خداحافظ دوستان

نویسنده: mostafaa

وبلاگ من
نویسنده: mostafaa
سلام من مصطفی هستم و دانشجوی کارشناسی ارشد جامعه شناسی.من عاشق سبک بازی آرسنال و سبک فوتبال ونگر هستم.آرسنال یک تیم واقعیه چون وابسته به هیچ بازیکنی نیست و همیشه زیبا و جذاب بازی میکنه
کل بازدید: 96,797 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

خداحافظ دوستان

من یک سال و چند ماهی هست که تو این سایت میام و سر می زنم و از چند ماهی هم هست که عضو هستم . چند هفته ای میشه که داشتم به این فکر می کردم که من و بعضی از شما ها کاسه ی داغ تر از آش هستیم.


یعنی بیش از حد هواداریم.تو خود لندن هم فکر نکنم هوادار ها مثل ما باشن.در صورتی که نه هیچ وقت تا اخر عمرمون نمی تونیم بریم بازی ها رو از نزدیک ببینیم و نه می تونیم بازی ها آرسنال رو ببینیم(اکثر ما ها).ولی فکر ذکرمون شده آرسنال . بازیکن خریدن. چهارم شدن . بالاتر از تاتنهام شدم.دیگه خسته شدم.این هواداری که ما داریم می کنیم  فقط به ضرر ماست.فقط مار وعصبی می کنه.آقایون رئسای باشگاه دارن پول به جیب می زنن و آقای ونگر هم که داره هم بازیکن به جهان فوقتبال معرفی می کنه. چی گیر ما میاد؟بابا به خدا من خسته شدم. چقدر بشینیم از توی سایت های پخش زنده با استرس نتایج زنده رو دنبال کنیم و حرص بخوریم؟از کار و زندگی بیافتیم. مگه آرسنال واسه ی من جز ناراحتی چیزی داره که من واسش دارم زندگیم رو می ذارم وقتم رو می ذارم و جونم رو می ذارم و هیچ فایده ای هم نه براب اون داره و نه برای من.بچه ها من دارم از این سایت می رم و دیگه نمی خام هوادار دو آتیشه ی آرسنال باشم.میخام یه هوادار معمولی باشم که هروقت تلویزیون فوتبال داد برم ببینم و از فوتبال لذت ببرم . نه از باختن و بازیکن نخریدن و بازیکن خریدن و مسائل دیگه حرص بخورم.می دونم خیلی ها با حرف های من مخالف هستن ولی من دوست داشتم تجربه و حس خودم رو بگم و از همه ی شما خوبان برای همیشه خداحافظی کنم.خداحافظ هواداری پوچ . بی انتها.

فکر نکنم دیگه بیام نظرات شما رو بخونم ولی امیدوارم پیرامون حرفتم بحث های خوبی بشه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 3/11/1390 | 22:29 گفت:

باز دوباره باختیم و صحبت های طرفدار واقعی و غیرواقعی شروع شد.............
مصطفی جان شما اگه میخواستی بیخیال شی بعد از اون باخت 8-2 بیخیال میشدی............
فقط شمارو نمیگم...........هممون رو میگم...............ما اگه میخواستیم طرفدار غیر واقعی باشیم طرفدار آرسنال نمیشدیم.....................

shervin در 3/11/1390 | 20:17 گفت:

سالار محمدزاده دمت گرم حرف دلمو زدی.نصف کاربرا وقتی تیم میبره سرو کله شون پیدا میشه.

فرهاد در 3/11/1390 | 19:14 گفت:

برو ولی خواهشا دیگه هیچوقت بر نگرد.........حالم از هوادارای سست عنصر به هم میخوره

سجاد عطابخش در 3/11/1390 | 18:48 گفت:

حرص خوردن برای ارسنال تنها عذاب شیرینه تو دنیا،حرص میخورم ولی همیشه ارسنالی میمونم،چون ارسنال تنها عشقیه که میدونم واسم میمونه

فرهاد در 3/11/1390 | 18:06 گفت:

چی بگم ولی بدون ارسنال هرگز

توپچی جنوب در 3/11/1390 | 17:54 گفت:

مصطفی جان تو الان این حرف رو میزنی و الان هم مطمئنم که داری این نظر من رو میخونی چون تو ارسنالی هستی شاید بتونی 1یا 2ماه کنار بکشی شاید ولی نمیتونی واسه همیشه ازش دل بکنی و بازی هر تیم دیگه ای هم ببینی یه جوری به ارسنال ربطش میدی و در ارخر ارسنال بخشی از زندگی ماست و در شاد بودن و نارحت بودن ما در هفته تاثیر داره ادم هیچ وقت بخشی از زندگیش رو فراموش نمیکنه!!!!!

