پيشنهاد50مليوني

نویسنده: محمدرضاجاشي

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضاجاشي
21سالمه از بچگي عاشق ارسنالم دانشجوي مباني حقوق
کل بازدید: 23,835 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱
برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱
 ۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
تبلیغات توپچی

پيشنهاد50مليوني

آرسنال به دنبال گوتزه؛


به گزارش رسانه هاي انگليس سرمربي تيم فوتبال آرسنال انگليس قصد دارد با خريد 50 ميليون پوندي ماريو گوتزه از بورسيا دورتموند، ركورد نقل و انتقالات را در اين باشگاه بشكندنگر به همين منظور استيو رولی، رييس استعداديابي آرسنال را به آلمان فرستاد تا بازي اين بازيكن 19 ساله را در جريان برد سه شنبه گذشته مقابل المپياكوس تماشا كند.

رولي بعد از بازگشت از آلمان موافقت خود را براي جذب وي اعلام كرد و با توجه به نفوذي كه دارد احتمالا انتقال گوتزه قطعي شده است.
در استانه ي روز عرفه دعامون داره مستجاب ميشه

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 19/8/1390 | 14:43 گفت:

والا ما بازیکن 50 هزار پوندی می خریم سه سال بعد 30 میلیون پوند می فروشیم.حالا اگه 50 میلیونی بخریم باید 000 500 میلیون پوند بفروشیم!

Ali&MT در 14/8/1390 | 17:59 گفت:

كاظم قاسمي فاميل دراومدي با ونگرا

HAMED toopchi در 14/8/1390 | 16:54 گفت:

تومن يا ريال؟!!!

کاظم قاسمی در 14/8/1390 | 16:17 گفت:

باور کنید ونگر اصفهانیه
آرسن ونگر قاسمی اصفهانی
این نام کامل ونگره

ramin kazemi در 14/8/1390 | 16:12 گفت:

احتمالا از زمین تمرین هم خوششون اومده میخوان رو هم بخرن!مثل آزارد(نه هازارد)که پاری سن ژرمن پیشنهاد 50 میلیونی داده بود

علی ارشدی در 14/8/1390 | 16:10 گفت:

نه پسرم 50.000.000 پوند

فتاح وستا در 14/8/1390 | 16:07 گفت:

50 ملیون بع پول ایران؟این که قیمت انگشتهای شیث هم نیست

saeed در 14/8/1390 | 15:56 گفت:

هه هه هه هه هه هههههههههههههههههههههههههه

mahmod در 14/8/1390 | 15:52 گفت:

یعنی چی 50 میلیون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟می خوام نیاد تا 100 سااااااااااااال
با این پول میشه چنتا بازیکن خوب گرفت که((( الان )))بدردمون بخوره.بازیکن نمیخوایم که 2 سال دیگه ازش استفاده کنیم.مردیم از بس به اینده نگاه کردیم.

علی ارشدی در 14/8/1390 | 15:50 گفت:

گوش به رسانه های انگلیس ندین حرف مفت زیاد میزنن

محمدرضاجاشي در 14/8/1390 | 15:47 گفت:

از كجا ميدوني ونگر اصفهانيه؟بابا ونگر فرانسويه تازه اصفهانيا از خداشون باشه

(Hooman sam (Dark metal در 14/8/1390 | 15:33 گفت:

من که باور نمیکنم ولی اگه بشه خیلی خوب میشه ، حداقلش میفهمیم ونگر هم خرید کردن بلده...

کاظم قاسمی در 14/8/1390 | 15:14 گفت:

اینا همش چرت و پرته
خودمونم میدونیم ونگر اصفهانیه ( با عرض معذرت از اصفهانی های عزیز )

arash در 14/8/1390 | 15:01 گفت:

آرسنال به دنبال گوتزه؛ پیشنهاد 50 میلیون پوندی توپچی ها برای ستاره آلمانی
ونگر گوتزه آلماني را يكي از خوش آتيه ترين بازيكنان اروپا مي داند و قصد دارد وي را به هر قيمتي شده به خدمت بگيرد.
اگه بشه...

محمدرضاجاشي در 14/8/1390 | 15:00 گفت:

راستي اين عكس فرگوسن واقعيه

Saeed Milani در 14/8/1390 | 14:59 گفت:

یه حماقت دیگه!!!!!! کدوم چهارپایی اینقدر میاد پول بده به گوتزه؟! ونگر و سیاست هاش دارن باشگاه رو به نابودی میکشن! درآمد باد آوورده رو یه شبه هم باد میبره آقایون!!!!

محمد جواد در 14/8/1390 | 14:58 گفت:

پ ن پ منظورش مغز دایاناسور دو زیست ساکن در جزایر تولامانافوس!

mostafa در 14/8/1390 | 14:58 گفت:

به نظر من هازارد رو بیاره بهتره

morteza در 14/8/1390 | 14:56 گفت:

منظورت مغز خر

محمد جواد در 14/8/1390 | 14:53 گفت:

بیشتر این که کیفیتش بدرد تیم بخوره، رقم قرادادش می تونه اعتماد بعضی از هوادارای ناراضی رو جلب کنه(دهنشونو ببنده)

محمدرضاجاشي در 14/8/1390 | 14:52 گفت:

ميارزه در حد مسيه 2 سال ديگه بهترين بازيكنه جهانه

آرمان امیراحمدی در 14/8/1390 | 14:39 گفت:

مغز حیوان چهر پا میل کردیم 50 میلیون پول یه جوون 19 ساله بدیم ؟!