پیش‌بازی آرسنال - لسترسیتی (افتتاحیه لیگ)

نویسنده: hoseyn

وبلاگ من
نویسنده: hoseyn
من یک هوادار همیشگی آرسنال بودم و هستم و خواهم بود. و طرفدار همیشگی تیری هانری و آرسن ونگر. اصلا شاید یه جورایی بشه گفت تیری آنری بود که من رو هوادار آرسنال کرد. هنوز گلهای تی تی رو میبینم و ازشون لذت می برم.
کل بازدید: 53,347 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
هنریک میختاریان ۳۲ بار مالکیت توپ را در اختیار تیم اوسترشوندز قرار داد، تنها بازیکنی که بیشتر از میختاریان در لیگ یا بازی های اروپایی توپ را لو داده است الکسیس سانچز بوده با ۳۴ بار از دست دادن مالکیت در دیدار مقابل منچستر یونایتد. هنریک میختاریان ۳۲ بار مالکیت توپ را در اختیار تیم اوسترشوندز قرار داد، تنها بازیکنی که بیشتر از میختاریان در لیگ یا بازی های اروپایی توپ را لو داده است الکسیس سانچز بوده با ۳۴ بار از دست دادن مالکیت در دیدار مقابل منچستر یونایتد.
رئال مادرید از ۵۸ تیمی که در چمپیونزلیگ با آنها بازی کرده به ۵۷ تا از آنها موفق شده گل بزنه به جزء این آرسنال افسانه ای... رئال مادرید از ۵۸ تیمی که در چمپیونزلیگ با آنها بازی کرده به ۵۷ تا از آنها موفق شده گل بزنه به جزء این آرسنال افسانه ای...
۲۱ فوریه ۲۰۰۶ آرسنال با تک گل تیری هانری موفق شد رئال مادرید را در سانتیاگو برنابئو شکست دهد.پیش از این بازی هیچ تیم انگلیسی موفق نشده بود رئال را در خانه مغلوب کند. ۲۱ فوریه ۲۰۰۶ آرسنال با تک گل تیری هانری موفق شد رئال مادرید را در سانتیاگو برنابئو شکست دهد.پیش از این بازی هیچ تیم انگلیسی موفق نشده بود رئال را در خانه مغلوب کند.
اتحادیه فوتبال انگلستان پس از بررسی اتفاقات دیدار منچسترسیتی و ویگان در چارچوب مسابقات جام حذفی،رسما اعلام کرد هیچگونه محرومیتی برای سرخیو آگوئرو و پپ گواردیولا در نظر گرفته نخواهد شد اتحادیه فوتبال انگلستان پس از بررسی اتفاقات دیدار منچسترسیتی و ویگان در چارچوب مسابقات جام حذفی،رسما اعلام کرد هیچگونه محرومیتی برای سرخیو آگوئرو و پپ گواردیولا در نظر گرفته نخواهد شد
چمبرز:"در آغاز فصل تحت تاثیر مصدومیت پیش آمده بودم و روزهای ناراحت کننده ای را سپری می کردم.پس از بهبودی کامل به دنبال خارج شدن از آن وضعیت ناراحت کننده بود و هر روز به سختی تمرین می کردم تا به شرایط بازی برسم.حالا این اتفاق برای من بسیار قابل اهمیت است که در اینجا بازی بکنم، چون من دنبال کسب تجربه های نو هستم تا بتوانم در کارم پیشرفت بکنم و بهتر باشم و برای این اتفاق باید به شما بیشتر بازی برسد که بتوانید کیفیت خودتان را ثابت کنید.مسابقاتی مانند لیگ اروپا برای ما بسیار حائز اهمیت هستند و ما آنها را مهم تلقی می کنیم، برای موفقیت در آن کاملا جدی هستیم." چمبرز:"در آغاز فصل تحت تاثیر مصدومیت پیش آمده بودم و روزهای ناراحت کننده ای را سپری می کردم.پس از بهبودی کامل به دنبال خارج شدن از آن وضعیت ناراحت کننده بود و هر روز به سختی تمرین می کردم تا به شرایط بازی برسم.حالا این اتفاق برای من بسیار قابل اهمیت است که در اینجا بازی بکنم، چون من دنبال کسب تجربه های نو هستم تا بتوانم در کارم پیشرفت بکنم و بهتر باشم و برای این اتفاق باید به شما بیشتر بازی برسد که بتوانید کیفیت خودتان را ثابت کنید.مسابقاتی مانند لیگ اروپا برای ما بسیار حائز اهمیت هستند و ما آنها را مهم تلقی می کنیم، برای موفقیت در آن کاملا جدی هستیم."
