پیش‌بازی آرسنال - چلسی

نویسنده: hoseyn

وبلاگ من
نویسنده: hoseyn
من یک هوادار همیشگی آرسنال بودم و هستم و خواهم بود. و طرفدار همیشگی تیری هانری و آرسن ونگر. اصلا شاید یه جورایی بشه گفت تیری آنری بود که من رو هوادار آرسنال کرد. هنوز گلهای تی تی رو میبینم و ازشون لذت می برم.
کل بازدید: 61,921 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
میکل آرتتا به صورت کامل به عنوان سرمربی جدید آرسنال با این باشگاه توافق کرده است و در روزهای آینده به صورت رسمی اعلام خواهد شد. باید دید میکل آرتتا در آرسنال چگونه نتیجه خواهد گرفت میکل آرتتا به صورت کامل به عنوان سرمربی جدید آرسنال با این باشگاه توافق کرده است و در روزهای آینده به صورت رسمی اعلام خواهد شد. باید دید میکل آرتتا در آرسنال چگونه نتیجه خواهد گرفت
جک ویلشر در واکنش به عدم حضور خود در لیست نهایی تیم ملی انگلیس برای شرکت در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در مصاحبه ای گفت:"بدون شک من بسیار ناامید شده ام که در لیست نهایی تیم ملی برای جام جهانی حضور ندارم، من در تمام طول فصل آماده، سرحال و با قدرت بازی کردم و به نظرم باید انتخاب می شدم.اگر این شانس از طرف ساوتگیت به من داده می شد می توانستم تاثیر بزرگی بر روی تیم بگذارم.در نهایت من باید به تصمیم مربی احترام بگذارم، برای تیم ملی کشورم و تمام بازیکنان حاضر در آن آرزوی موفقیت در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می کنم." جک ویلشر در واکنش به عدم حضور خود در لیست نهایی تیم ملی انگلیس برای شرکت در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در مصاحبه ای گفت:"بدون شک من بسیار ناامید شده ام که در لیست نهایی تیم ملی برای جام جهانی حضور ندارم، من در تمام طول فصل آماده، سرحال و با قدرت بازی کردم و به نظرم باید انتخاب می شدم.اگر این شانس از طرف ساوتگیت به من داده می شد می توانستم تاثیر بزرگی بر روی تیم بگذارم.در نهایت من باید به تصمیم مربی احترام بگذارم، برای تیم ملی کشورم و تمام بازیکنان حاضر در آن آرزوی موفقیت در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می کنم."
صفحه اول نشریه تلگراف: آرتتا در آستانه‌ی پیوستن به آرسنال صفحه اول نشریه تلگراف: آرتتا در آستانه‌ی پیوستن به آرسنال
ونگر از آرتتا حمایت کرده و گفته که او همه فاکتورهای لازم رو برای جانشینی او دارد، صحبتهایی با هانری و ویرا انجام شده اما آرتتا شخصی است که از همه به گرفتن کار نزدیکتر است. ونگر از آرتتا حمایت کرده و گفته که او همه فاکتورهای لازم رو برای جانشینی او دارد، صحبتهایی با هانری و ویرا انجام شده اما آرتتا شخصی است که از همه به گرفتن کار نزدیکتر است.
با نزدیک شدن آرتتا به سرمربیگری آرسنال منچستر سیتی آماده جدایی او می شود. با نزدیک شدن آرتتا به سرمربیگری آرسنال منچستر سیتی آماده جدایی او می شود.
گلیم بالاگه ژورنالیست اسکای اسپرت: میکل آرتتا آماده سرمربیگری آرسنال است، کاملا آماده است، مهم‌تر از آن من فکر میکنم خودِ او نیز این گونه فکر می کند، من قبل از اینکه یکی از اعضای کادر فنی منچسترسیتی شود، با او صحبت کردم (آخرین مصاحبه اش). به صحبت هایش توجه کنید، متوجه می شوید که او چه می گوید و چه افکار خاصی دارد. گلیم بالاگه ژورنالیست اسکای اسپرت: میکل آرتتا آماده سرمربیگری آرسنال است، کاملا آماده است، مهم‌تر از آن من فکر میکنم خودِ او نیز این گونه فکر می کند، من قبل از اینکه یکی از اعضای کادر فنی منچسترسیتی شود، با او صحبت کردم (آخرین مصاحبه اش). به صحبت هایش توجه کنید، متوجه می شوید که او چه می گوید و چه افکار خاصی دارد.
به نقل از اسپرت اسپانیا، گازیدیس مسئولان منچسترسیتی را در مورد علاقه‌شان به جذب آرتتا در جریان قرار داده است، در چند ساعت گذشته آرتتا با گواردیولا و مدیر تیم منچسترسیتی جلسه ای برگزار کرده است و از خواسته اش برای پیوست به آرسنال به عنوان سرمربی سخن گفته است، مسئولان منچسترسیتی هم با خواسته‌ی او موافقت کردند.آرتتا و گازیدیس در حال ترتیب دادن دیداری برای مذاکرات هستند، در چند ساعت گذشته، تمام مراحل لازم برای انجام این انتقال صورت گرفته است، انتظار می رود که این انتقال به زودی نهایی شود.
به نقل از اسپرت اسپانیا، گازیدیس مسئولان منچسترسیتی را در مورد علاقه‌شان به جذب آرتتا در جریان قرار داده است، در چند ساعت گذشته آرتتا با گواردیولا و مدیر تیم منچسترسیتی جلسه ای برگزار کرده است و از خواسته اش برای پیوست به آرسنال به عنوان سرمربی سخن گفته است، مسئولان منچسترسیتی هم با خواسته‌ی او موافقت کردند.آرتتا و گازیدیس در حال ترتیب دادن دیداری برای مذاکرات هستند، در چند ساعت گذشته، تمام مراحل لازم برای انجام این انتقال صورت گرفته است، انتظار می رود که این انتقال به زودی نهایی شود.
طبق گزارش کیکر، آرسنال قصد دارد تاکوما آسانو بازیکن ۲۴ ساله و قرضی خود را به صورت دائمی به باشگاه هانوفر به فروش برساند. طبق گزارش کیکر، آرسنال قصد دارد تاکوما آسانو بازیکن ۲۴ ساله و قرضی خود را به صورت دائمی به باشگاه هانوفر به فروش برساند.
آرتتا در یک قدمی مربیگری آرسنال است، احتمالا سانتی کازورلا بازیکن-مربی خواهد بود آرتتا در یک قدمی مربیگری آرسنال است، احتمالا سانتی کازورلا بازیکن-مربی خواهد بود
پنجره نقل و انتقالاتی لیگ برتر طبق قوانین فیفا، رسما از روز پنج‌شنبه هفته جاری باز خواهد شد. پنجره نقل و انتقالاتی لیگ برتر طبق قوانین فیفا، رسما از روز پنج‌شنبه هفته جاری باز خواهد شد.

