پیش‌بازی آرسنال - چلسی

نویسنده: hoseyn

وبلاگ من
نویسنده: hoseyn
من یک هوادار همیشگی آرسنال بودم و هستم و خواهم بود. و طرفدار همیشگی تیری هانری و آرسن ونگر. اصلا شاید یه جورایی بشه گفت تیری آنری بود که من رو هوادار آرسنال کرد. هنوز گلهای تی تی رو میبینم و ازشون لذت می برم.
کل بازدید: 53,376 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
هنریک میختاریان ۳۲ بار مالکیت توپ را در اختیار تیم اوسترشوندز قرار داد، تنها بازیکنی که بیشتر از میختاریان در لیگ یا بازی های اروپایی توپ را لو داده است الکسیس سانچز بوده با ۳۴ بار از دست دادن مالکیت در دیدار مقابل منچستر یونایتد. هنریک میختاریان ۳۲ بار مالکیت توپ را در اختیار تیم اوسترشوندز قرار داد، تنها بازیکنی که بیشتر از میختاریان در لیگ یا بازی های اروپایی توپ را لو داده است الکسیس سانچز بوده با ۳۴ بار از دست دادن مالکیت در دیدار مقابل منچستر یونایتد.
رئال مادرید از ۵۸ تیمی که در چمپیونزلیگ با آنها بازی کرده به ۵۷ تا از آنها موفق شده گل بزنه به جزء این آرسنال افسانه ای... رئال مادرید از ۵۸ تیمی که در چمپیونزلیگ با آنها بازی کرده به ۵۷ تا از آنها موفق شده گل بزنه به جزء این آرسنال افسانه ای...
۲۱ فوریه ۲۰۰۶ آرسنال با تک گل تیری هانری موفق شد رئال مادرید را در سانتیاگو برنابئو شکست دهد.پیش از این بازی هیچ تیم انگلیسی موفق نشده بود رئال را در خانه مغلوب کند. ۲۱ فوریه ۲۰۰۶ آرسنال با تک گل تیری هانری موفق شد رئال مادرید را در سانتیاگو برنابئو شکست دهد.پیش از این بازی هیچ تیم انگلیسی موفق نشده بود رئال را در خانه مغلوب کند.
اتحادیه فوتبال انگلستان پس از بررسی اتفاقات دیدار منچسترسیتی و ویگان در چارچوب مسابقات جام حذفی،رسما اعلام کرد هیچگونه محرومیتی برای سرخیو آگوئرو و پپ گواردیولا در نظر گرفته نخواهد شد اتحادیه فوتبال انگلستان پس از بررسی اتفاقات دیدار منچسترسیتی و ویگان در چارچوب مسابقات جام حذفی،رسما اعلام کرد هیچگونه محرومیتی برای سرخیو آگوئرو و پپ گواردیولا در نظر گرفته نخواهد شد
چمبرز:"در آغاز فصل تحت تاثیر مصدومیت پیش آمده بودم و روزهای ناراحت کننده ای را سپری می کردم.پس از بهبودی کامل به دنبال خارج شدن از آن وضعیت ناراحت کننده بود و هر روز به سختی تمرین می کردم تا به شرایط بازی برسم.حالا این اتفاق برای من بسیار قابل اهمیت است که در اینجا بازی بکنم، چون من دنبال کسب تجربه های نو هستم تا بتوانم در کارم پیشرفت بکنم و بهتر باشم و برای این اتفاق باید به شما بیشتر بازی برسد که بتوانید کیفیت خودتان را ثابت کنید.مسابقاتی مانند لیگ اروپا برای ما بسیار حائز اهمیت هستند و ما آنها را مهم تلقی می کنیم، برای موفقیت در آن کاملا جدی هستیم." چمبرز:"در آغاز فصل تحت تاثیر مصدومیت پیش آمده بودم و روزهای ناراحت کننده ای را سپری می کردم.پس از بهبودی کامل به دنبال خارج شدن از آن وضعیت ناراحت کننده بود و هر روز به سختی تمرین می کردم تا به شرایط بازی برسم.حالا این اتفاق برای من بسیار قابل اهمیت است که در اینجا بازی بکنم، چون من دنبال کسب تجربه های نو هستم تا بتوانم در کارم پیشرفت بکنم و بهتر باشم و برای این اتفاق باید به شما بیشتر بازی برسد که بتوانید کیفیت خودتان را ثابت کنید.مسابقاتی مانند لیگ اروپا برای ما بسیار حائز اهمیت هستند و ما آنها را مهم تلقی می کنیم، برای موفقیت در آن کاملا جدی هستیم."
