دو سه تا نکته

نویسنده: محسن شعبانی

وبلاگ من
نویسنده: محسن شعبانی
سلام
کل بازدید: 15,012 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد. کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد.
در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است. در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است.
 تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی
اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد . اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد .
با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم  برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت . با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت .
ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب.
اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده. ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب. اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده.
باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر:
آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است. باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر: آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است.
آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم. آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم.
تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند. تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند.
رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد. رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد.
تبلیغات توپچی

دو سه تا نکته

خیلی جلوی خودمو گرفتم که این پست رو نزارم اما واقعا از بس غصه خوردم که چرا ما به اون چیزی که لیاقتش رو داریم نیرسیم مجبور شدم حرف دلم رو بگم تا شاید آروم شم.                                                                                                  


نکته اول: واقعا ازین ناراحتم که ما تو این چند سال علی رقم شایستگی ها و تلاش های فراوونی که داشتیم نتونستیم به جام و قهرمانی دست پیدا کنیم. نمونش همین بازی زیبای دیشب. واقعا ناراحتم که با این همه تلاش چرا صعود نکردیم.


نکته دوم: خوشبختانه شبکه سه این 4 بازی مهم آرسنال رو زنده و مستقیم پخش کرد و
گزارشگرای خوبی هم اونو گزارش کردن . جاداره بعد اون همه شکایت ها ازشون به خاطر این کار تشکر کنیم .

نکته سوم: اگه دقت کرده باشین ما از بازی اول فصل تا اینجا یک بازی درمیون داریم به تیمهای حریف پنالتیهای مجانی و خیلی تاثیر گذار می دیم که واقعا نقطه بزرگ ضعف خط دفاع ماست که باید درست شه.


نکته آخر: نمایش عالی سانگ و چمبرلین و کوشیلنی و توماس روسیچکی عزیزم تواین فصل که به ما امید آینده رو میده (از ته قلب آرزو می کنم ونپرسی و روسیچکی و والکات تمدید قرارداد بلند مدت کنن)


اگه لازم شد بگین تا پسترو پاک کنم

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 18/12/1390 | 11:32 گفت:

در ضمن در مورد نحوه تمدید قرارداد باشگاه هم بگم که روسیچکی نمی تونه بلند مدت قرارداد ببنده ... چون بالای 30 ساله اش هست

soroosh در 18/12/1390 | 11:29 گفت:

سانگ خوب بازی کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نگو تو رو خدا

محسن شعبانی در 17/12/1390 | 16:53 گفت:

داوریه بازی های آرسنال واقعا یکی از مشکل ترین داوری های جهانه ... چون سرعت و بازیه فیزیکی چاشنی کار تیم ماست
اکثرا داورا کار از دستشون در میره و ما مدام داریم ازین موضوع لطمه می خوریم

علیرضا در 17/12/1390 | 15:42 گفت:

به نکات خوبی اشاره کردی..............دفاعمون دیشب خیلی خوب بود...............

علی ارشدی در 17/12/1390 | 14:56 گفت:

نه آقا چرا پاک کنی؟ :)

نکته سوم: ؟؟؟؟ ما پنالتی دادیم یا داورا؟

ali jamshidi در 17/12/1390 | 14:17 گفت:

من واقعاً موندم چرا دفاع مون اینجوری بازی کرد؟؟؟!!
بابا اینا که می تونن اینقدر خوب بازی کنن چرا پس بعضی بازی اونجوری میشن؟

hamed در 17/12/1390 | 14:01 گفت:

واقعا از شبکه 3 هم متشکرم ولی هنوز نمی دونم چرا اخبار بازی های انگلیس رو پخش نمی کنند!!!!!!!

hamed در 17/12/1390 | 13:59 گفت:

توی بازی رفت روی علف بازی کردیم به جای چمن وگرنه شاید چیز دیگری رقم میخورد...

ali jamshidi در 17/12/1390 | 13:56 گفت:

نه آقا چرا پاک کنی. باز خوبیش اینه 3 4 تا نکته خوب رو اشاره کردی.طرف میاد بگه دیشب عطسه کردم موقع بازی یه پست در موردش می ذاره. بعد پست های مفید فرت فرت میرن تو هیستوری

moeinem در 17/12/1390 | 13:17 گفت:

داداش این سایت کانون هواداراست و هوادارا حق دارن پست بزارن و نیازی به پاک کردن نیست.البته این نظر بنده ی حقیر هست.