پیش‌بازی آرسنال - چلسی

نویسنده: hoseyn

وبلاگ من
نویسنده: hoseyn
من یک هوادار همیشگی آرسنال بودم و هستم و خواهم بود. و طرفدار همیشگی تیری هانری و آرسن ونگر. اصلا شاید یه جورایی بشه گفت تیری آنری بود که من رو هوادار آرسنال کرد. هنوز گلهای تی تی رو میبینم و ازشون لذت می برم.
کل بازدید: 92,030 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .
 باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد. باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد.
دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد . دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد .
طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.

پیش‌بازی آرسنال - چلسی

سلام...
از بازی اطلاعات زیادی در دست نبود هرچی بود رو اینجا قرار میدم.


ثبت نظر شمانظرات پیشین

hoseyn در 4/11/1396 | 18:19 گفت:

نه چون این هفته خرید رسمی شده تو این هفته اجازه بازی نداره.

تو این رقابتها گل زده در خانه حریف حساب نمیشه فقط نتیجه نهایی دیده میشه

Michael Jackson در 4/11/1396 | 13:45 گفت:

امیدوارم ببریم ... و بتونیم بریم فینال. میخیتاریان تو ترکیب احتمالا نباشه...درسته ؟
در ضمن اگه 1-1 بشه میره وقت اضافه...گل تو خونه حریف تاثیر نداره

abolfazl alayi fard در 3/11/1396 | 11:51 گفت:

به امید پیروزی، اگر نشدیم(البته خفیف) هم فرقی نمیکنه. لیورپول و تاتنهام در لیگ لغزیدن، مطمئن هستم اگر آرسنال تا آخر فصل کمتر بلغزه میتونه توی چهارتیم باشه.
شاید بشه گفت بهترین فرهنگ نقل و انتقالاتی در ایتالیا حاکم هست. خیلی از بازیکنهای بزرگ مثل پیرلو، ابراهیمویچ و فلیپو اینزاگی ... در سه یا دو تا از باشگاههای اینتر، میلان، یوونتوس بازی کردن و لقب خائن نگرفتن از طرف هوادارا تا جایی که من به یاد دارم. از اون طرف بزرگترین اسطوره های پایبندی به تیم رو هم داشتن و شماره هاشون رو بایگانی کردن مثل فرانکو بارزی، مالدینی، زانتی توتی و ...

سانچز چیزی رو میخواست که توی آرسنال بهش نمیرسید، هم دستمزد بالا و هم حضور در یک تیم رقابتی.
اگر الان رفت دلیلش فقط و فقط تعلل ونگر در تابستان برای خرید جایگزین و امید واهی ونگر برای تمدید قرار داد سانچز بود، وگرنه سانچز در تابستون میخواست بره.
در واقع میشه گفت حتی والکات هم در تابستون با قیمت بالاتری میتونست فروخته بشه شاید 30 تا. سیتی هم از شروع پنجره تابستون با 50 میلیون پوند دست به نقد برای سانچز منتظر بود و چمبرلین هم با 35 تا رفت لیورپول. مجموع درآمد حاصل از فروش کوکلین(عملا میتونست تابستون خارج بشه) و گیبس و گابریل و شزنی به ۴۰ میلیون پوند رسید. میشه گفت درآمد 150 میلیون پوندی(در صورت فروش سانچز در تابستان) فقط از فروش بازیکن به دست میومد(الان تقریبا 95 میلیون پوند). کاری به دستمزدهای سالیانه این بازیکنها که با رفتنشون آزاد میشد و باقی مانده بودجه نقل و انتقالاتی بعد از خرید لاکازت ندارم. یعنی براحتی میشد از بین دراکسلر،محرز، ایوانز، داگلاس کاستا، خامس و ... سه یا دو تا بازیکن خرید با توجه به قیمتهای نسبتا مناسب این فصل تا قبل از نیمار.
ولی هیچکدوم از این اتفاقا نیفتاد تا رسیدیم به روند فعلی که آرسنال داره.
اگر هم الان داریم یک مقدار تحرک توی نقل و انتقالات باشگاه میبینیم بخاطر حضور سانهلی و میسلینات هست مطمئنا مدیریت این دو نفر باعث شد تا آرسنال از خروج سانچز نفع ببره و یک بازیکن خوب مثل مخیتاریان گیرش بیاد. اگر مثل قدیم فقط ونگر بود همون 30 تای منچستر رو میگرفت و تمام. من به مخیتاریان خوشبینم، اگر اوبامیانگ هم بیاد بهتر میشه حتی به قیمت خروج ژیرو 31 ساله.(نظر شخصی)

محمد حسین در 3/11/1396 | 10:47 گفت:

سلام
سپاس حسین جان
سانچز بهترین بازیکن 3 فصل اخیرمون بود و خیلی خیلی ازش ممنونم
فوتبال حرفه ای اینه و بازیکن هر جا براش مناسب باشه میره ، منچستر کمبود شدید وینگ داره و قبل از مطرح شدن این حقوق هم من گفته بودم منچستر کیس مناسب تری برای سانچزه چون توانایی رقابت با امثال سانه توی سیتی رو نهایتا تا 2-3 سال دیگه داره و سیتی کلی جوون خارق العاده داره و سانچز اذیت میشه و نیکمت نشین. تصمیم عاقلانه ای گرفت... هیچ وقت به آرسنال کمتر از گل نگفت و به یکی دوتا نکته مهم هم اشاره کرد موقع خداحافظیش از آرسنالی ها که مهم ترینش این بود که اسطوره های آرسنال یکی از مهم ترین دلایل ضربه زدن به آرسنال هستن با نظرات مزخرفشون حول محور موستفی و کوشیلنی و سانچز و اوزیل و لاکازت و... هر کی که ستاره باشه! و از اون مهم تر انگلیسی نباشه!!!
هزار جور تخریب و توهین رو موقعی که سانچز توی تیم بود شاهد بودیم حول محور اخلاقش و حالا هم حول محور ترانسفرش
خدا کنه اسطوره های کشکی ما هم بزرگ شن یه روز مخصوصا این جناب کیون!! کم فهم ترین بازیکن سابق تیمه...
همه میدونستیم که مقصد سانچز شهر منچستره و حتی آنری هم گفته بود که کاملا درک میکنه و اینکه سانچز قطعا قدم رو به جلو برداشته به تیمی بزرگ که هنوز هدف های بزرگ داره و مربی ای که برای موفقیت هر کاری میکنه...
با اینکه برای منچستر ارزوی خوب نمیشه کرد و نباید ولی برای سانچز آرزوی بهترین ها رو دارم.

محمد در 3/11/1396 | 02:12 گفت:

به امید برد
این رفتن سانچز از همه رفتنا دردناکتر بود الهی که امسال معجزه بشه زیر آرسنال باشی سانچز عوضی.هانری بخاطر جام اروپایی رفت تو بخاطر پول بیشعور فک میکنه هانریه خاک پاشم نبودی نابود بشی جام میخواستی میرفتی سیتی.سیتی همه جامارو میبره بازم بی جام میمونی وای که چی میشه اصلا خوب بازی نکنه من یو نتایج بد بگیره تا کی باید حرص بخورم دارم میسوزم لعنت به این مدیریت یه نیم فصل بازی کرد چی شد آخه همین ایووبی ولبک جای سانچز بازی میکرد سانچزم سکو نشین میکردش هر چی حاشیه تو تیم بود باعثش سانچز بود