مبلغ خریدهای 15 سال اخیر آرسنال

نویسنده: حمید فرازی

وبلاگ من
نویسنده: حمید فرازی
...
کل بازدید: 18,750 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

مبلغ خریدهای 15 سال اخیر آرسنال

سلام بچه ها.این پست مربوط به مبلغ خریدهای ونگر و آرسناله که طی این 15 سال انجام شده.البته این لیست قبل از شروع این فصل منتشر شد و گرنه بازیکنی مثل چمبرلین  هم در رده های بالای این  لیست قرار داشت.همچنین در این سالا بازیکنایی به صورت آزاد جذب شدن که جزو این لیست نیستن و قدیمی ترین بازیکن این لیست "دیوید پلات "هست که فصل  96-95 از سامپدوریا خریداری شد و اگه اشتباه نکنم الان دستیار روبرتو مانچینیه که شاید قدیمی ترا این بازیکونو به خاطر داشته باشن.در ضمن قیمتا به پوند هست


1-خوزه آنتونیو ریس: قیمت :  30.80 میلیون / باشگاه قبلی: سویا


2-سلوین ویلتورد:  قیمت:  15.400میلیون  / باشگاه قبلی:اوسر


3-آندری آرشاوین:  قیمت: 14.520  میلیون / باشگاه قبلی: رنیت روسیه


4- تیری آنری : قیمت:  14.168 میلیون / باشگاه قبلی : یوونتوس


5-سمیر نصری :  قیمت : 14.080  میلیون / باشگاه قبلی: المپیک مارسی


6- فرانسس جفرس: قیمت : 13.464  میلیون / باشگاه قبلی : اورتون


7-الکساندر هلب: قیمت : 13.200  میلیون / باشگاه قبلی : اشتوتگارت آلمان


8-جیوانی فن برونکورست : قیمت: 11.880  میلیون /  باشگاه قبلی : رنجرز


9-لورنت کوشینلی : قیمت:  11  میلیون / باشگاه قبلی : لورینت فرانسه


10-ادواردو  داسیلوا: قیمت : 10.560  میلیون /باشگاه قبلی:دینامو زاگرب کرواسی


11-دنیس برگکمپ : قیمت :  9.900  میلیون /  باشگاه قبلی : اینتر  میلان


12-لورن : قیمت : 9.416  میلیون / باشگاه قبلی :  مایورکا


13- تئو ولکات :  قیمت: 9.240  میلیون / باشگاه قبلی : ساوتهمپتون


14- توماس ورمائلن: قیمت: 8.800  میلیون / باشگاه قبلی : آژاکس


15-توماس روسیچکی :  قیمت : 8.800  میلیون  /  باشگاه قبلی : بورسیا دورتموند


16-امانوئل آدبایور : قیمت: 8.800  میلیون / باشگاه قبلی : موناکو


17- رابرت پیرس : قیمت: 8.624  میلیون / باشگاه قبلی: المپیک مارسی


18-باکاری سانیا : قیمت: 7.920  میلیون / باشگاه قبلی: اوسر فرانسه


19-ریچارد رایت:  قیمت : 7.920  میلیون /  باشگاه قبلی : ایپسویچ تاون


20-ادو:  قیمت: 7.700  میلیون / باشگاه قبلی: کورینتیانس


21-مارک اورمارس:  قیمت: 6.600  میلیون /  باشگاه قبلی: آژاکس


22-دیوید پلات: قیمت: 6.248  میلیون /  باشگاه قبلی: سامپدوریا اینالیا


23-گیلبرتو سیلوا:  قیمت: 6.072  میلیون  /  باشگاه قبلی: اتلتیک مینیرو برزیل


24-سباستین اسکیلاچی: قیمت: 5.720  میلیون  /  باشگاه قبلی: سویا اسپانیا


