سیاست خیلی کثیف

نویسنده: saeed

وبلاگ من
نویسنده: saeed
سلام من سعید هستم ازسال 2004 طرفدار آرسنال هستم وتا آخر عمر توپچی هستم
کل بازدید: 15,383 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

سیاست خیلی کثیف

نامردی تا چه اندازه


این چه سیاست کثیفی هستش که ونگر ومدیرای آرسنال پیاده کردن وبازیکنهای بالای 30 سال رو مثل دستمال چرک که دیگه کارایی نداره دور می اندازن به خدا وقتی به رابرت پیرس که وقتی 30 سالش شد مثل یه آشغال فروختنش به ویا رئال بغضم می گیره چرا اونم نباید مثل گری نویل و اسکولز از آرسنال خدا حافظی بکنه مگه برای آرسنال چی کم گذاشت یا هانری که تا ابد داغش به دلمون موند
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 14/8/1390 | 13:30 گفت:

دور انداختن بازیکنای بالای 30 سال البته! خودت مگه ننوشتی ((این چه سیاست کثیفی هستش که ونگر ومدیرای آرسنال پیاده کردن وبازیکنهای بالای 30 سال رو مثل دستمال چرک که دیگه کارایی نداره دور می اندازن)) پس کلا بحث راجع به سایست ونگر در مورد بازیکنای بالای 30 ساله و اوشی جزو این بازیکنا نیست منظورم رو فهمیدی؟ دیگه از این واضح تر نمیتونم بگم

saeed در 14/8/1390 | 12:25 گفت:

بحث ما اینجا راجع به دور انداختن بازیکنم هم هستش من اینو به خا طر حر ف شما راجع به افت بازیکن عرض کردم بنده خدااااااااااااااااااااا

علی ارشدی در 14/8/1390 | 12:13 گفت:

بنده خدا آقا سعید شما خودت داری میگی اوشی بالای 30 سال نداشت بحث ما اینجا راجع به بالای 30 ساله هاست رفیق

saeed در 14/8/1390 | 10:11 گفت:

شما راست میگید ونگر فقط به باشگاه وسود مالیش فکر میکنه منم همینو میگم به خا طر همینه که الان اوضاع ما این جوریه پس چرا فرگوسن در مورد بازیکنایه خودش همچین فکرایی نمیکنه جان اوشی چند سال رو نیمکت بود ولی نفروختش تازه 30 سالشم نبود شاید ونگر خود زوروه

توپچی جنوب در 14/8/1390 | 03:19 گفت:

من نمیدونم چرا وقتی علی ارشدی به این واضحی این سیاست خوب رو با دلیل و منطق توضیح میده باز بعضی اقایون یه چیز دیگه میگن بابا ای ول به سیاست تمیز ونگر که اینقدر متفکرانه است !!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 14/8/1390 | 00:11 گفت:

یعنی مثل این که شما هیچ کدوم (به جز مصطفی) متوجه نیستید چی میگید سیاست ونگر اونیه که من گفتم نه اونی که سعید میگه دلیلشم واسه کسانی که نمیدونن میگم بازیکنی که بالای 30 سال داره ممکنه دچار افت بشه و ونگر با اینا بالای یک سال نمیبنده تا اگر افت کردن پایان فصل باهاشون تمدید نکنه اگر مثلا قرارداد 3 ساله ببندن بعد بازیکن افت کنه یا باید نگش دارن و حقوق مفت بش بدن یا قراردادشو یک طرفه فسخ کنن و خسارت بدن افتاد الان؟؟؟؟؟؟؟؟//

Saeed Milani در 13/8/1390 | 23:50 گفت:

... کلاسه شما به دل نگیر! طرف نمیتونه جام بگیره به قول شما میگه بازیکن ها 30 ساله شونه. اونم آدمه دیگه یه وقت هایی مخش هنگ میکنه که تو این سال های اخیر زیاد شده متاسفانه!

mostafaa در 13/8/1390 | 21:41 گفت:

دوست خوبم آنری تو اوج بود که رفت بارسلون. بارسلون هیچ وقت مهره سوخته نمیخره.من به شخصه از رفتن آنری ناراحت شدم.اونم یه جورایی محو بارسلون شده بود. در مورد پیرس هم بازیکنی که افت می کنه خودش باید خداحافظی کنه.نکنه میره یه باشگاه ضعیف تر. علی دایی رو یادتون رفته؟ چه سیر نزولی داشت؟آخرش هم به زور از دنیای فو تبال خداحافظی کرد. اسکولز هم که نیمکت نشینه. برکمپ هم میتونست بره یه باشگاه ضعیف تر . ولی عاقل بود و تو اوج خداحافظی کرد . زیدان هم تو اوج خداحافظی کرد. همه ی تیم ها همینن کارشون هم درسته. دل پیرو که مثلا مونده همش رو نیمکته.یا اسکولز.

محمد رستگار در 13/8/1390 | 18:58 گفت:

علی باهات موافقم.ونگر به بازیکنای باتجربه ش جفا می کنه.

ali در 13/8/1390 | 18:23 گفت:

اینو بگو : آقا شما این هم بازیکن فروختید ، پولشون رو گذاشتین توی جیبتون ؟؟!!
بی وجدان ها دیگه چرا آنری و ویرا رو فروختید؟به این ها هم رحم نکردید ؟
بابا به خدا همین الان آنری مطمئنن بهتر از شاماخ و پارک هست.
همین ویرا که سال پیش خداحافظی کرد ، بیشترین گل رو در جام حذفی برای سیتی زده بود وبا عث شد سیتی در جام حذفی قهرمان بشه.
حالا ما هی باید بشینیم ببینیم کوکلین چکار میکنه.
تف به این روزگار.
فقط کافی تنها تیری آنری و ویرا فروخته نمیشدن.بعد میدید که ارسنال چکار میکرد.

ایمان بهادران در 13/8/1390 | 18:15 گفت:

na asan venger bazikone bozorgo moshtari rosh bashe mifroshe

علی ارشدی در 13/8/1390 | 18:10 گفت:

اگه دلیل اینکار ونگر نمیفهمی اون یک بحث دیگست

علی ارشدی در 13/8/1390 | 17:51 گفت:

محض اطلاعت میگم سیاست ونگر دور انداختن بازیکنا بالای 30 سال نیست فقط بیشتر از یک سال باهاشون قرارداد نمیبنده حتی در مورد برگکمپ هم این کارو کرد فقط بعضیا اینو طاقت نمیارن همه که دنیس نیستن