قرعه ای بد اما............

نویسنده: mostafaa

وبلاگ من
نویسنده: mostafaa
سلام من مصطفی هستم و دانشجوی کارشناسی ارشد جامعه شناسی.من عاشق سبک بازی آرسنال و سبک فوتبال ونگر هستم.آرسنال یک تیم واقعیه چون وابسته به هیچ بازیکنی نیست و همیشه زیبا و جذاب بازی میکنه
کل بازدید: 6,918 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

قرعه ای بد اما............

با سلام خدمت دوستان آرسنالی گل. امروز قرعه کشی جام قهرمانان اروپا انجام شد و ما خوردیم به میلان.چند نکته به ذهن رسید که دوست داشتم با شما هم در میون بذارم.


اول اینکه درسته ما قرعه ی بدی خوردیم اما چیزی که تو این جام مهمه اینه که تیم شما باید جام بگیره و تیمی مثل آرسنال فقط جام می خاد و رفتن به فینال و جام نگرفتن دردی از ما دوا نمی کنه. پس ما باید هر تیمی رو ببریم و اگر تو این مرحله هم قرعه ی آسون داشتیم تو مرحله بعد به تیم های قوی می خوردیم. در نتیجه حذف تو این مرحله یا مرحله ی بعد فرقی برای مانداشت. در عوض بردن و حذف کردن میلان روحیه و اعتماد به نفس خاصی به بازیکن ها می ده و همه حساب کار خودشونو می کنن که که این آرسنال میلان رو حذف کرده. پارسال هم با اینکه تیممون چپر چلاغ بود خوب جلو بارسلون(بهترین تیم تاریخ به گفته خودشون) با کمک داورها وایسادیم . امثال که خیلی از پارسال قوی تریم . پس ما می تونیم هر تیمی رو ببریم و حذفش کنیم و قهرمان بشیم.امید به قهرمانی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 22:21 گفت:

این چرت وپرت رو پسر خاله ام نوشته من فقط فارسی تایپ میکنم از همه عذر میخوام!!!!!!!!!!توپچی جنوب در 25/9/1390 | 22:20 گفت:

این چرت وپرت رو پسر خاله ام نوشته من فقط فارسی تایپ میکنم از همه عذر میخوام!!!!!!!!!!توپچی جنوب در 25/9/1390 | 21:43 گفت:

ma hazf mishim ma morabi nadarim

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 21:43 گفت:

ma hazf mishim ma morabi nadarim

حمید فرازی در 25/9/1390 | 19:54 گفت:

میلان فقط تو سه تا بازیکن خلاصه میشه:ایبرا بواتنگ و سیدورف.سیدورف که بازیکن نود دقیقه ای نیست و سانگ به راحتی محوش میکنه.بواتنگو هم باید بیشتر مراقبش باشیم چون اگه اونو بگیریم دیگه ایبرا هم تغذیه نمیشه و ایشالا لولشون میکنیم.

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 19:52 گفت:

میبریم ان شا الله

Gooner در 25/9/1390 | 19:13 گفت:

به من الهام شده آرسنال شگفتی ساز لیگ قهرمانان امساله!

saeed در 25/9/1390 | 18:15 گفت:

چیزی به اسم قرعه بد وجود نداره هر تیمی که جام می خواهد باید از هیچ تیمی نترسه و فقط به برد فکر کنه

میثم در 25/9/1390 | 18:11 گفت:

من اصلا به این حرف که قرعه خوب یا بدیه اعتقاد ندارم اون هم تو جای که فقط قهرمانی مهم هست نه چیز دیگه حتی نایب قهرمانی هم نداره و فقط اسم تیم قهرمان رو جام ثبت میشه پس فقط باید برد حالا چه بارسا ی کثیف باشه چه میلان تیم پیر مردا
به امید قهرمانی آرسنال

محسن در 25/9/1390 | 18:00 گفت:

کسی نگران نباشه ایشاالله میلانو له می کنیم

علیرضا در 25/9/1390 | 17:43 گفت:

یک نکته مثبت دیگه هم داره...........این که احتمالا به خاطر حساس بودن بازی پخشش میکنند..........
مثل پارسال.............(((((((((:

davood در 25/9/1390 | 17:28 گفت:

حرفهای چنتا از هواداران میلان رو میخونیم:
1 آرسنال تیم سرعتی و بسیار خطرناکیه حالا کی میخواد جلوی فان پرسی رو بگیره؟
2 به نظر من قرعه ی خوبی بود می تونست بهتر هم باشه اما همین که به دوتا غول نخوردیم کافی هست... آرسنال تیم باثباتی نشون نداده و نتایج عجیب هم زیاد گرفته مثلا باخت به منچستر به نظر من اگر میلان بتونه ون پرسی رو مهار کنه و ویلشر رو از بازی محو کنه می تونه برنده باشه...
یادمون نره آرسنال فصل قبل بارسا رو لوله کرد
3 به آرسنال خورديم اميدوارم بتونيم جلوي اين تيم انتقام شكست 2-0 سال 2008 رو بگيريم
4 خوب ارسنال ،،يه تيم انگليسي دوباره،اين چه شانسيه ما داريم هر سال تو همون مرحله اول حذفي به ساكسون ها مي خوريم؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسنال،منچستر،تاتنهام دوباره ارسنال،،بدبختي تو بيشتر بازي ها هم باختيم و تو اون 6 بازي حتي يه برد هم نداشتيم،،خدا رحم كنه!!!!
5 در 3-4 فصل اخیر که متاسفانه در این مرحله فقط به انگلیسی ها خوردیم و خیلی بد حذف شدیم!

علی ارشدی در 25/9/1390 | 17:15 گفت:

من که قبل از قرعه کشی همینارو می گفتم الان که دیگه معلومه تائید می کنم

آرمان امیراحمدی در 25/9/1390 | 17:13 گفت:

تیم های ساده تری هم بودند اما من از میلان نمیترسم :D

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 17:06 گفت:

هستمت مصطفی کاملا درست گفتی.