الکساندر لاکازت با منتشر کردن این استوری در اینستاگرام شخصی خود خبر از عمل موفقیت آمیز روی پایش داد و طبق اعلام خبرگزاری ها ممکن است به بازی ۱ آوریل مقابل استوک سیتی برسد.
الکساندر لاکازت با منتشر کردن این استوری در اینستاگرام شخصی خود خبر از عمل موفقیت آمیز روی پایش داد و طبق اعلام خبرگزاری ها ممکن است به بازی ۱ آوریل مقابل استوک سیتی برسد.
آرسنال حاضر است برای خرید اسمالینگ ۲۵ میلیون پوند بپردازد.یونایتد به تازگی می خواهد از پول فروش اسمالینگ، جانی ایوانز را نیز خریداری کند.بند فسخ قرارداد جانی ایوانز در صورت سقوط وست برومویچ ۳ میلیون پوند خواهد بود.آرسنال نیز در پنجره نقل انتقالات ماه ژانویه به ایوانز پیشنهاد ۱۰ میلیون پوندی داده بود اما این پیشنهاد رد شد چون آن ها اعتقاد داشتند که قیمت این مدافع سی ساله نزدیک ۲۵ میلیون پوند است. آرسنال حاضر است برای خرید اسمالینگ ۲۵ میلیون پوند بپردازد.یونایتد به تازگی می خواهد از پول فروش اسمالینگ، جانی ایوانز را نیز خریداری کند.بند فسخ قرارداد جانی ایوانز در صورت سقوط وست برومویچ ۳ میلیون پوند خواهد بود.آرسنال نیز در پنجره نقل انتقالات ماه ژانویه به ایوانز پیشنهاد ۱۰ میلیون پوندی داده بود اما این پیشنهاد رد شد چون آن ها اعتقاد داشتند که قیمت این مدافع سی ساله نزدیک ۲۵ میلیون پوند است.
قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا جمعه ۴ اسفند ماه در سوئیس برگزار خواهد شد.آرسنال در صورت صعود به مرحله ی بعد در این قرعه کشی شرکت داده خواهد شد. قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا جمعه ۴ اسفند ماه در سوئیس برگزار خواهد شد.آرسنال در صورت صعود به مرحله ی بعد در این قرعه کشی شرکت داده خواهد شد.
آرسنال رسما قرارداد تبلیغات شرکت هواپیمایی امارات بر روی البسه ی باشگاه را تا سال ۲۰۲۴ و بر روی نام ورزشگاه را تا سال ۲۰۲۸ تمدید کرد.طبق گزارش تلگراف، قرارداد ۵ ساله ی آرسنال با امارات با ارزشی بالغ بر ۲۰۰ میلیون پوند است. بر همین اساس پس از منچستر یونایتد با ۴۷ میلیون پوند در سال، آرسنال در کنار چلسی با ۴۰ میلیون پوند در سال جایگاه دوم باارزش ترین قرارداد تبلیغاتی در انگلستان را دریافت خواهد کرد. آرسنال رسما قرارداد تبلیغات شرکت هواپیمایی امارات بر روی البسه ی باشگاه را تا سال ۲۰۲۴ و بر روی نام ورزشگاه را تا سال ۲۰۲۸ تمدید کرد.طبق گزارش تلگراف، قرارداد ۵ ساله ی آرسنال با امارات با ارزشی بالغ بر ۲۰۰ میلیون پوند است. بر همین اساس پس از منچستر یونایتد با ۴۷ میلیون پوند در سال، آرسنال در کنار چلسی با ۴۰ میلیون پوند در سال جایگاه دوم باارزش ترین قرارداد تبلیغاتی در انگلستان را دریافت خواهد کرد.
نظر آرسن ونگر راجع به تیم اوسترشوندز و سامان قدوس:کاپیتان آنها (سامان قدوس) بازیکن بسیار موثری است، به نظرم عملکرد مناسب این تیم در لیگ اروپا به دلیل وجود چنین بازیکنانی بوده است. نظر آرسن ونگر راجع به تیم اوسترشوندز و سامان قدوس:کاپیتان آنها (سامان قدوس) بازیکن بسیار موثری است، به نظرم عملکرد مناسب این تیم در لیگ اروپا به دلیل وجود چنین بازیکنانی بوده است.

