ونگر بی تقصیر یا گناهکار

نویسنده: saeed

وبلاگ من
نویسنده: saeed
سلام من سعید هستم ازسال 2004 طرفدار آرسنال هستم وتا آخر عمر توپچی هستم
کل بازدید: 15,423 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

ونگر بی تقصیر یا گناهکار

مدارک وشواهد


این پست رو دوباره نکرار میکنم برای کسانی که هنوز می گن ونگر کاملا بی تقصیره شاید
به نظرتون چرا فابرگاس این همه دیر رفت یا همون هانری همون تیری هانری به خدا یادمه بارسا مدت زیادی بود دنبالش بود ولی نمی خواست بره حتی تو اون روزا که همه جا بحث رفتن هانری بود بازی آرسنال با ویگان بود هانری گل زد و رفت سمت تماشا گرا وبا مشت به سینه خودش می زد یعنی من شما رو دوست دارم پس چی شد که یه دفعه رفت چون تو چشمهای ونگر دید که دیگه اونو نمی خواد به خدا فابرگاسم اگه ونگر پا فشاری میکرد و2 تا ستاره می خرید نمی رفت داداشهای گلم اینها همه واقعیت هر چند تلخ برای آرسنال ونگر و مدیر های آرسنال فقط کشش دادن که قیمته بره بالا و گرنه هیچ ارزشی برای فابرگاس و امثال او قائل نبودن بعدش ونگر با پولهایی که از فروش نصری و فابرگاس در اورد می تونست اشنایدر رو بخره ولی این کارو نکرد وفریمپنگ قاشقی رو گذاشت جای اون و 8 تا از منچستر خوردیم بعدش آخرین لحظات نقل واتقالات اتاق تست پزشک آرسنال جوری شلوغ شده بود که شتر با بارش گم میشد حالا بگید ونگر بی گناهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 13/8/1390 | 23:00 گفت:

((حالا ما خودم بازیکنای خوبی مثل ویلشر و ورمالن داریم ، فقط کافیه یه دوتا ستاره بهشون اضافه کینم اون موقع میبیند که ما حرفی واس گفتن داریم.)) شدیدا موافقم

ali در 13/8/1390 | 20:20 گفت:

نه آقا علی ، داری اشتباه میکنی. سیتی مجبور بود 9 الی 10 ستاره بخره.چون اصلا بازیکناش ، بازیکنای خوبی نبودند و آکادمی خوبی مثل تیم مثل ارسنال و بقیه تیم ها ندارن که بگیم یه دوتا بازیکن از اونجا بیارن بذارن کنار ستاره هاشون. مجبورن برای همه ی پستهای خودشون بازیکن بخرن ، و اونا هم که میخوان بازیکن بخرن ، میرن یه خوبشو میخرن نه بازیکن بنجل بخرن.
اما ارسنال بازیکن خوب توی این مدت کم نداشت ، اما مسئله اینه که ارسنال ستارهاش میفروشه و بازیکن هم نمیخره. و وقتی بازیکن خوب نباشه ، شما نمی تونید قهرمان بشید.
پس سیتی کار خلافی نکرد ، ما الان داریم میگیم که ارسنال بازیکن خوب داره و فقط کافیه یکی الی 2 ستاره دیگه بذار کنار اینها تا نتیجه بگیره.
اما زمانی که شیخ منصور اومد ، تیم سیتی حتی همین بازیکنای ارسنال هم نداشت. مجبور بود برای تک تک پستهاش خرید کنه.
واین شد که تیمش اینطور شد و گرنه اگه خرید نمیکرد که حالا حالا نمی تونست به جمع چهار تیم بپیونده.
وبه نظر من کار خلاف عقلی هم نکرده ، به همین خاطر میگم کارشون درست بود که رفتن ستاره خریدن.
چون اگه ستاره نمیخریدن الان نمیتونستن قهرمان بشن.
حالا ما خودم بازیکنای خوبی مثل ویلشر و ورمالن داریم ، فقط کافیه یه دوتا ستاره بهشون اضافه کینم اون موقع میبیند که ما حرفی واس گفتن داریم.

علی ارشدی در 13/8/1390 | 19:47 گفت:

اگه این جوریه خیلی اختلاف نظر نداریم من رو این حساب گفتم که خودت قبلا گفتی من میرم طرفدار من سیتی میشم یعنی طرف دار پول خرج کردن میشم و من اصلا پول خرج کردن به روش سیتیو دوست ندارم ولی اگر عقیدت اینه که گفتی مسئله فرق میکنه


در مورد مثال هم آخه مثال داریم تا مثال هر مثالی بزنی که نمیشه گفت خوب بوده من حرفم اینه که مثال خوبی نزدی وگرنه میدونم که در مثل مناقشه نیست

ali در 13/8/1390 | 18:36 گفت:

داری در مثال مناقشه میکنی آقا علی ؟؟؟هنر کردی ؟؟؟
خوب معلوم که مثال خودش همیشه مشکل داره .بابا دستت درد نکنه.
کجا من میگم باید بشیم مثل منسیتی ؟ من مثل شما عقیده دارم و میگم فقط بازیکنامون رو حفظ کنیم و 1 الی 2 ستاره بخریم.
کجاش باهم اختلاف داریم.؟!؟؟!