پ ن : خب به نظر  من همیشه  نمیشه ارزش بازیکنا رو  از رو  قیمت فهمید اگه این لیستو ببینید بازیکنی مثل  جفرس با اینکه با مبلغ نسبتا خوبی خریداری شد ولی نتونست  بهمون کمک زیادی کنه اما میبینیم بازیکنایی که قیمت پایینی هم داشتن خیلی به کارمون اومدن و حتی الان یکی مثل سانیا هنوز خوبه و یکی از بهترین دفاع راستای لیگ جزیره هست.البته در بازار امروز تیمای متمول شرایطو سخت کردن و با پیشنهادای هنگفت و غیر منطقیشون قیمت یه بازیکونو خیلی غیر واقعی میکنن  که امیدوارم روزی این درست بشه.


 


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali jamshidi در 19/11/1390 | 09:30 گفت:

مرسی حمید جان
یاد خاطرات بد و خوب مون افتادم.
این ریس بی غیرت توی بازی با منچستر چقدر الکی خودش رو زد زمین. سیستم ما رو ضدحمله ها بودش تا ریس رو میزدن 17 تا دور می زد می خورد زمین. همون بازی که بعد از 49 بازی باختیم.
اورمارس یادش بخیر.
jvs و o2 یادش بخیر

HAMED toopchi در 19/11/1390 | 09:17 گفت:

عمويي، اون وقتا. همه آرزشون بود بيان آرسنال

mohsen abbasi در 19/11/1390 | 01:07 گفت:

تا جایی که من می دونم ارشاوین گرون قیمت ترین خرید ارسناله
درباره ریس نشنیده بودم

توپچی جنوب در 18/11/1390 | 23:13 گفت:

خداییش ببینید چه بازیکنان بزرگی رو با چه قیمتی میگرفتیم فقط کافیه لیست بقیه باشگاه ها رو هم ببینید و به ارزش ونگر و کار های بزرگ اقتصادی که برای باشگاه انجام داده پی میبریم.

واقعا مرسی حمید جون بابت این پست مفید و جالبناک

لایکتم.

حمید فرازی در 18/11/1390 | 22:49 گفت:

علی@آره از همون اول افتاد و منظورتو فهمیدم ولی مثالت اشتباه بود :))))) حالا خودتو عصبی نکن

[email protected] راستش من اینو از خودم نزدم و فکر کنم خود باشگاه بیشتر از ویکی اطلاع داشته باشه.سایت ویکی پدیا هم کم سوتی و اشتباه نداره

علی ارشدی در 18/11/1390 | 22:40 گفت:

حمید سانیا فقط یک مثال بود می خواستم بگم باید همه قیمت ها به روز باشه تا بتونیم مقایسه کنیم کی گرون تر بوده الان افتاد؟؟؟؟؟ :))))

mehran در 18/11/1390 | 22:20 گفت:

اصلا قیمت ریس رو مغزم قبول نمیکرد
رفتم دنبالش
http://en.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_Antonio_Reyes

10.5 تا بوده که میتونسته تا 17 زیاد بشه .چند شده دقیق رو نمیدونم

Saeed Milani در 18/11/1390 | 21:54 گفت:

اسم سه تا صد تومنی هار و نذاشتن دیگه :-)

hesam در 18/11/1390 | 20:25 گفت:

بهينه سازي همينه ها!!!!!!!!!

HAMED toopchi در 18/11/1390 | 20:17 گفت:

آخ، اسم ادو رو ديدم جگرم سوخت. ياد خاطراتم افتادو. ادوووووووووووووووووووووووووووووو. يادت بخير

mohsen در 18/11/1390 | 19:38 گفت:

این جورو هم فکر کنم رگ اسپانیایی داره

mohsen در 18/11/1390 | 19:35 گفت:

باز یه اسپانیایی کثیف دیگه خیلی بدم میاد از این بازیکنای بی تعصبی امثال فابرگاس. ریس .و یکی دیگش هم تا چند وقت دیگه مشخص میشه ونگر جون بازیکن میگیری یا هلندی یا ایتالیایی یا انگلیسی بگیر اسپانیایی شومه شوم شوم شوم خدا چرا کسی به این ونگر نمیگه

