چند موضوع

نویسنده: mostafaa

وبلاگ من
نویسنده: mostafaa
سلام من مصطفی هستم و دانشجوی کارشناسی ارشد جامعه شناسی.من عاشق سبک بازی آرسنال و سبک فوتبال ونگر هستم.آرسنال یک تیم واقعیه چون وابسته به هیچ بازیکنی نیست و همیشه زیبا و جذاب بازی میکنه
کل بازدید: 96,794 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

چند موضوع

بعد از بازی دیشب و بعد از این که آخر شب نیمه دوم بازی رو دیدم چند مطلب به ذهنم اومد که گفتم با شما دوستان در میون بذارم.


اولین موضوعی که دیشب توجه من رو به خودش جلب کرد نقطه ی قوت سیتی تو وسط زمین و پشت محوطه ی ما بود.سیلوا،نصری،توره،بالوتلی، هر چار تا یه جورایی وسط زمین و پشت هیجده مار رو تصاحب کرده بودن و هر کار دلشون می خواست می کردن. بعد به تیم خودمون نگا می کردم می دیدم آرتتا و سونگ خیلی تهاجمی بازی نمی کنن و حرکات ها تهاجمیشون خیلی کم و استثناییه.جروینهو دیشب به نظر من خیلی خوب بازی کرد و نشون داد خیلی توانایی داره. اما واقعا پشت محوطه ی سیتی جای چند بازیکن خلاق خالی بود. با تمام احترامی که برای ولکات قائل هستم به نظر من خیلی وقت ها بیشتر نیازه ما یه هافبک تهاجمی داشته باشیم تا یه مهاجم کناری مثل ولکات. به نظر من حضور ولکات تو نیمه دوم دیشب بی خود بود و باید میانه ی میدان با با اومدن بازیکن ها باتجربه ای مثل بنایون و روسیچکی تقویت می شد.به نظر من ونگر نباید تو همه ی بازی سیستم 4-3-3 رو بذاره . بعضی وقت ها نیاز هست تیم میانه میدانش تقویت بشه و 4-4-2 بازی کنه. یا حتی 4-5-1.دیشب جروینهو می تونست تغییر پست داشته باشه هافبک تهاحجمی بشه و روسیچیکی یا بنایون هم جای ولکات بیان تا ما بتوینم پشت محوطه ی سیتی پاسکاری ها ی بیشتری داشته باشیم.شاید هم ونگر به روسیچکی و بنایون اونقدر اعتماد نداره که این جور مواقع بیادشون تو زمین در این صورت این سوال پیش میاد که پس برای چی نگه شون می داری.ردشون کن برن یه تیم دیگه دو تا هافبک تهاجمی جوون و با انرژی بخر.در هر حال من امید دارم که با بازگشت ویلشر و نبودن رمزی تو تیم بازی تیم بهتر بشه و اعتقاد دارم که وجود جروینهو و ولکات هردو تو تیم ضروری نیست و تیم باید یه مقدار رو میانه میدان پاسکاری ها شو بیشتر کنه. واین مهم با وجو ولکات امکان پذیری نیست . چون ولکات توانایی حرکت های تو عرض و پاسکاری و باز کردن بازی رو نداره.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 28/9/1390 | 19:55 گفت:

از نظر اینجانب که کاملا آماتورم,توی این سیستمی که ونگر میچینه بازیکن های وسط زمین و جلوی زمین هر کدومشون دو یا سه پست رو بازی میکنن-مثلا توی دفاع آرتتا و رمزی به عقب بر میگردن و نقش هافبک میانی رو دارن و در حمله به هافبک تهاجمی تبدیل میشن با این تفاوت که هر دفعه نقش یکی ثابته و دیگری باید پستش رو تغییر بده و یا در شرایطی خاص هر دو اینکار رو انجام میدن-آرسنال در هنگام حمله 4-1-2-3 هست و در هنگام دفاع 4-5-1 .

فرهاد در 28/9/1390 | 16:36 گفت:

ارتتا یکی از بدترین بازیکن های ارسناله شک نکنید

(Hooman sam (Dark metal در 28/9/1390 | 16:05 گفت:

جروینیو کجاش خوبه؟؟؟
من که تا ویلشر برنگرده به وسط زمینمون هیچ اطمینانی ندارم.....
آرتتا بدبخت هم که تنها نمیتونه کاری بکنه....کار بجایی کشیده بود که ون پرسی خودش برمیگشت واسه بازی سازی...

شاهين در 28/9/1390 | 15:19 گفت:

آرسنال به دو تا هافبک خلاق و باهوش مثل گوتزه و هازارد احتیاج داره . جروینیو هافبک خوبیه ولی با هوش نیست .

فرهاد در 28/9/1390 | 14:48 گفت:

چی میگی محمد روسیچکی نمی تونه توپ حمل کنه؟؟؟؟؟؟واقعا برات متاسفم پسر.......بعضیا بازیکن های تیم خودمون رو هم نمیشناسن و دارن دربارشون نظر میدن.......از این به بعد هرکی از توماس بد گفت با من طرفه

محسن در 28/9/1390 | 13:58 گفت:

والکات بازیکن خوبیه اما نه در چنین بازی هایی والکات باید در بازی هایی بازی کنه که فضا داشته باشه وگرنه در پرس حریف فاقد کاراییه.
آرون بازیکن با استعدادیه فقط کمی تجربه نیاز داره وگرنه بازیکن فوق العاده ایه با اومدن مصدومای تیم ، تیم خیلی خوب میشه.

محمد جویبار در 28/9/1390 | 13:58 گفت:

من با حمید موافقم روسیچکی و بنایون برای دیشب خوب نبود و مشکل ما رو یه بازیکنی که بتونه توپو حمل کنه حل میکنه

فرهاد در 28/9/1390 | 13:44 گفت:

واقعا واسه آرشاوین متاسفم واقعه دیگه قابل تحمل نیست.....توی این تیم داره به روسیچکی ظلم میشه...... آرون رمزی کاملا فاقد استعداد هستش و هیچوقت رشد نخواهد کرد.......امیدوارم خدا هرچه زودتر ما رو از دست رمزی نجات بده......... به امید روزهای خوب البته با بازگشت ویلشر و سانیا و گیبز...........واقعا گلی به جمال دیابی که انصافا دو سه پله از آرتتا و رمزی بهتره...............................................

حمید فرازی در 28/9/1390 | 13:43 گفت:

قبول دارم مصطفی ولی روسیچکی و بنایون هم برای جای ولکات خوب نیستن.بهترین گزینه یه بازیکن تکنیکی و طراح هست.چیزی شبیه گوتزه و هازارد

سید امین هاشمی در 28/9/1390 | 13:09 گفت:

از تحلیلهای زیباتون ممنونم مصطفی جان.ولی ما نیاز به خرید داریم و باید تیم تو ژانویه تقویت شه وگرنه مثل سالهای اخیر...