در ضمن من متولد سال 68 هستم و دانشجو هستم.
با اجازت بچه اهواز هستیم.

ali در 13/8/1390 | 18:27 گفت:

آقا علی من جوک نگفتم که شما بخندی که حالا بیای به بنده بگی خیلی بی مزه بود.

علی ارشدی در 13/8/1390 | 18:26 گفت:

از کجا میدونی آقا ایمان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایمان بهادران در 13/8/1390 | 18:22 گفت:

dar inke venger morabiye khobiye shaki nis ama siyasatesh kamelan ghalate va harfai agha saido 100 dar100 ghabol daram kamelan doroste ham hanri ham fabregas ro venger dige nakhas

علی ارشدی در 13/8/1390 | 18:19 گفت:

شایدی که در این جمله گفتم اضافه بود ندید بگیرین ((در ضمن شاید شرایط ایجاب نمیکنه باید برای قهرمانی ستاره خرید میشه ستاره ساخت))

علی ارشدی در 13/8/1390 | 18:18 گفت:

هشت سال؟؟؟؟ در مورد سبک بازی آره توافق داریم ولی در مورد سیاست مالی اصلا توافق نداریم مثالت هم خیلی یخ و بی مزه بود چون معلومه که اون طوری لذت بخش تره مثل زندگی روستایی ها از تولید به مصرف شاید شما این مدلی رو نپسندی ولی من دوست دارم این اختلاف نظره البته احتمالا شما میگی باید برم تو روستا زندگی کنم

در ضمن شاید شرایط ایجاب نمیکنه باید برای قهرمانی ستاره خرید میشه ستاره ساخت راجع به این موضوع قبلا خیلی بحث کردیم و من گفتم که ونگر در جدایی ستاره ها بی تقصیر نیست پس بیخود توضیح اضافه نمیدم

راستی علی یک بار گفتی با استادت سر یارانه بحث کردی دانشجویی؟ چند سالته ؟ بچه کجایی اصلا من دارم با چه آدمی بحث میکنم میشه یکم خودتو معرفی کنی (البته اگه اشکال نداره؟)

ali در 13/8/1390 | 17:59 گفت:

من نمیدونم گذر زمان کی به شما ثابت خواهد کرد؟؟مطمئنن توی زمان ما نیست احتمالا توی اون دنیا باشه که ما بخوایم بفهمیم که ونگر مقصر اصلی بوده نه کس دیگه.
من نمیدونم هشت سال زمان کمی هست که ما هنوز بگیم بذار گذر زمان به ما ثابت کنه.!!!
هشت سال میشه ، دو دوره ریاست جمهوری یک کشور رو بدست داشت بعد هنوز ما نمیتونیم توی هشت سال در مورد یک شخص ، نه یک دم ودستگاه نتیجه گرفت؟!!!هنوز زود و ما باید وایسیم ببینیم ونگر چکار میکنه؟!!!هشت سال کم؟!؟!!
کدوم اختلاف نظر؟؟به این که اختلاف نظر نمیگن به این مگین لجبازی.
مگه من و شما به این اعتقاد نداریم که باید همین سبک بازی حفظ بشه و چند خرید انجام بشه.پس دیگه این اختلاف سلییقه کجاست که ما نمیدونیم.
در ضمن منسیتی بازیکن میخره ، قهرمان میشه.بله شرایط ایجاد میکنه که تیم ها برای قهرمانی بازیکن بخرن.
پس خواستی سیتی با همون بازیکنای اولیه قهرمان بشه که برای شما ارزش داشت باشه.
من یه سوال از شما دارم ، شما میخواید یه مرغ بخورید ، لابد میرید اول یه جوجه میگرید بعد بزرگش می کنید و بعد که خوب بزرگش شد ، اون موقع میخوریدش؟!؟!!؟؟!
چون اینطور کارتون ارزش داره. :)))
حالا حکایت منسیتی و ارسنال هم همینه؟؟؟
آیا فرقی بین من وشما هست که شما میری یه جوجه بزرگ میکنی تا یه مرغ بخوری ، اما بنده میرم یه مرغ اماده میگرم و میخورم.
آیا بنده از خوردن مرغ لذت نمی برم؟؟!؟!؟!؟!

