آرسنال - چلسی (کامیونیتی شیلد)

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
عشق آرسنال و دیگر هیچ
کل بازدید: 134,785 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کاوه صلح کل ژورنالیست اسکای اسپرتکاوه صلح کل ژورنالیست اسکای اسپرت:زمانی که انتقال کورتوا به رئال مادرید انجام شد، باشگاه چلسی برای جذب دروازبان جدید اقدام خواهد کرد و جدی ترین گزینه های آن ها پتر چک و کسپر اشمایکل هستند .زمانی که انتقال کورتوا به رئال مادر... لیورپول قدم بزرگی در جذب دیگر دروازبان مد نظر چلسی یعنی آلیسون برداشته است .
کاوه صلح کل ژورنالیست اسکای اسپرتکاوه صلح کل ژورنالیست اسکای اسپرت:زمانی که انتقال کورتوا به رئال مادرید انجام شد، باشگاه چلسی برای جذب دروازبان جدید اقدام خواهد کرد و جدی ترین گزینه های آن ها پتر چک و کسپر اشمایکل هستند .زمانی که انتقال کورتوا به رئال مادر... لیورپول قدم بزرگی در جذب دیگر دروازبان مد نظر چلسی یعنی آلیسون برداشته است .
به گزارش اسکای اسپرت صحبت ها بین باشگاه آرسنال و آرون رمزی برای تمدید قرارداد در جریان است .اونای امری تاکید کرده است که به آرون رمزی نیاز دارد و میخواهد قرارداد این بازیکن توسط باشگاه تمدید شود .
به گزارش اسکای اسپرت صحبت ها بین باشگاه آرسنال و آرون رمزی برای تمدید قرارداد در جریان است .اونای امری تاکید کرده است که به آرون رمزی نیاز دارد و میخواهد قرارداد این بازیکن توسط باشگاه تمدید شود .
ماتیاس کارن ژورنالیست ESPN :قبلا هم به این نکته اشاره کرده بودم ، آرسن ونگر با قانع کردن ستاره های فرانسه در جام های جهانی سابق توانست پایه های  موفقیتش را محکم کند . بازیکنان آرسنال نسلی از فرانسه بودند که همیشه برنده بودند . عدم توانایی او در جذب ستاره های جدید تیم ملی فرانسه ، یکی از دلایل سقوط آرسن ونگر بود .
ماتیاس کارن ژورنالیست ESPN :قبلا هم به این نکته اشاره کرده بودم ، آرسن ونگر با قانع کردن ستاره های فرانسه در جام های جهانی سابق توانست پایه های موفقیتش را محکم کند . بازیکنان آرسنال نسلی از فرانسه بودند که همیشه برنده بودند . عدم توانایی او در جذب ستاره های جدید تیم ملی فرانسه ، یکی از دلایل سقوط آرسن ونگر بود .
مارکس ژورنالیست برزیلی: تیم بعدی برنارد در لیگ جزیره خواهد بود و او باید بین لیورپول ، آرسنال و اورتون یک تیم را انتخاب کند 
مارکس ژورنالیست برزیلی: تیم بعدی برنارد در لیگ جزیره خواهد بود و او باید بین لیورپول ، آرسنال و اورتون یک تیم را انتخاب کند
بازی‌های آینده آرسنال، تیم‌های بزرگی در پیش فصل برابر آرسنال می‌ایستند. بورهام‌وود تنها رقیب سطح پایین توپچی‌ها به شمار می‌آید.
بازی‌های آینده آرسنال، تیم‌های بزرگی در پیش فصل برابر آرسنال می‌ایستند. بورهام‌وود تنها رقیب سطح پایین توپچی‌ها به شمار می‌آید.
پروفایل دو بازیکت جدید تیم بانوان آرسنال به سایت اضافه شد

