این چه کاریه.....؟؟؟تحریم کنید؟؟!!

نویسنده: hamidtopchi

وبلاگ من
نویسنده: hamidtopchi
پسر خوبیم اگه فشار زندگی روم نباشه و ریلکس باشم!!!تا ابد آرسنالیم
کل بازدید: 18,495 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .
مارتین کیون درمورد اینکه آیا آرسنال بازیکن دیگری جذب میکند یا نه :

"نمیدانم که آیا بودجه کافی وجود دارد یا نه. فکر میکنم اگر امری بخواهد بازیکنی جذب کند باید چند بازیکن را بفروشد. بنظر نمیرسد که این اتفاق در پنجره نقل انتقالات اتفاق بیوفتد. فکر میکنم که او احتمالا کار خود در بازار به خوبی انجام داده است.

او [ امری ] قرار است با آرسنال و گروهی که کار میکند آماده شود و خواهند دید که تا چه حدی پیش میروند و احتمالا در نقل انتقالات زمستانی به بازار برگردند و بازیکن به خدمت بگیرند. فقط زمانی که فصل شروع بشود و آنها بازی های واقعی خود را انجام بدهند شما خواهید فهمید چه کسانی (بازیکنانی) میتوانند کار خود را انجام بدهند و چه کسانی نمیتوانند."[مجله آرسنال] مارتین کیون درمورد اینکه آیا آرسنال بازیکن دیگری جذب میکند یا نه : "نمیدانم که آیا بودجه کافی وجود دارد یا نه. فکر میکنم اگر امری بخواهد بازیکنی جذب کند باید چند بازیکن را بفروشد. بنظر نمیرسد که این اتفاق در پنجره نقل انتقالات اتفاق بیوفتد. فکر میکنم که او احتمالا کار خود در بازار به خوبی انجام داده است. او [ امری ] قرار است با آرسنال و گروهی که کار میکند آماده شود و خواهند دید که تا چه حدی پیش میروند و احتمالا در نقل انتقالات زمستانی به بازار برگردند و بازیکن به خدمت بگیرند. فقط زمانی که فصل شروع بشود و آنها بازی های واقعی خود را انجام بدهند شما خواهید فهمید چه کسانی (بازیکنانی) میتوانند کار خود را انجام بدهند و چه کسانی نمیتوانند."[مجله آرسنال]
برنامه تیم بانوان آرسنال در فصل جدید اعلام شد. دختران پیش از شروع فصل ۱٩ آگوست برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام کانتیننشال تایر به مصاف وستهام بروند و در اولین دیدار لیگ با لیورپول دیدار کنند. برنامه تیم بانوان آرسنال در فصل جدید اعلام شد. دختران پیش از شروع فصل ۱٩ آگوست برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام کانتیننشال تایر به مصاف وستهام بروند و در اولین دیدار لیگ با لیورپول دیدار کنند.
بازی‌های قابل قبول اسمیت باعث شد تا بعد از بازگشت تیم به لندن ، آرسنال با او قرارداد حرفه‌ای امضا کند. بازی‌های قابل قبول اسمیت باعث شد تا بعد از بازگشت تیم به لندن ، آرسنال با او قرارداد حرفه‌ای امضا کند.
پیروزی ۳-۱ اتلتیکو مقابل آرسنال در ضربات پنالتی - بازی در ۹۰ دقیقه ۱-۱ مساوی به پایان رسیده بود. آرسنال ۱ امتیاز و اتلتیکو ۲ امتیاز از این بازی دریافت کردند. پیروزی ۳-۱ اتلتیکو مقابل آرسنال در ضربات پنالتی - بازی در ۹۰ دقیقه ۱-۱ مساوی به پایان رسیده بود. آرسنال ۱ امتیاز و اتلتیکو ۲ امتیاز از این بازی دریافت کردند.
الکس ایوبی در آستانه ی تمدید قراداد با باشگاه قرار دارد. به گزارش نشریه میرور ، به نظر میرسد اونای امری سرمربی جدید آرسنال به الکس ایوبی اعتقاد دارد و با وجود داشتن چندیدن پیشنهاد مختلف قصد دارد او را در باشگاه نگه دارد .ایوبی در سال ۲۰۱۵ قرارداد ۵ ساله ای با باشگاه به امضا رسانید که او را تا سال ۲۰۲۰ در باشگاه نگه میداشت . حال سرمربی جدید تیم تصمیم گرفته است که قراداد او را مجددا تا سال ۲۰۲۲ تمدید کند. سه تیم میلان ، لاتزیو و اورتون به جذب الکس ایوبی علاقه مند بودند . الکس ایوبی در آستانه ی تمدید قراداد با باشگاه قرار دارد. به گزارش نشریه میرور ، به نظر میرسد اونای امری سرمربی جدید آرسنال به الکس ایوبی اعتقاد دارد و با وجود داشتن چندیدن پیشنهاد مختلف قصد دارد او را در باشگاه نگه دارد .ایوبی در سال ۲۰۱۵ قرارداد ۵ ساله ای با باشگاه به امضا رسانید که او را تا سال ۲۰۲۰ در باشگاه نگه میداشت . حال سرمربی جدید تیم تصمیم گرفته است که قراداد او را مجددا تا سال ۲۰۲۲ تمدید کند. سه تیم میلان ، لاتزیو و اورتون به جذب الکس ایوبی علاقه مند بودند .
ایوبی مورد توجه لازیو قرار گرفته است.لازیو باید حدود ۲۵ میلیون یورو برای خرید ایوبی هزینه کند. ایوبی زیر نظر یکی از قدرتمندترین تیم های سری‌آ قرار دارد. لازیو پیش از این یک بازیکن نیجریه‌ای دیگر به نام "اونازی" داشته است و میخواهد تا یک بازیکن دیگر از همین کشور را به خدمت بگیرد. ایوبی هم اکنون همراه آرسنال و اونای امری در تور سنگاپور به سر میبرد، اما علاقه امری به اشتن یک ویـــنگر و یک هافبک دفاعی شاید بتواند دلیل خوبی برای فروش ایوبی باشد.
ایوبی مورد توجه لازیو قرار گرفته است.لازیو باید حدود ۲۵ میلیون یورو برای خرید ایوبی هزینه کند. ایوبی زیر نظر یکی از قدرتمندترین تیم های سری‌آ قرار دارد. لازیو پیش از این یک بازیکن نیجریه‌ای دیگر به نام "اونازی" داشته است و میخواهد تا یک بازیکن دیگر از همین کشور را به خدمت بگیرد. ایوبی هم اکنون همراه آرسنال و اونای امری در تور سنگاپور به سر میبرد، اما علاقه امری به اشتن یک ویـــنگر و یک هافبک دفاعی شاید بتواند دلیل خوبی برای فروش ایوبی باشد.

