فابرگاس: دوست دارم فان پرسي در آرسنال بماند

نویسنده: saeed

وبلاگ من
نویسنده: saeed
سلام من سعید هستم ازسال 2004 طرفدار آرسنال هستم وتا آخر عمر توپچی هستم
کل بازدید: 15,418 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

فابرگاس: دوست دارم فان پرسي در آرسنال بماند

منبع خبر:ورزش 3سسک فابرگاس معتقد است که آرسنالي ها نمي توانند با از دست دادن روبين فان پرسي کنار بيايند و معتقد است که اين ستاره هلندي آخرين فرصت را قبل از ترک اميريتس پشت سرمي گذارد.
فان پرسی در سال 2011 در 28 حضورش در لیگ برتر، 29 گل به ثمر رساند و دراین میان برای آغاز مذاکرات درمسیر تمدید قراردادش با این تیم دو دل بود. قرار داد کنونی فان پرسی با آرسنال در ژون 2013 به اتمام می رسد.

بعد از جدایی سسک فابرگاس و سمیر نصری از آرسنال در بازار نقل و انتقالات تابستانی، ونگر تمایل زیادی دارد تا کاپیتان جدیدش را حفظ کند ولی سسک تردیدهای زیادی درمورد ادامه حضور فان پرسی در آرسنال دارد.

فابرگاس در صحبتهایی دراین باره گفت:« نمی دانم که آیا آرسنالی ها می تواند فان پرسی را نگاه دارند یا نه. باید ببینیم که او چه تصمیمی می گیرد. فان پرسی در سالهای اخیر کاملا به آرسنال وفادار بوده. او یک بازیکن کلیدی است و هواداران واقعا او را دوست دارند. از نظر من او الگوی آرسنال است. یک بازیکن ستاره که آرسنالی ها نمی توانند او را از دست دهند.»

ستاره کاتالان ادامه داد:« البته این تصمیم خود اوست. دراین سن و سال او ممکن است دوست داشته باشد تا از آرسنال جدا شود. این آخرین فرصتی است که او به آرسنال داده. البته او دوست دارد بماند و در ارسنال از فوتبال خداحافظی کند.»

این درخشش فان پرسی درحالی است که در فصل گذشته با مصدومیتهای متعددی دست و پنجه نرم می کرد ولی او اکنون درروزهای اوج است. سسک ادامه داد:« فان پرسی فصل فوق العاده ای را پشت سرمی گذارد و امیدواریم که برای تمام فصل در اوج باشد. متاسفانه زمانی که من در آرسنال بودم، او هیچ وقت نتوانست لذت بازی کردن برای یک فصل کامل را بچشد و این یکی از موضوعاتی بود که من حسرتش را می خوردم»

سسک ادامه داد:« امیدوارم که این فصل شرایط برای روبین به نحو دیگری باشد. آیا او می تواند به بارسلونا بیاید؟ او می تواند در هر تیمی جا بیفتد ولی من طرفدار آرسنال هستم و دوست دارم که او در آرسنال بماند.»


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 23/8/1390 | 22:18 گفت:

جالبه هر روز که یه حرفی میزنه با واکنش آرسنالی ها روبرو می شه فرداش به غلط کردن میوفته بر عکسشو می گه!

علی ارشدی در 23/8/1390 | 20:29 گفت:

باز این دهنشو باز کرد! نمیفهمهم چرا دست از سر ما بر نمیداره؟

hamidtopchi در 23/8/1390 | 17:51 گفت:

دوستان در مورد فابرگاس اینطوری نگید بنده خدا تیم کشورش تیم شهرشه تیم مدرسه ای شه!!!!ولی خودمونم میدونستیم که نباید بره و بهتر که بمونه!!!!

Lotfali khan zand در 23/8/1390 | 15:48 گفت:

عشق است فابرگاس، اگه آرسنال مثل منچستر جام میگرفت هیچ وقت به بارسا نمیرفت.......

reeza در 23/8/1390 | 10:16 گفت:

نمی خواد واسه بازیکنای ما نسخه بپیچی

reeza در 23/8/1390 | 10:16 گفت:

یکی نیست به این نامرد بگه تو طالع نحسش بودی که همش مصدوم میشد