لیا ولتی 
http://arsenal.ir/palyer/۱٦۱

تابیا کمه
http://arsenal.ir/palyer/۱٦۲ پروفایل دو بازیکت جدید تیم بانوان آرسنال به سایت اضافه شد لیا ولتی http://arsenal.ir/palyer/۱٦۱ تابیا کمه http://arsenal.ir/palyer/۱٦۲
تلاش بی‌نتیجه آرسنال در جذب بازیکن مورد نظرش کریستین پاون. توپچی‌ها درصدد توافق با این ملی‌پوش آرژانتینی هستند که در باشگاه بوکاجونیورز توپ می‌زند. البته پاون به بارسلونا هم لینک شده‌است اما به گزارش AS، باشگاه بوکاجونیورز فعلا دست نگه داشته است و می‌خواهد قرارداد جدیدی با او امضا کند. قرارداد جدید شامل بند فسخ جدیدی خواهد بود، اما بند آزادسازی فعلی او در حال حاضر به مبلغ حداقل ۳۷.۵ میلیون پوند است. آیا او به این رقم می‌ارزد یا که پرداخت چنین رقمی از سوی آرسنال زیادی است؟ تلاش بی‌نتیجه آرسنال در جذب بازیکن مورد نظرش کریستین پاون. توپچی‌ها درصدد توافق با این ملی‌پوش آرژانتینی هستند که در باشگاه بوکاجونیورز توپ می‌زند. البته پاون به بارسلونا هم لینک شده‌است اما به گزارش AS، باشگاه بوکاجونیورز فعلا دست نگه داشته است و می‌خواهد قرارداد جدیدی با او امضا کند. قرارداد جدید شامل بند فسخ جدیدی خواهد بود، اما بند آزادسازی فعلی او در حال حاضر به مبلغ حداقل ۳۷.۵ میلیون پوند است. آیا او به این رقم می‌ارزد یا که پرداخت چنین رقمی از سوی آرسنال زیادی است؟
طبق گزارش میرور، بوکاجونیورز با ۶ میلیون پوند به دنبال جذب داوید اوسپینا است و به نظر می‌رسد این انتقال در چند روز ديگر صورت بگیرد.
طبق گزارش میرور، بوکاجونیورز با ۶ میلیون پوند به دنبال جذب داوید اوسپینا است و به نظر می‌رسد این انتقال در چند روز ديگر صورت بگیرد.
به گزارش ایندیپندنت اونای امری سرمربی آرسنال آماده است تا با فروش چند بازیکن اصلی تیم بودجه ی خرید آندره گومز را فراهم کند . آندره گومز ۲۴ ساله آماده ی خروج از بارسلونا است و جایگاهی در این تیم برای فصل بعد نخواهد داشت . از طرف دیگر با کند شدن روند مذاکرات بانگا با آرسنال و احتمال انجام نشدن این انتقال ، آرسنال تلاش میکند تا استیون انزونزی را نیز در کنار آندره گومز جذب کند . به گزارش ایندیپندنت اونای امری سرمربی آرسنال آماده است تا با فروش چند بازیکن اصلی تیم بودجه ی خرید آندره گومز را فراهم کند . آندره گومز ۲۴ ساله آماده ی خروج از بارسلونا است و جایگاهی در این تیم برای فصل بعد نخواهد داشت . از طرف دیگر با کند شدن روند مذاکرات بانگا با آرسنال و احتمال انجام نشدن این انتقال ، آرسنال تلاش میکند تا استیون انزونزی را نیز در کنار آندره گومز جذب کند .
به گزارش میرور، آرسنال علاقه مند به جذب ام بایه نیانگ وینگر سنگالی تیم تورینو است .به گزارش میرور، آرسنال علاقه مند به نیانگ که عملکرد خوبی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشت سابقه ی حضور در تیم های میلان و واتفورد را نیز دارد . از دیگر تیم های علاقه مند به نیانگ  موناکو، مارسی، اورتون و نیس هستند . به گزارش میرور، آرسنال علاقه مند به جذب ام بایه نیانگ وینگر سنگالی تیم تورینو است .به گزارش میرور، آرسنال علاقه مند به نیانگ که عملکرد خوبی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشت سابقه ی حضور در تیم های میلان و واتفورد را نیز دارد . از دیگر تیم های علاقه مند به نیانگ موناکو، مارسی، اورتون و نیس هستند .

