خداحافظ دوستان

نویسنده: mostafaa

وبلاگ من
نویسنده: mostafaa
سلام من مصطفی هستم و دانشجوی کارشناسی ارشد جامعه شناسی.من عاشق سبک بازی آرسنال و سبک فوتبال ونگر هستم.آرسنال یک تیم واقعیه چون وابسته به هیچ بازیکنی نیست و همیشه زیبا و جذاب بازی میکنه
کل بازدید: 13,662 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
 با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود
طبق گزارش موندو دپورتیوو، با توجه به مذاکرات و نشانه‌های بدست آمده از آن به نظر می‌رسد دنیس سوارز به زودی به آرسنال می‌پیوندد. طبق گزارش موندو دپورتیوو، با توجه به مذاکرات و نشانه‌های بدست آمده از آن به نظر می‌رسد دنیس سوارز به زودی به آرسنال می‌پیوندد.
آرسنال در ۵ فصل گذشته از بازیکنان جوان و قرضی خود حدود ۴۰ میلیون پوند به دست آورده است، این در حالی است این رقم برای چلسی به ۱۵۰ میلیون پوند می‌رسد.آرسنال در تابستان حدود ۷۰ میلیون پوند بودجه در اختیار خواهد داشت، از نظر پرداخت حقوق بازیکنان آرسنال در مرز رعایت فرپلی مالی قرار دارد، عدم خرید بازیکن کار توپچی‌ها را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دشوار می‌کند و به نظر می‌رسد هر سال که به این تورنومنت راه نیابند، بازگشت سخت‌تر و دشوارتر می‌شود.
آرسنال در ۵ فصل گذشته از بازیکنان جوان و قرضی خود حدود ۴۰ میلیون پوند به دست آورده است، این در حالی است این رقم برای چلسی به ۱۵۰ میلیون پوند می‌رسد.آرسنال در تابستان حدود ۷۰ میلیون پوند بودجه در اختیار خواهد داشت، از نظر پرداخت حقوق بازیکنان آرسنال در مرز رعایت فرپلی مالی قرار دارد، عدم خرید بازیکن کار توپچی‌ها را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دشوار می‌کند و به نظر می‌رسد هر سال که به این تورنومنت راه نیابند، بازگشت سخت‌تر و دشوارتر می‌شود.
طبق گزارش ال دسمارک اسپانیا، آرسنال دیگر اور بانگا را نمی‌خواهد، البته یکی از دلایلش این است که آرسنال پولی برای خرید در پنجره زمستانی ندارد.
طبق گزارش ال دسمارک اسپانیا، آرسنال دیگر اور بانگا را نمی‌خواهد، البته یکی از دلایلش این است که آرسنال پولی برای خرید در پنجره زمستانی ندارد.
طبق گزارش کالچو مرکاتو، هنریک میخیتاریان که جایگاهش را در ترکیب اصلی آرسنال از دست داده است، به آث میلان لینک شده است، مینو رایولا مدیر برنامه‌های میخیتاریان رابطه خوبی با روسونری دارد اما با توجه به اینکه میخیتاریان در آرسنال دستمزد بسیار زیادی می‌گیرد، ممکن است مسائل مالی مشکلاتی را در سر راه این انتقال به وجود آورد. طبق گزارش کالچو مرکاتو، هنریک میخیتاریان که جایگاهش را در ترکیب اصلی آرسنال از دست داده است، به آث میلان لینک شده است، مینو رایولا مدیر برنامه‌های میخیتاریان رابطه خوبی با روسونری دارد اما با توجه به اینکه میخیتاریان در آرسنال دستمزد بسیار زیادی می‌گیرد، ممکن است مسائل مالی مشکلاتی را در سر راه این انتقال به وجود آورد.
جانلوکا دی مارزیو ژورنالیست معتبر اسکای اسپرت:آرسنال و بارسلونا بر سر انتقال دنیس سوارز هافبک اسپانیایی باشگاه بارسلونا در حال به توافق رسیدن هستند، این بازیکن یک سال در باشگاه سویا زیر نظر اونای امری فعالیت کرده است. جانلوکا دی مارزیو ژورنالیست معتبر اسکای اسپرت:آرسنال و بارسلونا بر سر انتقال دنیس سوارز هافبک اسپانیایی باشگاه بارسلونا در حال به توافق رسیدن هستند، این بازیکن یک سال در باشگاه سویا زیر نظر اونای امری فعالیت کرده است.
نیکو چیرا ژورنالیست گاتزتا دلو اسپرت:مهدی بن‌عطیه مدافع یوونتوس در هفته‌های گذشته پیشنهاداتی از آرسنال و شالکه داشته است، این بازیکن مراکشی پیشنهادات را بررسی خواهد کرد، اما چون یوونتوس نمی‌خواهد در ژانویه بازیکنی را بفروش برساند، انجام این انتقال به نظر می‌رسد در تابستان محتمل‌تر باشد. نیکو چیرا ژورنالیست گاتزتا دلو اسپرت:مهدی بن‌عطیه مدافع یوونتوس در هفته‌های گذشته پیشنهاداتی از آرسنال و شالکه داشته است، این بازیکن مراکشی پیشنهادات را بررسی خواهد کرد، اما چون یوونتوس نمی‌خواهد در ژانویه بازیکنی را بفروش برساند، انجام این انتقال به نظر می‌رسد در تابستان محتمل‌تر باشد.

