روسيچکي‌‌ ديدار مقابل ايرلند را از دست داد

نویسنده: saeed

وبلاگ من
نویسنده: saeed
سلام من سعید هستم ازسال 2004 طرفدار آرسنال هستم وتا آخر عمر توپچی هستم
کل بازدید: 15,386 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

روسيچکي‌‌ ديدار مقابل ايرلند را از دست داد

ستاره خط مياني تيم فوتبال آرسنال انگليس بخت حضور در ترکيب تيم ملي چک مقابل ايرلند را از دست داد.


 به
نقل از روزنامه نویه‌زورخرسایتونگ، چاپ سوئیس، توماس روسیچکی به علت
مصدومیت در بازی یکشنبه شب آرسنال و تاتنهام،‌ طبق اظهارات مقامات کشورش
قادر به حضور در بازی چهارشنبه شب در شهر پراگ نیست.

این ستاره تکنیکی ۳۱ ساله که در
بازی منجر به پیروزی ۵ بر ۲ در دربی لندن مقابل تاتنهام زننده یکی از
گل‌های «توپچی‌ها» در هفته بیست و ششم لیگ برتر بود، از ناحیه کتف آسیب
دیده و شرایط حضور در میدان را ندارد.


مطابق گزارش‌های رسیده قرار است از «جیری اشتاینر» بازیکن با تجربه تیم اسلووان لیبرچ به جای هافبک آسیب‌دیده استفاده شود.


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 10/12/1390 | 17:46 گفت:

محمد جان بازیکنای ما هر وقت رفتن تیم ملی یا گند زده شد به روحیه اشون یا مصدوم شدن :)

محمد جویبار در 10/12/1390 | 12:38 گفت:

اقا علی من برعکس شما بازی کردن بازیکن هامون در تیم های ملی رو عاملی برای پیشرفت اونا میدونم.حالا سوای مصدومیت هایی که حتی تو جزیره هم پیش میاد.
وقتی یکی از بازیکنان ارسنال تیم کشورش از یه دوره مسابقات و حتی بازی های دوستانه میبازه خیلی ناراحت میشم

saeed در 10/12/1390 | 12:02 گفت:

شروین..... همین که تو از فوتبال خیلی حالیت میشه برای من کافیه........

HAMED toopchi در 10/12/1390 | 09:21 گفت:

تیم فقط فرانسه
----------------------------------------------------
اسپم كه ميگن شاخ و دم نداره، همينه!!! :))))

shervin در 10/12/1390 | 03:41 گفت:

من هر وقت اون جمله ی بالارو میبینم اصلا متنو نمیخونم چون معلومه از فوتبال هیچی حالیت نیست:)

رضاشاماخ چوک بندر در 10/12/1390 | 02:24 گفت:

تیم فقط فرانسه

علی ارشدی در 10/12/1390 | 00:48 گفت:

طبق معمول نظر سعید و حمید رو تایید می کنم :) خر ؟ چه ترجمه ای :))))

این طوری خیلی بهتر شد هیچ وقت دلم نمی خواد بازیکنامون برن تیم ملی

حمید فرازی در 10/12/1390 | 00:27 گفت:

منم با سعید موافقم.تاکید همه سایتای هواداری همینه که از سایتای فارسی زیان خبری گذاشته نشه.هم خبرا رو دیر میذارن و هم خیلی از منابعشون موثق نیست

حمید فرازی در 10/12/1390 | 00:24 گفت:

فکر نکنم برای بازی با لیورپول مشکلی داشته باشه.
همچنین ورمائلن که گفته میشد مصدومه برای بازی چهارشنبه به به تیم ملی بلژیک دعوت شده و امیدوارم بهش بازی ندن تا مصدومیت جرئیش تشدید نشه

Saeed Milani در 10/12/1390 | 00:23 گفت:

البته این خبر قدیمیه و سایت هم این خبر رو گذاشته ، بهتره از سایت های دیگه ( فارسی ) خبری اینجا گذاشته نشه و اگر هم گذاشته می شه حداقل تکراری نباشه و منبع هم ذکر بشه ، مثلا ورزش 3 :-) در ضمن جای تبریک داره به نویسنهد ورزش 3 به خاطر ترجمه شگفت انگیزش :-) " روزنامه نویه زور خر سایتونگ "

sepehr najafian در 10/12/1390 | 00:21 گفت:

چه بهتر.بيشتر استراحت ميکنه