پیش‌بازی آرسنال - لسترسیتی (افتتاحیه لیگ)

سلام. اینم از شروع لیگ جدید. واقعیتش اطلاعات زیادی تو سایت هواسکورد در دسترس نبود. فقط همونهایی که بود رو اینجا بارگزاری می‌کنم. بیشتر این پست رو گذاشتم که هم دوستان نظراتشون رو بدن هم روند خوب سال گذشته در پستهای آغاز و پایان هر بازی ادامه پیدا کنه.


پیش‌بازی آرسنال - لسترسیتی

ترکیب احتمالی دو تیم

لیست مصدومین و محرومین دو تیم

پیش‌بینی هواسکورد: آرسنال ۲ - ۰ لسترسیتی

پیش‌بینی اسکای اسپورتس: آرسنال ۲ - ۱ لسترسیتی

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مبين در 21/5/1396 | 20:47 گفت:

پيرمرد استرسي يك لوزر به تمام معناست، ده ساله كه يه لوزر به تمام معناست. كسي كه مونرئال رو با قد يك و هفتاد ميذاره مركز ثقل دفاع سه نفره اش تكليفش معلومه.

محمد حسین در 21/5/1396 | 03:03 گفت:

پ.ن: توی پست بعد از بازی کامنتم رو کپی میکنم بحث بره به اونجا!

محمد حسین در 21/5/1396 | 03:03 گفت:

پ.ن: توی پست بعد از بازی کامنتم رو کپی میکنم بحث بره به اونجا!

محمد حسین در 21/5/1396 | 02:50 گفت:

سجاد جان و آقا محمد امین عزیز بنده منتقد ونگر در این بازی نیستم چون دفاع سوراخ بود بهتر از این از مونرئال در نمیومد و از هولدینگ بنابراین عملکرد ونگر نمره قبولی داره... ولی این پیرمرد استرسی کار بزرگی به نظرم نکرد!!
چرا؟
سه دلیل: اولا بهترین گزینه هاش رو توی نیمکت به بازی اورد نه یه تعویض دور از ذهن و خلاقانه!
و دوما رمسی در واقع فیکس تیم بود و ژیرو هم که امارش توی تعویض ها اظهر من الشمس بود!
و سوما بخش فانش اینه که بازم به نظرش اومد والکات توی دفاع فشرده لستر به کار میاد در صورتی که والکات از حمل توپ ساده هم عاجزه!
بنابراین بنده با اینکه با نقد مبین خان به قضیه مشکل دارم ولی متوجه کنایه های شما دوستان نمیشم چون دلیلی برای تبرئه ونگر از اشتباهات میلیون ها بار انجام شدش بخاطر انجام یه تعویض ساده که بدترین مربی لیگ ایران هم متوجه لزومش میشد نمیبینم!
با کمال احترام!

ولی از آقا مبین متعجبم که چرا وقتی تیم عقبه نباید تعویض هامون رو هم زمان انجام بدیم و در وقت صرفه جویی کنیم!؟؟!؟!
این حتی از جواب های عجیب شما دوستان به ایشون هم برام عجیب تر بود!
آقا مبین وقتی جلوئیم بنده موافقم ولی در زمان مذکور متوجه دلیل برای لزوم انجام تعویض ها بصورت تک به تک و گرفتن وقت و شیفت کردن تیم در دو مرحله که تمرکز رو بهم میزنه و... یک میلیون دلیل دیگه برای نادرست بودنش نمیشم!
شما عقب باشی مث تیمای عربی میفتی زمین برادر؟!


