افسوس وصد افسوس

نویسنده: محمدرضاجاشي

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضاجاشي
21سالمه از بچگي عاشق ارسنالم دانشجوي مباني حقوق
کل بازدید: 19,659 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

افسوس وصد افسوس

دوستان عزيز در اين پست ميخواستم نظر شما رو بدونممعمولا همه ما دوست داشتيم ارسنال به يه سري بازيكنا پيشنهاد بده وجذبشون كنه واونا رو در لباس ارسنال ببينيم
ميخواستم در اين پست بدونم شما دوست داشتيد يا داريد چه بازيكني رو در لباس زيباي ارسنال ببينيد
من كه هميشه دلم ميخواست زيدان رو تو ارسنال ببينم
الانم كه ياد بازيه زيدان ميفتم همش افسوس ميخورم چرا تو ارسنال نبود .كنار انري چقدر ديدني ميشد
البته جرارد هم همينطور اگه تو ارسنال بود چي ميشد
اما الان عقيده دارم ويلشر در اينده از جرارد هم بهتر ميشه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza najm در 1/9/1390 | 16:36 گفت:

من همین تیم آرسنال رو به همه ترجیح میدم.ببین همه جونشون رو برا تیم میدن.......خدایی بازی آرسنال چلسی آرتتا سر گل پنجم رابین همچین رابین رو ماچ میکرد انگار 20 ساله لباس آرسنال تنشه...

حمید فرازی در 1/9/1390 | 14:17 گفت:

همین الانم ما بازیکنایی داشتیم که همه حسرتشونو میخورن:برگکمپ هانری پیرس ویرا لیونبرگ تونی آدامز سیمن و در آینده نزدیک قول میدم بازم مثل اینارو داشته باشیم که دیگه نیاز نباشه حسرت بازیکنای دیگه رو بخوریم.

حمید فرازی در 1/9/1390 | 14:16 گفت:

همین الانم ما بازیکنایی داشتیم که همه حسرتشونو میخورن:برگکمپ هانری پیرس ویرا لیونبرگ تونی آدامز سیمن و در آینده نزدیک قول میدم بازم مثل اینارو داشته باشیم که دیگه نیاز نباشه حسرت بازیکنای دیگه رو بخوریم.

توپچی جنوب در 1/9/1390 | 14:00 گفت:

من اول دوست داشتم خودم رو بالباس ارسنال زیر نظر ونگر ببینم اما حیف که تو لندن زندگی نمیکنم

فرانچسکو توتی و الکس دلپیرو از ایتالیا
جرارد از انگلیس
گرد هارد مولر و الیور کان از المان

hamidtopchi در 1/9/1390 | 13:00 گفت:

من دوست داشتم دیوید ترزگه تو لباس آرسنال باشه و روبرتو کارلوس و مارک و فانباستن (که البته بازیاشو ندیدم)

hamed در 1/9/1390 | 11:57 گفت:

ولی در مجموع از بازیکنای فعلی آرسنال واقعا خوشم میاد.......

hamed در 1/9/1390 | 11:57 گفت:

من بازیکنی مثل فری رو دوست داشتم بیاد توی دروازه آرسنال ولی حالا واقعا ژسنی عالیه ، بازیکنی مثل داوید ویا رو دوست داشتم به جایی که بره بارسلونا بیاد آرسنال اگه میومد با ون پرسی خط حمله ی ایده آلی رو تشکیل می دادند حیف شد که نیومد یا بازیکنی مثل دیگو فورلان ، کارلوس توز ، بنزما یا کاکا می اومدند آرسنال ، خوب میشد.

حیف شد که نیومدند..........

ali در 1/9/1390 | 11:49 گفت:

فرانک لمپارد یا استیون جرارد.
ولی در کل من دوست نداشتم هیچ کس دیگه رو جای لینوبرگ و پیرس و ویرا .........ببینم.
همشون بازیکنای عالی بودن ، اونقدر هم عالی بودن که توی اون زمان فکر جانشین براشون نبودم

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 11:27 گفت:

بچه هااگه آرسنال به رمی بازیکن مارسی وحاتم بن عارفابازیکن فرانسویه نیوکاسل ولنون یاجناس پیشنهادبده چطوره؟

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 11:24 گفت:

من همیشه دوست داشتم روبرتوکارلوس ورونالدوبرزیلی روبخره،

رضا کاظمی در 1/9/1390 | 11:11 گفت:

کاکا،زیدان،ریبری،و رونالدو.؛رونالدو رو اول ونگر کشف کرده بود ولی فرگوسن دزدیدش

nima در 1/9/1390 | 09:49 گفت:

ibra cadabra)ibrahomvic)
این بازیکن محشره . همیشه دوست داشتم یه آرسنالی باشه.

