پیشنهاد200هزارتایی

نویسنده: محمدرضاجاشي

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضاجاشي
21سالمه از بچگي عاشق ارسنالم دانشجوي مباني حقوق
کل بازدید: 24,183 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

پیشنهاد200هزارتایی

قراره رکورد خودمونو بزنیمسلام دوستان
به گزارش دیلی میل آرسنال به وین رونی پیشنهاد 200 هزار پوند در هفته داده
بعد از اینکه سر قضیه تمدید قرارداد ولکات باشگاه از مواضعش کوتاه اومد به نظر میرسه داره سر عقل میاد

من که از شایعات آرسنال تو این چند سال خسته شدم  خدا کنه رونی رو بگیریم دیگه
به نظر من راست کاره آرسناله
نظر شما چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدی در 5/3/1392 | 10:49 گفت:

نهایتا 140 تا یا 160 تا

محمد حسینی در 5/3/1392 | 07:25 گفت:

200 تا محاله! ساختار دستمزدا می شکنه

Mohammad hadi در 5/3/1392 | 07:10 گفت:

محمدرضا راست میگه اگه بخان این کارو
بکنن تیم بهم می ریزه

Mohammad hadi در 5/3/1392 | 07:10 گفت:

محمدرضا راست میگه اگه بخان این کارو
بکنن تیم می ریزه بهم

jafar در 5/3/1392 | 06:39 گفت:

رکورد دستمزدها رو با 120 تا هم میشه شکست پس تا وقتی به تیم نپیوسته باور نکنید

HOSSEIN در 5/3/1392 | 00:24 گفت:

آره شبکه خبر و خبر شبکه 3 هم گفتن.

محمدرضاجاشي در 4/3/1392 | 22:25 گفت:

علی ارشدی:
چی نوشتی؟؟
آریان: گفتم که دیلی میل لینکشو نیتونم بذارم ف شکنم خیلی کند شده
رونی که خیلی خوبه چرا بدت میاد ازش؟
محمد رضا: قبول ندارم الان تو همه تیما دستمزدا طبقه بندی داره الانفکر میکنی کسی تو رئال ازدستمزد رونالدو شاکیه؟یا بقیه ستاره ها تیمای دیگه همه یه دستمزد میگیرن؟

رضا علّامی در 4/3/1392 | 22:13 گفت:

اگه بخوان به رونی 200 هزار تا بدن اون وقت بقیه بازیکنا با دیدن اختلاف زیاد بین حقوقشون یا خواهان حقوق بیشتر می شن یا از لحاظ روحی روانی توی بازیشون تأثیر میذاره، مثلا کسی مثل والکات فکر می کنه "مگه ما با هم چه فرقی داریم؟ جفتمون خوبیم جفتمون هم تو تیم ملی هستیم، پس معلومه ارزش من واسه باشگاه کمه و ..."
البته اختلاف دستمزد همیشه هست ولی اختلاف 100 هزار تایی باعث این مشکلات خواهد شد به نظرم و آرسنال همچین کاری رو نخواهد کرد...

علی ارشدی در 4/3/1392 | 22:10 گفت:

یره تو کجا بودی؟

مهدی در 4/3/1392 | 21:58 گفت:

دارم لحظه شماری میکنم فردا محمد مهدی نوروزی بگه رونی به ارسنال پیوست

ehsan zoola در 4/3/1392 | 21:50 گفت:

اره 100 ببخشید دقیق یادم نبود ولی عمرا دوبرابرش کنن

مهدی باقری در 4/3/1392 | 21:41 گفت:

یه هافبک دفاعی خوب هست هیشکس دوروبرش نیست زود دست به کارشیممیتونیم شکارش کنیم الکس ویتسل از بنفیکا عم جوونه هم تنومند کاش رئیس بره تو کارش

ahmadreza در 4/3/1392 | 21:41 گفت:

اگه (فرض محال) بیاد علاوه بر بار فنی که به تیم میده ، شخصیت قهرمانی و تبلیغاتی تیم هم بالا میره و می تونیم بعد از چند سال یه بمب نقل و انتقالی بترکونیم

مجتبی هانری در 4/3/1392 | 21:34 گفت:

اگه بیاد که عالی میشه واقعا باورش سخته!!! دقیقا نشنیدم ولی شبکه خبر در مورد رونی یه چیز هایی گفت

سالار لاری در 4/3/1392 | 21:26 گفت:

ولی اگه افزایش بدن 100% بازدهی داره

محمد مهدي نوروزي در 4/3/1392 | 21:17 گفت:

احسان مال پولدی100تا هست
رونی بازیکن خوبیه
دارم دیونه می شم از عاشقی ای خدا

آریان در 4/3/1392 | 21:15 گفت:

به خدا از رونی متنفرم......اصلا دوس ندارم بیاد آرسنال کاش نیاد....از یووتیچ جه خبر؟

nima در 4/3/1392 | 21:14 گفت:

من که باور نمیکنم!!!به شما هم پیشنهاد میکنم باور نکنید...

آریان در 4/3/1392 | 21:14 گفت:

منع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لینک؟؟؟؟؟؟؟

♥Arsenal♥ در 4/3/1392 | 21:14 گفت:

ehsan zoola:
این خبر امروز خیلی صدا کرد ....دیلی میرور هم گفته بود ولی بازم فک کنم جدی نباشه

الان پولدی ک بالاترین دستمزد رو تو تیم ما داره داره 11خ میگیره اونوقت یهو 90 تا افزایشش بدن ؟!

بعیده هرچند خداکنه بشه

______

خوب فرقش اینه که ونگر گفته فوقستاره میاریم و رکورد دستمزدهارو میشکونیم

ehsan zoola در 4/3/1392 | 21:05 گفت:

110 تا فک کنم درسته دستمزد پولدی !

ehsan zoola در 4/3/1392 | 21:04 گفت:

این خبر امروز خیلی صدا کرد ....دیلی میرور هم گفته بود ولی بازم فک کنم جدی نباشه

الان پولدی ک بالاترین دستمزد رو تو تیم ما داره داره 11خ میگیره اونوقت یهو 90 تا افزایشش بدن ؟!

بعیده هرچند خداکنه بشه