آقا پیمان من نمیدونم شما با اوزیل و چمبرلین چه مشکل شخصی ای داری!؟
اوزیل به عنوان نفر اول مورد انتقاد شما بازیکنیه که به لطف اساتید خبره در باشگاه داره توی پستی بازی میکنه که به عمرش ندیده! و توی همون پست هم وظیفش که برای اون پول میگیره یعنی خلق موقعیت و مدیریت جریان حمل توپ در بازی رو انجام میده و پاس گلهای فراوانی میده که خیلیاش رو اساتید (سوگلی استادان خارج زمین!) نمیزنن توی چهارچوب!
والا به شمس و قمر (با اون گرفتیش!) واضح بود که از اوزیل جناب ونگر انتظار این پرس رو نداره چون اوزیل توانایی این کار رو نداره ونداشته از شالکه تا به حال! سبک بازیش این نیست! حالا شما نمیتونی به اوزیل معترض باشی چون 150 درصد تواناییش رو خرج میکنه و مثل دوران هافبک تهاجمی بودنش موقعیت خلق میکنه ولی سبک بازیش اینیه که میبینی ... با توپ 12 نفریم بی توپ 10 نفر!! مثل محرز که همه توی این سایت قربونش میرن!!!
ولی "لوزر" مسوت اوزیل نیست! فیس واقعیت درونی کسی رو نشون نمیده!
اوزیل توی آلمان بزرگ و قهرمان جهان و بهترین تیم ملی حال حاضر دنیا فیکس و شماره 10 هست و مورد اعتماد مربی!
و توی آرسنال هم با رکورد پاس گل آنری بزرگ یک گل فاصله داشته و در حال حاضر توی لیست برترین پاسورهای یک فصل تاریخ جزیره با همین لباس آرسنال در رتبه دوم قرار داره!
بزرگیش مشخصه!
پاس کلیدی بزرگ ترین سازنده گله چطور وقتی عقبیم به کار نمیاد؟!؟!
اوزیل داره توی بدترین شرایط بهترین عملکرد ممکن از خودش رو ارائه میده و تلاشش برای من که از آلمان و حدود 2007 شیفته بازیش هستم کاملا مشخصه حتی حجم توده عضله ایش به لطف فشاری که روی خوش در تمرینات برای هماهنگی با جزیره اورده نسبت به دوران برمن خدا کیلو فرق کرده! اونم توی لباس پوما که گرم به گرم افزایش و کاهش وزن مشخصه ومثل لباس های ادیداس بدن رو عضلانی تر حد عادی نشون نمیده!!!!


دوما الکس چمبرلین که میلیون ها بار دربارش بهتون توضیحات لازمه رو دادم باید فقط بگم که این آقای احمق از سمتش هیچ حمله جدی رو اجازه نداد امروز...
و دلیلی که حس میکنم با چمبو مشکل دارید اینه که بعد از افتضاحات دوستان در سمت راست زمین و گلهایی که هیچ دخلی به چمبو نداشت تنها محکوم به لطف آمار شما چمبرلین بود که جزو 5-6 بازیکن (با تعویض ها) قابل دفاع امروز بود و توی پست خیلی خیلی غیر تخصصی بازی میکرد!
کلاه خودتو قاضی کن دوست عزیز! تنها عملکرد مثبت وینگ بک در فاز تهاجمی همراهی با وینگره که ولبک خودش هیچ! و یا سانتر! صحیح؟
حالا شما به عنوان قاضی از بیرین که عقب زمین رو رها کرد (برعکس چمبو) انتظار سانتر با بهترین زاویه و پای تخصصی و فضای بازی که روبروش بود و با بهترین پاسور ممکن در کنارش یعنی اوزیل ندارید ولی از چمبو انتظار سانتر باهمکاری ولبک و با پای غیر تخصصی رو دارید!؟
عجیبه به والله! به وضوح تقلای چمبرلین برای سانتر با پای غیر تخصصی به چشم میومد که البته چند سانتر با پای چپ کرد که هر چند دل نمیبرد ولی از سانتر های بیرین در سمت راست بهتر بود!
اعدامی داریم و به زندانی چک برگشتی! اعتراض داریم!؟


حسین جان نیمار بانی کثیف ترین رسم قرن شد که ونگر به درستی زیاد شدنش رو

محمدامین در 21/5/1396 | 01:40 گفت:

اقای مبین خان بذار بازی تموم بشه بعد کامنت بذار تا پیرمرد استرسی اینجوری ضایعت نکنه

Sajad در 21/5/1396 | 01:36 گفت:

"حالم از دو تعويضه هاي تكراري دقيقه هفتادت بهم ميخوره پيرمرد استرسي"

اشکال نداره پیش میاد دیگه

hoseyn در 21/5/1396 | 01:13 گفت:

باز خوب شد بردیم. یعنی عمرمون سر هر بازی و سوتی های بیرین و هولدینگ و سایر دوستان نصف میشه!!

