سیاست خیلی کثیف

نویسنده: saeed

وبلاگ من
نویسنده: saeed
سلام من سعید هستم ازسال 2004 طرفدار آرسنال هستم وتا آخر عمر توپچی هستم
کل بازدید: 15,422 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

سیاست خیلی کثیف

نامردی تا چه اندازه


این چه سیاست کثیفی هستش که ونگر ومدیرای آرسنال پیاده کردن وبازیکنهای بالای 30 سال رو مثل دستمال چرک که دیگه کارایی نداره دور می اندازن به خدا وقتی به رابرت پیرس که وقتی 30 سالش شد مثل یه آشغال فروختنش به ویا رئال بغضم می گیره چرا اونم نباید مثل گری نویل و اسکولز از آرسنال خدا حافظی بکنه مگه برای آرسنال چی کم گذاشت یا هانری که تا ابد داغش به دلمون موند
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 14/8/1390 | 13:30 گفت:

دور انداختن بازیکنای بالای 30 سال البته! خودت مگه ننوشتی ((این چه سیاست کثیفی هستش که ونگر ومدیرای آرسنال پیاده کردن وبازیکنهای بالای 30 سال رو مثل دستمال چرک که دیگه کارایی نداره دور می اندازن)) پس کلا بحث راجع به سایست ونگر در مورد بازیکنای بالای 30 ساله و اوشی جزو این بازیکنا نیست منظورم رو فهمیدی؟ دیگه از این واضح تر نمیتونم بگم

saeed در 14/8/1390 | 12:25 گفت:

بحث ما اینجا راجع به دور انداختن بازیکنم هم هستش من اینو به خا طر حر ف شما راجع به افت بازیکن عرض کردم بنده خدااااااااااااااااااااا

علی ارشدی در 14/8/1390 | 12:13 گفت:

بنده خدا آقا سعید شما خودت داری میگی اوشی بالای 30 سال نداشت بحث ما اینجا راجع به بالای 30 ساله هاست رفیق

saeed در 14/8/1390 | 10:11 گفت:

شما راست میگید ونگر فقط به باشگاه وسود مالیش فکر میکنه منم همینو میگم به خا طر همینه که الان اوضاع ما این جوریه پس چرا فرگوسن در مورد بازیکنایه خودش همچین فکرایی نمیکنه جان اوشی چند سال رو نیمکت بود ولی نفروختش تازه 30 سالشم نبود شاید ونگر خود زوروه

توپچی جنوب در 14/8/1390 | 03:19 گفت:

من نمیدونم چرا وقتی علی ارشدی به این واضحی این سیاست خوب رو با دلیل و منطق توضیح میده باز بعضی اقایون یه چیز دیگه میگن بابا ای ول به سیاست تمیز ونگر که اینقدر متفکرانه است !!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 14/8/1390 | 00:11 گفت:

یعنی مثل این که شما هیچ کدوم (به جز مصطفی) متوجه نیستید چی میگید سیاست ونگر اونیه که من گفتم نه اونی که سعید میگه دلیلشم واسه کسانی که نمیدونن میگم بازیکنی که بالای 30 سال داره ممکنه دچار افت بشه و ونگر با اینا بالای یک سال نمیبنده تا اگر افت کردن پایان فصل باهاشون تمدید نکنه اگر مثلا قرارداد 3 ساله ببندن بعد بازیکن افت کنه یا باید نگش دارن و حقوق مفت بش بدن یا قراردادشو یک طرفه فسخ کنن و خسارت بدن افتاد الان؟؟؟؟؟؟؟؟//

Saeed Milani در 13/8/1390 | 23:50 گفت:

... کلاسه شما به دل نگیر! طرف نمیتونه جام بگیره به قول شما میگه بازیکن ها 30 ساله شونه. اونم آدمه دیگه یه وقت هایی مخش هنگ میکنه که تو این سال های اخیر زیاد شده متاسفانه!

mostafaa در 13/8/1390 | 21:41 گفت:

دوست خوبم آنری تو اوج بود که رفت بارسلون. بارسلون هیچ وقت مهره سوخته نمیخره.من به شخصه از رفتن آنری ناراحت شدم.اونم یه جورایی محو بارسلون شده بود. در مورد پیرس هم بازیکنی که افت می کنه خودش باید خداحافظی کنه.نکنه میره یه باشگاه ضعیف تر. علی دایی رو یادتون رفته؟ چه سیر نزولی داشت؟آخرش هم به زور از دنیای فو تبال خداحافظی کرد. اسکولز هم که نیمکت نشینه. برکمپ هم میتونست بره یه باشگاه ضعیف تر . ولی عاقل بود و تو اوج خداحافظی کرد . زیدان هم تو اوج خداحافظی کرد. همه ی تیم ها همینن کارشون هم درسته. دل پیرو که مثلا مونده همش رو نیمکته.یا اسکولز.

محمد رستگار در 13/8/1390 | 18:58 گفت:

علی باهات موافقم.ونگر به بازیکنای باتجربه ش جفا می کنه.

ali در 13/8/1390 | 18:23 گفت:

اینو بگو : آقا شما این هم بازیکن فروختید ، پولشون رو گذاشتین توی جیبتون ؟؟!!
بی وجدان ها دیگه چرا آنری و ویرا رو فروختید؟به این ها هم رحم نکردید ؟
بابا به خدا همین الان آنری مطمئنن بهتر از شاماخ و پارک هست.
همین ویرا که سال پیش خداحافظی کرد ، بیشترین گل رو در جام حذفی برای سیتی زده بود وبا عث شد سیتی در جام حذفی قهرمان بشه.
حالا ما هی باید بشینیم ببینیم کوکلین چکار میکنه.
تف به این روزگار.
فقط کافی تنها تیری آنری و ویرا فروخته نمیشدن.بعد میدید که ارسنال چکار میکرد.

ایمان بهادران در 13/8/1390 | 18:15 گفت:

na asan venger bazikone bozorgo moshtari rosh bashe mifroshe

علی ارشدی در 13/8/1390 | 18:10 گفت:

اگه دلیل اینکار ونگر نمیفهمی اون یک بحث دیگست

علی ارشدی در 13/8/1390 | 17:51 گفت:

محض اطلاعت میگم سیاست ونگر دور انداختن بازیکنا بالای 30 سال نیست فقط بیشتر از یک سال باهاشون قرارداد نمیبنده حتی در مورد برگکمپ هم این کارو کرد فقط بعضیا اینو طاقت نمیارن همه که دنیس نیستن