آرسنال - چلسی (کامیونیتی شیلد)

بسم الله!
بریم که اولین و آخرین جام امسالمونو بگیریم تا تیمها جا نیافتادن!

از اونجایی که لیگی نبوده که آماری داشته باشیم بنابراین امروز همین قدر بیشتر آمار نداریمجور میکنیم تا آخر هفته میاریم!!


ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد حسین در 16/5/1396 | 01:07 گفت:

پیمان جان برادر من مشکل اینه که چمبو رو کنار والکات اسم بردن نامردیه!
چمبو نه کنار ستاره هایی مثل اوزیل و چک والکسیس و لاکازت ولی کنار کولاشیناچ و بیرین و هولدینگ باید اسم برده بشه!
نمیدونم چه دلیلی پشت مخالفت هوادارای آرسنال با چمبوئه ولی یکی از کلی ترین و اونی که کلیه هوادارا رو شامل میشه سابقه چمبو تا یکی دو سال پیش بوده ولی چمبو خیلی نسبت به سال 2015 بالغ تر شده الان رسما توی هر تیمی توی جزیره جز سیتی که خیلی مهره داره میتونه یه جایگاه خوب داشته باشه و به نظرم بازیکن کاملی شده مخصوصا بازیش توی خط هافبک بخش میانی خیلی چیزا رو دربارش نشون داد که معلوم نبود مثل دید خوبش و قدرت بدنی عالیش که باعث شد ونگر تصمیم بگیره عقب تر بازیش بده...

پیمان در 15/5/1396 | 20:34 گفت:

کیفیت یعنی سعاد یعنی راب هلدینگ . چمبو ولکات واقعا بی مصرفن تو چیدمان ما اما شاید هر تیم دیگه ای جواب بدن وگرنه منظور از بد بودن صرفا بازیکن نیست . ترکیب نیمه دوم نشون داد ما با خرید به راحتی موفق میشیم همون طور که خریدا نتیجه رو رقم زدن

صابر در 15/5/1396 | 19:55 گفت:

سلام
من فقط نیمه دوم رو دیدم. تیم واقعا خوب بازی می کرد.
ستاره های تیم قطعا کولاشیناچ، لاکازت، چمبو و هولدینگ بودند. بقیه هم خوب غیر از ولکات.
دوتا خرید جدید خیلی امیدوارکننده بازی کردند.
با حضور سانچز و اوزیل و لاکازت واقعا خط حمله خوبی داریم.
فقط مشکل ما انتقال توپ از دفاع به حمله بود. ژاکا خیلی تو این کار درگیر و خوب نیست، همچنین رمزی. امیدوارم سری رو بخریم.
کولاشیناچ هم توی حمله خوب بود و هم دفاع. بهنظرم وینگ بک خوبی میشه

آرمین توپچی در 15/5/1396 | 19:45 گفت:

ژاکا قشنگ جا افتاده تو تیم
یه هافبک دونده کنارش نیازه

لاکازت هم تا حالا خیلی مثبت نشون داده

آرمین توپچی در 15/5/1396 | 19:40 گفت:

شوت ژاکا ولاکازت حیف شد
تقریبا همه مثبت بودن به غیر از ولکات که واقعا بد بود

از لحاظ روحی برد خوبی بود
این تیم یه هافبک می خواد + لمار
اگه بخریم رو کاغذ شانس خواهیم داشت

vahid در 15/5/1396 | 19:38 گفت:

تمردهم پناهي گرفتن چك هم ديديم
تبريك

Zabihullah در 15/5/1396 | 19:33 گفت:

یعنی کاش میشد ولکاتو مفت بدیم به منچستر یا چلسی بلکه یخورده سطح تیم اونا رو بکشه پایین.
بخدا در حد فوتبال امارات نمیتونه بازی کنه.
شانس که باشه همینه.
ونگر دیوانه وار دوستش داره.
چه توپهایی خراب کرد این جونور.
اون بغل پاش که منو کشت.

