آقا یه امشبو عشق است پرسپولیس

نویسنده: امین

وبلاگ من
نویسنده: امین
امین هستم...20سالمه و عاشقه آرسنالم..
کل بازدید: 103,475 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

آقا یه امشبو عشق است پرسپولیس

آقا یه امشبو عشق است پرسپولیس10 نفره تو 7 دقیقه 3 گل 1 بازیکن

ای ول ای ول..................................................................................................................................................................................................................................................................................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

امین در 25/5/1391 | 23:20 گفت:

[img]http://www.pic4ever.com/images/2mo5pow.gif[/img]

امین در 25/5/1391 | 23:19 گفت:

[img]http://www.pic4ever.com/images/2mo5pow.gif[/img]

امین در 25/5/1391 | 23:19 گفت:

[img]http://www.pic4ever.com/images/2mo5pow.gif[/img]

امین در 25/5/1391 | 23:19 گفت:

[img]http://www.pic4ever.com/images/2mo5pow.gif[/img]

امین در 25/5/1391 | 23:19 گفت:

[img]http://www.pic4ever.com/images/2mo5pow.gif[/img]

امین در 25/5/1391 | 23:19 گفت:

[img]http://www.pic4ever.com/images/2mo5pow.gif[/img]

امین در 25/5/1391 | 23:19 گفت:

[img]http://www.pic4ever.com/images/2mo5pow.gif[/img]

mehrdad در 15/11/1390 | 12:37 گفت:

ey val ey val eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssshhhhhhhhhhhggggggggggghhhhhh ast PERSPOLIS.

Ali&MT در 14/11/1390 | 19:55 گفت:

واقعا موندم چرا اين پست رو پاك نميكني؟ دليلشو بهم بگي ممنونت ميشم

masoud mahmudpur در 14/11/1390 | 12:06 گفت:

بیشترتون نشون دادین تیم اصلیتون ارسنال نیست!

محسن آزاده در 14/11/1390 | 03:05 گفت:

ای بابا . . . هر چند وقت یه بار انگار یه دفه زلزله میاد تو سایتمون ؟!؟! باز چرا این جوری به جون هم افتادین ؟!؟! البته میدونم چرا . . . دلیلش این پست غیر حرفه ای و نابه جا بوده که فکر می کنم آرمان با حذف کردن سریع این پست می تونست جلوی این اتفاقا رو بگیره که این کارو نکرد ؟!؟!!؟!؟
حالا بیایم دیگه این ماجرا رو ادامه ندیم . . .

محمدرضاجاشي در 14/11/1390 | 01:28 گفت:

اگر اونایی که به این پستا اعتراض دارن کامنت نذارن خیلی بهتره تا بیان و ........بگن

saeed asghary در 14/11/1390 | 01:23 گفت:

امـــــــــــین :
این شیرینی نیست این خر ذوقی بالاخره بعد 2 سال بردین مارو اینقدر خوشحال شدین که تو خیابونا جشن گرفتین
اینقدر که ذوق کردین انگار قهرمان آسیا شدین
ما 4بار پشت سر هم بردیم اصلا برامون مهم نیست پرسپولیس برای ما مثل تیم دقوز آباد میمونه برد دقوز آباد ارزشی بره ما نداره

saeed asghary در 14/11/1390 | 01:15 گفت:

رضا شاماخ دمت گرم

peyman در 14/11/1390 | 00:33 گفت:

vaghean man nemidounam chi bayad goft bacheha hame chizo goftan .... faghat ye soal chi fek kardi in posto gozashti inja...?

Saeed Milani در 14/11/1390 | 00:07 گفت:

گور پدر پرسپولیس! اینجا کانون هواداران آرسنال دوست عزیز ، مگه استقلالی ها 4 تا بازی رو بردن اومدن اینجا پست درباره تیم های ایرانی بذارن؟!

