بازم که باختیم!

نویسنده: امین

وبلاگ من
نویسنده: امین
امین هستم...20سالمه و عاشقه آرسنالم..
کل بازدید: 103,413 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

بازم که باختیم!

بازم که باختیم؟؟؟؟ این بود انتقامشون؟؟؟تا کی باید هی ببازیم؟؟؟

باختییم؟ باشه قبول... حداقل فردا اگه یه منچستری اومد گفت ههه ههه هه بردیمتون رومون میشه بهش بگیم برو بابا ما بهتر بازی کردیم؟؟؟؟؟
این وضع تا کی؟؟؟
آخه چرا بازیکن نمیخرن؟؟؟ چراااااااااا؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمیدرضا در 3/11/1390 | 13:38 گفت:

بپذیریم که حق ما بود ببریم. این ونگر پست رو یکی بکشه راحت شیم. منپستر جوون گرایی میکنه ما هم جوون گرایی میکنیم.

علی ارشدی در 2/11/1390 | 23:07 گفت:

یکی کامنت این مهردادو پاک کنه

رضا کاظمی در 2/11/1390 | 23:03 گفت:

دمتگرم داش حمید

Poorya در 2/11/1390 | 22:20 گفت:

vala man asan az oon timi k bergkamp o....toosh boodan chizi yadam nis vali nesbat b 2 sal pish timo misanjam vaghen hasrat mikhoram:(b ghole bachehaa y rooze khoob miad....:)

حمید فرازی در 2/11/1390 | 22:15 گفت:

آقا داو اصلا کاری نداره.بارسا رو گذاشتن واسه آدمایی که دوس دارن همیشه با خوشی تیم همراه شن.به خدا روزی که هوادار تیم شدم میدونستم همیچین روزایی هم در پیش داریم.افتخارات ما که بیشتر از لیورپول نیست ولی هر تیمی دوران نزولی هم داره.در ضمن آقا مهرداد واسه آدمایی مثل شما متاسفم که به تیمت از این حرفا میزنی.اجازه نمیدم کسی به آرسنال توهین کنه

mehrdad در 2/11/1390 | 22:01 گفت:

doostan bebakhshid vali k........am to in team

davood در 2/11/1390 | 21:38 گفت:

لعنت به سلیقه ی منکه هوادار ارسنال شدم
اه این رفیق منچستریم میگه شارژ رو بفرست ولی نمیفرستم

امین در 2/11/1390 | 21:33 گفت:

سومین باخت پیایی بود فولام. سوانسی و این هم منچستر

hamed در 2/11/1390 | 21:32 گفت:

nemikham saze mokhalef bezanam vali bayad haghighat ro ghabool kard.

امین در 2/11/1390 | 21:32 گفت:

انقد عصابم خرابه که حد نداره
آخه کسی نیست بهش بگه بی شرف روسیچکی بازیکن کجاس؟ یا این رمسی؟ یا جورو؟ یا
اییییییی خدااااا

سجاد در 2/11/1390 | 21:30 گفت:

دومين باخت پياپي..

hamed در 2/11/1390 | 21:30 گفت:

maloom bood mibazim.

man ke faghat baraye in fasl omid daram be jame bashgahhaye fasle bad beresim.

albate bayad mibakhtim ta shayad arsen wenger bazikon bekhare.....

mohsen abbasi در 2/11/1390 | 21:29 گفت:

وسط زمینو کلا داده بودیم
رمزی روسیچکی خرس وسط منچستریا بودن