خداحافظ دوستان

من یک سال و چند ماهی هست که تو این سایت میام و سر می زنم و از چند ماهی هم هست که عضو هستم . چند هفته ای میشه که داشتم به این فکر می کردم که من و بعضی از شما ها کاسه ی داغ تر از آش هستیم.


یعنی بیش از حد هواداریم.تو خود لندن هم فکر نکنم هوادار ها مثل ما باشن.در صورتی که نه هیچ وقت تا اخر عمرمون نمی تونیم بریم بازی ها رو از نزدیک ببینیم و نه می تونیم بازی ها آرسنال رو ببینیم(اکثر ما ها).ولی فکر ذکرمون شده آرسنال . بازیکن خریدن. چهارم شدن . بالاتر از تاتنهام شدم.دیگه خسته شدم.این هواداری که ما داریم می کنیم  فقط به ضرر ماست.فقط مار وعصبی می کنه.آقایون رئسای باشگاه دارن پول به جیب می زنن و آقای ونگر هم که داره هم بازیکن به جهان فوقتبال معرفی می کنه. چی گیر ما میاد؟بابا به خدا من خسته شدم. چقدر بشینیم از توی سایت های پخش زنده با استرس نتایج زنده رو دنبال کنیم و حرص بخوریم؟از کار و زندگی بیافتیم. مگه آرسنال واسه ی من جز ناراحتی چیزی داره که من واسش دارم زندگیم رو می ذارم وقتم رو می ذارم و جونم رو می ذارم و هیچ فایده ای هم نه براب اون داره و نه برای من.بچه ها من دارم از این سایت می رم و دیگه نمی خام هوادار دو آتیشه ی آرسنال باشم.میخام یه هوادار معمولی باشم که هروقت تلویزیون فوتبال داد برم ببینم و از فوتبال لذت ببرم . نه از باختن و بازیکن نخریدن و بازیکن خریدن و مسائل دیگه حرص بخورم.می دونم خیلی ها با حرف های من مخالف هستن ولی من دوست داشتم تجربه و حس خودم رو بگم و از همه ی شما خوبان برای همیشه خداحافظی کنم.خداحافظ هواداری پوچ . بی انتها.

فکر نکنم دیگه بیام نظرات شما رو بخونم ولی امیدوارم پیرامون حرفتم بحث های خوبی بشه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 3/11/1390 | 22:29 گفت:

باز دوباره باختیم و صحبت های طرفدار واقعی و غیرواقعی شروع شد.............
مصطفی جان شما اگه میخواستی بیخیال شی بعد از اون باخت 8-2 بیخیال میشدی............
فقط شمارو نمیگم...........هممون رو میگم...............ما اگه میخواستیم طرفدار غیر واقعی باشیم طرفدار آرسنال نمیشدیم.....................

shervin در 3/11/1390 | 20:17 گفت:

سالار محمدزاده دمت گرم حرف دلمو زدی.نصف کاربرا وقتی تیم میبره سرو کله شون پیدا میشه.

فرهاد در 3/11/1390 | 19:14 گفت:

برو ولی خواهشا دیگه هیچوقت بر نگرد.........حالم از هوادارای سست عنصر به هم میخوره

سجاد عطابخش در 3/11/1390 | 18:48 گفت:

حرص خوردن برای ارسنال تنها عذاب شیرینه تو دنیا،حرص میخورم ولی همیشه ارسنالی میمونم،چون ارسنال تنها عشقیه که میدونم واسم میمونه

فرهاد در 3/11/1390 | 18:06 گفت:

چی بگم ولی بدون ارسنال هرگز

توپچی جنوب در 3/11/1390 | 17:54 گفت:

مصطفی جان تو الان این حرف رو میزنی و الان هم مطمئنم که داری این نظر من رو میخونی چون تو ارسنالی هستی شاید بتونی 1یا 2ماه کنار بکشی شاید ولی نمیتونی واسه همیشه ازش دل بکنی و بازی هر تیم دیگه ای هم ببینی یه جوری به ارسنال ربطش میدی و در ارخر ارسنال بخشی از زندگی ماست و در شاد بودن و نارحت بودن ما در هفته تاثیر داره ادم هیچ وقت بخشی از زندگیش رو فراموش نمیکنه!!!!!

