نظر بدین

نویسنده: محمدرضاجاشي

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضاجاشي
21سالمه از بچگي عاشق ارسنالم دانشجوي مباني حقوق
کل بازدید: 24,186 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

نظر بدین

درسته به ویگان 4تا زدیمسلام توپچیا
درسته دیشب بردیم اما یه چیزی اعصاب منو به هم ریخت اونم ژسنی بود واقعا مزخرفه
 این ضربه ازاده رو که گل خورد یعنی رحمتیم میگرفت نه گوشه بود نه قدرت داشت
خروجاشم که کماکان فاجعس به نظر من سرمایه گذاری رو این فقط ضرره باید یه گلر بخره ونگر
شما میگین رونی میاد؟؟؟؟؟
خداییش راسته کار خودمونه از جوویتیچ و ایگواین بیشتر به کار مامیاد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 26/2/1392 | 20:03 گفت:

دقیقا منظورت از رونی کیه نکنه وین رونی رو میگی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مهناز پرتوی در 26/2/1392 | 20:02 گفت:

بیچاره به این خوبی کجاش بده....خروج از دروازه تا حالا به خوبیه اون دیدی؟

محمدرضاجاشي در 25/2/1392 | 23:33 گفت:

الان دوباره ضربه رونگاه کردم فقط به نظرات شما خندیدم البته اکثر تون فکر کنم زیاد فوتبال ندیدید

محمدرضاجاشي در 25/2/1392 | 23:24 گفت:

ehsan zoola

سبک دروگبا هم ضربشو زد
فقط میتونم بگم یا حضرت پژمان این سبک دروگبا بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمدرضاجاشي در 25/2/1392 | 23:18 گفت:

توصیه میکنم یه بار دیگه ضربه ایستگاهیو نگاه کنید
http://video.varzesh3.com/video/%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%844-1%D9%88%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86/

محمدرضاجاشي در 25/2/1392 | 23:15 گفت:

من خودم فوتبالیستم ضربه ازاد دیشب که گل خورد فوق تخمی بود ضربه انگار چیپ بود بعدشم ژسنی دستش به توپ خورد اما هیچ تاثیری نداشت رور مسیر توپ
خروجش هم که همونو میگم که کوشلنی توپو قیچی زد خروج ژسنی افتضاح بود اگر کوشلنی نبود 100در100گل رو میخوردیم
فقط دیشب یه توپ گرفت اما کلا به درد نمیخوره
به جای تعصب منفی یکم واقع بین باشین
من هنوز فینال اتحادیه رو یادمه که تیمو به فاک داد

M o o r I در 25/2/1392 | 19:14 گفت:

نظری ندارم هر چی بوده دوستا گفتن

رضا توپچی در 25/2/1392 | 18:37 گفت:

-83...

nima shahrokhkhani در 25/2/1392 | 18:35 گفت:

عزیزان بازیارو ببینین بعد نظر بدید ژسنی بعد از چند بازی ای که نیمکت نشین فابیانسکی شد .و فابیانسکی اینقدر خوب کار کرد به نظرم خیلی بهتر شده مخصوصا با بازی خوبی که فابیانسکی کرد ژسنی جایگاهشو در خطر میبینه و به نظرم خوب کار میکنه!!!

محسن عاشوری در 25/2/1392 | 18:31 گفت:

شاید سزار رو بخریم بد نباشه ، 2 یا 3 سالی میتونه فرم خودش رو حفظ کنه ، و تا اون موقع ژسنی هم کنارش تجربه کسب کرده
..
اگه رونی بیاد که خیلی خوبه

محمدخاوران در 25/2/1392 | 17:34 گفت:

چنان میگی رحمتی هم میگرفت فکرمیکنی ژسنی از رحمتی بهتره

همین الا نشم رحمتی بهترین دربازبان آسیا هست

آره داش

jafar در 25/2/1392 | 14:57 گفت:

همه با هم به این بنده خدا حمله کردید هر کسی نظری داره باید به نظر هم احترام گذاشت و با حرف منطقی اشتباهات رو رفع کرد نه اینکه با توهین

سید حسین در 25/2/1392 | 13:44 گفت:

آقایون بیخیال این بنده خدا یه چیزی گفت حالا.... ی کاری کردید که این بنده خدا نمیتونه بیاد به پستش سر بزنه....بابا شوخی کرد بکوب دیسلایکو :دییییی -74

محمد علی در 25/2/1392 | 12:56 گفت:

اقا مطمئنی ایسگاهی دیشبو دیدی؟اگه دیدی داری چرت میگی

محمد علی در 25/2/1392 | 12:56 گفت:

اقا مطمئنی ایسگاهی دیشبو دیدی؟اگه دیدی داری چرت میگی

سالار لاری در 25/2/1392 | 12:46 گفت:

