ايا مدانيد

نویسنده: محمدرضاجاشي

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضاجاشي
21سالمه از بچگي عاشق ارسنالم دانشجوي مباني حقوق
کل بازدید: 19,533 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ايا مدانيد

ونگر كه بود -هست- وچه كرد


رفقا اسطوره ترين اسطوره ي باشگاه ونگره و نيازي نيست كه من تو جمع عاشقاي ارسنال از موفقيتاي ونگر بگم اما فقط يه جمله اگه ارسن نبود الان اين تيم انقدر محبوب نبود و تشكر از كسي كه به شما خوبي ميكنه بر هر عاقل واجبه شما بگيد ارسنال تو تاريخش كي ولخرجي كرده كه حالاونگر شده مقصر انري پيرس فردي اشلي و... قبل اومدن به هايبري جزو بازيكناي گرون نبودن ارسن اونارو شكوفا كرد حتي سسك و نصري ورابينم همين طور جان خودم اين دستمزدش نيست همه ميدونيد چند بار رئال و بارسا و ميلان و... بش پيشنهاد دادن ولي نرفت انصافا اينه حقش كه بش توهين شه
يعني اون دوست داشت ثمره ي 4 سال عمرش -سسك ونصري- مفتي مفتي برن حتما نميشده كه بمونن خيانت كه شاخو دم نداره ارسن چه گناهي داره
تازه اون اهل فرار نيست مثل بنيتس اون مرد مبارزس اين قابل تقديره نه فرار از مشكلات
قضيه ي8 ته هم كه با كلي مصدوم تو زمين حريف بود -در مقايسه با باخت من يو بدون مصدوم و تو خونه هيچه- يه اتفاق بودكه براهر تيممي ممكنه باشه مثل رئال و اينترو منچسترو...
وفا داريشم به ارسناليا ثابت كرده و تواناييشم به اهل فن نشون داده


اينم تقديم به همه عاشقاي ارسنال


من عشق تو را زدست اسان ندهم
دل بر نكنم زدوست تاجان ندهم
از دوست به يادگار دردي دارم
كان درد به صد هزار درمان ندهممديونيد اگه نظر ندين
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمدرضاجاشي در 5/8/1390 | 15:19 گفت:

اقا شهرام نوكرتم دمت گرم ما با ارسناليم تا ابد

mahdi rajaei در 5/8/1390 | 09:13 گفت:

سلام اقا سیناواول که اون حرف اخرت رو پایم یه دنیا(واقعا سایت فعال و داغیه).
من منظورم از ستاره نبودن این بود که با ارسنال ستاره بودن.هرچی دارن از ارسنال دارن.وگرنه تا دنیا دنیاس من فابرگاس رو با هیشکی عوض نمی کنم وامیدوارم بتونه این روند رو تو بارسا هم ادامه بده.خودت هم گفتی یه افت زیاد پس دیگه اسمشون رو نمیشه بعد این افت ستاره گذاشت چون نتونستن خوشون رو حفظ کنن.ستاره یعنی زیدان که حتی تو ریال هم پیشرفت کرد.ریالی که همون زمان فیگو و بکام و رنالدو رو از بین برد.
به امید پیروزی مقابل چلسی.

sina در 5/8/1390 | 03:58 گفت:

اصلا خدایی کجای ایران اینطوری طرفدار پیدا می‌شه که سایتی در این حد داشته باشن و انقدر داغ بحث و جدال کنن !!!!؟؟؟؟!!!!

sina در 5/8/1390 | 03:55 گفت:

آقا جان ، آخه یجوری میگین ونگر خرج نمی‌کنه که انگار آرسنال مال بابای ونگر ، اگه پول در اختیارش بزارن خرید می‌کنه !
در ضمن الان مشکلی‌ نداریم داریم زیبا بازی‌ می‌کنیم ، من که از هر لحظه دیدن بازی آرسنال از ساله ۹۹ به اینور لذت میبرم !
در ضمن آقا مهدیِ عزیز ، کی‌ گفت اونا که رفتن ستاره نبودن !؟
nasri ستاره نیس ؟
فابرگاس؟ حتا قبل‌تر : هنری،ویرا،پیرس،لیونکبرگ،ریس،آدو،گلب،فلامینی... اینا هماشون تو پستأی که بودن خیلی‌ عالی بودن !
درسته که هر کی‌ رفته با یه افته ۵۰۰% روبرو شده، ولی‌ به هر صورت ستارهأی بودن که بخاطر از دست دآدنشن دچار دردسر شدیم !
عجیب بد میگم بگو بد میگی‌ !!
فدا همه ارسنالی های عزیز !

mahdi rajaei در 5/8/1390 | 03:04 گفت:

ولی من قبول ندارم بازیکن هایی که از ارسنال میرن اونقدر ها هم ستاره باشن.درسته برا خودشون برو بیایی دارن ولی همین نصری یا کلیچی الان چه گلی به سر مانچینی زدند.ونگر فقط راه استفاده از اونها رو بلده.وگرنه من بازیکنی رو بیاد نمیارم که در اوج از ارسنال رفته باشه و همون روند رو ادامه داده باشه.همین فابرگاس هم اگه یکی مصدوم شه بازی میکنه وگرنه اونهم جایی در ترکیب 11تایی گواردیولا نداره.

توپچی جنوب در 5/8/1390 | 02:57 گفت:

محمد جون مرسی جملات وطرز فکر و خودت ورئیس رو قبول دارم .
این رو بهش میگن حرف حساب دمت گرم بچه شهر زیبا و فوتبال خیز اهواز!!!!!!!
وشب خوشششش........

Saeed Milani در 5/8/1390 | 02:53 گفت:

هر مربی یه توانایی داره ، ونگر با ستاره ها خوب جام میاوورد اما در 5 سالی که کم ستاره یا بی ستاره بودیم نتونست موفقیت هاش رو تکرار کنه ، البته تیم الآن روند بهتری نسبت به اول فصل پیدا کرده ، امیدوارم هرچیزی که به صلاح آرسناله اتفاق بیفته.