علایق بازیکن مورد علاقه خیلیا!!

نویسنده: hamidtopchi

وبلاگ من
نویسنده: hamidtopchi
پسر خوبیم اگه فشار زندگی روم نباشه و ریلکس باشم!!!تا ابد آرسنالیم
کل بازدید: 41,490 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

علایق بازیکن مورد علاقه خیلیا!!

علایق فابرگاس در این پست گفته شده!
اگه خواستین نظر بدین خواهشن یک وقت توهین نکنید!!
تا ابد آرسنال!!:)


1)فابرگاس عاشق عروسک است و دائما در حال جمع آوری مدل های مختلفی از عروسک است و در مدت یک هفته به گفته ی ماتیو فلامینی که دوستی نزدیکی با وی دارد توانسته به اندازه ی یک اتاق کاملا پر،عروسک بخرد.البته خودش از میان این همه عروسک به خرس های عروسکی علاقه ی شدیدی دارد.
لازم به ذکر است که او بیش از این کلکسیون هایی از وسایل عتیقه،کفش، قلم،شمشیر....را نیز جمع آوری کرده است.

2)کابوسی به نام جنیفر لوپز:
من شاید جزو معدود ادم های دنیا باشم که از لوپز متنفرم و به نظرم او هیچ چیزی به نام استعداد در خود ندارد و من از این همه پیشرفت او در تعجبم.بیشتر یک شاهزاده ی احمق است تا یک هنرمند!!که طرفداران بیشماری داشته باشد.

3)لباس های خیس:
ادم های بسیاری را دیده ام که از راه رفتن زیر باران لذت می برند اما برای من این کار هیچ جذابیتی ندارد و تقریبا نوعی خود ازاری است این کارهای به اصطلاح شاعرانه حال مرا می گیرد چون به نظرم عشق گرم است اما خیس نیست....

4)سلطان پلی استیشن:
حاضرم شرط ببندم در بازی های مبارزه ای پلی استیشن کسی به گرد پای من همخ نمی رسد من یکه و تنها حاضرم با کل اعضای باشگاه آرسنال مسابقه بدهم و مطمئن باشید همه ی انها را می برم این سرگرمی از کودکی با من است و هنوز یقه ی مرا ول نکرده است وقتی خودم را جای قهرمان بازی می گذارم حسابی لذت می برم ادم برای لحظه ای احساس می کند یک قهرمان بی چون و چراست

5)کیلومترها بدون ترمز:
بدون شک هیچ کدام از لذت های دنیا به اندازه ی ماشین سواری مرا سر کیف نمی اورد چون عاشق سرعت هستم ان هم سرعت دیوانه وار،طوریکه متوجه مناظر اطراف نشوم و قثط سایه هایی را ببینم که از کنارم می گذرند البته رانندگی در خیابانهای شلوغ را دوست ندارم چون فقط سر و صداست

6)من از سالهای دور از کشف معما و حل مسائل بیزار بودم اما بخ نظرم جدول یکی از بدترین آنهاست واقعا چه معنی دارد که ادم خودش را به خاطر یافتن جواب سوالی که نمی داند در منگنه بگذارد؟؟

7)من برای تمرکز و ارامش فکری هیچ چیزی را به اندازه ی شنا در اب نیم گرم موثر نمی دانم

8)بسکتبال:
به بسکتبال علاقه ی زیادی دارم و شاید دلیل اینکه به سمت بسکتبال نرفتم و فوتبال را انتخاب کردم قد کوتاهم بود

9)شمشیر جادو:
فوتبال هرگز مشخص نمی کند که تا چه زمانی بازی خواهی کرد و هر لحظه ممکن است با یک مصدومیت از دنیای فوتبال کنار بروی من هم به این دلیل ترجیح دادم تا منبع دیگری داشته باشم من در یک مجتمع تفریحی در لندن سرمایه گذاری کردم و بخشی از این مجتمع را خریدم جالب تریت بخش در این مجتمع یک وسیله بازی به نام شمشیر جادو برای زور ازمایی است و جوایز این بازی را خودم اهدا می کنم.

10)سینما با پاپ کورن:
اصلا اگر پاپ کورن اختراع نمی شد فیلم دیدن هیچ ارزشی نداشت چون این محصول استرس همه جانبه ی فیلم را در ادم کم می کند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

یاسر بحرینی در 2/9/1390 | 19:58 گفت:

بجه کسی سایتی سراغ نداره که بازی رو بخش میکنه

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 19:39 گفت:

منم از لوپز بدم میاد.عاشق ژان رنو هستم.عاشق ساعت تراست و ادکلن دیور هستم

علی ارشدی در 2/9/1390 | 19:37 گفت:

باز بحث این بابا راه افتاده چرا کسی به من محل نمیده؟ بابا جمع کنید این بحثا رو مگه الان اینا بازیکن آرسنالن که براشون پست درست میکنید به ما چه که سسک چی دوست داره مگه اینجا کانون طرفدارای فابرگاسه خواهش دوستانه دیگه از این بازیکنا حرف نزنید

توپچی جنوب در 2/9/1390 | 19:13 گفت:

من فکر میکنم تو ارسنال به جز تی تی وپیرس و کاپیتان پت که همیشه دوست داشتنی هستند بقیه بعد از رفتنشون هیچ گاه تو دلم جایی نداشتند و نخواهند داشت فابرگاس و نصری هم که اصلا حرفشون رو نزن!!!!!!

