خشت اول

نویسنده: محمدرضاجاشي

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضاجاشي
21سالمه از بچگي عاشق ارسنالم دانشجوي مباني حقوق
کل بازدید: 24,190 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

خشت اول

خشت اول گر نهد معمار كج
تا ثريا ميرود ديوار كجه چند وقت پيش كه زمزمه ي رفتن صمير نصري قوت گرفته بود يكي از دوستام گفت فابرگاس و نصري امسال برن از ارسنال تيمتون نابوده
من جواب دادم كه فابرگاس نه اما نصري بره 4 سال ديگه طول ميكشه تا تيم ما دوباره بخواد خودش رو جمع و جور كنه وبه قول دوستم ما پيش فصل رو باختيم
واقعا در عمل ميبينيد كه همينطوره . باخريد هاي جديد هم مشكل حل نميشه(كمتر ميشه) من اول فصل ميدونستم ارسنال اين فصل نميتونه تو رقابت با تيماي بزرگ كاري از پيش ببره چون چند سال صبر كرديم تا بازيكنا مون مچ بشن حالا نبض تيم رفت (نصري+فابرگاس)وكساني هم كه فوتبال رو حرفه اي دنبال ميكنن اين از قبل براشون مشخص بود
حالا هم بايد صبر كنيم تا دو باره قالب شل و ابكي ارسنال قوت بگيره و مستحكم بشه
اما منم كه اعتقادي به موفقيت ارسنال روي كاغذ ندارم اميدوارم كه تيمم موفق بشه اخه همه ي فوتبالي هاميدونن كه فوتبال حساب و كتاب سرش نميشه و نميتونم ببينم به تيم محبوبم توهين بشه
واما
عاشق در روزهاي بيماري و ضعف معشوق از او دل زده نميشود بلكه
اميوارانه منتظر سلامت و برگشتن معشوق به روز هاي
اوج است
بله اين سيره راستگويان در محبت است ورنه همه كس ميتوانند...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 7/10/1390 | 20:39 گفت:

امارات کلا برامون خوش یمن نبوده مثل اینکه این ورزشگاه جام میخواد تا بشه مثل هایبوری با امین موافقم

mostafaa در 7/10/1390 | 18:07 گفت:

من اعتقاد دارم آرسنال تو ی یازده هفته ی اخیر خوب کار کرده.1 باخت 3 مساوی و 7برد اگر اشتباه نکنم. و ماداریم چوب نتیجه های بد اول فصل رو می خوریم.

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 14:09 گفت:

مشکل ما اینه که ائمدیم تو ورزشگاه امارات!!الیته شایدا شاید یکیش این باشه؟
چون تو امارات هیچ حس و حالی نیست!!!هیچ جامی بالا برده نشده............................
ایکاش همون هایبوری میموندیم!!!با کوله باری از خاطره............
دقیقا مث آنفیلد برا لیورپول یا سانتیاگو واسه رئال و نیوکمپ واسه بارسا و الدترافردواسه من یوتد و...................

mohammad ali در 7/10/1390 | 13:38 گفت:

من بازیکن میخوام ونگر :-w
بدو بگیر که اگه ژانویه تموم شه چیزی نگیری بد میبینی

حمید فرازی در 7/10/1390 | 09:14 گفت:

آرسنال واسه همه ما یه تیم خاصه و قابل مقایسه با تیمای اسپانیا نیست.هیچ وقت شرایط اینجوری نمیمونه

محمدرضاجاشي در 7/10/1390 | 02:56 گفت:

رضا جان من نگفتم تيم نابود ميشه اما هميت رئال كه گفتي بعد ماكه له له چه بلايي سرش اومد بارسا بعد ريوالدو واما ما فصل قبل 90درصد بازي سازيمون با فابرگاس و نصري بود اما حالا هيچ كدوم نيستن شما تصور كن ژاوي و مسي تو بارسا نباشن چي ميشه؟؟؟
ممنونم سيد و ...

