پیش‌بازی آرسنال - دانکستر

نویسنده: hoseyn

وبلاگ من
نویسنده: hoseyn
من یک هوادار همیشگی آرسنال بودم و هستم و خواهم بود. و طرفدار همیشگی تیری هانری و آرسن ونگر. اصلا شاید یه جورایی بشه گفت تیری آنری بود که من رو هوادار آرسنال کرد. هنوز گلهای تی تی رو میبینم و ازشون لذت می برم.
کل بازدید: 45,566 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر تایید کرد در پایان این ماه برای قرارداد جدید با جک ویلشر وارد مذاکرات خواهد شد. آرسن ونگر تایید کرد در پایان این ماه برای قرارداد جدید با جک ویلشر وارد مذاکرات خواهد شد.
اسکای اسپرت به نقل از خبرگزاری El Gol اسپانیا خبر توافق دو باشگاه آرسنال و سویا بر سر انتقال استیون انزونزی را منتشر کرد.مبلغ این انتقال ۳۲.۷ میلیون پوند + ۲.٦ میلیون پوند پاداش خواهد بود. اسکای اسپرت به نقل از خبرگزاری El Gol اسپانیا خبر توافق دو باشگاه آرسنال و سویا بر سر انتقال استیون انزونزی را منتشر کرد.مبلغ این انتقال ۳۲.۷ میلیون پوند + ۲.٦ میلیون پوند پاداش خواهد بود.
شوخی جالب باشگاه اوسترشوندز با آرسن ونگر.... شما را در استادیوم یامکرافت در فوریه خواهیم دید! لطفا قبل از حرکت مطمئن شوید که ژاکت آرسن ونگر مشکلی نداشته باشد، هوا در اوسترشوند بسیار سرد است شوخی جالب باشگاه اوسترشوندز با آرسن ونگر.... شما را در استادیوم یامکرافت در فوریه خواهیم دید! لطفا قبل از حرکت مطمئن شوید که ژاکت آرسن ونگر مشکلی نداشته باشد، هوا در اوسترشوند بسیار سرد است
این اولین تقابل آرسنال با یک رقیب از کشور سوئد پس از سال  ۱٩٩٩/۲۰۰۰ و تقابل با آ ای کی (AIK) در مرحله گروهی چمپیونزلیگ است .آرسنال هرگز در رقابت های اروپایی در برابر رقبای سوئدی شکست نخورده است ، ۳ برد و ۱ تساوی .گراهام پاتر سرمربی انگلیسی اوسترشوندز ۳ بازی از ٦ بازی خود در  رقابت های یورولیگ به عنوان سرمربی را برده است ، فقط سه مربی انگلیسی بیشتر از او در این رقابت ها پیروزی داشته اند . روی هاجسون ، استیو مک لارن و آلن پاردو این اولین تقابل آرسنال با یک رقیب از کشور سوئد پس از سال ۱٩٩٩/۲۰۰۰ و تقابل با آ ای کی (AIK) در مرحله گروهی چمپیونزلیگ است .آرسنال هرگز در رقابت های اروپایی در برابر رقبای سوئدی شکست نخورده است ، ۳ برد و ۱ تساوی .گراهام پاتر سرمربی انگلیسی اوسترشوندز ۳ بازی از ٦ بازی خود در رقابت های یورولیگ به عنوان سرمربی را برده است ، فقط سه مربی انگلیسی بیشتر از او در این رقابت ها پیروزی داشته اند . روی هاجسون ، استیو مک لارن و آلن پاردو
باشگاه اوسترشوندز سوئد در ماه اکتبر ۱٩٩٦ تاسیس شده است. یعنی یک ماه بعد از انتصاب ونگر به عنوان سرمربی آرسنال! سامان قدوس ملی پوش کشورمان بازیکن این تیم است. باشگاه اوسترشوندز سوئد در ماه اکتبر ۱٩٩٦ تاسیس شده است. یعنی یک ماه بعد از انتصاب ونگر به عنوان سرمربی آرسنال! سامان قدوس ملی پوش کشورمان بازیکن این تیم است.
نمایی از ورزشگاه خانگی تیم اوسترشوندز که میزبان آرسنال در دور رفت از این مرحله لیگ اروپا است.متوسط دمای هوا در فوریه در این شهر به ۸- درجه سانتی گراد می رسد! نمایی از ورزشگاه خانگی تیم اوسترشوندز که میزبان آرسنال در دور رفت از این مرحله لیگ اروپا است.متوسط دمای هوا در فوریه در این شهر به ۸- درجه سانتی گراد می رسد!
دیدار رفت در روز ۲۶ بهمن در استادیوم ۸۴٦٦ نفری یامکرافت آرنا تیم اوسترشوندز سوئد و دیدار برگشت روز ۳ اسفند در ورزشگاه امارات برگزار خواهند شد. دیدار رفت در روز ۲۶ بهمن در استادیوم ۸۴٦٦ نفری یامکرافت آرنا تیم اوسترشوندز سوئد و دیدار برگشت روز ۳ اسفند در ورزشگاه امارات برگزار خواهند شد.
منچسترسیتی با ۱۳ برد متوالی تنها یک برد با رکورد پیروزی متوالی در تاریخ لیگ جزیره که متعلق به آرسنال در سال ۲۰۰۲ است، فاصله دارد.آنها هفته آینده باید مقابل منچستریونایتد صف آرایی کنند. منچسترسیتی با ۱۳ برد متوالی تنها یک برد با رکورد پیروزی متوالی در تاریخ لیگ جزیره که متعلق به آرسنال در سال ۲۰۰۲ است، فاصله دارد.آنها هفته آینده باید مقابل منچستریونایتد صف آرایی کنند.
موستافی از دید هو اسکورد به عنوان بهترین بازیکن ماه نوامبر لیگ برتر انتخاب شده است. موستافی از دید هو اسکورد به عنوان بهترین بازیکن ماه نوامبر لیگ برتر انتخاب شده است.
آرسنال در ژانویه بار دیگر برای توماس لمار گام بر میدارد، در این اقدام آرسنال قصد دارد پیشنهادی زیر نود میلیون پوند برای جذب او تعیین کند. آرسنال در ژانویه بار دیگر برای توماس لمار گام بر میدارد، در این اقدام آرسنال قصد دارد پیشنهادی زیر نود میلیون پوند برای جذب او تعیین کند.

