دو سه تا نکته

نویسنده: محسن شعبانی

وبلاگ من
نویسنده: محسن شعبانی
سلام
کل بازدید: 17,773 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
 آرسنال در هشت بازی خارج از خانه رقابت های بزرگسالان اروپایی (W٦ D۲) شکست ناپذیر است ، که طولانی ترین روند آنها از مارس ۱٩٩۵ است. توپچی ها هرگز ٩ بازی بدون شکست نبوده اند.
آرسنال در هشت بازی خارج از خانه رقابت های بزرگسالان اروپایی (W٦ D۲) شکست ناپذیر است ، که طولانی ترین روند آنها از مارس ۱٩٩۵ است. توپچی ها هرگز ٩ بازی بدون شکست نبوده اند.
به گزارش TheAFCBeII :"میکل آرتتا تأیید کرد که توماس پارتی فردا به تمرینات باز می گردد. همانطور که چندی پیش اشاره کرده بودیم ، احتمال یک اتفاق غافلگیر کننده برای یکشنبه پیش رو بسیار زیاد است و این شانس وجود دارد که "اختاپوس" را در ترکیب تیم برای دربی مقابل تاتنهام ببینیم." به گزارش TheAFCBeII :"میکل آرتتا تأیید کرد که توماس پارتی فردا به تمرینات باز می گردد. همانطور که چندی پیش اشاره کرده بودیم ، احتمال یک اتفاق غافلگیر کننده برای یکشنبه پیش رو بسیار زیاد است و این شانس وجود دارد که "اختاپوس" را در ترکیب تیم برای دربی مقابل تاتنهام ببینیم."
الکساندر لاکازت در بازی شب گذشته به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد👏👏 الکساندر لاکازت در بازی شب گذشته به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد👏👏
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]

دو سه تا نکته

خیلی جلوی خودمو گرفتم که این پست رو نزارم اما واقعا از بس غصه خوردم که چرا ما به اون چیزی که لیاقتش رو داریم نیرسیم مجبور شدم حرف دلم رو بگم تا شاید آروم شم.                                                                                                  


نکته اول: واقعا ازین ناراحتم که ما تو این چند سال علی رقم شایستگی ها و تلاش های فراوونی که داشتیم نتونستیم به جام و قهرمانی دست پیدا کنیم. نمونش همین بازی زیبای دیشب. واقعا ناراحتم که با این همه تلاش چرا صعود نکردیم.


نکته دوم: خوشبختانه شبکه سه این 4 بازی مهم آرسنال رو زنده و مستقیم پخش کرد و
گزارشگرای خوبی هم اونو گزارش کردن . جاداره بعد اون همه شکایت ها ازشون به خاطر این کار تشکر کنیم .

نکته سوم: اگه دقت کرده باشین ما از بازی اول فصل تا اینجا یک بازی درمیون داریم به تیمهای حریف پنالتیهای مجانی و خیلی تاثیر گذار می دیم که واقعا نقطه بزرگ ضعف خط دفاع ماست که باید درست شه.


نکته آخر: نمایش عالی سانگ و چمبرلین و کوشیلنی و توماس روسیچکی عزیزم تواین فصل که به ما امید آینده رو میده (از ته قلب آرزو می کنم ونپرسی و روسیچکی و والکات تمدید قرارداد بلند مدت کنن)


اگه لازم شد بگین تا پسترو پاک کنم

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 18/12/1390 | 11:32 گفت:

در ضمن در مورد نحوه تمدید قرارداد باشگاه هم بگم که روسیچکی نمی تونه بلند مدت قرارداد ببنده ... چون بالای 30 ساله اش هست

soroosh در 18/12/1390 | 11:29 گفت:

سانگ خوب بازی کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نگو تو رو خدا

محسن شعبانی در 17/12/1390 | 16:53 گفت:

داوریه بازی های آرسنال واقعا یکی از مشکل ترین داوری های جهانه ... چون سرعت و بازیه فیزیکی چاشنی کار تیم ماست
اکثرا داورا کار از دستشون در میره و ما مدام داریم ازین موضوع لطمه می خوریم

علیرضا در 17/12/1390 | 15:42 گفت:

به نکات خوبی اشاره کردی..............دفاعمون دیشب خیلی خوب بود...............

علی ارشدی در 17/12/1390 | 14:56 گفت:

نه آقا چرا پاک کنی؟ :)

نکته سوم: ؟؟؟؟ ما پنالتی دادیم یا داورا؟

ali jamshidi در 17/12/1390 | 14:17 گفت:

من واقعاً موندم چرا دفاع مون اینجوری بازی کرد؟؟؟!!
بابا اینا که می تونن اینقدر خوب بازی کنن چرا پس بعضی بازی اونجوری میشن؟

hamed در 17/12/1390 | 14:01 گفت:

واقعا از شبکه 3 هم متشکرم ولی هنوز نمی دونم چرا اخبار بازی های انگلیس رو پخش نمی کنند!!!!!!!

hamed در 17/12/1390 | 13:59 گفت:

توی بازی رفت روی علف بازی کردیم به جای چمن وگرنه شاید چیز دیگری رقم میخورد...

ali jamshidi در 17/12/1390 | 13:56 گفت:

نه آقا چرا پاک کنی. باز خوبیش اینه 3 4 تا نکته خوب رو اشاره کردی.طرف میاد بگه دیشب عطسه کردم موقع بازی یه پست در موردش می ذاره. بعد پست های مفید فرت فرت میرن تو هیستوری

moeinem در 17/12/1390 | 13:17 گفت:

داداش این سایت کانون هواداراست و هوادارا حق دارن پست بزارن و نیازی به پاک کردن نیست.البته این نظر بنده ی حقیر هست.