سیاست مهم یک بازیکن

نویسنده: امیر مجاهد

وبلاگ من
نویسنده: امیر مجاهد
کل بازدید: 1,819 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

سیاست مهم یک بازیکن

سیاست مهم یک بازیکن میتونه خیلی تاثیر گزار باشه.............
من زیاد پست نمیزارم ولی دیگه الان مجور شدم ای پست رو بزارام و یه راه حل خوب برای باشگاه دارم البته اگه به دست اون بالا ها برسه!!!من زیاد پست نمیزارم ولی دیگه الان مجور شدم ای پست رو بزارام و یه راه حل خوب برای باشگاه دارم البته اگه به دست اون بالا ها برسه!!!

الان ما وضعیت درستی در حفظ بازیکه و خرید های بزرگ نداریم و تابستون فرصته خوبیه برای تمدید قرار داد رابین هود! رابین میتونه بمونه و اسطوره باشگاه بشه و میتونه بره و به تیم زیاد لطمه میخوره چون همه میدونن الان خیلی به رابین وابسطه هستیم اگه بره کسی نمیتونه جاشو به این سادگی پر کنه
به نظر من الان طبق گفته های تهدید امیز و با سیاست بگه که اگه قراره بمونم و تمدید کنم باید بازیکن های خوب حفظ بشن و چند تا خرید بزرگ انجام بدین
من خودم کاپیتانه تیمم هستم و دارم حرفه ای کار میکنم میدونم که حرفم روی باشگاه تاثیر و برش داره چون خودم این کارو کردم و واقعا جواب داده رایبن هود هم همین توره شاید بشتر از من! البته حتما اینطوره
نصری این کارو کرد ولی حرفش زیاد برش نداشت و رفت حالا تیم هم ضربشو خورد.اما الان بهترین موقست که رابین یکم یساست به خرج بده تا شاید به امید خدا بازیکنای خوبمون حفظ بشن و چند تا خرید بزرگ انجام بدیم... به امید رابین هود و ایام خوشه آرسنالی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 14/10/1390 | 20:20 گفت:

رابین چندبار این کارو کرده ولی اینا زبون آدمی زاد حالیشون نیست.

sam baygan در 14/10/1390 | 19:56 گفت:

قضیه چیه؟!

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 18:48 گفت:

چرا کامنت شو پاک کردی هاااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟زود جواب بده باید دلیل بیاری زود تا تحریم نشدی:)
فضولی نکن که تحریم میشیا:)

علی ارشدی در 14/10/1390 | 18:31 گفت:

الان چی شد؟ علی جمشیدی: اسطوره شما کیه؟ مگه چی نوشته بودی که پاک شد؟

ali jamshidi در 14/10/1390 | 16:17 گفت:

ای بابا کامنت من پاک شده؟؟؟
چرا پاکش کردی خوب نظرمو گفتم.
به نظر من این کار فقط تو ایران اتفاق می افته. نصری هم می خواست بره می دونست اینا بازیکن بخر نیستن بهانه کرد. فن پرسی همچین شخصیتی نداره که بیاد شرط و شروط بذاره. شک نکن.
اسطوره ما توئی کاپیتان. تو که حتی یک بار هم دم از جدائی نزدی.
(در ضمن بین خودمون باشه داداشی وابسته اینجوریه)

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 15:38 گفت:

شاید جواب بده ولی مهم تمدید قرارداد روبین جونه امیدوارم البته مطمئنم که تمدید میکنه!!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 15:30 گفت:

بچه ها شرمنده باز این عبدالعزیز پسر خاله کودن من اومده پای لب تاب تو سایت از کامنت من چیز تلاوت کرده شما به دل نگیرید من از همه معذرت میخوام بچه ها بازم شرمنده!!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 15:06 گفت:

سلام من میخوام یه اعترافی کنم من طرفداره 4030 بودم حالم از ارسنال بهم می خوره با اون مربیه مسخرتون دنیا ویلاس بواس ارسنال سوراخه تازه میخوان یه پیرمرد و بیارن گل بزنه ونگر حیا کن ارسنالو رها کن

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 14:46 گفت:

نچ
حال نکردم!ولی تشکر