هانري اعتبارش را نزد توپچي‌ها از دست مي‌دهد

نویسنده: امین

وبلاگ من
نویسنده: امین
امین هستم...20سالمه و عاشقه آرسنالم..
کل بازدید: 103,472 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

هانري اعتبارش را نزد توپچي‌ها از دست مي‌دهد

ليزارازو مدافع چپ اسبق تيم ملي فوتبال فرانسه و بايرن مونيخ عقد قرارداد تيري‌هانري با آرسنال را مورد انتقاد قرارداد.

به نقل از روزنامه لیبراسیون چاپ پاریس، در شرایطی که تقریبا همه اعضا
تیم انگلیسی اکنون از امضا قرارداد همکاری گلزن ۳۴ ساله فرانسوی با
توپچی‌ها برای مدت ۲ ماه خرسند هستند، بیزانت لیزارازو چنین همکاری را منطقی نمی داند.


 

وی گفت: از هانری،
دوست و همبازی سابقم و هموطنم تعجب می کنم. او بازیکن اسطوره‌ای در تاریخ
آرسنال است. اما متوجه نمی شوم که با این کار خواسته چکار کند. آدم که نمی
تواند تاریخ را از نو بنویسد.


 

او که با تیم فرانسه
فاتح جام جهانی ۱۹۹۸ شد و قهرمانی اروپا در سال ۲۰۰۰ را تجربه کرد، ادامه
داد: تیری در گذشته توانست آنقدر برای آرسنال بدرخشد که بدل چهره تاریخی
این تیم شود. در حقیقت با آرسنال تاریخ ساز شد. اکنون بازیکن تحت قرارداد
با تیم رد‌بولز آمریکا است. پس دلیل ندارد که به خواهد برای یک تیم دیگر
مثل آرسنال بازیکن کند. بازی کند که مثلا چه بشود؟


این اظهارات در حالی
است که هانری بازیکن سال‌های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۷  توپچی‌ها که از یک سال قبل
عضو رد‌بولز آمریکا است، از فرصت تعطیلی لیگ ایالات متحده استفاده کرد و
قراردادی به مدت دو ماه با تیم آرسن ونگر منعقد کرد.


وی ادامه داد: دوست
ندارم در کارهای دیگران دخالت کنم. اما از این حرکت هیچ چیز درک نمی کنم.
چون گذشته‌ها دیگر گذشته است. او نمی تواند از نو آن هم در مدتی بس کوتاه
تاریخ را از نو تکرار کند.


 

لیزارازو افزود: سن
هانری بالا رفته و دیگر از تحرک و نشاط زمان جوانی که برای آرسنال گل‌ها
می زد، خبری نیست. پس قادر نخواهد بود همان هانری گذشته باشد. او باید درک
می کرد جایگاه و اعتبارش را به راحتی در آرسنال کسب نکرده که به راحتی هم
از دست دهد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 17/10/1390 | 10:17 گفت:

بابا بزار آنری بیاد بازی کنه خودت اون آرسنال قدیم رو میبینی اقلا بازیکنای اون موقع رو میبینی:)
کاش پیرس و اشلی خائن و چندتای دیگه هم بیارن:)
ما که قهرمان نمیشیم اقلا پز بازیکنامون بدیم!!:)

حمید فرازی در 16/10/1390 | 23:23 گفت:

به این کوتوله چه ربطی داره.حامد کجایی داداش؟ خیلی دلمون واست تنگ میشه.بیا یه خورده درمورد دوستت تبادل نظر کنیم.نمیدونم چرا هیچ تیمی این بنده خدا رو نمیخواد

HAMED toopchi در 16/10/1390 | 21:52 گفت:

راس گفته يه جورايي، آخ دلم عجيب هواي اون آرسنال رو كرده

توپچی جنوب در 16/10/1390 | 21:06 گفت:

لیزارازو دیگه چه بسکویتیه !!!!!!!!!!!
اصلا تو چیکاره ای که درباره ارسنال و هانری نظر میدی بچه.........
هانری خیلیم خوبه باور کنین این تک به تک هایی که رمزی و تئو و ژروینیو خراب میکنن هانری تو 90 سالگیش هم به گل تبدیلشون میکنه میگین نه نیگاه کنین.

