موجودی عجیب به نام سرمربی بعدی!

نویسنده: hoseyn

وبلاگ من
نویسنده: hoseyn
من یک هوادار همیشگی آرسنال بودم و هستم و خواهم بود. و طرفدار همیشگی تیری هانری و آرسن ونگر. اصلا شاید یه جورایی بشه گفت تیری آنری بود که من رو هوادار آرسنال کرد. هنوز گلهای تی تی رو میبینم و ازشون لذت می برم.
کل بازدید: 69,997 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد. گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد.
 ۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.

موجودی عجیب به نام سرمربی بعدی!

با سلام....


 

با انتشار عکس و نوشته‌ای در مورد پیوستن اونای امری به آرسنال در وبسایت رسمی خود امری، عملا باید امری رو سرمربی آرسنال دونست و احتمالا همین امروز فردا هم رسمی خواهد شد. اتفاقی که بعد از کش و قوسها و اتفاقات عجیب و در حالی که همه منتظر بودیم آرتتا به عنوان سرمربی بعدی معرفی بشه، رخ داد برای من اصلا خوشایند نیست و پیش‌بینی روزهای پرحرص و ناراحتی رو دارم. امیدوارم پیش‌بینی من غلط باشه و امری بتونه کاری برای آرسنال بکنه.

اینکه الان بگیم چه گزینه‌هایی بوده یا نبوده دیگه مشکلی رو حل نمیکنه چون عملا امری شد سرمربی. فقط باید دعاکنیم امری از پسِ این کار بر بیاد!

 

تشکر شده توسط : vahid , xX.ArAs.Xx , kamyar ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hoseyn در 2/3/1397 | 13:32 گفت:

آقا وحید باید بقیه‌ش رو هم میذاشتی حداقل پاراگراف بعد که در مورد ناکامی امری برابر مربیان بزرگ و شکست‌های سنگین بود

xX.ArAs.Xx در 2/3/1397 | 13:31 گفت:

یک مربی معمولی.. واقعا چطوری میخواد با این تیم نتیجه بگیره من فکر کنم تنها معیار مدیران این بوده که بخاطر رابطه امری با بازیکنان پاریس بتونن از پاریس خرید کنن وگرنه کارنامه امری برای تیمی مثل آرسنال قابل قبول نیست بخصوص این که تیم های امری همیشه مقابل تیم های بزگ شکست های سنگین داشته حتی با پاریس که نیمکتش از کل تیم آرسنال بعضا گرون تر بودند خب تو لیگ جزیره داستان خیلی فرق داره با این بودجه نقل انتقالاتی که باشگاه اعلام کرد فصل بعد باید برای سهمیه لیگ اروپا بجنگیم
فقط امیدوارم یک معجزه رخ بوده نجات پیدا کنیم از این شرایط
آرسنال ♥♥♥

محمد فانتوم در 2/3/1397 | 13:19 گفت:

یه خوبی که داره،اینه که مربی ایه که با بازیکنای جوان و معمولی،میتونه نتیجه بگیره..اگه بتونه از پاریس،چنتا بازیکنم با خودش بیاره عالیه..آرعولا.کورزاوا.تراپ..چیزی

vahid در 2/3/1397 | 12:10 گفت:

برای شناخت امری باید به گذشته نقب بزنیم، به آن چه در اسپانیا انجام داد. او بود که لورکا لیگ دومی را برابر مالاگا لالیگایی در جام حذفی به پیروزی رساند. او بود که آلمیرا را از لیگ دو راهی لالیگا کرد و آنها را در همان فصل اول در رتبه هشتم قرار داد. او بود که جای رونالد کومان در والنسیا را گرفت و در نخستین فصل، والنسیا را راهی لیگ اروپا کرد و دو سال بعد در رده سوم قرار داد و پا به لیگ قهرمانان گذاشت. او بود که اجازه نداد والنسیا پس از فروش اجباری داوید ویا داوید سیلوا به دلیل ورشکستگی سقوط کند. او بود که با سویا، لیگ اروپا را فتح کرد.
حمیدرضا صدر

mehdi h در 2/3/1397 | 10:54 گفت:

منم امیدوارم موفق بشه ولی خوبیش اینه نهایتا 2فصل هست اگه نتیجه نگیره اخراج می شهفقط امیدوارم دستیارش یکی از بازیکنای قدیمی باشه که در کنارش یه چیزی یاد بگیره