Alan Dzagoev

نویسنده: Miladarsenal

وبلاگ من
نویسنده: Miladarsenal
I am a gunner
کل بازدید: 33,168 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

Alan Dzagoev

یک گزینه عالی

حالا که دنبال گوتزه و هازارد نمیریم حداقل باید دنبال یه هافبک تهاجمی دیگه باشیم چیزی که الان برای تیم خیلی واجبه.


به نظر من الان  Alan Dzagoev  گزینه عالی میتونه باشه.


اون الان تو زسکا مسکو بازی میکنه و میگن ستاره آینده روسیه است.


چلسی و منچسترم دنبالش بودن.


میتونید اطلاعاتش و تو ویکی پدیا ببینید.


البته این نظر من بود :دی

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohsen abbasi در 23/10/1390 | 01:15 گفت:

ونگر میخواد برای رونالدو مسی سیلوا تیاگو باهم پیشنهاد بده همرو شوکه کنه

میلاد کشوری در 22/10/1390 | 21:37 گفت:

خودتونو ناراحت نکنین بچه ها. خبری از بازیکن جدید نیست. هانری ر هم اوردن که بعدن بگن این بوده دیگه مهاجم می خواستیم چیکار. چند ساله هش قول خرید ژانویه و تابستون رو میدن، خریدی که در کار نیست هیچی هر کی هم سرش به تنش بیارزه می فروشن.
ای خدا خسته شدم. این کرونکه و ونگر از جون این آرسنال چی می خوان؟

Miladarsenal در 22/10/1390 | 21:23 گفت:

فعلا که هیچ خبری نیست من که چشمم آب نمیخوره اصلا بازیکن بگیریم.

سید امین هاشمی در 22/10/1390 | 20:30 گفت:

میلاد جان هرکی رو بخریم خوبه.حالا ببینیم که کیا تو ژانویه میان

علی ارشدی در 22/10/1390 | 19:43 گفت:

اریکسن بهتره هافبک تهاجمی هم هست البته این نظر شخصی منه

Miladarsenal در 22/10/1390 | 19:31 گفت:

بابا این مهاجم نیست هافبک هجومیه تعداد گلای زده اش بالاست
اینم یه ویدئو ازش فقط یه کم قدیمیه الان خیلی بهتره :دی

http://www.mediafire.com/?33tr954bjqfzemp

محمد اصغری در 22/10/1390 | 18:43 گفت:

بابا تی تی جون رو اورده.مگه بس نیست....؟
تاز نیمکتمون هم پر از ستاره هستش.مگه وقتی شب میشه نیمکت ارسنال رو نمی بینید که نور میده............بوووووووووووق

mohammad ali در 22/10/1390 | 17:22 گفت:

نه اشتباه گفتی؛ به همین خیار باش

مجید در 22/10/1390 | 16:00 گفت:

تو همین خیال باش؟؟؟؟؟؟

امیررضا در 22/10/1390 | 15:17 گفت:

بره ژاوی رو بگیره..قهرمانیم:))))

علی ارشدی در 22/10/1390 | 14:03 گفت:

هافبک خوب الان اریکسن تو آژاکسه لادروپ جدید لقبشه

mohammad ali در 22/10/1390 | 13:44 گفت:

این مهاجمه. خرید هافبک هم ضروری نیسا چون جک میاد

davood در 22/10/1390 | 13:14 گفت:

خرید هافبک ضروری هست من این بازیکن رو نمیشناسم ولی اگه خوب باشه امیدوارم بخریمش البته من اریکسن هافبک دانمارکی اژآکس رو خیلی دوست دارم

mohammad ali در 22/10/1390 | 13:07 گفت:

لینک بده

Miladarsenal در 22/10/1390 | 12:48 گفت:

اولا جکی پستش فرق میکنه دوما مطمئن باش استعداد یابهای باشگاه زیر نظر دارنش فقط نظر من نبوده.....

شاهین فدوی در 22/10/1390 | 12:39 گفت:

جکی بیااااااااااااااااااااااا

hamed در 22/10/1390 | 12:35 گفت:

آرسنال باید بازیکن بخره........

mohammad ali در 22/10/1390 | 12:11 گفت:

نظر تو

mohammad ali در 22/10/1390 | 12:10 گفت:

حتما ونگر میخره... آخه بنده خدا کی میاد به نظر توجه کنه...