salar mohamadzadeh در 3/11/1390 | 14:09 گفت:

delam mikhad arsenal chanta baziye digasham bebaze ta bebinam az beyne in hame adame be estelah taraftare vagheyi chan nafar mimoone.arsenal hamishe tu ghalbame

حمیدرضا در 3/11/1390 | 14:04 گفت:

مصطفی جان داداشم من درکت میکنم . تو خق داری هرکس برای اکنون آرسنال زمان بزاره اشتباهکرده. منم میخاستم که آرسنال رو بیخیال شم. ولی دلخوشیم و زندگیم رو آرسنال. من اگه تلاش کنم هم نمیتونم آرسنال رو فراموش کنم. ولی حالا که دیگه نمیای و دو آتیشه نیستی دسته کم طرفدار بارسلونا یا تیم های تازه به دوران زسیده نشو. خواهش میکنم داداش گلم.

ali در 3/11/1390 | 13:31 گفت:

موافقم.ولی من به ارسنال و این سایت به چشم یک تفریح نگاه میکنم نه بیشتر.
نمیدونم چرا بعضی ها میان میگن که ونگر زندگی ما هست یا ارسنال زندگی ما هست!؟!برام عجیب هست به خدا؟!!؟
فکر نکنم اون کشیکایی که این باشگاهها رو تاسیس کردن قصدشون اینی بود که شما دارید انجام میدید!!!!!!
گاهی اوقات خیلی میرم توی شوک حرفهای بعضی از آقایون مخصوصا ونگر پرست ها که دیگه دین و دیانت و خدا هم زیر پا گذاشتن و گویا دارن به معبودی همیشگی و استوار گرایش پیدا می کنند و اینکه راه رستگاری و پیروزی در زندگیشون همین ونگر هست و بس!!!!!

Saeed Milani در 3/11/1390 | 13:24 گفت:

از شما اکه کارشناس ارشد جامعه شناسی هستی بعید بود ، فوتبال یک فلسفه است یک علم یک زندگیه. نمونه جالبی از واقعیت های تلخ و شیرین این دنیای فانیه.
من هفده ساله طرفدار آرسنالم و از این برد و باخت ها زیاد دیدم. امیدوارم وقتی اعصابت آرومتر شد روی تصمیمت تجدید نظر کنی.
اگه طرفدارای تیم هایی مثل ایپسویچ تاون و کولچستر هم یک لحظه مثل شما فکر می کردن فوتبال الآن نابود شده بود.

محمد اصغری در 3/11/1390 | 12:45 گفت:

ارسنال تو دل ماست و بیرون رفتنی نیست.
عشق یعنی همین با ناراحتی و شکست معشوق ناراحت بشی و با برد و خوشحالی معشوق خوشحال بشی.
دست کشیدن از معشوق ساده ترین راه و بدترین راه ممکنه.به هر حال خوش اومدی .به سلامت.

شایان در 3/11/1390 | 12:41 گفت:

حیف از این همه شور و اشتیاق!!!همش به فنا میره!!!!!!!!!!!!!!!! وقتی آرسنال به یک کشور آسیایی رفت و یک جوانی به ونگر گفت: برادرم بعد از باخت به منچستر خودکشی کرد!!!! خیلی عذر میخوام ونگر به چیز خودشم حساب نکرد!!!!!

پس سرو ته این ونگر رو بزنی یک دنده و لجبازه

Farhad Rahbari در 3/11/1390 | 12:21 گفت:

به تو که نمیگن طرفدار!
خوش اومدی

سجاد در 3/11/1390 | 11:53 گفت:

اونقدر پاي آرسنال ميمونم و حرض ميخورم تا دوباره اين تيمو بر فراز انگليس و اروپا ببينم حرص خوردن برا آرسنال براي من از هر چيزي بيشتر ارزش داره........

علی ارشدی در 3/11/1390 | 11:49 گفت:

به شخصه هیچ وقت دست از آرسنال نمی کشم

amir mohebbi در 3/11/1390 | 10:57 گفت:

خودش گفته یک سالو چند ماهی
معلومه که طرفدار واقعی نبوده

طرفدار واقعی تا آخر عمرش حتی اگه 10 بازی پشت یر هم هم تیم ببازه بازم طرفدار تیمش میمونه

hamed در 3/11/1390 | 10:11 گفت:

منم از این فصل ناامید شدم ولی گفتم من آرسنالی هستم و آرسنالی می مونم ، می مونم تا ببینم بازیکنایی مثل تیری آنری مثل روبرت پیرس مثل فردی لیونبرگ مثل پت ویرا مثل کولو توره مثل دیوید سیمن مثل دنیس برکمپ و بازیکنایی از این قبیل بیان و آرسنال رو دوباره به آرسنال دلخواه هوادارا تبدیل کنند و وقتی برای آرسنال بازی میکنند واقعا از جون و دل برای آرسنال مایه بگذارند...