حمید فرازی در 18/11/1390 | 18:38 گفت:

علی جان سانیا فصل 2008-2007 اومد آرسنال.دیگه تورم اینقدرم که بالا نمیره.اصلا سانیا به کنار بازیکنی مثل ورما و کوشینلی که مدت زیادی نیست اومدن آرسنال

حمید فرازی در 18/11/1390 | 18:35 گفت:

خواهش میکنم. خب هرسال شرایط بازار نقل و انتقالات فرق میکنه و ریس اون موقع یه پدیده نوظهور بود که خواهان زیادی داشت ولی ویلتورد هم از یه لیگ پایین تر اومد و هم یه فرانسوی بود که کار خریدشو راحت تر میکرد.در مورد بعضی از بازیکنا هم مثل آنری باید اینو حساب کرد که سال 1999 امد آرسنال و به نظر من مبلغ نسبتا بالای بوده.

میلاد کشوری در 18/11/1390 | 18:29 گفت:

حیف 30 میلیون که دادن به اون ریس نامرد!!!!
چرا قیمتش با نفر دوم اینقدر فرق داره؟ یادمه اون موقع که میخواستیم کریس رو بگیریم کمتر بود. اون وقت این همه پول دادیم به اینی که وقتی رفت چپ و راست علیه آرسنال مصاحبه کرد

میلاد کشوری در 18/11/1390 | 18:25 گفت:

آره پیرس هم که اینجاست. احتمالا ویرا آزاد بوده.
ممنون بابت پستای خوبت

علی ارشدی در 18/11/1390 | 18:17 گفت:

سپهر@ خودش گفت چمبو نیست این لیست تا قبل از این لیسته
میلاد@ راست میگی حمید یه نگاهی بنداز ببین میلاد چی میگه
خودم@ یک نکته هم من بگم : تورم رو فراموش نکنید 8 میلیونی که واسه باک دادیم مال اون موقع است باید دید الان 8 میلیون اون موقع چقدر میارزه

حمید فرازی در 18/11/1390 | 18:17 گفت:

آسو همینجور که نوضیح دادم این لیست بازیکنایی هست که قیمتشون بالاای 5 بوده و اینو خود باشگاه منتشر کرده حالا بقیه یا به صورت آزاد اومدن و یا زیر 5 میلیون بوده

حمید فرازی در 18/11/1390 | 18:15 گفت:

سپهر عزیز اول توضیحات نوشتم این لیست قبل از شروع این فصله و اشاره کردم چمبرلین و بازیکنای امسال جزو این لیست نیستن.در مورد رابینم من 4 میلیون شنیده بودم که یا من اشتباه کردم و یا واحد پولی که من و شما گفتیم فرق داره

aso در 18/11/1390 | 18:15 گفت:

لمنم زیر 5میلیون؟!!!!

حمید فرازی در 18/11/1390 | 18:12 گفت:

میلاد جان این لیستو خود باشگاه امسال منتشر کرد که طیق اون گذاتمش و اگه یه کم دقت کنی پیرسو میبینی که در رده 17 قرار داره و دیگه ویرا رو من یادم نیست.احتمالا یا به صورت آزاد اومده یا کم تر خریدیمش

sepehr najafian در 18/11/1390 | 18:01 گفت:

چمبرلينو نذاشتي.در ضمن رابينو 2700000 خريديم.

میلاد کشوری در 18/11/1390 | 18:00 گفت:

یعنی ویرا و پیرس رو زیر 5 میلیون خریدیم؟ فکر نکنما!

حمید فرازی در 18/11/1390 | 17:52 گفت:

این نکته رو هم اضافه کنم که این لیست قیمت بازیکنایی هست که بالای 5 میلیون پوند هستن و بازیکنای از این قیمت کم تر مثل فن پرسی که با 4 میلیون خریدیمش جزو این لیست نیسن