مصطفي اكرامي در 14/11/1390 | 00:06 گفت:

فک کنم اشتباه اومدم
می خواستم کانون هواداران آرسنال برم
شما لینک آدرسشو بم میدین

مرتضی هادیان در 14/11/1390 | 00:00 گفت:

بچه ها خواهشاً بحث تیم های مسخره ایران رو به کانون هواداری آرسنال نکشید...

توپچی جنوب در 13/11/1390 | 23:44 گفت:

امین خان گل اینجا سلیت کانون هواداران ارسنال بزرگ و مقدسه و جای این حرفا نیست لطف کن و بخاطر بچه ها این بلاگ رو پاک کن پرسپولیس و استقلال به این سایت هیچ ربطی ندارن

احسان در 13/11/1390 | 23:37 گفت:

پرسپولیسیها مبارکتون باشه خیلی چسبید

در ضمن به نظر من گذاشتن این پست هیچ مشکلی نداره که هیچی خیلی هم کار خوبی کرده

ناصر در 13/11/1390 | 23:27 گفت:

?????????????????????????????????پرسپولیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون قافیه به تنگ آید
شاعر به جفنگ آید

حمید فرازی در 13/11/1390 | 23:18 گفت:

نمیخواید این بحث کذایی رو تمومش کنید؟ رضا با شما هم هستم.اینجا کانون آرسناله.این دوتا تیم کانون جدا گونه دارن که میشه با یه سرچ تو گوگل به راحتی پیداش کرد.میتونید برید اونجا تا دلتون میخواد از تیم محبوبتون دفاع کیند.
علی ارشدی از شما دیگه توقع نداشتم

شایان در 13/11/1390 | 23:10 گفت:

الان تا فی خالدون زیر مایید!!! پس لطفا هیس!!!!!!!!!! برید که بوی نفت میدید!!!

شایان در 13/11/1390 | 23:10 گفت:

الان تا فی خالدون زیر مایید!!! پس لطفا هیس!!!!!!!!!! برید که بوی نفت میدید!!!

sepehr najafian در 13/11/1390 | 23:04 گفت:

فعلا اس اس صدره

سید سجاد حسینی در 13/11/1390 | 23:03 گفت:

من میخوام یه اینترنت پرسرعت بخرم تا بتونم بازی های آرسنال رو ببینم.یه نفر بگه چه اینترنتی بخرم بهتره؟

حمید فرازی در 13/11/1390 | 22:55 گفت:

واقعا متاسفم.من همون موقع که بعد از بازی این دوتا تیم مسخره اون نوجوون بی گناهو کشتن و یه خانواده رو داغدار کردن یا بعد از اون یکی بازی که در اصفهان قتل عام راه افتاد یا بعد از اون بازی که تماشگرای تبریزی چاقو خوردن و ... این فوتبال کثیفو به درک فرستادم.دوست ناعزیز اینجا کانون آرسناله و خواهشا آرسنالو با نام این تیما کثیف نکن.امیدوارم آرمان همونجور که برای خبرای کپی شده از اون سایت در عرض یک ثانیه بلاگو حذف میکنه برای اینجور پستای نامربوط به آرسنال هم اقدام کنه

شایان در 13/11/1390 | 22:49 گفت:

نذار دهنمو باز کنم!!!! بی فرهنگ ها ما چهار دربی قبل رو بردیم اومدیم این جا پست بذاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مدیران سایت اینجا کانون آرسناله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شایان در 13/11/1390 | 22:49 گفت:

نذار دهنمو باز کنم!!!! بی فرهنگ ها ما چهار دربی قبل رو بردیم اومدیم این جا پست بذاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مدیران سایت اینجا کانون آرسناله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شایان در 13/11/1390 | 22:47 گفت:

نذار دهنمو باز کنم!!!! بی فرهنگ ها ما چهار دربی قبل رو بردیم اومدیم این جا پست بذاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مدیران سایت اینجا کانون آرسناله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سید سجاد حسینی در 13/11/1390 | 22:44 گفت:

اوف!! این بوی نفت پرسپولیسی ها داره خفم میکنه!

مهدی بحری در 13/11/1390 | 22:37 گفت:

گوه مال نکنید سایت رو با این حرف های بی ربط!