حمید جون با اینکه خیلی دوست دارم و احترام زیادی واست قائلم ولی با این نظرت مخالفم و ای کاش علایق بازیکنی رو میزاشتی که الان تو ارسنال توپ میزد!!!!!!

توپچی جنوب در 2/9/1390 | 19:11 گفت:

من فکر میکنم تو ارسنال به جز تی تی وپیرس و کاپیتان پت که همیشه دوست داشتنی هستند بقیه بعد از رفتنشون هیچ گاه تو دلم جایی نداشتند و نخواهند داشت فابرگاس و نصری هم که اصلا حرفشون رو نزن!!!!!!

حمید جون با اینکه خیلی دوست دارم و احترام زیادی واست قائلم ولی با این نظرت مخالفم و ای کاش علایق بازیکنی رو میزاشتی که الان تو ارسنال توپ میزد!!!!!!

محمدرضاجاشي در 2/9/1390 | 18:25 گفت:

حامد من هيچ حس محبت اميزي به سسك ندارم ولي ارسناليم
سسك يه خائنه وازش طرفداري نكنيد
درضمن وقتي كه بارسا براش اهميتي قائل نبود ارسنال بش اعتماد كرد وبها داد اما اون دينش رو به ارسنال ادا نكرد
شما اين خائن رو با جرارد مقايسه كن كه چطور وفادار بود
كاپيتاني ارسنالو به نيمكت بارسا ارزون فروخت

میلاد حسینی در 2/9/1390 | 17:39 گفت:

سلام آقای hamidtopchi
من کاری ندارم که فابرگاس خوب بود یا بد و یا با غیرت بود یا بی غیرت ولی اینجا هر کسی بعنوان عضوی از سایت و هوادار آرسنال میتونه حرف دلش را بزنه و نظرش را اعلام کنه و کسی نمتونه محکومش کنه...
ما باید تحت هر شرایطی به نظر دوستمون (چه درست و چه نادرست) احترام بذاریم و ازش طرفداری کنیم

arman omidian در 2/9/1390 | 17:24 گفت:

nasry is better than fabre

arman omidian در 2/9/1390 | 17:24 گفت:

nasry is better than fabre

علیرضا فراهانی در 2/9/1390 | 17:15 گفت:

miss you cesc!

Gooner در 2/9/1390 | 17:14 گفت:

هـــــــــــــــی

hamidtopchi در 2/9/1390 | 16:43 گفت:

حرف احساسی نزن!!
شما نتیجه ضعیف آرسنال رو میخواین تو گردن فابرگاس بندازین!!
فابرگاس تو سن خودش بهترین بازیکن بود یادت باشه که با پای شکسته به بارسا گل زد!!
لطفا احساسی حرف نزن!!
موقعی که تو تیم بود هر وقت مصدوم بود باختیم!!یا به زور مساوی کردیم!!
یادم نمیاد سسک تو زمین نبوده و 4 تا زده باشیم!!
آره تیم رو بد شرایطی تنها گذاشت ولی فابرگاس بیشتر از اینکه به ما مدیون باشه به گواردیولا مدیونه گواردیولا از تو لاماسیا موقعی که با مسی همبازی بئده میشناسدش کلیپ بازیشو با مسی دیدید؟؟؟
10 برابر مسی توپ میزد!!
اون فقط تو آرسنال بزرگ شد و پیشرفت کرد و خدمت کرد اینکه رفت حق طبیعیش بود وگرنه میتونست صبر کنه 1فصل دیگه بره بعد هیچی هم دستمونو نگیره!!
آقا مصطفی مواظب باش چی میگی همه اونایی که آرسنالی هستن ته قلبشون حس محبت آمیزی به سسک دارن هنوز فکر میکنن تو آرسنال توپ میزنه و فک میکنن لباس بارسا بهش نمیاد!اگه بارسا تو آرسنال نبود هیچوقته هیچوقت جکی جون به این سرعت پیشرف نمیکرد همینطور الکس سانگ و رمزی!!اگه حواستون باشه به صورت چرخشی همین بازیکن ها با فابرگاس مچ میشدن این فقط گوشه ای از زحمات سسک عزیز!!!میخوای بیشترهم بگم!!