پیش‌بازی آرسنال - چلسی

سلام...
از بازی اطلاعات زیادی در دست نبود هرچی بود رو اینجا قرار میدم.


ثبت نظر شمانظرات پیشین

hoseyn در 4/11/1396 | 18:19 گفت:

نه چون این هفته خرید رسمی شده تو این هفته اجازه بازی نداره.

تو این رقابتها گل زده در خانه حریف حساب نمیشه فقط نتیجه نهایی دیده میشه

Michael Jackson در 4/11/1396 | 13:45 گفت:

امیدوارم ببریم ... و بتونیم بریم فینال. میخیتاریان تو ترکیب احتمالا نباشه...درسته ؟
در ضمن اگه 1-1 بشه میره وقت اضافه...گل تو خونه حریف تاثیر نداره

abolfazl alayi fard در 3/11/1396 | 11:51 گفت:

به امید پیروزی، اگر نشدیم(البته خفیف) هم فرقی نمیکنه. لیورپول و تاتنهام در لیگ لغزیدن، مطمئن هستم اگر آرسنال تا آخر فصل کمتر بلغزه میتونه توی چهارتیم باشه.
شاید بشه گفت بهترین فرهنگ نقل و انتقالاتی در ایتالیا حاکم هست. خیلی از بازیکنهای بزرگ مثل پیرلو، ابراهیمویچ و فلیپو اینزاگی ... در سه یا دو تا از باشگاههای اینتر، میلان، یوونتوس بازی کردن و لقب خائن نگرفتن از طرف هوادارا تا جایی که من به یاد دارم. از اون طرف بزرگترین اسطوره های پایبندی به تیم رو هم داشتن و شماره هاشون رو بایگانی کردن مثل فرانکو بارزی، مالدینی، زانتی توتی و ...

