چند موضوع

نویسنده: mostafaa

وبلاگ من
نویسنده: mostafaa
سلام من مصطفی هستم و دانشجوی کارشناسی ارشد جامعه شناسی.من عاشق سبک بازی آرسنال و سبک فوتبال ونگر هستم.آرسنال یک تیم واقعیه چون وابسته به هیچ بازیکنی نیست و همیشه زیبا و جذاب بازی میکنه
کل بازدید: 6,970 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

چند موضوع

بعد از بازی دیشب و بعد از این که آخر شب نیمه دوم بازی رو دیدم چند مطلب به ذهنم اومد که گفتم با شما دوستان در میون بذارم.


اولین موضوعی که دیشب توجه من رو به خودش جلب کرد نقطه ی قوت سیتی تو وسط زمین و پشت محوطه ی ما بود.سیلوا،نصری،توره،بالوتلی، هر چار تا یه جورایی وسط زمین و پشت هیجده مار رو تصاحب کرده بودن و هر کار دلشون می خواست می کردن. بعد به تیم خودمون نگا می کردم می دیدم آرتتا و سونگ خیلی تهاجمی بازی نمی کنن و حرکات ها تهاجمیشون خیلی کم و استثناییه.جروینهو دیشب به نظر من خیلی خوب بازی کرد و نشون داد خیلی توانایی داره. اما واقعا پشت محوطه ی سیتی جای چند بازیکن خلاق خالی بود. با تمام احترامی که برای ولکات قائل هستم به نظر من خیلی وقت ها بیشتر نیازه ما یه هافبک تهاجمی داشته باشیم تا یه مهاجم کناری مثل ولکات. به نظر من حضور ولکات تو نیمه دوم دیشب بی خود بود و باید میانه ی میدان با با اومدن بازیکن ها باتجربه ای مثل بنایون و روسیچکی تقویت می شد.به نظر من ونگر نباید تو همه ی بازی سیستم 4-3-3 رو بذاره . بعضی وقت ها نیاز هست تیم میانه میدانش تقویت بشه و 4-4-2 بازی کنه. یا حتی 4-5-1.دیشب جروینهو می تونست تغییر پست داشته باشه هافبک تهاحجمی بشه و روسیچیکی یا بنایون هم جای ولکات بیان تا ما بتوینم پشت محوطه ی سیتی پاسکاری ها ی بیشتری داشته باشیم.شاید هم ونگر به روسیچکی و بنایون اونقدر اعتماد نداره که این جور مواقع بیادشون تو زمین در این صورت این سوال پیش میاد که پس برای چی نگه شون می داری.ردشون کن برن یه تیم دیگه دو تا هافبک تهاجمی جوون و با انرژی بخر.در هر حال من امید دارم که با بازگشت ویلشر و نبودن رمزی تو تیم بازی تیم بهتر بشه و اعتقاد دارم که وجود جروینهو و ولکات هردو تو تیم ضروری نیست و تیم باید یه مقدار رو میانه میدان پاسکاری ها شو بیشتر کنه. واین مهم با وجو ولکات امکان پذیری نیست . چون ولکات توانایی حرکت های تو عرض و پاسکاری و باز کردن بازی رو نداره.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 28/9/1390 | 19:55 گفت:

از نظر اینجانب که کاملا آماتورم,توی این سیستمی که ونگر میچینه بازیکن های وسط زمین و جلوی زمین هر کدومشون دو یا سه پست رو بازی میکنن-مثلا توی دفاع آرتتا و رمزی به عقب بر میگردن و نقش هافبک میانی رو دارن و در حمله به هافبک تهاجمی تبدیل میشن با این تفاوت که هر دفعه نقش یکی ثابته و دیگری باید پستش رو تغییر بده و یا در شرایطی خاص هر دو اینکار رو انجام میدن-آرسنال در هنگام حمله 4-1-2-3 هست و در هنگام دفاع 4-5-1 .

فرهاد در 28/9/1390 | 16:36 گفت:

ارتتا یکی از بدترین بازیکن های ارسناله شک نکنید

(Hooman sam (Dark metal در 28/9/1390 | 16:05 گفت:

جروینیو کجاش خوبه؟؟؟
من که تا ویلشر برنگرده به وسط زمینمون هیچ اطمینانی ندارم.....
آرتتا بدبخت هم که تنها نمیتونه کاری بکنه....کار بجایی کشیده بود که ون پرسی خودش برمیگشت واسه بازی سازی...

شاهين در 28/9/1390 | 15:19 گفت:

آرسنال به دو تا هافبک خلاق و باهوش مثل گوتزه و هازارد احتیاج داره . جروینیو هافبک خوبیه ولی با هوش نیست .

فرهاد در 28/9/1390 | 14:48 گفت:

چی میگی محمد روسیچکی نمی تونه توپ حمل کنه؟؟؟؟؟؟واقعا برات متاسفم پسر.......بعضیا بازیکن های تیم خودمون رو هم نمیشناسن و دارن دربارشون نظر میدن.......از این به بعد هرکی از توماس بد گفت با من طرفه

محسن در 28/9/1390 | 13:58 گفت:

والکات بازیکن خوبیه اما نه در چنین بازی هایی والکات باید در بازی هایی بازی کنه که فضا داشته باشه وگرنه در پرس حریف فاقد کاراییه.
آرون بازیکن با استعدادیه فقط کمی تجربه نیاز داره وگرنه بازیکن فوق العاده ایه با اومدن مصدومای تیم ، تیم خیلی خوب میشه.

محمد جویبار در 28/9/1390 | 13:58 گفت:

من با حمید موافقم روسیچکی و بنایون برای دیشب خوب نبود و مشکل ما رو یه بازیکنی که بتونه توپو حمل کنه حل میکنه

فرهاد در 28/9/1390 | 13:44 گفت:

واقعا واسه آرشاوین متاسفم واقعه دیگه قابل تحمل نیست.....توی این تیم داره به روسیچکی ظلم میشه...... آرون رمزی کاملا فاقد استعداد هستش و هیچوقت رشد نخواهد کرد.......امیدوارم خدا هرچه زودتر ما رو از دست رمزی نجات بده......... به امید روزهای خوب البته با بازگشت ویلشر و سانیا و گیبز...........واقعا گلی به جمال دیابی که انصافا دو سه پله از آرتتا و رمزی بهتره...............................................

حمید فرازی در 28/9/1390 | 13:43 گفت:

قبول دارم مصطفی ولی روسیچکی و بنایون هم برای جای ولکات خوب نیستن.بهترین گزینه یه بازیکن تکنیکی و طراح هست.چیزی شبیه گوتزه و هازارد

سید امین هاشمی در 28/9/1390 | 13:09 گفت:

از تحلیلهای زیباتون ممنونم مصطفی جان.ولی ما نیاز به خرید داریم و باید تیم تو ژانویه تقویت شه وگرنه مثل سالهای اخیر...