الکساندر لاکازت با منتشر کردن این استوری در اینستاگرام شخصی خود خبر از عمل موفقیت آمیز روی پایش داد و طبق اعلام خبرگزاری ها ممکن است به بازی ۱ آوریل مقابل استوک سیتی برسد.
الکساندر لاکازت با منتشر کردن این استوری در اینستاگرام شخصی خود خبر از عمل موفقیت آمیز روی پایش داد و طبق اعلام خبرگزاری ها ممکن است به بازی ۱ آوریل مقابل استوک سیتی برسد.
آرسنال حاضر است برای خرید اسمالینگ ۲۵ میلیون پوند بپردازد.یونایتد به تازگی می خواهد از پول فروش اسمالینگ، جانی ایوانز را نیز خریداری کند.بند فسخ قرارداد جانی ایوانز در صورت سقوط وست برومویچ ۳ میلیون پوند خواهد بود.آرسنال نیز در پنجره نقل انتقالات ماه ژانویه به ایوانز پیشنهاد ۱۰ میلیون پوندی داده بود اما این پیشنهاد رد شد چون آن ها اعتقاد داشتند که قیمت این مدافع سی ساله نزدیک ۲۵ میلیون پوند است. آرسنال حاضر است برای خرید اسمالینگ ۲۵ میلیون پوند بپردازد.یونایتد به تازگی می خواهد از پول فروش اسمالینگ، جانی ایوانز را نیز خریداری کند.بند فسخ قرارداد جانی ایوانز در صورت سقوط وست برومویچ ۳ میلیون پوند خواهد بود.آرسنال نیز در پنجره نقل انتقالات ماه ژانویه به ایوانز پیشنهاد ۱۰ میلیون پوندی داده بود اما این پیشنهاد رد شد چون آن ها اعتقاد داشتند که قیمت این مدافع سی ساله نزدیک ۲۵ میلیون پوند است.
قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا جمعه ۴ اسفند ماه در سوئیس برگزار خواهد شد.آرسنال در صورت صعود به مرحله ی بعد در این قرعه کشی شرکت داده خواهد شد. قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا جمعه ۴ اسفند ماه در سوئیس برگزار خواهد شد.آرسنال در صورت صعود به مرحله ی بعد در این قرعه کشی شرکت داده خواهد شد.
آرسنال رسما قرارداد تبلیغات شرکت هواپیمایی امارات بر روی البسه ی باشگاه را تا سال ۲۰۲۴ و بر روی نام ورزشگاه را تا سال ۲۰۲۸ تمدید کرد.طبق گزارش تلگراف، قرارداد ۵ ساله ی آرسنال با امارات با ارزشی بالغ بر ۲۰۰ میلیون پوند است. بر همین اساس پس از منچستر یونایتد با ۴۷ میلیون پوند در سال، آرسنال در کنار چلسی با ۴۰ میلیون پوند در سال جایگاه دوم باارزش ترین قرارداد تبلیغاتی در انگلستان را دریافت خواهد کرد. آرسنال رسما قرارداد تبلیغات شرکت هواپیمایی امارات بر روی البسه ی باشگاه را تا سال ۲۰۲۴ و بر روی نام ورزشگاه را تا سال ۲۰۲۸ تمدید کرد.طبق گزارش تلگراف، قرارداد ۵ ساله ی آرسنال با امارات با ارزشی بالغ بر ۲۰۰ میلیون پوند است. بر همین اساس پس از منچستر یونایتد با ۴۷ میلیون پوند در سال، آرسنال در کنار چلسی با ۴۰ میلیون پوند در سال جایگاه دوم باارزش ترین قرارداد تبلیغاتی در انگلستان را دریافت خواهد کرد.
نظر آرسن ونگر راجع به تیم اوسترشوندز و سامان قدوس:کاپیتان آنها (سامان قدوس) بازیکن بسیار موثری است، به نظرم عملکرد مناسب این تیم در لیگ اروپا به دلیل وجود چنین بازیکنانی بوده است. نظر آرسن ونگر راجع به تیم اوسترشوندز و سامان قدوس:کاپیتان آنها (سامان قدوس) بازیکن بسیار موثری است، به نظرم عملکرد مناسب این تیم در لیگ اروپا به دلیل وجود چنین بازیکنانی بوده است.