آرمین توپچی در 15/5/1396 | 19:25 گفت:

ابله تر از ولکات خود ولکاته
انصافا خیلی بی خاصیته

محمد حسین در 15/5/1396 | 18:59 گفت:

تو سر ونگر چی میگذره!؟
به پاسخ دهنده این جواب میشه جایزه نوبل داد.
والکات؟
ایووبی رو چرا کشیدی بیرون؟

محمد حسین در 15/5/1396 | 18:52 گفت:

بعدش اصلا مقایسه با تیمهای دیگه هیچی(فک نکنی بخاطر گل موزس بود 😁) توی پست وینگ بک راست هر جوری نگاه میکنم چمبرلین از بیرین که حتی سانتر هم نمیتونه بکنه و همین امروزم همه توپها از ایشون رد شد سر تر بود
چمبو توی پست غیر غیر تخصصیش هم به ویلیان و موزس هیچ اجازه ای از کانال سمت چپ نداد
همین الان با یه بازی در میان بازی کردن و چند پستی و جهانگرد بودن بهترین گزینه برای سمت راسته

محمد حسین در 15/5/1396 | 18:36 گفت:

پیمان جان چمبو کم بازی درخشان داشت؟
توی بازی لیورپول اول فصل گل زد، اون پاس گل عالی توی بازی منچستر....
بعدشم کلا مگه چقدر ونگر بهش بازی داد؟ به تعداد بازی دقت نمیکنی؟
به این دقت نمیکنی که این بدبخت فقط گلر نبوده توی فصل گذشته؟
ایشون رو ده تا بازی پشت هم توی یه پست بازی بده همه وینگ بک های جزیره رو میذاره جیب بغلش
والا من نمیفهمم دیگه بجز 100 تا پست بازی کردن و توی همش جواب دادن این آقا چیکار کنه؟
تخم بذاره!؟ 😂

محمد حسین در 15/5/1396 | 18:32 گفت:

اولا سلام به همه مخصوصا سعید عزیز
دوما آقا پیمان چمبو رو من ارزشش رو بالای 50 میلیون میدونم و اینو بدون که برای یه راست پای محض توی بدترین پست داره بازی میکنه و همین الان در غیر تخصصی ترین پست ممکن بهترین وینگ بک دو تیم در نیمه اول بود، نمیدونم بچه های ما چه مشکل شخصی ای با چمبو دارن. تازه تنها مشکلش یعنی بی هدف دویدنش با بازی در میانه میدان خیلی بهبود پیدا کرد.


مهرزاد برادر گرامی جواب شما مثبت هست. 😁
اولا نیمار از مسی و رونالدو 5 سال فک کنم جوان تره و نزدیک ترین شخص به توپ طلاست و بازیکن بسیار موثریه و قبل از این بارسا نزدیک 100 میلیون خریدش، قبل از این همه بازی خوب توی بارسا 100 تا ارزش داشت
دوما مثال نیمار مثال پل پوگبا ست که فروش پیراهنش توی تور پیش فصل، فصل گذشته یونایتد 175 میلیون پوند بود... اسپانسر شیپ و تبلیغات رو حساب میکنی؟ تازه اقای نیمار سفیر جام جهانی قطر برای این کشور هم شده.
البته با همه اینا نیمار 180 تا ارزش درستش بود ولی چون بارسا مخالف بود...