سید امین هاشمی در 7/10/1390 | 01:47 گفت:

مرسی محمد رضا جان/یادم رفت تشکر کنم

سید امین هاشمی در 7/10/1390 | 01:45 گفت:

من که میگم ما از فصل قبل تا الآن 1مشکل خیلی خیلی بزرگ داریم که کسی بهش توجه نمیکنه! بابا ما پارسال بهترین نتیجه رو تو تیمای جزیره تو خارج از خونه داشتیم ولی داخل خونه چه! امسال هم مثل پارسال شده ما داریم تو خونه گند میزنیم! تمام تیمای دنیا میخوان بیان تو خونه بازی کنن و از بهترین سرمایشون یعنی تماشاگرا بهترین استفاده رو ببرن ول الآن 2ساله که 60000نفر میان و با گریه بر میگردن! یعنی بازیکنا با امارات بیگانه ان!!!!! پس کجاس اون قلعه مستحکم آرسنال؟

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 01:31 گفت:

من بیشتر با ممدرضا موافقم تا reeza!1!
چون ما شبیه خیلی تیم ها نیستیم از این لحاظ البته!!
مثلا ریس چند سال طول کشید تا ریس شد؟
اما اوزیل برای رئال چند سال طول کشید؟
مشکل از اینه که نیروی محرکه تیم ما در حال تموم شدنه!!
یک زره دقت کنید میبیند ما هنوز داریم به هانری و برگکمپ و کمپل زمان خودشو و پیرس و بازیکنای قدیم مینازیم و حرف قهرمانی که میزنیم کهنه شده دیگه چند سال بگیم 42 بازی بدون باخت!!
ما مشکلمون اینه که حتی تو دوران اوج هم نتئنستیم قهرمان بشیم!!!!
این تقصیر گردن آرسن ونگر نیست چون هرچی داریم به خاطر زحمات اون بوده فعلا!!!


نظر شخصی من دلیل ناکامی هارو من تو ضعف کادر پزشکی میدونم!!
اگه سانیا و ویلشر تو این بازی بودند خودتون بهتر میفهمید چند چند میشد!

reeza در 7/10/1390 | 01:21 گفت:

بر خلاف شما شما دوست عزیز نظر من خلاف اینه خیلی تیمها رو می بینیم که بازیکنای بزرگشون رو فروختن یا حتی مصدوم شدن ولی تیم نابود نشده همین رئال مگه بازیکناش می تونن بیشتر از سه سال با هم بازی کنن!!!!!!! هی یه مربی میاد با اون سرمایه کلان هر چی اسمه می بره تو تیم خودش مثل ریس بازکن خودمون که رفت تو اون تیم یا کاکا دیگه هیچ اسمی از خوزه آنتونیو ریس نیست هی به این تیم و اون تیم قرضش دادن که سر خودشم گیجر رفت کاکا هم که می خوان به نصف قیمت بفروشنش بدون استفاده خاصی به نظر من لر خلاف خیلی نظرات اسم های بزرک بدلیل وزنه روحی که هستن موثر ترند واسه دوره هایی که باید زود نتیجه گرفت

محسن در 7/10/1390 | 01:03 گفت:

این توهینا همش از عصبانیته وگرنه هیچ یک از دوستان قصد اهنت ندارن

علی ارشدی در 7/10/1390 | 00:38 گفت:

آورین آورین زیبا بود

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 00:33 گفت:

به به
قربون آدم چیز فهم!!!!!
باریک الله!!!
احسنت!!
منم همین میگم!!همه ی تیم ها روزای بد دارن تیم گنده تر از رئال مادرید که نیست؟هست؟
چه روزای تلخی رو گذروند تا الان میتونه قد علم کنه دوباره این فقط یک تیمش یوونتوس و خوده نیو کاستل و تاتنهام و من سیتی و میلان واینتر و ناپولی و بارسا و....................
الا ماشالله تیم هستن که روزای بد رو تجربه کردن ولی درس گرفتن اما آقای ایکس چی ................به شعور و عقل خودش به صراحت توهین میکنه سرشم بالا میگیره........

واقعا به افکارت باید احترام گذاشت آقا ممدرضا

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 00:28 گفت:

سیاست تحریم علیه کسانی که به وضوح به بازیمنای محبوب تیم تو هین میکنن از همین الان اجرا کنید!!!!!!!!!!!!!