رئال رو بردن صدر

نویسنده: saeed

وبلاگ من
نویسنده: saeed
سلام من سعید هستم ازسال 2004 طرفدار آرسنال هستم وتا آخر عمر توپچی هستم
کل بازدید: 19,456 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱
برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱
 ۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
تبلیغات توپچی

رئال رو بردن صدر

چرا اینجوری شد


بچه ها من خیلی می ترسم که از رای که دادیم کم کنن بزنن به حساب تیمهای دیگه ودیگه رای های مارو نشمارند واون یک بازی هم که در سال از آرسنال نشون میدن دیگه نشون ندند البته ما غیرت خودمون رو نسبت به آرسنال نشون دادیم و فهمیدند که با کی طرفند فقط آرسنال و هوادارهای متعصبش
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ali Bagheri در 24/8/1390 | 00:00 گفت:

این "محمدرضا دشت بش" یادش رفته که این همه مرغ هورمونی هایی که شمرد جلوی چلسی مورینیو،منچستر فرگی،لیورپول و... و سالار همه آرسنال با کمک داوری بردن.یادش رفته مسی پر درآمد ترین فوتبالیست دنیاست وگرنه اون باشگاهو ول میکرد.یادش رفته بدون مسی میرن دسته دو.یادش رفته فابرگاس 16 ساله چی بود و تو کدوم تیم شد این بازیکن که همه می دونن جای ژاوی رو گرفته.اگه بارسلون مدرسه فوتبال داره تا حالا کجا بودن؟که گفته آلوز و ویا و زلاتان و ... حاصل مدرسه اونان.اگه مدرسه فوتبال داره چرا آنری-هلب-اورمارس رو از آرسنال خرید؟آلوز از کجا اومده که تهدید کرده پول ندید میرم.بارسلون برشکسته با این همه جام تا چند سال دیگه منهل میشه.رایکارد کجاست؟؟؟؟؟؟؟
چرا میذارید طرفدارای دو روزه و دوزاری بارسلون که چند سال دیگه میشن طرفئار من سیتی و پاریسن ژرمن اینجا چرت و پرت بگن؟؟؟.

reza najm در 20/8/1390 | 22:25 گفت:

این مرتیکه آشغال زیاد حرف میزنه.گمشو تو کانون کوفتی خودتون

sam baygan در 20/8/1390 | 18:33 گفت:

جواب غریبه رو ندین سرتونم درد نیادین!

mahdi rajaei در 20/8/1390 | 17:32 گفت:

اقای دشت بش اگه احساس می کنی خیلی بارسا خوبه برو این مفتیاتت رو اونجا بگو شاید دوتا پیدا شند بهش علاقه نشون بدن.میگن حرف مفت مایه نمی خوادا نمونه بارزش حرفایه این اقا انگار می خواسته طومار بنویسه!فابرگاس اگه نمی اومد ارسنال موهاش مثل دندوناش سفید می شدودو تا بازیم برا بارسا نمی کرد.شما که مربی تون جلو تیم دسته3اهم ارنجه اصلیش رو میذاره دیگه نمی خواد ادعای بازیکن سازی کنید.

توپچی جنوب در 20/8/1390 | 17:05 گفت:

دشت بش معلومه حسابی چ---نت سوخته که اومدی تو سایت ارسنال عضو شدی و داری چرت و پرت میگی تو هم از اون تازه به دوران رسیده ها هستی که هیچی از فوتبال حالیش نیست و همچی رو تو جام میبینه اصلا میدونی توپ فوتبال گرده یا مربع!!!
من که حالم از بارسا با اون لاماسیا بهم میخوره اگه ادعا لاماسیا میکنین چرا همش دنبال بازیکن های تیم های دیگه هستین(انری و ولکات و ویا وزلاتان واتئو و.....)بابا جمع کن کاسه کوزت رو برو تو سایت کوفتی خودتون!!
راستی خیلی خوشحالم که تو نظر سنجی منچستر و شانسولونا هنوز زیرشن!!!!!!!

محمد اصغری در 20/8/1390 | 16:51 گفت:

دوستان عزیز لطف کنند پست هایی که مربوط به تقلبه رو پاک کنند.
حق با اقا رضاست خیلی ضایعه.
حداقل پست هارو پاک کنید که اثری به جا نمونه . تو یه کامنت کهادرس یکی از پست هارو که روش تقلب رو نوشته بود لینک کرده بودند.

