قرعه ای بد اما............

نویسنده: mostafaa

وبلاگ من
نویسنده: mostafaa
سلام من مصطفی هستم و دانشجوی کارشناسی ارشد جامعه شناسی.من عاشق سبک بازی آرسنال و سبک فوتبال ونگر هستم.آرسنال یک تیم واقعیه چون وابسته به هیچ بازیکنی نیست و همیشه زیبا و جذاب بازی میکنه
کل بازدید: 6,968 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

قرعه ای بد اما............

با سلام خدمت دوستان آرسنالی گل. امروز قرعه کشی جام قهرمانان اروپا انجام شد و ما خوردیم به میلان.چند نکته به ذهن رسید که دوست داشتم با شما هم در میون بذارم.


اول اینکه درسته ما قرعه ی بدی خوردیم اما چیزی که تو این جام مهمه اینه که تیم شما باید جام بگیره و تیمی مثل آرسنال فقط جام می خاد و رفتن به فینال و جام نگرفتن دردی از ما دوا نمی کنه. پس ما باید هر تیمی رو ببریم و اگر تو این مرحله هم قرعه ی آسون داشتیم تو مرحله بعد به تیم های قوی می خوردیم. در نتیجه حذف تو این مرحله یا مرحله ی بعد فرقی برای مانداشت. در عوض بردن و حذف کردن میلان روحیه و اعتماد به نفس خاصی به بازیکن ها می ده و همه حساب کار خودشونو می کنن که که این آرسنال میلان رو حذف کرده. پارسال هم با اینکه تیممون چپر چلاغ بود خوب جلو بارسلون(بهترین تیم تاریخ به گفته خودشون) با کمک داورها وایسادیم . امثال که خیلی از پارسال قوی تریم . پس ما می تونیم هر تیمی رو ببریم و حذفش کنیم و قهرمان بشیم.امید به قهرمانی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 22:21 گفت:

این چرت وپرت رو پسر خاله ام نوشته من فقط فارسی تایپ میکنم از همه عذر میخوام!!!!!!!!!!توپچی جنوب در 25/9/1390 | 22:20 گفت:

این چرت وپرت رو پسر خاله ام نوشته من فقط فارسی تایپ میکنم از همه عذر میخوام!!!!!!!!!!توپچی جنوب در 25/9/1390 | 21:43 گفت:

ma hazf mishim ma morabi nadarim

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 21:43 گفت:

ma hazf mishim ma morabi nadarim

حمید فرازی در 25/9/1390 | 19:54 گفت:

میلان فقط تو سه تا بازیکن خلاصه میشه:ایبرا بواتنگ و سیدورف.سیدورف که بازیکن نود دقیقه ای نیست و سانگ به راحتی محوش میکنه.بواتنگو هم باید بیشتر مراقبش باشیم چون اگه اونو بگیریم دیگه ایبرا هم تغذیه نمیشه و ایشالا لولشون میکنیم.

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 19:52 گفت:

میبریم ان شا الله

Gooner در 25/9/1390 | 19:13 گفت:

به من الهام شده آرسنال شگفتی ساز لیگ قهرمانان امساله!

saeed در 25/9/1390 | 18:15 گفت:

چیزی به اسم قرعه بد وجود نداره هر تیمی که جام می خواهد باید از هیچ تیمی نترسه و فقط به برد فکر کنه

میثم در 25/9/1390 | 18:11 گفت:

من اصلا به این حرف که قرعه خوب یا بدیه اعتقاد ندارم اون هم تو جای که فقط قهرمانی مهم هست نه چیز دیگه حتی نایب قهرمانی هم نداره و فقط اسم تیم قهرمان رو جام ثبت میشه پس فقط باید برد حالا چه بارسا ی کثیف باشه چه میلان تیم پیر مردا
به امید قهرمانی آرسنال

محسن در 25/9/1390 | 18:00 گفت:

کسی نگران نباشه ایشاالله میلانو له می کنیم

علیرضا در 25/9/1390 | 17:43 گفت:

یک نکته مثبت دیگه هم داره...........این که احتمالا به خاطر حساس بودن بازی پخشش میکنند..........
مثل پارسال.............(((((((((:

davood در 25/9/1390 | 17:28 گفت:

حرفهای چنتا از هواداران میلان رو میخونیم:
1 آرسنال تیم سرعتی و بسیار خطرناکیه حالا کی میخواد جلوی فان پرسی رو بگیره؟
2 به نظر من قرعه ی خوبی بود می تونست بهتر هم باشه اما همین که به دوتا غول نخوردیم کافی هست... آرسنال تیم باثباتی نشون نداده و نتایج عجیب هم زیاد گرفته مثلا باخت به منچستر به نظر من اگر میلان بتونه ون پرسی رو مهار کنه و ویلشر رو از بازی محو کنه می تونه برنده باشه...
یادمون نره آرسنال فصل قبل بارسا رو لوله کرد
3 به آرسنال خورديم اميدوارم بتونيم جلوي اين تيم انتقام شكست 2-0 سال 2008 رو بگيريم
4 خوب ارسنال ،،يه تيم انگليسي دوباره،اين چه شانسيه ما داريم هر سال تو همون مرحله اول حذفي به ساكسون ها مي خوريم؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسنال،منچستر،تاتنهام دوباره ارسنال،،بدبختي تو بيشتر بازي ها هم باختيم و تو اون 6 بازي حتي يه برد هم نداشتيم،،خدا رحم كنه!!!!
5 در 3-4 فصل اخیر که متاسفانه در این مرحله فقط به انگلیسی ها خوردیم و خیلی بد حذف شدیم!

علی ارشدی در 25/9/1390 | 17:15 گفت:

من که قبل از قرعه کشی همینارو می گفتم الان که دیگه معلومه تائید می کنم

آرمان امیراحمدی در 25/9/1390 | 17:13 گفت:

تیم های ساده تری هم بودند اما من از میلان نمیترسم :D

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 17:06 گفت:

هستمت مصطفی کاملا درست گفتی.