(Hooman sam (Dark metal در 13/11/1390 | 22:34 گفت:

آخ که دلم واسه استقلالیا میسوزه که دارن بهونه میارن...
این برد ده تای همه برداتون می ارزی چه برسه به این چهارتاش...
آخه کدوم تیمه فلک زده ای از تیم 10 نفره بازی 2-0 برده رو 2-3 می بازه!!!!هان؟
آفرین درست حدس زدین استقلال سوراخ...
راستی جز این لکه ی ننگ واستون یکی دیگه ارثیه گذاشتیما : همون 6تا رو میگماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا !!!!!!

محمد حسینی در 13/11/1390 | 22:29 گفت:

اینجا کانون هواداران آرسناله
ما سر طرفداری از آرسنال جمع شدیم تا برد و باختای تیم شادی و غم هاش و ... با هم شریک شیم
پرسپولیس استقلال یا هر موضوع دیگه که کاری جز ایجاد ناراحتی و خصومت بین اعضا نداره جایی در کانون هواداری نداره!

محمد رستگار در 13/11/1390 | 22:28 گفت:

من از فیس بوک از دست پرسپولیس ها فرار کردم اومدم اینجا امشب.اینجا هم که... اه.... برم یه فیلم ببینم

محمد رستگار در 13/11/1390 | 22:26 گفت:

مگه تیمای ایرانی جز خرج پول دولت(بیت المال) کار دیگه ای هم می کنن؟
کارگری که ماهی کمتر از 400 تومن درآمد داره بیشتر از حقوقش بازده داره برای دولت.ولی اینا چی؟

HAMED toopchi در 13/11/1390 | 22:24 گفت:

اسپم كه ميگن همينه!

محمد رستگار در 13/11/1390 | 22:22 گفت:

آقا جون اینجا کانون آرسناله.فکر کنم از ذوق برد توی آدرس بارت اینجا رو اشتباه نوشتی.
آخه فوتبال ایران طرفداری داره؟
یه مشت لات و لوت عوضی هستن که پول مالیات منو تو رو می خورن یه آبم روش.اگه فوتبال ایران خصوصی بشه و چاه نفت بهش لوله کشی نشه همشون باید برن گدایی

سینا سالک در 13/11/1390 | 22:18 گفت:

آقا امین ما همه ی این 4 تا برد پی در پی برامون شیرین بود چه اون برد با گل دقیقه 92 فرهاد که خداییش تو این 2 سال حساب سوراختون کرد چه برد 2-0 لیگ امسال چه برد 3-0 تو جام حذفی . فعلا هم که زیر مایین با اختلاف 13 امتیاز . هنر هم کردین تیمی که 4 تا بازیکن مهم خودش رو نداشت با زور و بدبختی بردین ( جباری - آندو - خسرو - ساموئل ) . خداوکیلی مربیتون داشت گریش می گرفت . شما ها همین علی کریمی رو نداشته باشین تمام بازی هاتون رو با ختین ما که 4 تا بازیکن اصلی نداشتیم تا دقیقه 80 2-0 ازتون جلو بودیم . در آخرم یه آمار می دم برد استقلال تو دربی 24 در مقابل 19 برد پرسپولیس همین باید بستون باشه که حرف نزنین ولی خداییش اینقدر رو دارین که .........

hesam در 13/11/1390 | 22:16 گفت:

من کلن گند شانسم,اون از ارسنال اينم اس اس.واقعن شانس پرسپوليسو ارسنال داشت الان قهرماني ليگش قطعي شده بود!!

morteza در 13/11/1390 | 21:44 گفت:

بابا مگه اینجا سایت پرسپولیس ،مثل اینکه فونيکه سي یادتون رفت

شاهین فدوی در 13/11/1390 | 21:41 گفت:

