پیش‌بازی فولهام - آرسنال

نویسنده: hoseyn

وبلاگ من
نویسنده: hoseyn
من یک هوادار همیشگی آرسنال بودم و هستم و خواهم بود. و طرفدار همیشگی تیری هانری و آرسن ونگر. اصلا شاید یه جورایی بشه گفت تیری آنری بود که من رو هوادار آرسنال کرد. هنوز گلهای تی تی رو میبینم و ازشون لذت می برم.
کل بازدید: 129,043 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

پیش‌بازی فولهام - آرسنال

----با سلام خدمت دوستان آرسنالی

لیگ برتر دوباره شروع شد و امیدواریم امسال سال بهتری برای آرسنال باشه.

در مورد فصل نقل و انتقالات واقعا نمیشه چیزی گفت. چون اصلا نمیدونیم چه خبره و چی داره پیش میاد. خبرهای خوب و بد، همزمان میرسه. تازه هر خبری هم میرسه از دید یه عده بده از نظر یه عده خوب. در هر صورت این رو میشه گفت که بعد از جذب گابریل، دو هدف اصلی آرسنال یعنی پارتی و عوار دقیقا همون نقاط گمشده تیم هستند و درست انتخاب شدند. اما اینکه آیا به اهداف برسیم یا نه و اینکه چطور برسیم خیلی مهمه.

اتفاق دومی که از نظر من خوبه اینه که آرتتا لنو رو به مارتینز ترجیح داد و درواقع قول اینکه مارتینز دروازه بان اول باشه رو بهش نداد. این از نظر من اتفاق خوبیه و از نظر خیلیها اتفاق بدی!! اما اینکه مارتینز رو بفروشیم و در ازاش کلی پول بدیم و دروازه بانی مثل دیوید رایا که تو لیگ برتر قطعا جواب نمیده رو بخریم جای سواله، درحالی که کلی دروازه بان جوون خوب هست که التماس میکنند بیان آرسنال رو نیمکت بشینن و خودمون هم دروازه بان ۱۸ساله تیم ملی استونی رو داریم!

اتفاق بد دیگه هم اینکه عنوان آرتتا از سرمربی به مدیر تیم اصلی ارتقا یافت، درواقع فردی با نفوذ و قدرت اعمال نظر ونگر! این واقعا از نظر من بده. چون رویه درستی نیست و به رفتار و اقدامات اون سرمربی مربوط میشه که تیم خوب نتیجه بگیره یا بد! این همه قدرت به سرمربی دادن رو من به شخصه درست نمیدونم!

در مورد تک تک خبرها پیرامون بازیکنها از لاکازت گرفته تا بلرین تا توریرا و گندوزی میشه تک تک نظر داد. ولی چون هیچ اتفاقی نیفتاده پست رو کوتاه میکنم و نظرات رو میذارم برای کامنتها که اونجا بشه بحث کرد.

در هرحال امیدوارم تیم اونقدری تقویت بشه که اگه جزء ۴تای لیگ نمیشه حداقل قدرت رقابت و برنده شدن لیگ اروپا رو داشته باشد و سال بعد تیم رو تو لیگ قهرمانان ببینیم.

به امید یه بازی خوب  و همراه با بردی روحیه بخش

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mehdi+h در 22/6/1399 | 14:43 گفت:

ممنون بابت پست پیش از بازی در نظراتت من مخالفم باهات به صورت کلی ولی باید دید در اینده چه اتفاقی میافته به امید اولین برد در اولین بازی

hoseyn در 21/6/1399 | 20:22 گفت:

چند نکته تو مصاحبه آرتتا (و تقریبا سایر مصاحبه‌هاش هست):
۱- از گفتن اینکه تیم ضعیفه و نیاز به تقویت داره ابایی نداره! و اینکه این رو جار میزنه خیلی خوبه. چون هم فشار رو بر مدیران میاره که خرید کنند و هم فشار رو از تیم برمیداره که طرفدارها انتظاراتشون رو پایین بیارن
۲- آرتتا تقریبا همه سئوالاتی که ازش در مورد بازیکنها میشه رو به یه سبک ثابت جواب میده (بخونید میپیچونه)! حقیقتا من با این همه غیرصادق بودن با رسانه و درواقع با طرفدارها موافق نیستم و از این سبک حرف زدنش خوشم نمیاد! حتی وقتی ازش پرسیدن جونینیو از علاقه شما به عوار گفته باز هم پیچوند. حتی وقتی ازش پرسیدند قبلا که درمورد عدم حضور گندوزی تو تمرینات ازش میپرسیدند همیشه میگفته چیزی تغییر نکرده، آیا حالا چیزی تغییر کرده که گندوزی به تمرینات اومده؟ بازم پیچوند! من این سبک جواب دادن که حس رو راست نبودن با مخاطب رو منتقل میکنه خوشم نمیاد!
۳- خیلی واضح گفت خرید ما در گرو فروشه. بنابراین با شرایط فعلی (که همه بازیکنانی که قرار بود فروخته بشه فعلا تیمهای خرید منصرف شدند) من بعید میدونم خرید دیگه داشته باشیمو مگه این که دوباره به فروش نزدیک بشیم!