پيشنهاد50مليوني

نویسنده: محمدرضاجاشي

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضاجاشي
21سالمه از بچگي عاشق ارسنالم دانشجوي مباني حقوق
کل بازدید: 19,636 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

پيشنهاد50مليوني

آرسنال به دنبال گوتزه؛


به گزارش رسانه هاي انگليس سرمربي تيم فوتبال آرسنال انگليس قصد دارد با خريد 50 ميليون پوندي ماريو گوتزه از بورسيا دورتموند، ركورد نقل و انتقالات را در اين باشگاه بشكندنگر به همين منظور استيو رولی، رييس استعداديابي آرسنال را به آلمان فرستاد تا بازي اين بازيكن 19 ساله را در جريان برد سه شنبه گذشته مقابل المپياكوس تماشا كند.

رولي بعد از بازگشت از آلمان موافقت خود را براي جذب وي اعلام كرد و با توجه به نفوذي كه دارد احتمالا انتقال گوتزه قطعي شده است.
در استانه ي روز عرفه دعامون داره مستجاب ميشه

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 19/8/1390 | 14:43 گفت:

والا ما بازیکن 50 هزار پوندی می خریم سه سال بعد 30 میلیون پوند می فروشیم.حالا اگه 50 میلیونی بخریم باید 000 500 میلیون پوند بفروشیم!

Ali&MT در 14/8/1390 | 17:59 گفت:

كاظم قاسمي فاميل دراومدي با ونگرا

HAMED toopchi در 14/8/1390 | 16:54 گفت:

تومن يا ريال؟!!!

کاظم قاسمی در 14/8/1390 | 16:17 گفت:

باور کنید ونگر اصفهانیه
آرسن ونگر قاسمی اصفهانی
این نام کامل ونگره

ramin kazemi در 14/8/1390 | 16:12 گفت:

احتمالا از زمین تمرین هم خوششون اومده میخوان رو هم بخرن!مثل آزارد(نه هازارد)که پاری سن ژرمن پیشنهاد 50 میلیونی داده بود

علی ارشدی در 14/8/1390 | 16:10 گفت:

نه پسرم 50.000.000 پوند

فتاح وستا در 14/8/1390 | 16:07 گفت:

50 ملیون بع پول ایران؟این که قیمت انگشتهای شیث هم نیست

saeed در 14/8/1390 | 15:56 گفت:

هه هه هه هه هه هههههههههههههههههههههههههه

mahmod در 14/8/1390 | 15:52 گفت:

یعنی چی 50 میلیون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟می خوام نیاد تا 100 سااااااااااااال
با این پول میشه چنتا بازیکن خوب گرفت که((( الان )))بدردمون بخوره.بازیکن نمیخوایم که 2 سال دیگه ازش استفاده کنیم.مردیم از بس به اینده نگاه کردیم.

علی ارشدی در 14/8/1390 | 15:50 گفت:

گوش به رسانه های انگلیس ندین حرف مفت زیاد میزنن

محمدرضاجاشي در 14/8/1390 | 15:47 گفت:

از كجا ميدوني ونگر اصفهانيه؟بابا ونگر فرانسويه تازه اصفهانيا از خداشون باشه

(Hooman sam (Dark metal در 14/8/1390 | 15:33 گفت:

من که باور نمیکنم ولی اگه بشه خیلی خوب میشه ، حداقلش میفهمیم ونگر هم خرید کردن بلده...

کاظم قاسمی در 14/8/1390 | 15:14 گفت:

اینا همش چرت و پرته
خودمونم میدونیم ونگر اصفهانیه ( با عرض معذرت از اصفهانی های عزیز )

arash در 14/8/1390 | 15:01 گفت:

آرسنال به دنبال گوتزه؛ پیشنهاد 50 میلیون پوندی توپچی ها برای ستاره آلمانی
ونگر گوتزه آلماني را يكي از خوش آتيه ترين بازيكنان اروپا مي داند و قصد دارد وي را به هر قيمتي شده به خدمت بگيرد.
اگه بشه...

محمدرضاجاشي در 14/8/1390 | 15:00 گفت:

راستي اين عكس فرگوسن واقعيه

Saeed Milani در 14/8/1390 | 14:59 گفت:

یه حماقت دیگه!!!!!! کدوم چهارپایی اینقدر میاد پول بده به گوتزه؟! ونگر و سیاست هاش دارن باشگاه رو به نابودی میکشن! درآمد باد آوورده رو یه شبه هم باد میبره آقایون!!!!

محمد جواد در 14/8/1390 | 14:58 گفت:

پ ن پ منظورش مغز دایاناسور دو زیست ساکن در جزایر تولامانافوس!

mostafa در 14/8/1390 | 14:58 گفت:

به نظر من هازارد رو بیاره بهتره

morteza در 14/8/1390 | 14:56 گفت:

منظورت مغز خر

محمد جواد در 14/8/1390 | 14:53 گفت:

بیشتر این که کیفیتش بدرد تیم بخوره، رقم قرادادش می تونه اعتماد بعضی از هوادارای ناراضی رو جلب کنه(دهنشونو ببنده)

محمدرضاجاشي در 14/8/1390 | 14:52 گفت:

ميارزه در حد مسيه 2 سال ديگه بهترين بازيكنه جهانه

آرمان امیراحمدی در 14/8/1390 | 14:39 گفت:

مغز حیوان چهر پا میل کردیم 50 میلیون پول یه جوون 19 ساله بدیم ؟!