پیش‌بازی آرسنال - لیورپول (کامیونیتی شیلد)

نویسنده: hoseyn

وبلاگ من
نویسنده: hoseyn
من یک هوادار همیشگی آرسنال بودم و هستم و خواهم بود. و طرفدار همیشگی تیری هانری و آرسن ونگر. اصلا شاید یه جورایی بشه گفت تیری آنری بود که من رو هوادار آرسنال کرد. هنوز گلهای تی تی رو میبینم و ازشون لذت می برم.
کل بازدید: 123,328 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱
برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱
 ۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
تبلیغات توپچی

پیش‌بازی آرسنال - لیورپول (کامیونیتی شیلد)

سلام خدمت دوستان
ما خیلی منتظر موندیم تا قراداد گابریل و تمدید اوبامیانگ رسمی بشه تا یه پست مخصوص نقل و انتقالات توسط محمدحسین عزیز ارائه بشه. ولی خب فعلا که رسمی نشد دیگه تصمیم گرفتم پست پیش بازی رو کار کنم. و اما بازی ......در مورد این بازی چیزی نمیشه گفت جز اینکه منتظریم ببینیم آرتتا با چه سیستمی بازی میکنه. چرا که من به شخصه با توجه به علاقه آرتتا به ۴۳۳ انتظار داشتم تو بازی تدارکاتی قبلی اون سیستم رو ببینیم اما بازهم سیستم ۳۴۳ رو دیدیم و نمیدونم واقعا چقدر این سیستم کارایی داره. باید درنظر داشته باشیم همونطور که با این سیستم خاص ۳۴۳ منعطف آرتتا که مبتنی بر اتوبوس!! ضد حمله بود تونستیم لیورپول و سیتی و چلسی رو زمین‌گیر کنیم، در مقابل تیمهای وسط جدولی و ته جدولی که میان با اتوبوس ضد حمله بازی کنند، زمین‌گیر شدیم. دلیلش هم کاملا مشخصه، نبود خلاقیت. به شخصه نمیدونم چرا آرتتا از سیستم ۴۲۳۱ که باهاش بازیهای خوبی ارائه میداد و البته مبتنی بر اوزیل بود (اوزیلی که تو اون چند بازی برای آرتتا هم بیشترین دوندگی رو بین بازیکنا داشت هم بیشترین تکل و هم بیشترین خلق موقعیت) یک دفعه اوزیل رو کنار گذاشت و چون شماره ۱۰ دیگه ای تو تیم نبود رفت سراغ ۴۳۳ که تو دو بازی مقابل سیتی و برایتون ناکارامدیش (به خاطر ضعف خط دفاعی و هافبکهای دفاعی) مشخص شد و بعد به این سیستم ۳۴۳ منعطف مخصوص خودش روی آورد.

اما معتقدم اگه بتونیم تیم رو برای ۴۳۳ آماده کنیم (که نشونه‌هایی ازش هست و در ادامه بحث میکنم) شاید بتونیم برای سهمیه بجنگیم.

اما در مورد نقل و انتقالات......

ظاهرا اومدن گابریل ماگالایس و تمدید اوبامیانگ قطعی شده. و این خبر بسیار خوشحال کننده‌ای هست. اومدن گابریل و اضافه شدن سالیبا (که تو بازی قبلی نشون داد مهره بسیار تاثیرگذاری تو حمله و دفاع میتونه باشه و به خاطر سبک بازیش و سبک بازی گابریل میتونن یه زوج عالی باشن) اولین قدم در راه رسیدن به شرایط لازم برای پیاده سازی ۴۳۳ مدنظر آرتتا است. و این بسیار خوبه.

خبرهای مهم خرید دیگه هم یکی توماس پارتی و دیگری حسام عوار هست. خبرگذاری معروف عربی TheAFCBell مدتهای طولانیه که از قطعی بودن انتقال پارتی میگه. این خبرگذاری، همونیه که اولین بار اومدن اوبامیانگ و اولین بار اومدن پپه رو خبر داد و مثل الان تقریبا همه خبرگذاری‌ها با نظرش مخالف بودند. از سوی دیگه فابریزیو رومانو خبر علاقه جدی آرتتا و آرسنال به عوار رو کار کرده که با توجه به پیشنهاد اول آرسنال و رد اون، غیر قابل باور نمیاد.

از سوی دیگر خبرهای بسیار زیادی از خروجی ها به چشم میخوره و حتی خبرهایی تقریبا جدی درمورد خروج بلرین هست. من اینطور حس میکنم که آرسنال حاضره با فروشهای زیاد، حتی اونهایی رو که دوست داره مثل نایلز و بلرین، پول پارتی و عوار رو هرجور شده جور کنه و این دو بازیکن رو بخره. درواقع به نظر میرسه تمرکز آرتتا بعد از انتقال گابریل روی کمربند خط میانیه و از قربانی کردن هیچ بازیکنی برای این امر دریغ نمیکنه، که به نظر من سیاست کاملا درستیه. آرتتا هم تو مصاحبه اخیر گفته ما هرکاری میکنیم که همه اهدافمون رو جذب کنیم. بگذریم که این سیاست نتیجه خرج نکردن مالک خسیس تیمه. ولی بحث مالک رو کنار بذاریم، مدیران با درنظر گرفتن محدودیتهای تحمیلی، سیاست درستی درپیش گرفتن اگر واقعا سیاستشون همین باشه.

درمجموع من فکر میکنم اگه بتونیم پارتی و عوار رو جذب کنیم و سبایوس رو نگه داریم و لاکازت رو هم نفروشیم، شاید شاید بتونیم برای کسب سهمیه بجنگیم. باید دید حالا که نقل و انتقالات افتاده دست ادو و آرتتا چی پیش میاد.

درمورد خروج سانهلی و اخراج اون ۵۷ نفر هم حرفها بسیاره و البته کاملا متناقض که چون بحث طولانی شد بهش نمیپردازم. فقط میتونم بگم به خاطر ضد و نقیض بودن حرفها فعلا نمیشه قضاوتی کرد شاید سال آینده این موقع بشه فهمید برای آرسنال بهتر بود یا بدتر.

تشکر شده توسط : توپچی , amirsenal ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hoseyn در 8/6/1399 | 19:15 گفت:

ترکیب واقعا ناامیدکننده است. چرا هیچکس نه تو ترکیب نه تو ذخیره‌ها نیست؟؟