این چه کاریه.....؟؟؟تحریم کنید؟؟!!

نویسنده: hamidtopchi

وبلاگ من
نویسنده: hamidtopchi
پسر خوبیم اگه فشار زندگی روم نباشه و ریلکس باشم!!!تا ابد آرسنالیم
کل بازدید: 18,610 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

این چه کاریه.....؟؟؟تحریم کنید؟؟!!

به همه سلام میکنم یه لحظه گوش کنید!!!
تحریم بله تحریم!!


من خودم از کساییم که به همه تیم ها و افکار احترام میزارم!!!
ولی اینکار دوست نسبتا محترم اینقدر زشته که اگه آرسنالی هم باشه حاضر به قبولش نیستم!!!بهتره که اعصاب خودمون رو به خاطر یه آدم کم ظرفیت و سست عنصر خراب نکنیم و همچنان به هواداری از تیم محبوبمون بپردازیم!باشد که دوست نسبتا محترممون هواسش جمع بشه و از اینکارا دیگه نکنه!!من کار ندارم هوادار چه تیمیه طرفدار هر تیمیه مایه شرمساری سایر هوادارای اون تیمه!!نیازی به بن کردن این شخص نیست کافی است که خودمون ایشون رو تحریم کنیم و از پست هاش دیدن نکنیم اونوقت که به ریش خودش میخنده اگه پست بزاره!!هرکی با سخنان من موافقه یه نظر درموردش بزاره و یا تکمیلش کنه!!!
نظرتون چیه؟
تا ابد آرسنال:)))))
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 23/8/1390 | 22:15 گفت:

مثل اینکه شرشون کم شده فعلا

سیدعلی موسوی امامزاده در 23/8/1390 | 18:17 گفت:

سلام خدمت همه هواخواهان آرسنال و حمید پوربهی عزیز!
منم با نظرت که نظر همه هست موافقم ایده جالبیه!
راستی حمید منم بوشهری ام بچه امامزاده-خوشبختم!

حسین عسگریان در 23/8/1390 | 18:00 گفت:

حمید جان شرمنده من یکم گیج شدم شما همونی که جورو روخیلی دوست داره؟

hamidtopchi در 23/8/1390 | 17:39 گفت:

پس حالا که اکثرا قبول دارن این نظر رو پس به این ایده احترام بگذاریم صرفت نه این که ایده ی منه نه چون یک ایده ایه که اکثرا قبولش دارن پس همگی این نظر رو به مرحله ی اجرا برسونید!!!تشکر از همه ی دوستان!!!!
فقط یه چیزی با امیر مجاهد عزیز هستم اسم من (حمید) که تو سایت (hamidtopchi)هست نه حامد!!!اگه راجع به عکس آواتار که گفتی منظورت عکس منه من اونو پاکش کردم و ندارمش دیگه و وقتی عکس به این قشنگی هست چرا اون عکس رو بزارم!!به هر حال اگه با من بودی ممنونم که نظر دادی!!!واز اینکه hamid(حمید) نمی نویسید و hamed(حامد)مینویسیدناراحت نمیشم ولی گیج میشم و ممکنه یه وقت ناخواسته جوابتون ندم!!!همه آرسنالیا رو دوست دارم و تا ابد آرسنال

علیرضا در 23/8/1390 | 17:08 گفت:

موافقم........نظر خوبی دادی..........
بالاخره اون بنده خدا هم تقصیر خودش نیست..........حتما مشکلاتی داره..........

امیر مجاهد در 23/8/1390 | 14:10 گفت:

hamed jan un axeyo bishtar dus dashtam!!

حمید رضا قزوینیان در 23/8/1390 | 13:25 گفت:

داداش من نه موافقم نه مخالف
ولی یه سوال:از کجا بفهمیم پست مال اونه که بازش نکنیم؟
چون از یه تیترهایی استفاده میکنه که آدم دوست داره بخونه،بعد که میره توش میبینه ماله اونه
همینطوری بود که یهو 450 تا بازدید کننده داشت
مرسی

محمد اصغری در 23/8/1390 | 11:59 گفت:

منم موافقم.
از قدیم گفتن جواب ابله هان خاموشیست.
دوستان در مورد این چند نفر روش های مختلفی ارائه شده بود ازجمله ملاطفت،برخورد و ... که با توجه به بی حیایی حریف هیچ کدومش جواب نداد.ولی به نظر میرسه این روش بهتر جواب بده تا جو کانون هم به حالت عادی برگرده.

توپچی جنوب در 23/8/1390 | 06:18 گفت:

حامد جون کی رو میگی :منظورت اون بچه یتیم بیچاره بدبخت اواره است که بیخانمانه و به سایت ما پناه اورده؟
بخدا اون از جورو که اینقدر دوسش داری بیچاره و اواره تره !!!!!!!!!!!!!!!!
میدو نید اگه بهش محل نزارید مثل چیه: دقیقا مثل اینکه از کنار یه گدای بدبخت و بیچاره و بی سرپناه رد بشی و وقتی اون ملتمسانه بهت نگاه میکنه و تو محلش نزاری و از کنار اون گدای بدبخت و بیچاره و بی خانمان رد بشی!!!!!

بخدا بچه ها این گدای بدبخت بی چاره بی خانمان رحم کنید این اگه تردش کنید جایی نداره بره حرف بزنه بعدش منزوی میشه وافسرده میشه میره معتاد میشه و بعدش خود کشی میکنه وگناهش میوفته گردن شماها دیگه با خودتونه
به نظر من این گدای بدبخت وبی چاره و اواره و بی خانمان گناه داره ..........

سید امین هاشمی در 23/8/1390 | 01:56 گفت:

واستا من یه فحش به اون بدم بعد.حیف که دختر از بلاگا دیدن میکنه.استغفر الله

محمد جواد در 23/8/1390 | 01:21 گفت:

موافقم.
فقط همه برو بچه ها یه لطفی بکنن این *قطعنامه تحریم* علیه اون مزدور مخلل امنیت سایت رو به اطلاع بقیه برسونین.

Ali&MT در 23/8/1390 | 01:11 گفت:

باريك ... فكر منم همين بود ... موافقم داداش

حسین عسگریان در 23/8/1390 | 00:43 گفت:

منم موافقم بهترین راه همینه

saeed در 23/8/1390 | 00:06 گفت:

منم موافقم این جوری خودش اتوماتیک وار بن میشه

علی ارشدی در 22/8/1390 | 23:58 گفت:

موافقم

mostafaa در 22/8/1390 | 23:55 گفت:

من موافقم
البته جواشم دادم وسوزوندمش ولی دیگه پستشو نمی خونم