اقایی که همه چی از فوتبال میفهمی من یادم نمیاد کی شاماخ واسه ارسنال گل زده!!!!اصلا گل زده!!!خداپدرمادر ژورو رو بیامرزه بعضی بازیها خوبه ولی این شاماخ درکل یه موج دیگه ای رو میگی

javad sbo در 13/11/1390 | 21:34 گفت:

اقا رضا شاماخ به نظرت الان پست(ترکیب ارسنال بولتون) بخونیم؟

رضاشاماخ چوک بندر در 13/11/1390 | 21:34 گفت:

پرسپولیسیه به استقلالیه میگه ما6تازدیم استقلایه میگه مارفت وبرگشت شماروبردیم.پرسپولیسیه میگه ما6تازدیم استقلالیه میگه ما4بارپشت سرهم شماروبردیم پرسپولیسیه میگه ما6تازدیم استقلالیه میگه ماپرافتخارترین تیم جام حذفی هستیم.پرسپولیسیه میگه ما6تازدیم استقلالیه میگه ما2بارقهرمان آسیاشدیم.پرسپولیسیه میگه ما6تازدیم استقلالیه میگه ماسریعترین گل دربی توسط سامره زدیم.پرسپولیسیه میگه ما6تازدیم استقلالیه میگه ماسریعترین گل لیگ برتواونم ازمس سرچشمه نخوردیم

javad sbo در 13/11/1390 | 21:31 گفت:

اقا رضا حالا تو کوتاه بیا

reeza در 13/11/1390 | 21:30 گفت:

در ضمن اینجا آرسناله قبول ولی هر روز که آرسنال بازی نداره یا خبری ازش نیست باید در مورد چاماخ حرف بزنیم یا سوسک یا.......
بعضی وقتا بحثای دیگه باعث عوض شدن حال و هوای بچه ها میشه

reeza در 13/11/1390 | 21:28 گفت:

رضا شاماخ
ما هم بازیکنامون رو نداشتیم
!. حقیقی (می دونی که پاشنه آشیل تیم شده این پست) 2. نصرتی 3.رضایی 4. علیرضا محمد
بازم بگو اونا بازیکن ندارن

رضاشاماخ چوک بندر در 13/11/1390 | 21:26 گفت:

اگه سوادداری که فکرنکنم داشته باشی بخون اینجاآرسناله دادی

javad sbo در 13/11/1390 | 21:26 گفت:

حال کردم

امین در 13/11/1390 | 21:25 گفت:

هپ هپ هپ هپ

امین در 13/11/1390 | 21:25 گفت:

هووووووورااااااااااا

امین در 13/11/1390 | 21:24 گفت:

saeed asghary

کدوم یکی از برداتون خداییش کدومششون به اندازه این شیرین بوده؟!!!درضمن 6تا اییییییاااااش!

امین در 13/11/1390 | 21:23 گفت:

1-رضا شاماخ تو چه کاری که میگی اینجا آرسناله؟
2- عشق است پرسپولیییییس

رضاشاماخ چوک بندر در 13/11/1390 | 21:21 گفت:

من خودم پرسپولیسی هستم آقاسعیدولی ادعایی ندارم چون استقلال بیشتربازیکناشونداشت وازپرسپولیس هم قویتره .این تازه به دوران رسیده که هنوزفرق فوتبال پرسپولیس وآرسنالونمیدونه ببخشش.این پستتوپاک کن

شاهین فدوی در 13/11/1390 | 21:19 گفت:

من واسه ونگر یه پیشنهاد دارم
شاماخ رو بدیم پرسپولیس زایدو ازشون بگیریم
ذخیره طلایی واسه رابین میشه

saeed asghary در 13/11/1390 | 21:15 گفت:

عزیزم بعده 2 سال هنر کردین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 13/11/1390 | 21:14 گفت:

آقامن پرسپولیسی هستم ولی این فرهنگوداشته باش اینجاآرسناله فهمیدی؟

علی ارشدی در 13/11/1390 | 21:09 گفت:

یاد بازی آرسنال استون ویلا افتادم :دی

هر چند که به آرسنال بی ربط بود ولی خب چه میشه کرد پرسپولیسه دیگه