افسوس وصد افسوس

نویسنده: محمدرضاجاشي

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضاجاشي
21سالمه از بچگي عاشق ارسنالم دانشجوي مباني حقوق
کل بازدید: 24,184 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

افسوس وصد افسوس

دوستان عزيز در اين پست ميخواستم نظر شما رو بدونممعمولا همه ما دوست داشتيم ارسنال به يه سري بازيكنا پيشنهاد بده وجذبشون كنه واونا رو در لباس ارسنال ببينيم
ميخواستم در اين پست بدونم شما دوست داشتيد يا داريد چه بازيكني رو در لباس زيباي ارسنال ببينيد
من كه هميشه دلم ميخواست زيدان رو تو ارسنال ببينم
الانم كه ياد بازيه زيدان ميفتم همش افسوس ميخورم چرا تو ارسنال نبود .كنار انري چقدر ديدني ميشد
البته جرارد هم همينطور اگه تو ارسنال بود چي ميشد
اما الان عقيده دارم ويلشر در اينده از جرارد هم بهتر ميشه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza najm در 1/9/1390 | 16:36 گفت:

من همین تیم آرسنال رو به همه ترجیح میدم.ببین همه جونشون رو برا تیم میدن.......خدایی بازی آرسنال چلسی آرتتا سر گل پنجم رابین همچین رابین رو ماچ میکرد انگار 20 ساله لباس آرسنال تنشه...

حمید فرازی در 1/9/1390 | 14:17 گفت:

همین الانم ما بازیکنایی داشتیم که همه حسرتشونو میخورن:برگکمپ هانری پیرس ویرا لیونبرگ تونی آدامز سیمن و در آینده نزدیک قول میدم بازم مثل اینارو داشته باشیم که دیگه نیاز نباشه حسرت بازیکنای دیگه رو بخوریم.

حمید فرازی در 1/9/1390 | 14:16 گفت:

همین الانم ما بازیکنایی داشتیم که همه حسرتشونو میخورن:برگکمپ هانری پیرس ویرا لیونبرگ تونی آدامز سیمن و در آینده نزدیک قول میدم بازم مثل اینارو داشته باشیم که دیگه نیاز نباشه حسرت بازیکنای دیگه رو بخوریم.

توپچی جنوب در 1/9/1390 | 14:00 گفت:

من اول دوست داشتم خودم رو بالباس ارسنال زیر نظر ونگر ببینم اما حیف که تو لندن زندگی نمیکنم

فرانچسکو توتی و الکس دلپیرو از ایتالیا
جرارد از انگلیس
گرد هارد مولر و الیور کان از المان

hamidtopchi در 1/9/1390 | 13:00 گفت:

من دوست داشتم دیوید ترزگه تو لباس آرسنال باشه و روبرتو کارلوس و مارک و فانباستن (که البته بازیاشو ندیدم)

hamed در 1/9/1390 | 11:57 گفت:

ولی در مجموع از بازیکنای فعلی آرسنال واقعا خوشم میاد.......

hamed در 1/9/1390 | 11:57 گفت:

من بازیکنی مثل فری رو دوست داشتم بیاد توی دروازه آرسنال ولی حالا واقعا ژسنی عالیه ، بازیکنی مثل داوید ویا رو دوست داشتم به جایی که بره بارسلونا بیاد آرسنال اگه میومد با ون پرسی خط حمله ی ایده آلی رو تشکیل می دادند حیف شد که نیومد یا بازیکنی مثل دیگو فورلان ، کارلوس توز ، بنزما یا کاکا می اومدند آرسنال ، خوب میشد.

حیف شد که نیومدند..........

ali در 1/9/1390 | 11:49 گفت:

فرانک لمپارد یا استیون جرارد.
ولی در کل من دوست نداشتم هیچ کس دیگه رو جای لینوبرگ و پیرس و ویرا .........ببینم.
همشون بازیکنای عالی بودن ، اونقدر هم عالی بودن که توی اون زمان فکر جانشین براشون نبودم

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 11:27 گفت:

بچه هااگه آرسنال به رمی بازیکن مارسی وحاتم بن عارفابازیکن فرانسویه نیوکاسل ولنون یاجناس پیشنهادبده چطوره؟

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 11:24 گفت:

من همیشه دوست داشتم روبرتوکارلوس ورونالدوبرزیلی روبخره،

رضا کاظمی در 1/9/1390 | 11:11 گفت:

کاکا،زیدان،ریبری،و رونالدو.؛رونالدو رو اول ونگر کشف کرده بود ولی فرگوسن دزدیدش

nima در 1/9/1390 | 09:49 گفت:

ibra cadabra)ibrahomvic)
این بازیکن محشره . همیشه دوست داشتم یه آرسنالی باشه.