مطمئنی بازی آرسنال رو دیدی ؟ شاید سیتی رو دیدی
بابا انقدر گوشه بود که اول فکر کردم اوت شده! دیشب بهترین شب ژسنی تو این فصل بود مخصوصا تک به تک رو اگه نمیگرفت میباختیم حتما
من حاضرم هیچی نخریم فقط پول بدیم برا رونی

ehsan zoola در 25/2/1392 | 11:49 گفت:

به این پست میگن اسپم ! بردار من ی پستی بده بار فنی داشته باشه یا بدرد بچه ها بخوره چیه این آخه ؟

تو اگه به ضربه آزاد دقت کنه توپ به سر پولدی سایید شده و اوج گرفت و یکم کار دروازبان رو سخت تر کرد در ضمن واقعا ضربه ملنی دیدنی بود به سبک دروگبا هم ضربشو زد

در یه صحنه خروج اشتباه داشت ک اونم کوشیل جمعش کرد ولی در ابتدای نیمه دوم اگه اون تک به تک رو از کنه نمیگرفت شک نکن الان هممون تو عذا بودیم !

javad در 25/2/1392 | 11:39 گفت:

راستی بچه ها تیکه های سرتنگ علیفر
2 4 6 8 نفر از بازیکنان ویگان برای زدن گل
تعجب کردم نگفت مشکل گل خوردن ویگان دفاع خطیه

Mohammad hadi در 25/2/1392 | 11:34 گفت:

شسنی دروازبان خیلی خوبیه واز نظر من می تونه 3-4سال دیگه بهترین دروازبان جهان بشه

javad در 25/2/1392 | 11:33 گفت:

ژسنی که خوب بود دیشب من فقط از مرته اعصابم خورد میشه که جای ورمیناتور تو بازی بود با اون لنگای درازش

محمد مهدی در 25/2/1392 | 11:30 گفت:

داداش حرفت خنده داره. شسنی عالی بود.

یک سیو عاااالی داشت و چنتا خروج خوب. حتی واسه پشت 18 دستش به توپ رسید ولی نشد. چون توپ نزدیک بود نمیتونست وسط وایسه.

اینقدر هم نگین تقصیره پولدی بود. اه. میگم نفره اخر تو فاصله نزدیک معمولا نمیپره

حسن در 25/2/1392 | 11:03 گفت:

عجب!!!!!!
ببخشید ولی خودشو جر داد ولی ب توپ نرسید دیگه!!!!!!
خیلی هم خوبه....

masoud mahmudpur در 25/2/1392 | 11:02 گفت:

نیمه ی دوم یه توپ خیلی خوب گرفت ویلا 2-1 عقب میغتادیم

♥Arsenal♥ در 25/2/1392 | 10:46 گفت:

تنهامون گذاشتی

کجا بودی تو این همه مدت......


مارو یادت رفته نه

بهزاد کاویانی در 25/2/1392 | 10:45 گفت:

نه گوشه بود نه قدرت داشت؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

ژسنی خیلی خوب بود دیشب

سروش در 25/2/1392 | 10:32 گفت:

ژسنی خوب کار کرد.گلی که خوردیم مقصر پودولسکی بود که دیر پرید.
به هر حال از الیور کان که بالاتر دروازهبان نیست.الیور کان هم از این گلا میخورد.
ولی ژسنی به عنوان دروازبان ذخیره نیاز داره در کنار یه الگو خوب به مدت 2 سال کار کنه.که فعلا ما دروازبان با تجربه خوب نداریم.و اکثر نقطه ضعف ما نداشتن ستاره برای آموزش بازیکنان جوان هست.

ونپرسی و ولکات خیلی چیز ها از آنری یاد گرفت . هینطور ویلشر از فابرگاس .روسیچکی از پیرس . سانک از گیلبرتو سیلوا . ورمائلن از گالاس. سانیا از ابوئه. کلیشی از اشتی کل . گیبس از کلیشی .........
اما الگوی داخل تیم برای ژروینیو. ژیرود.کوشیلنی که استعداد خوبی هم داره. اینا چی میشن.
امیدوارم مشکلاتمون هم حل بشه.

حمید پیرنیا در 25/2/1392 | 10:21 گفت:

ولی خداییش چ بازیکنی شده رمزی. دمش گرم خیلی باهاش حال کردم

حمید پیرنیا در 25/2/1392 | 10:16 گفت:

ولی خداییش چ بازیکنی شده رمزی. دمش گرم خیلی باهاش حال کردم

حمید پیرنیا در 25/2/1392 | 10:16 گفت:

ولی خداییش چ بازیکنی شده رمزی. دمش گرم خیلی باهاش حال کردم

حمید پیرنیا در 25/2/1392 | 10:16 گفت:

ولی خداییش چ بازیکنی شده رمزی. دمش گرم خیلی باهاش حال کردم

حمید پیرنیا در 25/2/1392 | 10:11 گفت:

واقعا گل گفتی شسنی رو اعصاب بود اون گلی ک خورد ک افساید بود خیییییییییییییلی ضعیف بود غیر از این شروع مجدداش بد بود یه صحنه هم بیخود اومد بیرون ک کوشیلنی عالی کار کرد وگرنه گل میخوردیم

سعید غلامی در 25/2/1392 | 10:06 گفت:

چی میگی داداش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فک نکنم شما بازی رو دیدی؟؟

اتفاقا شزنی علی بود فقط دیوار دفاعی بد چیده شده بود اگه مرتساکر جای پودولسکی بود اینجوری نمیشد.