میلاد حسینی در 2/9/1390 | 16:41 گفت:

چرا سایت اینقدر تنبل شده

از دیشب تا حالا یه خبر هم اضافه نشده در حالی که الان باید کلی خبر از بازی امشب رو سایت باشه!!

mostafaa در 2/9/1390 | 16:10 گفت:

منظورم تو خط اول هوادار آرسنال بود

mostafaa در 2/9/1390 | 16:10 گفت:

فابرگاس دوست داشتنیه ولی نه برای هوادرا بارسلون بلکه برای هوادار یارسلون. حاضرم با همه ی اونایی که می گن فابرگاس به آرسنال خدمت کردم بحث کنم و بهشون ثابت کنم که اون به آرستال خیانت کرد.چون فابرگاس مدیون آرسناله اون موقعی که شونزده سالش بود و اومد آرسنال هیچکی آدم حسابش نمی کرد و لی ونگر آوردش بهش بازی داد اون موقع آرسنال بهترین تیم جهان بود . تو بهترین تیم جهان بازی کرد و واسه خودش کسی شد. حالا که شد یه بازیکن خوب وباید دین خودشو به باشگا می داد رفت بارسلون جام بگیره. در حالی که می دونست ونگر چه قدر بهش نیاز داره و چقدر به ونگر مدیونه. این بزرگترین خیانته

hamidtopchi در 2/9/1390 | 15:44 گفت:

فابرگاس 100%دوستداشتنی و قابل احترام!!!:)

علی حسن آبادی در 2/9/1390 | 15:44 گفت:

@رضا
در مورد دوست داشتن بازیکنایی که رفتن فک نمیکنم دلیلی باشه که دوسشون داشته باشیم!
ابوئه طفلکی همون وقتی ام که بود خیلی تاثیر گذار نبود بجر چند فصل که خوب بود و امیدوارم موفق باشه.
نصری$: ; این بازیکن حتی در بین غیر آرسنالی ها هم منفور شده. مخصوصا با حرافی مفتی که گهگداری میزنه
فابرگاس هم که بشخصه منفوره برام دلیلشم چند تا کامنت پایینتر گفتم.
تنها بازیکنی که بعد از رفتنش هم تو دل ما موند تیری هانری کبیر بود و بس.

hamidtopchi در 2/9/1390 | 15:42 گفت:

آقای عسکریان نمره شما 19 میشه چندتا غلط املایی داری!!:)

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 15:40 گفت:

بچه هاازبین بازیکنان که رفتن کدوموالان بیشتردوست دارین.1نصری.2فابرگاس.3ابوئه

arman omidian در 2/9/1390 | 15:38 گفت:

یعنی علی آقا نمیتونست از این بهتر چهره واقعی سسک فابرگاس رو به همتون نشون بده.هیچی نگم بهتره.
فقط تحسین علی آقا که حرف حقو گفت

arman omidian در 2/9/1390 | 15:38 گفت:

یعنی علی آقا نمیتونست از این بهتر چهره واقعی سسک فابرگاس رو به همتون نشون بده.هیچی نگم بهتره.
فقط تحسین علی آقا که حرف حقو گفت

علی حسن آبادی در 2/9/1390 | 15:20 گفت:

عشقست سسک دوستش دارین؟
یعنی یادتون رفته چه کارایی کرد از تیم جدا شه؟
یادتون رفته فصل قبل فقط تو زمین راه میرفت؟
یادتون رفته دیگه این اوخر علنا میگفت میخام برم و با مبلغی از تیم جدا شد که حداقل 15 میلیون پند به باشگاه ضرر کرد...!

نمونه بارز یه آدم خائن هست حالا به حرفایی که الان میزنه توجه نکنید خرش از پل گذشته

arash در 2/9/1390 | 15:18 گفت:

علایق این اقای نسبتا محترم به ما چه ربطی داره؟

علی حسن آبادی در 2/9/1390 | 15:18 گفت:

آخی عروسک ..آخی نازی گل پیازی ...

arman omidian در 2/9/1390 | 15:09 گفت:

خوب آخه بچه ک.نی!تورو چه به این حرفا!!اگه حاضری بیا تا من به عنوان یک آرسنالی باهات کمباد و تیکن بازی کنم و پوزت رو بزنم تا حرف اضافی نزنی و گنده نیای!!!

حسین عسگریان در 2/9/1390 | 14:57 گفت:

جکی جون دوست داریم جکی جون داست دارن جکی جون دوست دارن جکی جون دوست دارم جکی جون دوست داری جکی جون دوست داره ضرب در۱۰۰ حمید زود باش نمره بده

hamidtopchi در 2/9/1390 | 14:14 گفت:

منم همینطور زحماتشو فراموش نمیکنم ولی ای کاش میموند و اسطوره میشد!!:(

Lotfali khan zand در 2/9/1390 | 14:13 گفت:

عشقست سسک ، همیشه دوسش دارم.