چند موضوع

نویسنده: mostafaa

وبلاگ من
نویسنده: mostafaa
سلام من مصطفی هستم و دانشجوی کارشناسی ارشد جامعه شناسی.من عاشق سبک بازی آرسنال و سبک فوتبال ونگر هستم.آرسنال یک تیم واقعیه چون وابسته به هیچ بازیکنی نیست و همیشه زیبا و جذاب بازی میکنه
کل بازدید: 6,919 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

چند موضوع

بعد از بازی دیشب و بعد از این که آخر شب نیمه دوم بازی رو دیدم چند مطلب به ذهنم اومد که گفتم با شما دوستان در میون بذارم.


اولین موضوعی که دیشب توجه من رو به خودش جلب کرد نقطه ی قوت سیتی تو وسط زمین و پشت محوطه ی ما بود.سیلوا،نصری،توره،بالوتلی، هر چار تا یه جورایی وسط زمین و پشت هیجده مار رو تصاحب کرده بودن و هر کار دلشون می خواست می کردن. بعد به تیم خودمون نگا می کردم می دیدم آرتتا و سونگ خیلی تهاجمی بازی نمی کنن و حرکات ها تهاجمیشون خیلی کم و استثناییه.جروینهو دیشب به نظر من خیلی خوب بازی کرد و نشون داد خیلی توانایی داره. اما واقعا پشت محوطه ی سیتی جای چند بازیکن خلاق خالی بود. با تمام احترامی که برای ولکات قائل هستم به نظر من خیلی وقت ها بیشتر نیازه ما یه هافبک تهاجمی داشته باشیم تا یه مهاجم کناری مثل ولکات. به نظر من حضور ولکات تو نیمه دوم دیشب بی خود بود و باید میانه ی میدان با با اومدن بازیکن ها باتجربه ای مثل بنایون و روسیچکی تقویت می شد.به نظر من ونگر نباید تو همه ی بازی سیستم 4-3-3 رو بذاره . بعضی وقت ها نیاز هست تیم میانه میدانش تقویت بشه و 4-4-2 بازی کنه. یا حتی 4-5-1.دیشب جروینهو می تونست تغییر پست داشته باشه هافبک تهاحجمی بشه و روسیچیکی یا بنایون هم جای ولکات بیان تا ما بتوینم پشت محوطه ی سیتی پاسکاری ها ی بیشتری داشته باشیم.شاید هم ونگر به روسیچکی و بنایون اونقدر اعتماد نداره که این جور مواقع بیادشون تو زمین در این صورت این سوال پیش میاد که پس برای چی نگه شون می داری.ردشون کن برن یه تیم دیگه دو تا هافبک تهاجمی جوون و با انرژی بخر.در هر حال من امید دارم که با بازگشت ویلشر و نبودن رمزی تو تیم بازی تیم بهتر بشه و اعتقاد دارم که وجود جروینهو و ولکات هردو تو تیم ضروری نیست و تیم باید یه مقدار رو میانه میدان پاسکاری ها شو بیشتر کنه. واین مهم با وجو ولکات امکان پذیری نیست . چون ولکات توانایی حرکت های تو عرض و پاسکاری و باز کردن بازی رو نداره.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 28/9/1390 | 19:55 گفت:

از نظر اینجانب که کاملا آماتورم,توی این سیستمی که ونگر میچینه بازیکن های وسط زمین و جلوی زمین هر کدومشون دو یا سه پست رو بازی میکنن-مثلا توی دفاع آرتتا و رمزی به عقب بر میگردن و نقش هافبک میانی رو دارن و در حمله به هافبک تهاجمی تبدیل میشن با این تفاوت که هر دفعه نقش یکی ثابته و دیگری باید پستش رو تغییر بده و یا در شرایطی خاص هر دو اینکار رو انجام میدن-آرسنال در هنگام حمله 4-1-2-3 هست و در هنگام دفاع 4-5-1 .

فرهاد در 28/9/1390 | 16:36 گفت:

ارتتا یکی از بدترین بازیکن های ارسناله شک نکنید

(Hooman sam (Dark metal در 28/9/1390 | 16:05 گفت:

جروینیو کجاش خوبه؟؟؟
من که تا ویلشر برنگرده به وسط زمینمون هیچ اطمینانی ندارم.....
آرتتا بدبخت هم که تنها نمیتونه کاری بکنه....کار بجایی کشیده بود که ون پرسی خودش برمیگشت واسه بازی سازی...

شاهين در 28/9/1390 | 15:19 گفت:

آرسنال به دو تا هافبک خلاق و باهوش مثل گوتزه و هازارد احتیاج داره . جروینیو هافبک خوبیه ولی با هوش نیست .

فرهاد در 28/9/1390 | 14:48 گفت:

چی میگی محمد روسیچکی نمی تونه توپ حمل کنه؟؟؟؟؟؟واقعا برات متاسفم پسر.......بعضیا بازیکن های تیم خودمون رو هم نمیشناسن و دارن دربارشون نظر میدن.......از این به بعد هرکی از توماس بد گفت با من طرفه

محسن در 28/9/1390 | 13:58 گفت:

والکات بازیکن خوبیه اما نه در چنین بازی هایی والکات باید در بازی هایی بازی کنه که فضا داشته باشه وگرنه در پرس حریف فاقد کاراییه.
آرون بازیکن با استعدادیه فقط کمی تجربه نیاز داره وگرنه بازیکن فوق العاده ایه با اومدن مصدومای تیم ، تیم خیلی خوب میشه.

محمد جویبار در 28/9/1390 | 13:58 گفت:

من با حمید موافقم روسیچکی و بنایون برای دیشب خوب نبود و مشکل ما رو یه بازیکنی که بتونه توپو حمل کنه حل میکنه

فرهاد در 28/9/1390 | 13:44 گفت:

واقعا واسه آرشاوین متاسفم واقعه دیگه قابل تحمل نیست.....توی این تیم داره به روسیچکی ظلم میشه...... آرون رمزی کاملا فاقد استعداد هستش و هیچوقت رشد نخواهد کرد.......امیدوارم خدا هرچه زودتر ما رو از دست رمزی نجات بده......... به امید روزهای خوب البته با بازگشت ویلشر و سانیا و گیبز...........واقعا گلی به جمال دیابی که انصافا دو سه پله از آرتتا و رمزی بهتره...............................................

حمید فرازی در 28/9/1390 | 13:43 گفت:

قبول دارم مصطفی ولی روسیچکی و بنایون هم برای جای ولکات خوب نیستن.بهترین گزینه یه بازیکن تکنیکی و طراح هست.چیزی شبیه گوتزه و هازارد

سید امین هاشمی در 28/9/1390 | 13:09 گفت:

از تحلیلهای زیباتون ممنونم مصطفی جان.ولی ما نیاز به خرید داریم و باید تیم تو ژانویه تقویت شه وگرنه مثل سالهای اخیر...