پیش‌بازی آرسنال - دانکستر

سلام امیدوارم مصدوم ندیم.پیش‌بازی آرسنال دانکستر

ترکیب احتمالی دو تیم

آخرین نتایج دو تیم در لیگ و مقابل همدیگر و مقایسه آماری دو تیم

لیست مصدومین و محرومین دو تیم

پیش‌بینی هواسکورد: آرسنال ۴ - ۰ دانکستر

پیش‌بینی اسکای اسپورتس: آرسنال --- دانسکتر


تشکر شده توسط : Sajad , محمد ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد حسین در 31/6/1396 | 10:49 گفت:

دوستان 3 نکته...
اولا عذر خواهی چون به علت یه مشکل جدی شخصی نشد که پست بعد بازی رو برم ایشالله جلوتر که بریم جبرانش میکنم...
دوما جز بازی ویلشر همه چیز برای من ناامید کننده بود امروز و بخاطر استعدادی که از این پسر فوران میکنه فکر میکنم یکم دیگه میشه بهش وقت داد
سوما هم برگردان ژیرو به تیرک خیلی چشم گیر بود و خیلی خیلی جذاب بود برای من... معدود بازیکنی بود که بتونه این ضربه رو به این کیفیت بزنه به نظرم حتی مهاجمای خیلی معرکه...

حامد در 30/6/1396 | 12:08 گفت:

دیدن جکی با بیرون پایی که از وسط نیمه داد و اون توپ گیری خفن بیشتر از برد لذت بخش بود اماااااا
جکی برامون نون نمیشه ترجیح میدم قبل از مصدومیت دوباره فروخته بشه

امیر حسین در 30/6/1396 | 09:43 گفت:

من که بازی رو به صورت خلاصه دیدم و خیلی متعجب شدم چون کلا خلاصه بازی سه دقیقه بود! با سه تا موقعیت نیمه جدی آرسنال و سه تا موقعیت برای دنکستر!‌ گل ولکات هیچ پاسخی به انتقاد ها نداره چون تو همین بازی نشون داد مهاجم درست و حسابی هیچ وقت نمیشه وقتی تک به تک ساده رو اونجوری میزنه!‌ آماده شدن سانچز برای بازی در لیگ حضور با انگیزه و مثبت ژیرود از نکات خوب این بازی بود تو همه صحنه های آرسنال رد پای جکی دیده میشد این میتونه مهم ترین اتفاق این مسابقه باشه امیدوارم برنامه ریزی خوب و دقیقی برای برگشتش انجام بشه و این فصل مصدوم نشه
همین الان هم به دلیل بازی ملی و حضور تو 5 و داشتن ۵ مصدوم ما جزو تیم های مستعد افت در نیم فصل هستیم آماده شدن جکی و بقیه بازیکن های ترکیب دوم و میتونه ما رو تو این فصل بیمه کنه و مشکلی که همیشه باهاش دست و پنجه نرم میکنیم و بهبود بده!

محمد حسین در 30/6/1396 | 01:41 گفت:

چلسی رو یک هیچ ببریم من راضیم!
حتی پالاس بدون امتیاز ته جدولی رم خوب بازی کنیم ولی یکی بزنیم راضیم!!
ولی انصافا دنکستر چی بود که یک هیچ ببریمش اخه!! تیم نبود ما خیلی ضعیف بازی کردیم...
امیدوارم حداقل این بازیها رو به نلسون و نایلز و داسیلوا و انکیتا بازی بده مخصوصا انکیتا که حسابی گل زده برامون تو رده های پایه... حداقل برای مصدومیت های احتمالی ژانویه یه عمقی به ترکیب بی عمقمون داده باشیم!

hoseyn در 30/6/1396 | 01:14 گفت:

تنها نکته مثبت بازی به نظر من بازی بسیار خوب جکی بود. بقیه ش مزخرف و داغون!!

آرمین توپچی در 29/6/1396 | 22:41 گفت:

از ترکیب راضیم
به امید برد

آرمین توپچی در 29/6/1396 | 22:13 گفت:

امیدوارم جکی یه خودی نشون بده

محمد در 29/6/1396 | 09:32 گفت:

امیدوارم نلسون جای والکات بزاره
جای بیرینم شاید ویلوک بزاره ویلوک میتونه باشه؟؟؟؟؟؟
امیدوارم ببریم تا فینال فرصت خیلی خوبی واسه نلسون نایلز برامال ویلوکه حتی جکی تا بتونه بجنگه برا ترکیب لیگ

Sajad در 29/6/1396 | 08:17 گفت:

منم امیدوارم همون مصدوم رو ندیدم و به امثال نلسون هم بازی بده.امیدوارم به این زودی ها حذف هم نشیم چون فرصت خوبیه واسه جوانترها.اگرم قهرمانش بشیم که چه بهتر
دلم واسه چمبرلین هم میسوزه.بدبخت سوژه ای شده واسه خودش.ولی دمش گرم ار موقع رفتنش هم اوضاع ما خوب شده هم لیورپول رو به خاک سیاه نشونده