salar mohamadzadeh در 3/11/1390 | 14:09 گفت:

delam mikhad arsenal chanta baziye digasham bebaze ta bebinam az beyne in hame adame be estelah taraftare vagheyi chan nafar mimoone.arsenal hamishe tu ghalbame

حمیدرضا در 3/11/1390 | 14:04 گفت:

مصطفی جان داداشم من درکت میکنم . تو خق داری هرکس برای اکنون آرسنال زمان بزاره اشتباهکرده. منم میخاستم که آرسنال رو بیخیال شم. ولی دلخوشیم و زندگیم رو آرسنال. من اگه تلاش کنم هم نمیتونم آرسنال رو فراموش کنم. ولی حالا که دیگه نمیای و دو آتیشه نیستی دسته کم طرفدار بارسلونا یا تیم های تازه به دوران زسیده نشو. خواهش میکنم داداش گلم.

ali در 3/11/1390 | 13:31 گفت:

موافقم.ولی من به ارسنال و این سایت به چشم یک تفریح نگاه میکنم نه بیشتر.
نمیدونم چرا بعضی ها میان میگن که ونگر زندگی ما هست یا ارسنال زندگی ما هست!؟!برام عجیب هست به خدا؟!!؟
فکر نکنم اون کشیکایی که این باشگاهها رو تاسیس کردن قصدشون اینی بود که شما دارید انجام میدید!!!!!!
گاهی اوقات خیلی میرم توی شوک حرفهای بعضی از آقایون مخصوصا ونگر پرست ها که دیگه دین و دیانت و خدا هم زیر پا گذاشتن و گویا دارن به معبودی همیشگی و استوار گرایش پیدا می کنند و اینکه راه رستگاری و پیروزی در زندگیشون همین ونگر هست و بس!!!!!

Saeed Milani در 3/11/1390 | 13:24 گفت:

از شما اکه کارشناس ارشد جامعه شناسی هستی بعید بود ، فوتبال یک فلسفه است یک علم یک زندگیه. نمونه جالبی از واقعیت های تلخ و شیرین این دنیای فانیه.
من هفده ساله طرفدار آرسنالم و از این برد و باخت ها زیاد دیدم. امیدوارم وقتی اعصابت آرومتر شد روی تصمیمت تجدید نظر کنی.
اگه طرفدارای تیم هایی مثل ایپسویچ تاون و کولچستر هم یک لحظه مثل شما فکر می کردن فوتبال الآن نابود شده بود.

محمد اصغری در 3/11/1390 | 12:45 گفت:

ارسنال تو دل ماست و بیرون رفتنی نیست.
عشق یعنی همین با ناراحتی و شکست معشوق ناراحت بشی و با برد و خوشحالی معشوق خوشحال بشی.
دست کشیدن از معشوق ساده ترین راه و بدترین راه ممکنه.به هر حال خوش اومدی .به سلامت.

شایان در 3/11/1390 | 12:41 گفت:

حیف از این همه شور و اشتیاق!!!همش به فنا میره!!!!!!!!!!!!!!!! وقتی آرسنال به یک کشور آسیایی رفت و یک جوانی به ونگر گفت: برادرم بعد از باخت به منچستر خودکشی کرد!!!! خیلی عذر میخوام ونگر به چیز خودشم حساب نکرد!!!!!

پس سرو ته این ونگر رو بزنی یک دنده و لجبازه

Farhad Rahbari در 3/11/1390 | 12:21 گفت:

به تو که نمیگن طرفدار!
خوش اومدی

سجاد در 3/11/1390 | 11:53 گفت:

اونقدر پاي آرسنال ميمونم و حرض ميخورم تا دوباره اين تيمو بر فراز انگليس و اروپا ببينم حرص خوردن برا آرسنال براي من از هر چيزي بيشتر ارزش داره........

علی ارشدی در 3/11/1390 | 11:49 گفت:

به شخصه هیچ وقت دست از آرسنال نمی کشم

amir mohebbi در 3/11/1390 | 10:57 گفت:

خودش گفته یک سالو چند ماهی
معلومه که طرفدار واقعی نبوده

طرفدار واقعی تا آخر عمرش حتی اگه 10 بازی پشت یر هم هم تیم ببازه بازم طرفدار تیمش میمونه

hamed در 3/11/1390 | 10:11 گفت:

منم از این فصل ناامید شدم ولی گفتم من آرسنالی هستم و آرسنالی می مونم ، می مونم تا ببینم بازیکنایی مثل تیری آنری مثل روبرت پیرس مثل فردی لیونبرگ مثل پت ویرا مثل کولو توره مثل دیوید سیمن مثل دنیس برکمپ و بازیکنایی از این قبیل بیان و آرسنال رو دوباره به آرسنال دلخواه هوادارا تبدیل کنند و وقتی برای آرسنال بازی میکنند واقعا از جون و دل برای آرسنال مایه بگذارند...