پیش‌بازی آرسنال - چلسی

سلام...
از بازی اطلاعات زیادی در دست نبود هرچی بود رو اینجا قرار میدم.


ثبت نظر شمانظرات پیشین

hoseyn در 4/11/1396 | 18:19 گفت:

نه چون این هفته خرید رسمی شده تو این هفته اجازه بازی نداره.

تو این رقابتها گل زده در خانه حریف حساب نمیشه فقط نتیجه نهایی دیده میشه

Michael Jackson در 4/11/1396 | 13:45 گفت:

امیدوارم ببریم ... و بتونیم بریم فینال. میخیتاریان تو ترکیب احتمالا نباشه...درسته ؟
در ضمن اگه 1-1 بشه میره وقت اضافه...گل تو خونه حریف تاثیر نداره

abolfazl alayi fard در 3/11/1396 | 11:51 گفت:

به امید پیروزی، اگر نشدیم(البته خفیف) هم فرقی نمیکنه. لیورپول و تاتنهام در لیگ لغزیدن، مطمئن هستم اگر آرسنال تا آخر فصل کمتر بلغزه میتونه توی چهارتیم باشه.
شاید بشه گفت بهترین فرهنگ نقل و انتقالاتی در ایتالیا حاکم هست. خیلی از بازیکنهای بزرگ مثل پیرلو، ابراهیمویچ و فلیپو اینزاگی ... در سه یا دو تا از باشگاههای اینتر، میلان، یوونتوس بازی کردن و لقب خائن نگرفتن از طرف هوادارا تا جایی که من به یاد دارم. از اون طرف بزرگترین اسطوره های پایبندی به تیم رو هم داشتن و شماره هاشون رو بایگانی کردن مثل فرانکو بارزی، مالدینی، زانتی توتی و ...

سانچز چیزی رو میخواست که توی آرسنال بهش نمیرسید، هم دستمزد بالا و هم حضور در یک تیم رقابتی.
اگر الان رفت دلیلش فقط و فقط تعلل ونگر در تابستان برای خرید جایگزین و امید واهی ونگر برای تمدید قرار داد سانچز بود، وگرنه سانچز در تابستون میخواست بره.
در واقع میشه گفت حتی والکات هم در تابستون با قیمت بالاتری میتونست فروخته بشه شاید 30 تا. سیتی هم از شروع پنجره تابستون با 50 میلیون پوند دست به نقد برای سانچز منتظر بود و چمبرلین هم با 35 تا رفت لیورپول. مجموع درآمد حاصل از فروش کوکلین(عملا میتونست تابستون خارج بشه) و گیبس و گابریل و شزنی به ۴۰ میلیون پوند رسید. میشه گفت درآمد 150 میلیون پوندی(در صورت فروش سانچز در تابستان) فقط از فروش بازیکن به دست میومد(الان تقریبا 95 میلیون پوند). کاری به دستمزدهای سالیانه این بازیکنها که با رفتنشون آزاد میشد و باقی مانده بودجه نقل و انتقالاتی بعد از خرید لاکازت ندارم. یعنی براحتی میشد از بین دراکسلر،محرز، ایوانز، داگلاس کاستا، خامس و ... سه یا دو تا بازیکن خرید با توجه به قیمتهای نسبتا مناسب این فصل تا قبل از نیمار.
ولی هیچکدوم از این اتفاقا نیفتاد تا رسیدیم به روند فعلی که آرسنال داره.
اگر هم الان داریم یک مقدار تحرک توی نقل و انتقالات باشگاه میبینیم بخاطر حضور سانهلی و میسلینات هست مطمئنا مدیریت این دو نفر باعث شد تا آرسنال از خروج سانچز نفع ببره و یک بازیکن خوب مثل مخیتاریان گیرش بیاد. اگر مثل قدیم فقط ونگر بود همون 30 تای منچستر رو میگرفت و تمام. من به مخیتاریان خوشبینم، اگر اوبامیانگ هم بیاد بهتر میشه حتی به قیمت خروج ژیرو 31 ساله.(نظر شخصی)