سانچز چیزی رو میخواست که توی آرسنال بهش نمیرسید، هم دستمزد بالا و هم حضور در یک تیم رقابتی.
اگر الان رفت دلیلش فقط و فقط تعلل ونگر در تابستان برای خرید جایگزین و امید واهی ونگر برای تمدید قرار داد سانچز بود، وگرنه سانچز در تابستون میخواست بره.
در واقع میشه گفت حتی والکات هم در تابستون با قیمت بالاتری میتونست فروخته بشه شاید 30 تا. سیتی هم از شروع پنجره تابستون با 50 میلیون پوند دست به نقد برای سانچز منتظر بود و چمبرلین هم با 35 تا رفت لیورپول. مجموع درآمد حاصل از فروش کوکلین(عملا میتونست تابستون خارج بشه) و گیبس و گابریل و شزنی به ۴۰ میلیون پوند رسید. میشه گفت درآمد 150 میلیون پوندی(در صورت فروش سانچز در تابستان) فقط از فروش بازیکن به دست میومد(الان تقریبا 95 میلیون پوند). کاری به دستمزدهای سالیانه این بازیکنها که با رفتنشون آزاد میشد و باقی مانده بودجه نقل و انتقالاتی بعد از خرید لاکازت ندارم. یعنی براحتی میشد از بین دراکسلر،محرز، ایوانز، داگلاس کاستا، خامس و ... سه یا دو تا بازیکن خرید با توجه به قیمتهای نسبتا مناسب این فصل تا قبل از نیمار.
ولی هیچکدوم از این اتفاقا نیفتاد تا رسیدیم به روند فعلی که آرسنال داره.
اگر هم الان داریم یک مقدار تحرک توی نقل و انتقالات باشگاه میبینیم بخاطر حضور سانهلی و میسلینات هست مطمئنا مدیریت این دو نفر باعث شد تا آرسنال از خروج سانچز نفع ببره و یک بازیکن خوب مثل مخیتاریان گیرش بیاد. اگر مثل قدیم فقط ونگر بود همون 30 تای منچستر رو میگرفت و تمام. من به مخیتاریان خوشبینم، اگر اوبامیانگ هم بیاد بهتر میشه حتی به قیمت خروج ژیرو 31 ساله.(نظر شخصی)

محمد حسین در 3/11/1396 | 10:47 گفت:

سلام
سپاس حسین جان
سانچز بهترین بازیکن 3 فصل اخیرمون بود و خیلی خیلی ازش ممنونم
فوتبال حرفه ای اینه و بازیکن هر جا براش مناسب باشه میره ، منچستر کمبود شدید وینگ داره و قبل از مطرح شدن این حقوق هم من گفته بودم منچستر کیس مناسب تری برای سانچزه چون توانایی رقابت با امثال سانه توی سیتی رو نهایتا تا 2-3 سال دیگه داره و سیتی کلی جوون خارق العاده داره و سانچز اذیت میشه و نیکمت نشین. تصمیم عاقلانه ای گرفت... هیچ وقت به آرسنال کمتر از گل نگفت و به یکی دوتا نکته مهم هم اشاره کرد موقع خداحافظیش از آرسنالی ها که مهم ترینش این بود که اسطوره های آرسنال یکی از مهم ترین دلایل ضربه زدن به آرسنال هستن با نظرات مزخرفشون حول محور موستفی و کوشیلنی و سانچز و اوزیل و لاکازت و... هر کی که ستاره باشه! و از اون مهم تر انگلیسی نباشه!!!
هزار جور تخریب و توهین رو موقعی که سانچز توی تیم بود شاهد بودیم حول محور اخلاقش و حالا هم حول محور ترانسفرش
خدا کنه اسطوره های کشکی ما هم بزرگ شن یه روز مخصوصا این جناب کیون!! کم فهم ترین بازیکن سابق تیمه...
همه میدونستیم که مقصد سانچز شهر منچستره و حتی آنری هم گفته بود که کاملا درک میکنه و اینکه سانچز قطعا قدم رو به جلو برداشته به تیمی بزرگ که هنوز هدف های بزرگ داره و مربی ای که برای موفقیت هر کاری میکنه...
با اینکه برای منچستر ارزوی خوب نمیشه کرد و نباید ولی برای سانچز آرزوی بهترین ها رو دارم.

محمد در 3/11/1396 | 02:12 گفت:

به امید برد
این رفتن سانچز از همه رفتنا دردناکتر بود الهی که امسال معجزه بشه زیر آرسنال باشی سانچز عوضی.هانری بخاطر جام اروپایی رفت تو بخاطر پول بیشعور فک میکنه هانریه خاک پاشم نبودی نابود بشی جام میخواستی میرفتی سیتی.سیتی همه جامارو میبره بازم بی جام میمونی وای که چی میشه اصلا خوب بازی نکنه من یو نتایج بد بگیره تا کی باید حرص بخورم دارم میسوزم لعنت به این مدیریت یه نیم فصل بازی کرد چی شد آخه همین ایووبی ولبک جای سانچز بازی میکرد سانچزم سکو نشین میکردش هر چی حاشیه تو تیم بود باعثش سانچز بود