خداییش بازی بود که باید راحت میبردیم و فقط به خاطر سوتی ها و اشتباهات اینطور شد.

پیمان در 21/5/1396 | 01:07 گفت:

والکات نمیخواد مثل وین رونی بره باشگاه قبلیش یه دوری بزنه ؟ :د

پیمان در 21/5/1396 | 01:06 گفت:

؛وزيل فقط تو نيمه ي اول ٦ تا پاس كليدي داشته ، اوزيل از سرِ اين تيم زياديه..."
می تونم بدونم این چه ربطی به کامنت من داشت ؟ اوزیلپرس نمیکنه و بازیکنیه که وقتی عقبی تو بازی به کار نمیاد معمولا .

vahid در 21/5/1396 | 01:00 گفت:

خوب خط حمله اميال داريم جور دفاع سوراخمون ميتونه بكشه

vahid در 21/5/1396 | 00:59 گفت:

ان اله و انا اله راجعون
رمزي باز هم گل زد

سعيد در 21/5/1396 | 00:55 گفت:

اوزيل فقط تو نيمه ي اول ٦ تا پاس كليدي داشته ، اوزيل از سرِ اين تيم زياديه...

مبين در 21/5/1396 | 00:51 گفت:

حالم از دو تعويضه هاي تكراري دقيقه هفتادت بهم ميخوره پيرمرد استرسي

پیمان در 21/5/1396 | 00:50 گفت:

تیم با اوزیل همیشه ۱۰ نفرست نه نای دوییدن داره نه یه ظاهره جنگنده . همیشه قیافه یه لوزرو داره تو تیم

سعيد در 21/5/1396 | 00:45 گفت:

چقدرررر خوبه اين لاكازت ، تف به ي سري بازيكناي متوسط كه ريدن تو تيم ...

vahid در 21/5/1396 | 00:33 گفت:

چرا اينقدر گل ميخوريم

پیمان در 21/5/1396 | 00:30 گفت:

رکورد هر سانتر یه گل خورده رو داریم به یاری خدا ثبت میکنیم

پیمان در 21/5/1396 | 00:28 گفت:

کل عملکرد چمبرلین = دریبل ۴ نفر و عدم توانایی در دادن یه پاس ۷ متری

پیمان در 21/5/1396 | 00:27 گفت:

بیرین و هولدینگ و چمبو و ژاکا شوهرمون میدن آخرش

hoseyn در 20/5/1396 | 22:52 گفت:

میگن ژیرود به نبودن در ترکیب اعتراض کرده! آیا اپیدمی اعتراض و آشوب بازیکنانی که قصد ترک تیمشون رو دارند همچون نیمار و دمبله به آرسنال هم رسیده؟؟؟؟
کسی خبری داره؟

آرمین توپچی در 20/5/1396 | 22:35 گفت:

چک، هولدینگ، مونرئال، کولاشیناچ، بیرین، ژاکا، الننی، چمبرلین، اوزیل، ولبک، لاکازت

abolfazl alayi fard در 20/5/1396 | 21:58 گفت:

محمد حسین در مورد این قضیه(رد پیشنهاد ۸۰میلیونی برای سانچز و ...) یکجا خوندم که کروئنکه در ازای عدم هزینه بودجه باقی مونده برای نقل و انتقالات(تقریبا ۶۰میلیون پوند) و ذخیره کردنش ، برای قبول ریسک بالای۹۰درصد خروج آزاد سانچز در فصل بعد و نیاز به خرید یک ستاره به عنوان جایگزینش، حاضر به قبول درخواست ونگر شده. متوقف شدن پروسه انتقال لمینا هم در همین راستا انجام شده

اگر قرار باشه خریدی انجام بشه به احتمال زیاد هزینش باید از فروش بازیکنا تامین بشه. کروئنکه و ونگر تیکه هم هستن، خدا در و تخته رو باهم جور کرد

مبين در 20/5/1396 | 18:08 گفت:

متاسفانه عملكرد ضعيف نقل و انتقالاتي باشگاه باعث شده امسال حتي به كسب سهميه هم اميدوار نباشيم.
اين باشگاه و شخص ونگر هيچ گونه جاه طلبي اي ندارند.

abolfazl alayi fard در 20/5/1396 | 14:25 گفت:

امیدوارم با برد و پر قدرت شروع کنیم ولی نه جوری که ونگر به فکر فرو بره برای خرید نکردن‎

قبلا گفتم ونگر یک آلکاتراز ترسیم کرده با حرفاش، الان عملی داره انجام میده و نمیذاره کسی بره.

