آرسنال-چلسی با تاخیر هم پخش نمیشه!!!

نویسنده: امین

وبلاگ من
نویسنده: امین
امین هستم...20سالمه و عاشقه آرسنالم..
کل بازدید: 103,412 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

آرسنال-چلسی با تاخیر هم پخش نمیشه!!!

آرسنال-چلسی با تاخیر هم پخش نمیشه!!!


تو سایت زده شنبه ساعت 3:30 پرسپولیسو میزارن
با تاخییر آخر شب هم رم-میلان
آخه رم هم شد تیییییم؟؟؟؟؟؟؟
اگه هم بخوان مثلا بگن تو کمتر از 1 هفته 2بازی از 1تیم نشون نمیدن قابل توجهشون تو سایتشون زده
-مسابقات لیگ ایتالیا –میلان و پارما
زمان پخش :چهارشنبه 4/8/90-ساعت 22:15

و
حالا تو کمتر از 5 روز میخوان بازیشون با رم رو هم بخش کنن

-مسابقات لیگ ایتالیا – رم و میلان (پخش با تاخیر )
زمان پخش : یکشنبه 8/8/90-ساعت 00:30بامداد

آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟ ):

تورو خدا پیامک بزنید اعتراضتونو بگید
300003
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza najm در 5/8/1390 | 23:38 گفت:

نه اتفاقا یاسین خواندن نیست.دفعه قبل که پیامک دادیم 2 تا بازی از ارسنال پخش شد

محمد اصغری در 5/8/1390 | 23:28 گفت:

پیامک باید زد ولی چه فایده.
یاسین به گوش خر خوندنه.

iman sanaei در 5/8/1390 | 18:27 گفت:

آخه داماش تیمه

علی ارشدی در 5/8/1390 | 18:21 گفت:

از بازی پرطرفدار ترین تیم آسیا مگه مهمتر هم داریم؟؟؟؟؟ نه انصافا داریم تازه رم و میلان خیلی قشنگه . آرسنال؟ نه دیگه فقط بعضی تیما هستن که بازیاشونو دوبار در هفته پخش میکنن مثل بارسا

محمدرضاجاشي در 5/8/1390 | 15:42 گفت:

بسگي به نتيجه داره الكي پيامك ندين خدايي نكرده اگه نتيجه بد باشه كي حال ديدن داره

Saeed Milani در 5/8/1390 | 14:24 گفت:

پ ن پ میخواستی بازیه ما رو جای پرسپولیس ته جدولی پخش کنن؟! اون مهمتره آخه

isselan در 5/8/1390 | 13:58 گفت:

من پیامک رو زدم من با وجود اینکه یه پرسپولیسی هستم ولی دوست داشتم بازی آرسنال چلسی رو به جای بازی پرسپولیس داماش نشون میداد فقط خدا کنه چلسی رو ببریم اگه این جوری بشه از نظر روحی خیلی پیشرفت میکنیم

سید امین هاشمی در 5/8/1390 | 13:33 گفت:

حتما همین الان نفری 1دونه پیامک به 300003 بزنین بگین که بازی آرسنال-چلسی رو با تاخیر حالا یا اول شب یا آخر شب نشون بدین