من آرسنالی هستم و می مونم تا به همه نشون بدهم چرا طرفدار آرسنالم...

عشق است آرسنال و آرسنالی........

علی قاسمی در 3/11/1390 | 09:07 گفت:

دوست عزیز

مصطفی جون
این تصمیمی که تو امروز گرفتی رو داداشم 4 سال پیش گرفت نه از اینکه تیمش قهرمان نمیشه نه بلکه بخاطر خودش و بخاطر وقتی که برای فوتبال میذاره و حرصی که میزنه
اون طرفدار منچستر یونایتد بود و کلوپ منچستر هم دستش بود و...

اگه بخاطر بد نتیجه گرفتن داری شونه خالی میکنی حرفت رو قبول ندارم اما اگه بخاطر زندگیت و وقتت و اعصابت آؤسنال ور کنار میذاری باید بگم که کارت قابل قبوله

چون برادرم هیچ وقت از کارش پشیمون نشد
به شرطی که بتونی

رضا در 3/11/1390 | 09:07 گفت:

کسی ایمیل این ونگر را نداره؟!
میخوام حرف دلم را بهش بزنم!

رضا در 3/11/1390 | 09:04 گفت:

اقا mostafa میدونم که این حرف را از روی احساسات زدی و میدونم که نمیتونی از ارسنال دل بکنی پس دوست من بیا !
دل کندن از ارسنال غیر ممکنه !
بیا دوست عزیز روز های خوب دور نیست!

رضا در 3/11/1390 | 09:00 گفت:

چقدر دوست دارم این ونگر حرف ها منو ببینه!
که میدونم که نمیبینه!

رضا در 3/11/1390 | 08:57 گفت:

Wenger Out

رضا در 3/11/1390 | 08:52 گفت:

میدونم که همه شما حس من را دارید !
ولی بچه ها اینجوری نمیشه باید صدای خودمان را به گوش این ونگر برسونیم!
یا ما را از این وضعیت نجات بده یا اینکه بره!
من با این لج بازی های ونگر دیگه کاری ندارم!
همین الان ونگر برکنار بشه خوشحال میشم چون دیگه تفکراتش به درد ارسنال نمیخوره!

رضا در 3/11/1390 | 08:47 گفت:

من حتی اگه بخوام که نمی خوام هم نمیتونم از ارسنال دل بکنم!
ارسنال را با همین ناراحتی ها دوست دارم!
عاشق ارسنالم حتی اگه ۱۰۰۰ بازی را پشت سر هم ببازه!
جانم را میدم برای ارسنال!
امیدوارم اون کرونکه که برای پول به جیب زدن امده به ارسنال ناراحتی ما را درک کنه!
همین الان از فرط ناراحتی دارم گریه میکنم!
ولی به امید روز های خوب !!

حمید فرازی در 3/11/1390 | 08:16 گفت:

آقا شروین قرار شد خودتو کنترل کنی.اون بارم به امیررضا توهین کردی همه بهت اعتراض کردن.هواداری که زوری نیست.میتونستی به جای این توهینا خیلی ساده بگی به سلامت ولی میدونم که مصطفی بازم طاقت نمیاره و برمیگرده

حمید فرازی در 3/11/1390 | 08:14 گفت:

خب دیگه هواداری همینه.پست و بلندی زیاد داره.من که بیشتر از پستی بندی تیمو دیدم.واقعا نمیتونم عشقم به آرسنالو نادیده بگیرم و تا آخرش میمونم چون میدونم که همه چی درست میشه.

محسن در 3/11/1390 | 07:54 گفت:

من تا آخر عمرم طرفدار آرسنالم حالا هر چی می خواد پیش بیاد
هر تیمی روزای بد رو داره

shervin در 3/11/1390 | 05:46 گفت:

احمق هایی مثل تو هستن که طرفدارای انارفروشارو زیاد میکنن.
گورتو گم کن عوضی.
حالم داره بهم میخوره از این همه طرفدار نماهای احمق.

محسن آزاده در 3/11/1390 | 01:58 گفت:

طرفداریه من که اصلا اختیاری نیست !!! حتی اگه بخوام یه تصمیمی شبیه تصمیم شما بگیرم ، هرگز عملی نمیشه . .. چون همیشه ، خواه ناخواه قلبم واسه آرسنال می تپه !!!

arash در 3/11/1390 | 01:24 گفت:

منم به این نتیجه تا حالا صد بار رسیدم ولی بازم...