محمد حسین در 3/11/1396 | 10:47 گفت:

سلام
سپاس حسین جان
سانچز بهترین بازیکن 3 فصل اخیرمون بود و خیلی خیلی ازش ممنونم
فوتبال حرفه ای اینه و بازیکن هر جا براش مناسب باشه میره ، منچستر کمبود شدید وینگ داره و قبل از مطرح شدن این حقوق هم من گفته بودم منچستر کیس مناسب تری برای سانچزه چون توانایی رقابت با امثال سانه توی سیتی رو نهایتا تا 2-3 سال دیگه داره و سیتی کلی جوون خارق العاده داره و سانچز اذیت میشه و نیکمت نشین. تصمیم عاقلانه ای گرفت... هیچ وقت به آرسنال کمتر از گل نگفت و به یکی دوتا نکته مهم هم اشاره کرد موقع خداحافظیش از آرسنالی ها که مهم ترینش این بود که اسطوره های آرسنال یکی از مهم ترین دلایل ضربه زدن به آرسنال هستن با نظرات مزخرفشون حول محور موستفی و کوشیلنی و سانچز و اوزیل و لاکازت و... هر کی که ستاره باشه! و از اون مهم تر انگلیسی نباشه!!!
هزار جور تخریب و توهین رو موقعی که سانچز توی تیم بود شاهد بودیم حول محور اخلاقش و حالا هم حول محور ترانسفرش
خدا کنه اسطوره های کشکی ما هم بزرگ شن یه روز مخصوصا این جناب کیون!! کم فهم ترین بازیکن سابق تیمه...
همه میدونستیم که مقصد سانچز شهر منچستره و حتی آنری هم گفته بود که کاملا درک میکنه و اینکه سانچز قطعا قدم رو به جلو برداشته به تیمی بزرگ که هنوز هدف های بزرگ داره و مربی ای که برای موفقیت هر کاری میکنه...
با اینکه برای منچستر ارزوی خوب نمیشه کرد و نباید ولی برای سانچز آرزوی بهترین ها رو دارم.

محمد در 3/11/1396 | 02:12 گفت:

به امید برد
این رفتن سانچز از همه رفتنا دردناکتر بود الهی که امسال معجزه بشه زیر آرسنال باشی سانچز عوضی.هانری بخاطر جام اروپایی رفت تو بخاطر پول بیشعور فک میکنه هانریه خاک پاشم نبودی نابود بشی جام میخواستی میرفتی سیتی.سیتی همه جامارو میبره بازم بی جام میمونی وای که چی میشه اصلا خوب بازی نکنه من یو نتایج بد بگیره تا کی باید حرص بخورم دارم میسوزم لعنت به این مدیریت یه نیم فصل بازی کرد چی شد آخه همین ایووبی ولبک جای سانچز بازی میکرد سانچزم سکو نشین میکردش هر چی حاشیه تو تیم بود باعثش سانچز بود