حقیقتش اومدم بگم لاکازت چه تیرکی زد.؟ داریم مگه درجا برگردی تیرک بزنی؟ 😂

آرمین توپچی در 15/5/1396 | 18:28 گفت:

انصافا چمبو تو این پست داره جواب میده بازی قبل دو سه تا حرکت عالی زد یکیش رو بیرین نمی دونم چه جوری گل نکرد

پیمان در 15/5/1396 | 18:23 گفت:

آرمین جان نته اینه اونا حداقل تو یه فصل ۵ تا بازی در میارن اما عمو چمبو و چنتا از رفیقاش کلا ثبات دارن تو ریدن )

آرمین توپچی در 15/5/1396 | 18:19 گفت:

پیمان الان دقیقا تا اینجا الونسو و موزس دقیقا چه گهی خوردن ؟

vahid در 15/5/1396 | 18:18 گفت:

شبكه ورزش داده بازي رو بخش ميكنه
شبكه اسپورت تاجيكستان هم روي باهات پخش ميكنه

پیمان در 15/5/1396 | 18:12 گفت:

فقط اومدم بگم چمبو رو ۱ میلیونم هر تیمی خواست بدیم . برد کردیم واقعا برد کردیم

آرمین توپچی در 15/5/1396 | 18:01 گفت:

تیر لاکازت واقعا حیف شد

Zabihullah در 15/5/1396 | 18:00 گفت:

سلام بچه ها.
میدونید کدوم شبکه ماهواره ای پخش میکنه تا آنلاین ببینم

سعيد در 15/5/1396 | 13:56 گفت:

ببخشيد دوستان اينقدر اعصاب خورد كنه اين نقل و انتقالات واسم ، كه يادم رفت سلام بدم ،

سلام خدمت دوستان عزيزم ،
مخصوصا محمد حسينِ عزيز

سعيد در 15/5/1396 | 13:52 گفت:

هدف وسيله رو توجيح ميكنه !!!
دستمون به گوشت نميرسه ميگيم پيف پيف !!!!

پاريس هدفش خريدِ نيمار بود و براي هدفش تمام توانش رو گذاشت ، وقتي ديدن بارسا نميفروشه بند آزادسازيش رو فعال كرد و ٢٢٢ ميليون ناقابل خرج كردن و ما هنوز اندر خم يك كوچه ايم !!!!

اون لمار لعنتي رو اگه ميخوايم هم بايد تا الان ميخريديمش و تو پيش فصل باهامون بود و يكم با جو تيم و با سيستم تيم آشنا ميشد ، همين الانم اگه بخريمش هم تا ٦،٧ هفته بايد بيرون باشه و بازم با امثال ولكات !!! بازي رو شروع كنيم ...

بدترين و حال بهم زن ترين نقل و انتقالات رو داريم ، هر روزش عذابه برامون ، حداقل لمار + ميشل سري رو بايد بخريم ، اونوقت يكم شايد راضي كننده باشه برا من ، ( نميگم دفاع چون ميدونم نميخريم !!!)

مهرزاد در 14/5/1396 | 23:10 گفت:

واقعا موندم هیچ بازیکن انقدر قیمت داره که پی اس جی واسه نیمار انقدر خرج کرده؟
دیگه دارن فوتبال رو به گند می کشن.

WengerOut#

hoseyn در 14/5/1396 | 22:22 گفت:

آقا حامد به نظرم بهترین نرم افزار live24 برای گوشی هست و بهترین سایت هم whatchmatch.ir هست برای ایرانیها. اگر هم فیلترشکن داشته باشی معمولا youtube پخش زنده داره. اینها پیشنهادهایی هیت که من استفاده کردم و بد نبوده.

حامد در 14/5/1396 | 20:47 گفت:

بارسا در آستانه ی خرید کوتینیو با قیمت 100 میلیون و نیز دمبله هم داره بارسایی میشه
حالا لیورپول که نیم نگاهی به لمار داره و با توجه به پول کلانی که گیر آوردن خرید لمار چالشی بود مصیبت نشه شانس اوردیم

لمار فوق ستاره نیست بهترین بازیکن هم نیست پولش هم بیشتر از حدش هست و شاید هم نیازی آنچنانی بش نیست امااااااا
تنها گزینه ای که رسما دنبالشیم البته به روش خودمون
____________&_______
نرم افزار آنتن رو من نصب کردم بازی آرسنال بنفیکا رو خیلی راحت دیدم با کیفیت مطلوب امااااااا به ازای هر دقیقه 0/08 گیگ کم کرد به عبارتی یه چیز تو مایه 5 6 گیگ واسه یه بازی
حالا هرکی اطلاع بهتر داره در اختیار بذاره