حمید رضا قزوینیان در 20/8/1390 | 16:43 گفت:

از دوستان خواهش میکنم،تورو خدا تقلب نکنید-------میدونم همه میکنن ولی واسه ما دیگه خیلی ضایع شده-----نصف کامنت های سایت گل لینک سایت ماست که همه رو به تقلب دعوت کرده-----ممنون

saeed در 20/8/1390 | 16:25 گفت:

آقا آرمان عزیز اگه براتون زحمتی نیست این آقای جاسوس رو بن کنید ممنونتون میشم با تشکر از زحمات شما

HAMED toopchi در 20/8/1390 | 16:23 گفت:

اي بابا، گلابي كه نيستن. ميفهمن كه بارسا و رئال و منچستر بيشترن از ما. كلك ديگه بسه. ضايست!

محمد اصغری در 20/8/1390 | 16:11 گفت:

از دوستان عزیزی که هنوز رای ندادن خواهش می کنم رای خودتونو بدید تا بعضی ها اینقدر پاشونو از گلیمشون دراز نکنند.
اگه همه بچه های کانون رای بدند بازم میام صدر.

محمد اصغری در 20/8/1390 | 16:09 گفت:

اقای دشت بش بگه طرفدار آرسنال نیستی تشریفتو ببربیرون.فکر کنم شما یکی از هواداران بارسا باشید.به هر حال اینجا حریم خصوصی ارسناله و همچین حرف هایی باب میل هوادارا نیست.لطف کنید بار اخرتون باشه در مسائلی که به شما ارتباطی نداره دخالت می کند.اگرهم حرفی دارید کانون هواداران بارسلونا در خدمت شماست.دفعه بعد اگه پست یا نظری از شما ببینم برخورد محترمانه رو می ذارم کنار واونچه که نباید گفته بشه رو می گم. راستی اقای نسبتا محترم این نظر رو به حساب بی جنبه گی نذارید چون جنبه برای توهین هیچ گون جوابی نداره.به سلامت

محمدرضا دشت بش در 20/8/1390 | 15:48 گفت:

باوجود جر دادن خود به مدت طولانی یعنی حداقل شب تا صبح!!!باز رفتید پایین!!در جواب دوست عزیز که گفته بودن بارسا تو ایران چندساله طرفدار پیدا کرده باید بگم قبل از اومدن گواردیولا به بارسا و فتح این همه جام در یک نظرسنجی توسط پرتیراژترین روزنامه ی ایران یعنی خبرورزشی بارسا اول شد و یووه دوم.اما راجب فلسفه:اینقدر دم از فاسفه نزن.من نمیدونم این چه فلسفه ایه 8 تا از منچستر میخوره و 4 تا از مسی؟؟این چه سبکیه که 7 ساله جام نمیاره؟؟آرسنال اکثر بازیکنانش رو از از تیم های دیگه میخره درصورتی که بارسا اصلا اینطور نیست!آرشاوین پس از درخشش تو یورو 2008 به آرسنال اومد ولی بعد از اون هرگز نتونست درخشی در سطح یورو داشته باشه!سمیر نصری،فرمایلن،فن پرسی کلیشی .بنتنر،شاماخ.و کلی ستاره ی سابق و حال آرسنال هیچکدومشون تو آکادمی آرسنال رشد نکردن.سسک فابرگاس هم اگه تو بارسا میموند مطمئنا یکی مثل ژاوی یا اینیستا میشد با توجه به استعدادی که داشت تو هرتیمی پیشرفت میکرد!اما ونگر در حالی که همه واسش آینده ای بزرگ تصور میکردند و حتی پپ گواردیولا پیراهن شماره 4 بارسا رو بش داد اونو به آرسنال برد و حتی یک جام هم با آرسنال نبرد!!(فقط یه حذفی یا همون آب باریکه)اما بارسا لیونل مسی،ژاوی هرناندز،آندرس اینیستا،سرخیوبوسکتس،پویول،پیکه ،بویان و پدرو را تو آکادمی خودش(لاماسیا) و از تو قنداق پرورش داد و نتیجش هم تو این 3-4 سال مشاهده کردیم.و در آینده هم نام های تیاگو آلکاننتارا،رافا آلکانتارا،سرخیو روبرتو،جرارد دلوفئو،تلو،کوئنسا،را خیلی زیاد میشنویم،حتی بیشتر از ژاوی مسی و اینیستای الان!!شک نکنید!!!

aziz joon در 20/8/1390 | 15:27 گفت:

حالا میخواین این روش و رو رئال امتحان کنم