محمد يزداني در 1/9/1390 | 07:51 گفت:

من دوست داشتم رونالدو و ريوالدو تو آرسنال بودن.
الانم خيلي دوست دارم فابرگاس نصري آدبايور اشلي كول بيان تو آرسنال.آخه هركدامشان تو تيمشون يه وزنه سنگيني هستن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حسین عسگریان در 1/9/1390 | 03:55 گفت:

منم از قدیمیا دوست داشتم باتیستوتاوزیدان توارسنال میومدن حالام خیلی دوس دارم یکی مثل جرارد,زانتی,گیگز,دلپیرو,بوفون,توتی وکلا یه بازیمنایی که یه جو غیرت وتعصب داشته باشن بیان ارسنال

sam baygan در 1/9/1390 | 02:41 گفت:

رضا میتونه به عنوان استعدادیاب افتخاری باشگاه آرسنال در کشور های حوضه خلیج فارس مفید باشه.استعداد عجیبی تو این کار داره!

علی آقاشاهی در 1/9/1390 | 02:39 گفت:

@arman omidian
wenger ronaldo ro kashf karde bud vali be khatere ravabete khube man utd ba benfica furukhtanesh be man utd
az 4 sale pish dust dashtam neuer biyad arsenal az bazikonaye ghadimi R Carlos va alanam kheyli dust daram agbelahor ro tu lebase arsenal bebinam albate ina hich kodum bazikonaye mahbubam nistan

good luck

محمدرضاجاشي در 1/9/1390 | 02:36 گفت:

چاكرم اقا محمدرضا
جان مادرت قسمت ميدم بيخيال شو از اون روز كه ياسر ال قحطاني و اسماعيل متر رو گفتي شك كردم واقعا ارسنالي هستي يا اومدي اذيت كني بچه هارو

arman omidian در 1/9/1390 | 02:29 گفت:

با اینکه ازش دل خوشی ندارم ولی همیشه آرزو داشتم ونگر به جای فرگوسن استعداد کریس رونالدو رو کشف کرده بود و به تیم ما میامد و کریس رونالدو با لباس آرسنال به میدان میرفت.زلاتان ایبراهیموویچ رو هم دوست داشتم تو این لباس میدیدمش

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 02:28 گفت:

محمدرضاجان اسم کامل منم محمدرضاست.خوب دربازبانیش خوب بوددرضمن میخواستم اسم جاسم الحویدی وصبیدخاطرهم بگم

sam baygan در 1/9/1390 | 02:28 گفت:

راستشو بگم؟ علی دایی!
باور کنین سبک بازیش خوراک فوتبال انگلیسه.فیزیک مناسب،قدرت تمام کنندگی بالا،سرزنی فوق العاده،برگشت به عقب و توپ گیری،شرکت تو کارای دفاعی... . همیشه تو ترکیب ارسنال یه مهاجم با این خصوصیات داشتیم؛کانو،ادبایور،حتی بندنر... .واقعا بعضی بازیکنای ایرانی حیف شدن.باز دایی یه کم تو اونا زرنگتر بود و تونست اسمی برا خودش دست و پا کنه.ولی دوس داشتم یه روز تو ارسنال بازی میکرد.

محمدرضاجاشي در 1/9/1390 | 02:24 گفت:

بابا رضا جان هر كي دوست داري به اسيا ييا گير نده ول ارواح مردهات

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 02:15 گفت:

محمدالدعایه دربازبان عربستان

محمدرضاجاشي در 1/9/1390 | 02:15 گفت:

علي جان كلا هركي رو دوست داري يا داشتي بياد ارسنال چه بازنشته چه شاغل

محمدرضاجاشي در 1/9/1390 | 02:10 گفت:

نه فقط اونايي كه خا حافظي كردن همه

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 02:06 گفت:

بچه ها.رمی وبن عارفاچطورن؟

saeed در 1/9/1390 | 01:47 گفت:

من همیشه آرزو داشتم دیوید ترزه گه می اومد آرسنال زوج طلایی با هانری تشکیل می دادند افسوس......

علی ارشدی در 1/9/1390 | 01:42 گفت:

منظورت از بازیکناییه که خداحافظی کردن؟ زیدان فان باستن آمانسیو ژان پی یر پاپن رو هم خیلی دوست دارم البته به جز زیدان بازی بقیه رو ندیدم