فرهاد در 16/10/1390 | 19:42 گفت:

اگه هانری برامون خوب بازی کرد هزار تا فوش به این لیزارازو احمق میدیم......<<<<<<<<<:»>>

محمدرضاجاشي در 16/10/1390 | 19:24 گفت:

انري گفته به ارسنال نميتونستم نه بگم
http://www.arsenal.com/news/news-archive/henry-signs-on-loan-for-arsenal-pictures
اينم عكسا جديدشه ببينيد حال كنيد

مجید در 16/10/1390 | 19:22 گفت:

من که از انتظار ندارم بیاد مثل قدیم بازی بکنه اونو فقط برای تجربه اوردن اگه هم تو هر بازی 2گل به خودمون بزنه هم هیچکی ناراحت نمیشه من به همتون قول میدم

aso در 16/10/1390 | 19:15 گفت:

اولا اعتبار آنری واسمه خیلی بیشتر از ایناست که بخواد با دو ماه بد بازی کردن، بره.
دوما شما که می گی دلیل بازگشت آنری واست نامفهومه، دلیلش اینه که تو از تعصب هیچی حالیت نمیشه.
آنری عشق است، عشق،عشق،عشق

یاد روزایی که تو آرسنال بود و با آرسنال همه رو میبردم بخیر، .واقعا دلم واسه pes 2007 تنگ شده.
چکار میکردم،آدبایور وسط ،آنری گوشه راست،پرسی گوشه چپ، چه بازیکنایی داشتیم،ولی الان چی،ژورو، جروینیو،دیابی،شاماخ،جنکینسون(البته من به این امیدوارم،ولی الان به صلاح نیست بازی کنه)،
واقعا چرا اینجوری شده،هر چی درپیته میاد به آرسنال؟!!!
خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.

محمد رستگار در 16/10/1390 | 18:23 گفت:

بازگشت انري بشتر جنبه تبليغاتي و روحيه اي براي آرسنال داره

محمد رستگار در 16/10/1390 | 18:23 گفت:

هانري نيومده تاريخ رو از نو بنويسه

شاهین فدوی در 16/10/1390 | 17:13 گفت:

بازیکنای جووون ارسنال میتونن توتمرینات از تجربه هانری استفاده کنن اصلاحضورش رونیمکت به بازیکنا روحیه میده

علی ارشدی در 16/10/1390 | 16:36 گفت:

واقعا هم یکی نیست بگه تو که خودت میگی نمیخوام دخالت کنم پس دخالت نکن عمو!!!!

Hossein TT در 16/10/1390 | 16:26 گفت:

اقای لیزارازو به تو چه؟

محمد اصغری در 16/10/1390 | 16:08 گفت:

کسی از هانری انتظار درخشش مثل گذشته رو نداره . خود هانری هم اینو می دونه.ولی هانری با توجه به تاثیر گزاریش خیلی میتونه موثر باشه

رضا در 16/10/1390 | 16:01 گفت:

ما هم انتظار گلزنی نداریم از هنری اما امدنش میتونه به روحیه زیادی را تزریق کنه!
در واقع بمب روحیه است!

آرمان امیراحمدی در 16/10/1390 | 15:56 گفت:

کسی انتظار گلزنی های قدیم رو نداره که اگه داشته باشه نه از فوتبال سر در میاره نه از سن و سال :D

ما انتظار داشتیم به تیم وفا دار باشه که بود ، مثل لمان مثل کمبل ... کمبل وقتی اومد آس دل نبود اما سوتی هاشو هم دوست داشتیم . یاد آور همه اتفاقات خوب سال های اخر هایبوری بود :D

لیزارازو نمیفهمه ! معلومه

رضا در 16/10/1390 | 15:56 گفت:

ممنون حمید جان خیلی خوشحال شدم!

حمید فرازی در 16/10/1390 | 15:51 گفت:

آقا رضا قراره امشب قرارداد رسمی ببنده

رضا در 16/10/1390 | 15:39 گفت:

بالاخره ما نفهمیدیم هنری اومده نیومده رسمی شده یا نشده !!!!
من که تو خبر گذاری ها تا حالا ندیدم که رسمی شده باشه!!!!
یکی منو کمک کنه لطفا!!