ايا مدانيد

نویسنده: محمدرضاجاشي

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضاجاشي
21سالمه از بچگي عاشق ارسنالم دانشجوي مباني حقوق
کل بازدید: 19,654 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

ايا مدانيد

ونگر كه بود -هست- وچه كرد


رفقا اسطوره ترين اسطوره ي باشگاه ونگره و نيازي نيست كه من تو جمع عاشقاي ارسنال از موفقيتاي ونگر بگم اما فقط يه جمله اگه ارسن نبود الان اين تيم انقدر محبوب نبود و تشكر از كسي كه به شما خوبي ميكنه بر هر عاقل واجبه شما بگيد ارسنال تو تاريخش كي ولخرجي كرده كه حالاونگر شده مقصر انري پيرس فردي اشلي و... قبل اومدن به هايبري جزو بازيكناي گرون نبودن ارسن اونارو شكوفا كرد حتي سسك و نصري ورابينم همين طور جان خودم اين دستمزدش نيست همه ميدونيد چند بار رئال و بارسا و ميلان و... بش پيشنهاد دادن ولي نرفت انصافا اينه حقش كه بش توهين شه
يعني اون دوست داشت ثمره ي 4 سال عمرش -سسك ونصري- مفتي مفتي برن حتما نميشده كه بمونن خيانت كه شاخو دم نداره ارسن چه گناهي داره
تازه اون اهل فرار نيست مثل بنيتس اون مرد مبارزس اين قابل تقديره نه فرار از مشكلات
قضيه ي8 ته هم كه با كلي مصدوم تو زمين حريف بود -در مقايسه با باخت من يو بدون مصدوم و تو خونه هيچه- يه اتفاق بودكه براهر تيممي ممكنه باشه مثل رئال و اينترو منچسترو...
وفا داريشم به ارسناليا ثابت كرده و تواناييشم به اهل فن نشون داده


اينم تقديم به همه عاشقاي ارسنال


من عشق تو را زدست اسان ندهم
دل بر نكنم زدوست تاجان ندهم
از دوست به يادگار دردي دارم
كان درد به صد هزار درمان ندهممديونيد اگه نظر ندين
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمدرضاجاشي در 5/8/1390 | 15:19 گفت:

اقا شهرام نوكرتم دمت گرم ما با ارسناليم تا ابد

mahdi rajaei در 5/8/1390 | 09:13 گفت:

سلام اقا سیناواول که اون حرف اخرت رو پایم یه دنیا(واقعا سایت فعال و داغیه).
من منظورم از ستاره نبودن این بود که با ارسنال ستاره بودن.هرچی دارن از ارسنال دارن.وگرنه تا دنیا دنیاس من فابرگاس رو با هیشکی عوض نمی کنم وامیدوارم بتونه این روند رو تو بارسا هم ادامه بده.خودت هم گفتی یه افت زیاد پس دیگه اسمشون رو نمیشه بعد این افت ستاره گذاشت چون نتونستن خوشون رو حفظ کنن.ستاره یعنی زیدان که حتی تو ریال هم پیشرفت کرد.ریالی که همون زمان فیگو و بکام و رنالدو رو از بین برد.
به امید پیروزی مقابل چلسی.

sina در 5/8/1390 | 03:58 گفت:

اصلا خدایی کجای ایران اینطوری طرفدار پیدا می‌شه که سایتی در این حد داشته باشن و انقدر داغ بحث و جدال کنن !!!!؟؟؟؟!!!!

sina در 5/8/1390 | 03:55 گفت:

آقا جان ، آخه یجوری میگین ونگر خرج نمی‌کنه که انگار آرسنال مال بابای ونگر ، اگه پول در اختیارش بزارن خرید می‌کنه !
در ضمن الان مشکلی‌ نداریم داریم زیبا بازی‌ می‌کنیم ، من که از هر لحظه دیدن بازی آرسنال از ساله ۹۹ به اینور لذت میبرم !
در ضمن آقا مهدیِ عزیز ، کی‌ گفت اونا که رفتن ستاره نبودن !؟
nasri ستاره نیس ؟
فابرگاس؟ حتا قبل‌تر : هنری،ویرا،پیرس،لیونکبرگ،ریس،آدو،گلب،فلامینی... اینا هماشون تو پستأی که بودن خیلی‌ عالی بودن !
درسته که هر کی‌ رفته با یه افته ۵۰۰% روبرو شده، ولی‌ به هر صورت ستارهأی بودن که بخاطر از دست دآدنشن دچار دردسر شدیم !
عجیب بد میگم بگو بد میگی‌ !!
فدا همه ارسنالی های عزیز !

mahdi rajaei در 5/8/1390 | 03:04 گفت:

ولی من قبول ندارم بازیکن هایی که از ارسنال میرن اونقدر ها هم ستاره باشن.درسته برا خودشون برو بیایی دارن ولی همین نصری یا کلیچی الان چه گلی به سر مانچینی زدند.ونگر فقط راه استفاده از اونها رو بلده.وگرنه من بازیکنی رو بیاد نمیارم که در اوج از ارسنال رفته باشه و همون روند رو ادامه داده باشه.همین فابرگاس هم اگه یکی مصدوم شه بازی میکنه وگرنه اونهم جایی در ترکیب 11تایی گواردیولا نداره.

توپچی جنوب در 5/8/1390 | 02:57 گفت:

محمد جون مرسی جملات وطرز فکر و خودت ورئیس رو قبول دارم .
این رو بهش میگن حرف حساب دمت گرم بچه شهر زیبا و فوتبال خیز اهواز!!!!!!!
وشب خوشششش........

Saeed Milani در 5/8/1390 | 02:53 گفت:

هر مربی یه توانایی داره ، ونگر با ستاره ها خوب جام میاوورد اما در 5 سالی که کم ستاره یا بی ستاره بودیم نتونست موفقیت هاش رو تکرار کنه ، البته تیم الآن روند بهتری نسبت به اول فصل پیدا کرده ، امیدوارم هرچیزی که به صلاح آرسناله اتفاق بیفته.