این چه کاریه.....؟؟؟تحریم کنید؟؟!!

به همه سلام میکنم یه لحظه گوش کنید!!!
تحریم بله تحریم!!


من خودم از کساییم که به همه تیم ها و افکار احترام میزارم!!!
ولی اینکار دوست نسبتا محترم اینقدر زشته که اگه آرسنالی هم باشه حاضر به قبولش نیستم!!!بهتره که اعصاب خودمون رو به خاطر یه آدم کم ظرفیت و سست عنصر خراب نکنیم و همچنان به هواداری از تیم محبوبمون بپردازیم!باشد که دوست نسبتا محترممون هواسش جمع بشه و از اینکارا دیگه نکنه!!من کار ندارم هوادار چه تیمیه طرفدار هر تیمیه مایه شرمساری سایر هوادارای اون تیمه!!نیازی به بن کردن این شخص نیست کافی است که خودمون ایشون رو تحریم کنیم و از پست هاش دیدن نکنیم اونوقت که به ریش خودش میخنده اگه پست بزاره!!هرکی با سخنان من موافقه یه نظر درموردش بزاره و یا تکمیلش کنه!!!
نظرتون چیه؟
تا ابد آرسنال:)))))
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 23/8/1390 | 22:15 گفت:

مثل اینکه شرشون کم شده فعلا

سیدعلی موسوی امامزاده در 23/8/1390 | 18:17 گفت:

سلام خدمت همه هواخواهان آرسنال و حمید پوربهی عزیز!
منم با نظرت که نظر همه هست موافقم ایده جالبیه!
راستی حمید منم بوشهری ام بچه امامزاده-خوشبختم!