من آرسنالی هستم و می مونم تا به همه نشون بدهم چرا طرفدار آرسنالم...

عشق است آرسنال و آرسنالی........

علی قاسمی در 3/11/1390 | 09:07 گفت:

دوست عزیز

مصطفی جون
این تصمیمی که تو امروز گرفتی رو داداشم 4 سال پیش گرفت نه از اینکه تیمش قهرمان نمیشه نه بلکه بخاطر خودش و بخاطر وقتی که برای فوتبال میذاره و حرصی که میزنه
اون طرفدار منچستر یونایتد بود و کلوپ منچستر هم دستش بود و...

اگه بخاطر بد نتیجه گرفتن داری شونه خالی میکنی حرفت رو قبول ندارم اما اگه بخاطر زندگیت و وقتت و اعصابت آؤسنال ور کنار میذاری باید بگم که کارت قابل قبوله

چون برادرم هیچ وقت از کارش پشیمون نشد
به شرطی که بتونی

رضا در 3/11/1390 | 09:07 گفت:

کسی ایمیل این ونگر را نداره؟!
میخوام حرف دلم را بهش بزنم!

رضا در 3/11/1390 | 09:04 گفت:

اقا mostafa میدونم که این حرف را از روی احساسات زدی و میدونم که نمیتونی از ارسنال دل بکنی پس دوست من بیا !
دل کندن از ارسنال غیر ممکنه !
بیا دوست عزیز روز های خوب دور نیست!

رضا در 3/11/1390 | 09:00 گفت:

چقدر دوست دارم این ونگر حرف ها منو ببینه!
که میدونم که نمیبینه!

رضا در 3/11/1390 | 08:57 گفت:

Wenger Out

رضا در 3/11/1390 | 08:52 گفت:

میدونم که همه شما حس من را دارید !
ولی بچه ها اینجوری نمیشه باید صدای خودمان را به گوش این ونگر برسونیم!
یا ما را از این وضعیت نجات بده یا اینکه بره!
من با این لج بازی های ونگر دیگه کاری ندارم!
همین الان ونگر برکنار بشه خوشحال میشم چون دیگه تفکراتش به درد ارسنال نمیخوره!

رضا در 3/11/1390 | 08:47 گفت:

من حتی اگه بخوام که نمی خوام هم نمیتونم از ارسنال دل بکنم!
ارسنال را با همین ناراحتی ها دوست دارم!
عاشق ارسنالم حتی اگه ۱۰۰۰ بازی را پشت سر هم ببازه!
جانم را میدم برای ارسنال!
امیدوارم اون کرونکه که برای پول به جیب زدن امده به ارسنال ناراحتی ما را درک کنه!
همین الان از فرط ناراحتی دارم گریه میکنم!
ولی به امید روز های خوب !!

حمید فرازی در 3/11/1390 | 08:16 گفت:

آقا شروین قرار شد خودتو کنترل کنی.اون بارم به امیررضا توهین کردی همه بهت اعتراض کردن.هواداری که زوری نیست.میتونستی به جای این توهینا خیلی ساده بگی به سلامت ولی میدونم که مصطفی بازم طاقت نمیاره و برمیگرده

حمید فرازی در 3/11/1390 | 08:14 گفت:

خب دیگه هواداری همینه.پست و بلندی زیاد داره.من که بیشتر از پستی بندی تیمو دیدم.واقعا نمیتونم عشقم به آرسنالو نادیده بگیرم و تا آخرش میمونم چون میدونم که همه چی درست میشه.

محسن در 3/11/1390 | 07:54 گفت:

من تا آخر عمرم طرفدار آرسنالم حالا هر چی می خواد پیش بیاد
هر تیمی روزای بد رو داره

shervin در 3/11/1390 | 05:46 گفت:

احمق هایی مثل تو هستن که طرفدارای انارفروشارو زیاد میکنن.
گورتو گم کن عوضی.
حالم داره بهم میخوره از این همه طرفدار نماهای احمق.

محسن آزاده در 3/11/1390 | 01:58 گفت:

طرفداریه من که اصلا اختیاری نیست !!! حتی اگه بخوام یه تصمیمی شبیه تصمیم شما بگیرم ، هرگز عملی نمیشه . .. چون همیشه ، خواه ناخواه قلبم واسه آرسنال می تپه !!!

arash در 3/11/1390 | 01:24 گفت:

منم به این نتیجه تا حالا صد بار رسیدم ولی بازم...