هیچکس هم که خارج نمیشه از لیست. نیمار۲۰۰میلیون پوند براش خرج شده، ونگر حالا پیش خودش فکر میکنه چرا نباید کوالیتی مثل گیبس با زیر۳۰میلیون پوند به فروش بره؟؟‎
من اگه بودم وقتی پیشنهاد ۱۶میلیون پوندی برا گیبس رو میدیدم اشانتیون جنکینسون و دبوشی هم روش میدادم. اگه میشد محرز رو زندانی کنن تو ورزشگاه که نذارن بره خوب میشد ‎

به امید برد


حامد در 20/5/1396 | 14:23 گفت:

ونگر همه کاره باشگاه هست از قبل مشخص بود و مقصر اصلی این مصیبت ها هم خودش بود منتهی اونی که خودشو زده به خواب رو نمیشه بیدار کرد.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
لستر
لستر حملش تند و تیزه واری ایهه ناچو حواسمون رو باید بدیم با توجه به اینکه مرته تو ترکیب میره

این بازی به نظرم ای وو بی اهرم تیم هست امیدوارم خوب باشه چون رابط هافبک و حمله با قدرت بازیسازی خودشه ژاکا هم باید جلو تر بازی کنه چون لنگ شوت هاش هستیم از وینگ ها مون باید یکیشون وسط زمین رو پوشش بده کمک ناصر

محمد حسین در 20/5/1396 | 13:52 گفت:

راستی حسین جان بابت پست ممنونم!

محمد حسین در 20/5/1396 | 13:33 گفت:

والا هفته اول که همش ریدیم!
شبکه سه هم که یااااا ابالفضل!!
کرونکه عوضی هم همش داره پولامونو توی آمریکا خرج میکنه! به نظرم امریکایی ها مالک خوبی نمیشن نه بخاطر خرج نکردن چون وودوارد از یونایتد خوب خرج میکنه بلکه بخاطر اینکه از فوتبال هیچی نمیدونن، حتی جو هواداری توی فوتبال آمریکا خیلی بیخود و بی مزس!
یه اروپایی یا نهایتا یه عرب رو برای هر باشگاهی ترجیح میدم مخصوصا اروپایی ها رو...
یکی که واقعا فوتبالی باشه... مالک های امریکایی فقط اقتصادی به باشگاه نگاه میکنن در نتیجه یا میلیونی خرج میکنن مث منچستر در امد به دست میارن که بازم صد رحمت به این مورد یا هم که میشن استن "لعنت الله علیه" کرونکه...
البته توی قضیه خروج الکسیس و خرید لمینا بجاش متوجه شدم که حتی استن کرونکه هم نمیتونه روی حرف آرسن حرف بزنه توی باشگاه و قدرت کامل رو آرسن داره ، هر چقدر بخاطر این تصمیم ازش متشکرم همون قدر بیشتر ازش شاکیم چون نشون داد اگه بخواد هر کسی رو بخره کسی نمیتونه رو حرفش توی باشگاه حرف بزنه... یعنی محکومیت خودش در عدم خرید و خرج نکردن و پیشنهاد های شخمی و... رو کاملا اثبات کرد. و ادعای "ونگر میخواد ولی مقصر کرونکه است" رو کاملا رد کرد!
اینا همه با هم موافقن و ما بین اینا بحث داریم که کدومشون مقصرن در حالی که ونگر اگه بخواد میتونه 500 میلیون خرج کنه! و کرونکه هم اگه مخالف خرج نکردن ونگر باشه میتونه با یه اشاره اخراجش کنه!!
ولی مطمئنا ونگر با تز "عاشق دلباخته" بیشتر محکوم محسوب میشه برای من!حداقل کرونکه رو بازی میکنه!

آرمین توپچی در 20/5/1396 | 13:11 گفت:

نمی دونید چقدر دلم برای این پست تنگ شده بود
امیدوارم خوب شروع کنیم

vahid در 20/5/1396 | 12:05 گفت:

امیدوارم نحسی هفته اول و شیکه سه امشب گریبان گیرمون نشه
به امید پیروزی در افتتاحیه لیگ