در ضمن ضربه ایستگاهی عالی زده شد

سعید غلامی در 25/2/1392 | 10:06 گفت:

چی میگی داداش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فک نکنم شما بازی رو دیدی؟؟

اتفاقا شزنی علی بود فقط دیوار دفاعی بد چیده شده بود اگه مرتساکر جای پودولسکی بود اینجوری نمیشد.

در ضمن ضربه ایستگاهی عالی زده شد

حسین در 25/2/1392 | 10:04 گفت:

خبرو بخونید دسته اوله:
من که امیدوار شدم"ویلشر جدید"
http://hereisthecity.com/2013/05/14/ld-arsenal-close-to-a-deal-for-the-next-jack-wilshere/

farzad در 25/2/1392 | 09:59 گفت:

ژسنی آرسنالو تو بازی و رقابت نگه داشت...
سیو نیمه دومش معرکه بود..

علی قاسمی در 25/2/1392 | 09:39 گفت:

ژسنی دو سه موقعیت خوب رو گرفت و اون ضربه کاشته رو هم بخاطر نپریدن پودولسکی گل خوریم و اصلا خروج بد نداشت توی بازی قبل و هر دروازبانی که 1 گل رو کاشته میخوره رو نباید ک عوض کرد ..

ما به دروازبان زیاد نیاز نداریم و اولویت با پست های دیگه هست داداش

مجتبی عابدی در 25/2/1392 | 09:38 گفت:

تقصیر پولدی بود نه شسنی .

farhad bj در 25/2/1392 | 09:34 گفت:

avalan poldi kolan naparid dishab darvazeban iradi nadasht

farhad bj در 25/2/1392 | 09:34 گفت:

avalan poldi kolan naparid dishab darvazeban iradi nadasht

Morteza Bauer در 25/2/1392 | 09:32 گفت:

چی میگی برادر ژسنی به این خوبی.تک به تک روعالی گرفت.فقط دیوار بدچینده بود.توپ هم خیلی گوشه بود.تازه خوب پریددستشم بش خورد.

محمد مهدي نوروزي در 25/2/1392 | 09:00 گفت:

ادمين اين پست رو حذف كن

محمد مهدي نوروزي در 25/2/1392 | 09:00 گفت:

شسني عالي بود الكي حرف نزن

ديگه شورشو بعضيا در اوردن شسني خيلي هم خوبه اه

amin در 25/2/1392 | 08:51 گفت:

ژسنی که دیشب عالی بود

nima در 25/2/1392 | 08:48 گفت:

واقعا تعجب میکنم از این حرفت!!!
پسر ینی گوشه ترین نقطه ای که میتونست بزنه زد بازیکنه!بعد میگه گوشه نبود!بدبخت هر چی کش اومد نرسید!!!در ضمن اون گل تقصیر پولدی هم شد که ترسید و سرش رو کشید پایین و از بالای سرش رفت وگرنه اگه خوب میپرید اصلا رد نمیشد توپ!!!
چسنی خیلی هم خوب بود یه تک به تک عالی هم گرفت!در ضمن من دیشب خروج آنچنانی ازش ندیدم که بخوایم از خروجاش انتقاد کنیم به جز دو سه تا که اونم تحت فشار نبود و راحت گرفت!!!

سید حسین در 25/2/1392 | 07:51 گفت:

آقای چاوشی مثله اینکه شما دیشب بازی ندیدین اگه اون سیو ژسنی نبود آرسنال معلوم نبود بازی رو ببره ....راستی رو ضربه کاشته نهایت کش رو به بدنش داد نتونس بگیره .. اون بازیهایی که کلین شیت داشت رو هم ببینید قبول دارم شش دانگ نیست ولی باید بهش اطمینان کنیم مثه دخیا تا اعتماد بنفس خودشو بدست بیاره

مهدی در 25/2/1392 | 07:43 گفت:

هیچ ربطی هم به ژسنی نداشت اون ضربه دیوار بد بود خیلی هم گوشه بود

تازه چندتا توپ خوب هم گرفت

محمدرضاجاشي در 25/2/1392 | 06:45 گفت:

Gareth Bale = 4 assists in 37 matches

Santi Cazorla = 4 assists in one match

سید محمد رضا در 25/2/1392 | 06:31 گفت:

دادا اون ضربه آزاد رو نمیشد گرفت چون دیوار رو بد چیده بود وگرنه گرفتنی نبود
والبته ژسنی بود که در ابتدای نیمه دوم یه تک به تک رو فوق العاده گرفت و بازی رو برای ما در آورد