محمد يزداني در 1/9/1390 | 07:51 گفت:

من دوست داشتم رونالدو و ريوالدو تو آرسنال بودن.
الانم خيلي دوست دارم فابرگاس نصري آدبايور اشلي كول بيان تو آرسنال.آخه هركدامشان تو تيمشون يه وزنه سنگيني هستن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حسین عسگریان در 1/9/1390 | 03:55 گفت:

منم از قدیمیا دوست داشتم باتیستوتاوزیدان توارسنال میومدن حالام خیلی دوس دارم یکی مثل جرارد,زانتی,گیگز,دلپیرو,بوفون,توتی وکلا یه بازیمنایی که یه جو غیرت وتعصب داشته باشن بیان ارسنال

sam baygan در 1/9/1390 | 02:41 گفت:

رضا میتونه به عنوان استعدادیاب افتخاری باشگاه آرسنال در کشور های حوضه خلیج فارس مفید باشه.استعداد عجیبی تو این کار داره!

علی آقاشاهی در 1/9/1390 | 02:39 گفت:

@arman omidian
wenger ronaldo ro kashf karde bud vali be khatere ravabete khube man utd ba benfica furukhtanesh be man utd
az 4 sale pish dust dashtam neuer biyad arsenal az bazikonaye ghadimi R Carlos va alanam kheyli dust daram agbelahor ro tu lebase arsenal bebinam albate ina hich kodum bazikonaye mahbubam nistan

good luck

محمدرضاجاشي در 1/9/1390 | 02:36 گفت:

چاكرم اقا محمدرضا
جان مادرت قسمت ميدم بيخيال شو از اون روز كه ياسر ال قحطاني و اسماعيل متر رو گفتي شك كردم واقعا ارسنالي هستي يا اومدي اذيت كني بچه هارو

arman omidian در 1/9/1390 | 02:29 گفت:

با اینکه ازش دل خوشی ندارم ولی همیشه آرزو داشتم ونگر به جای فرگوسن استعداد کریس رونالدو رو کشف کرده بود و به تیم ما میامد و کریس رونالدو با لباس آرسنال به میدان میرفت.زلاتان ایبراهیموویچ رو هم دوست داشتم تو این لباس میدیدمش

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 02:28 گفت:

محمدرضاجان اسم کامل منم محمدرضاست.خوب دربازبانیش خوب بوددرضمن میخواستم اسم جاسم الحویدی وصبیدخاطرهم بگم

sam baygan در 1/9/1390 | 02:28 گفت:

راستشو بگم؟ علی دایی!
باور کنین سبک بازیش خوراک فوتبال انگلیسه.فیزیک مناسب،قدرت تمام کنندگی بالا،سرزنی فوق العاده،برگشت به عقب و توپ گیری،شرکت تو کارای دفاعی... . همیشه تو ترکیب ارسنال یه مهاجم با این خصوصیات داشتیم؛کانو،ادبایور،حتی بندنر... .واقعا بعضی بازیکنای ایرانی حیف شدن.باز دایی یه کم تو اونا زرنگتر بود و تونست اسمی برا خودش دست و پا کنه.ولی دوس داشتم یه روز تو ارسنال بازی میکرد.

محمدرضاجاشي در 1/9/1390 | 02:24 گفت:

بابا رضا جان هر كي دوست داري به اسيا ييا گير نده ول ارواح مردهات

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 02:15 گفت:

محمدالدعایه دربازبان عربستان

محمدرضاجاشي در 1/9/1390 | 02:15 گفت:

علي جان كلا هركي رو دوست داري يا داشتي بياد ارسنال چه بازنشته چه شاغل

محمدرضاجاشي در 1/9/1390 | 02:10 گفت:

نه فقط اونايي كه خا حافظي كردن همه

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 02:06 گفت:

بچه ها.رمی وبن عارفاچطورن؟

saeed در 1/9/1390 | 01:47 گفت:

من همیشه آرزو داشتم دیوید ترزه گه می اومد آرسنال زوج طلایی با هانری تشکیل می دادند افسوس......

علی ارشدی در 1/9/1390 | 01:42 گفت:

منظورت از بازیکناییه که خداحافظی کردن؟ زیدان فان باستن آمانسیو ژان پی یر پاپن رو هم خیلی دوست دارم البته به جز زیدان بازی بقیه رو ندیدم