هست البته این نظر شخصی منه

Miladarsenal در 22/10/1390 | 19:31 گفت:

بابا این مهاجم نیست هافبک هجومیه تعداد گلای زده اش بالاست
اینم یه ویدئو ازش فقط یه کم قدیمیه الان خیلی بهتره :دی

http://www.mediafire.com/?33tr954bjqfzemp

محمد اصغری در 22/10/1390 | 18:43 گفت:

بابا تی تی جون رو اورده.مگه بس نیست....؟
تاز نیمکتمون هم پر از ستاره هستش.مگه وقتی شب میشه نیمکت ارسنال رو نمی بینید که نور میده............بوووووووووووق

mohammad ali در 22/10/1390 | 17:22 گفت:

نه اشتباه گفتی؛ به همین خیار باش

مجید در 22/10/1390 | 16:00 گفت:

تو همین خیال باش؟؟؟؟؟؟

امیررضا در 22/10/1390 | 15:17 گفت:

بره ژاوی رو بگیره..قهرمانیم:))))

علی ارشدی در 22/10/1390 | 14:03 گفت:

هافبک خوب الان اریکسن تو آژاکسه لادروپ جدید لقبشه

mohammad ali در 22/10/1390 | 13:44 گفت:

این مهاجمه. خرید هافبک هم ضروری نیسا چون جک میاد

davood در 22/10/1390 | 13:14 گفت:

خرید هافبک ضروری هست من این بازیکن رو نمیشناسم ولی اگه خوب باشه امیدوارم بخریمش البته من اریکسن هافبک دانمارکی اژآکس رو خیلی دوست دارم

mohammad ali در 22/10/1390 | 13:07 گفت:

لینک بده

Miladarsenal در 22/10/1390 | 12:48 گفت:

اولا جکی پستش فرق میکنه دوما مطمئن باش استعداد یابهای باشگاه زیر نظر دارنش فقط نظر من نبوده.....

شاهین فدوی در 22/10/1390 | 12:39 گفت:

جکی بیااااااااااااااااااااااا

hamed در 22/10/1390 | 12:35 گفت:

آرسنال باید بازیکن بخره........

mohammad ali در 22/10/1390 | 12:11 گفت:

نظر تو

mohammad ali در 22/10/1390 | 12:10 گفت:

حتما ونگر میخره... آخه بنده خدا کی میاد به نظر توجه کنه...