آرمین توپچی در 14/5/1396 | 17:47 گفت:

پخش میشه ؟

abolfazl alayi fard در 14/5/1396 | 14:40 گفت:

شما ببینید سطح تفکر مربی تیم به کجا رسیده:
When we qualified for the Champions League, people told me: ‘But you didn’t win a trophy
Now we won a trophy, and have not qualified for the Champions League, and it’s said to me: ‘Why are you not in the Champions League

میگه زمانی که تیم میرفت چمپیونزلیگ مردم میگفتن چرا جام نمیگیرین، حالا که جام(منظور از جام fa cup ) گرفتیم میگن چرا تو چمپیونزلیگ نیستید.

آخه کسی که استدلالش به این سطح رسیده چی باید گفت در موردش‎ واقعا زبان قاصره
این جامی که تو گرفتی هوادارا حاضرن ۱۰سال این جامو نبریم، ولی دو سال از ۱۰سال قهرمان لیگ بشه تیم.

سیاستهای آرسنال در نقل و انتقالات به سطحی از انفعال رسیده که نمیشه گفت این اتفاق عامدانه نیست. خارج نکردن بازیکنای غیر بومی برای باز شدن یک یا دو جای دیگه احتمالا دستاویز و بهانه جدید ونگر برای توجیه عدم جذب محرز و سری و... خواهد بود.

یک تیم میاد نیمار که مطمئنا برنده توپ طلا خواهد شد و در سطحش فقط رونالدو و مسی هستن رو میخرن و آرسنال هنوز در پوشش ضعفهای مشخص تیمش که یک بچه هم بعد دیدن ۲بازی متوجهش میشه عاجز مونده
دیگه دارم به مرز شکست عشقی و تنفر بعدش میرسم‎‎

محسن عاشوری در 14/5/1396 | 12:35 گفت:

ونگر انقد دس دس میکنه تا محرز بپره

لمارو به ما نمیده موناکو

سریع باید محرز رو جذب کنیم

hoseyn در 14/5/1396 | 10:10 گفت:

سلام.
فکر میکنم سانچز رو حتما تو بازی میاره و احتمالا لاکازت از رو نیمکت بازی رو نگاه میکنه!!
امیدوارم آخرین جام نباشه. حداقل امیدوارم اولین جام باشه که میگیریم.
هرچند به این فصل بیشتر از فصل قبل بدبینم متاسفانه.
اینقدر اعصابها داغونه که حال و حوصله تحلیل تیم خودمونم نداریم. این همه بازیکن خوب در دسترس بود همه رو رها کردیم چسبیدیم به یه بازیکن و که فقط مسئولینش قر و ناز اومدند و آخرشم میترسم نخریمش. خداییش ساختار دفاعی به این سوراخی ونگر چطور این سوراخ به این بزرگی رو نمیبینه. سوراخی که به نظر من با فروش جک و الننی و حتی کوکلین و خرید دو هافبک دفاعی غول و پا به توپ ترمیم میشد. فروش بازیکنی مثل گابریل و حتی چمبرز و خرید یه دفاع سفت و سخت تکمیلش میکرد.
ضعف اصلی ما تو دفاعه چون گل میخوریم و اونوقت دیگه ساختار دفاعی تیم مقابل اجازه گل زنی به ما نمیده. ما با این همه مشکلی که تو حمله احساس میشه تعداد زیادی از بازی های مساوی یا بردمون کام بک بود و این یعنی تو حمله اونقدرا ضعف نداریم. اما تو دفاع داغونیم و این چیزی هست که ونگر نمیخواد یا نمیتونه ببینه!!
امیدوارم خیلی زیاد داغون نباشیم تو این فصل.