علی ارشدی در 13/8/1390 | 17:41 گفت:

سعید جان شما دیدی توی چشمای ونگر چی بوده یا هر روز رفتی لندن و از پشت پرده خبر داری یا شاید از ویکی لیکس شنیدی اینارو؟ لطفا رفتن آنری و سسک رو با هم مقایسه نکن آنری چند سالش بود که رفت؟ آنری خودش پول داد واسه رفتنش ؟ این حرفا رو نزن کی میدونه چرا واقعا یک بازیکن از تیمی میره؟

علی ارشدی در 13/8/1390 | 17:38 گفت:

دوستان مثل این که ما نمیتونیم همدیگه رو مجاب کنیم شاید بهتره بذاریم زمان همه چیز رو به ما نشون بده ونگر بالاخره میره دیر یا زود و بعدش میبینیم که چی میشه چند حالت هم بیشتر نداره1. یکی میاد که تیمو پولکی میکنه مثل سیتی و این یعنی مرگ آرسنال 2. یکی میاد که کلا سبک بازی آرسنالو عوض میکنه و باز هم این یعنی مرگ آرسنال 3. تیم به همین روند ادامه میده و باز هم جوونا رو میگیره ستاره میکنه و به دیگران میفروشه که معلومه وضعمون همینیه که الان هست( این احتمال ضعیفه چون بعد ونگر کمتر کسی میتونه اینجوری استعداد یابی کنه و اگر هم بتونه چون تیمش به جایی نمیرسه کنار میره) 4. شخصی با تفکرات ونگر و با مدیرانی که پول پرست نباشن میان سر کار و آرسنال به دوران طلاییش برمیگردهاین سرنوشت آرسنال بعد ونگره علی آقای عزیز شاید واسه شما سیتی و آرسنال فرقی نداشته باشن مهم نباشه اما واسه من مهمه اصلا من اگه میخواستم برم طرفدار اون سبک فوتبال بشم( پول زیاد خرج کردن) میرفتم مادریدی میشدم نه آرسنالی شاید اون روز شما خوشحال باشی ولی من نیستم اینا سلیقه شخصیه و من نمیخوام سلیقه شما رو عوض کنم شما هم سعی نکن سلیقه منو عوض کنی باور کن آرسنال بره دسته پایینتر من بهتر کنار میام تا بشه تیمی مثل سیتی حالا بگید دیوونگه ای یا چیزی شبیه اینه مهم نیست

ali در 13/8/1390 | 17:30 گفت:

دقیقا من هم این رو میگم اگه فردا رابین رفت چی؟!! باز یه دو نفر پیدا میشن که بگن ون پرسی خائن.!!!!
در صورتی که خیانت از جای دیگه هست.من اون موقع که فابرگاس مونده بود توی ارسنال خیلی بدم ازش میومد اما بعد از رفتنش دیگه حس بدی نسبت بهش ندارم.
یه مثال میزنم :
من اصلا مخالف این بودم که هاشمی رفسنجانی بمونه رئیس تشخیص مصلحت نظام.
ایشون باید بعد از همون انتخابات 88 کنار میکشیدن ، وادامه همکاری نمیدادن با این آقایون سگ صفت.
چون ایشون با موندنشون دارن به نوعی این آقایون رو تایید میکنن.
حالا وضعیت ارسنال هم همین ، اگه فابرگاس میموند ،بازم ما ستاره نمی خریدیم و چندتا بازیکن هم میفروختیم و این یعنی تکرار همون سیاست های اشتباه و فابرگاس با موندنش یعنی این آقایون رو تایید میکنه.باید میرفت تا اعتراض خودش نسبت به این وضعیت لجن نشون بده.
اگه میموند چه فایده ای داشت ، بازم همون آش و همون کاسه

ali در 13/8/1390 | 17:19 گفت:

واقعا من نمی دونم چرا بعضی ها میخوان خودشون رو فریب بدن!!!!!
بابا به خدا منم ونگر رو دوست داشتم.منم عاشقش بودم خیلی بیشتر از شما ها.
اما دیگه این آقا گندش رو در اورده.چرا ویرا رو فروخت؟؟ چرا هانری رو فروخت ؟؟
بابا به خدا اگه ونگر میخواست میتونست فابرگاس رو نگه داره ، همونطور که سال پیش نگهش داشت.
اینها همش بهانه ست که هانری بخاطر پول یا بازی قشنگ بارسا رفته؟؟؟!
آنری فقط بخاطر این روند نادرست بود که تیم رو ترک کرد.
من آنری رو یک اسطوره میدونم.واقعا دمش گرم که گذاشت رفت ، هر چند که خودشم نمیخواست بره بلکه که مجبورش کردن بره.
هنوز که هنوزه آنری میگه میخوام برگردم و عاشق باشگاهش هست بعد چطور میشه اون موقع که کاپیتان تیم بود ، بدش از این تیم میومد و میخواست بره.
باعث و بانی همه ی اینها ونگر هست نه کس دیگه.
اون که داره مدیران رو تایید میکنه.وصبح تا شب داره به به و چه چه میزن که عجب مدیران داریم.
من گناه و تقصیر ونگر رو بیشتر از مدیران میدونم نه کمتر.

saeed در 13/8/1390 | 17:10 گفت:

من خودم از کسانی بودم که فکر می کردم فابرگاس به آرسنال خیانت کرده ولی بعدش فکر کردم یه نفر داره میره توچاه چرا منم باید باهاش برم همین کاپیتان رابین که ما این همه دوستش داریم اگه فصل بعد بره من سیتی میشه خائن به همین راحتی اون وفت ونگر چی میشه قهرمان داستان که تا اخر ایستاد وجانانه مبارزه کرد نه آقا جانه من گه این بازیکنا خائن باشند پس ونگر بای سوپر خائن باشه