حسین عسگریان در 23/8/1390 | 18:00 گفت:

حمید جان شرمنده من یکم گیج شدم شما همونی که جورو روخیلی دوست داره؟

hamidtopchi در 23/8/1390 | 17:39 گفت:

پس حالا که اکثرا قبول دارن این نظر رو پس به این ایده احترام بگذاریم صرفت نه این که ایده ی منه نه چون یک ایده ایه که اکثرا قبولش دارن پس همگی این نظر رو به مرحله ی اجرا برسونید!!!تشکر از همه ی دوستان!!!!
فقط یه چیزی با امیر مجاهد عزیز هستم اسم من (حمید) که تو سایت (hamidtopchi)هست نه حامد!!!اگه راجع به عکس آواتار که گفتی منظورت عکس منه من اونو پاکش کردم و ندارمش دیگه و وقتی عکس به این قشنگی هست چرا اون عکس رو بزارم!!به هر حال اگه با من بودی ممنونم که نظر دادی!!!واز اینکه hamid(حمید) نمی نویسید و hamed(حامد)مینویسیدناراحت نمیشم ولی گیج میشم و ممکنه یه وقت ناخواسته جوابتون ندم!!!همه آرسنالیا رو دوست دارم و تا ابد آرسنال

علیرضا در 23/8/1390 | 17:08 گفت:

موافقم........نظر خوبی دادی..........
بالاخره اون بنده خدا هم تقصیر خودش نیست..........حتما مشکلاتی داره..........

امیر مجاهد در 23/8/1390 | 14:10 گفت:

hamed jan un axeyo bishtar dus dashtam!!

حمید رضا قزوینیان در 23/8/1390 | 13:25 گفت:

داداش من نه موافقم نه مخالف
ولی یه سوال:از کجا بفهمیم پست مال اونه که بازش نکنیم؟
چون از یه تیترهایی استفاده میکنه که آدم دوست داره بخونه،بعد که میره توش میبینه ماله اونه
همینطوری بود که یهو 450 تا بازدید کننده داشت
مرسی

محمد اصغری در 23/8/1390 | 11:59 گفت:

منم موافقم.
از قدیم گفتن جواب ابله هان خاموشیست.
دوستان در مورد این چند نفر روش های مختلفی ارائه شده بود ازجمله ملاطفت،برخورد و ... که با توجه به بی حیایی حریف هیچ کدومش جواب نداد.ولی به نظر میرسه این روش بهتر جواب بده تا جو کانون هم به حالت عادی برگرده.

توپچی جنوب در 23/8/1390 | 06:18 گفت:

حامد جون کی رو میگی :منظورت اون بچه یتیم بیچاره بدبخت اواره است که بیخانمانه و به سایت ما پناه اورده؟
بخدا اون از جورو که اینقدر دوسش داری بیچاره و اواره تره !!!!!!!!!!!!!!!!
میدو نید اگه بهش محل نزارید مثل چیه: دقیقا مثل اینکه از کنار یه گدای بدبخت و بیچاره و بی سرپناه رد بشی و وقتی اون ملتمسانه بهت نگاه میکنه و تو محلش نزاری و از کنار اون گدای بدبخت و بیچاره و بی خانمان رد بشی!!!!!

بخدا بچه ها این گدای بدبخت بی چاره بی خانمان رحم کنید این اگه تردش کنید جایی نداره بره حرف بزنه بعدش منزوی میشه وافسرده میشه میره معتاد میشه و بعدش خود کشی میکنه وگناهش میوفته گردن شماها دیگه با خودتونه
به نظر من این گدای بدبخت وبی چاره و اواره و بی خانمان گناه داره ..........

سید امین هاشمی در 23/8/1390 | 01:56 گفت:

واستا من یه فحش به اون بدم بعد.حیف که دختر از بلاگا دیدن میکنه.استغفر الله

محمد جواد در 23/8/1390 | 01:21 گفت:

موافقم.
فقط همه برو بچه ها یه لطفی بکنن این *قطعنامه تحریم* علیه اون مزدور مخلل امنیت سایت رو به اطلاع بقیه برسونین.

Ali&MT در 23/8/1390 | 01:11 گفت:

باريك ... فكر منم همين بود ... موافقم داداش

حسین عسگریان در 23/8/1390 | 00:43 گفت:

منم موافقم بهترین راه همینه

saeed در 23/8/1390 | 00:06 گفت:

منم موافقم این جوری خودش اتوماتیک وار بن میشه

علی ارشدی در 22/8/1390 | 23:58 گفت:

موافقم

mostafaa در 22/8/1390 | 23:55 گفت:

من موافقم
البته جواشم دادم وسوزوندمش ولی دیگه پستشو نمی خونم