آرسنال 4-3 لستر سیتی

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
عشق آرسنال و دیگر هیچ
کل بازدید: 88,159 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
ونگر: آرسنال قبل از خریدن باید بفروشد... پیش تر ونگر درباره خرید بازیکن گفته بود که فعلا برنامه ایی برای خرید نداریم. البته هنوز ۱۰ روز زمان باقی مانده است و هواداران امیدوارند. ونگر: آرسنال قبل از خریدن باید بفروشد... پیش تر ونگر درباره خرید بازیکن گفته بود که فعلا برنامه ایی برای خرید نداریم. البته هنوز ۱۰ روز زمان باقی مانده است و هواداران امیدوارند.
در چنین روزی در سال ۱۹۹۵دنیس برکمپ اولین بازی خود را در مقابل میدلزبورو برای آرسنال به انجام رسانید...شروعی که به پایانی اسطوره ای انجامید. در چنین روزی در سال ۱۹۹۵دنیس برکمپ اولین بازی خود را در مقابل میدلزبورو برای آرسنال به انجام رسانید...شروعی که به پایانی اسطوره ای انجامید.
منچستر سیتی آماده ارائه پیشنهادی ۷۰ میلیون پوندی به آرسنال برای جذب الکسیس سانچز است. سانچز در سال آخر قرارداد خود با آرسنال قرار دارد اما آرسن ونگر مدعی است  که او در این تابستان آرسنال را ترک نخواهد کرد. اما سیتی امیدوار است با این پیشنهاد مقاومت آرسنال را برای حفظ سانچز در هم بشکند. منچستر سیتی آماده ارائه پیشنهادی ۷۰ میلیون پوندی به آرسنال برای جذب الکسیس سانچز است. سانچز در سال آخر قرارداد خود با آرسنال قرار دارد اما آرسن ونگر مدعی است که او در این تابستان آرسنال را ترک نخواهد کرد. اما سیتی امیدوار است با این پیشنهاد مقاومت آرسنال را برای حفظ سانچز در هم بشکند.
بلیچر ریپورت :۷۷.۷ درصد مالکیت توپ برای آرسنال بیشترین میزان مالکیت توپ این تیم در یک بازی لیگ از فصل ۲۰۰۳/۴ تا به حال بوده است. این آمار تصاحب توپ نتیجه ای جز شکست ۱-۰ آرسنال نداشت. بلیچر ریپورت :۷۷.۷ درصد مالکیت توپ برای آرسنال بیشترین میزان مالکیت توپ این تیم در یک بازی لیگ از فصل ۲۰۰۳/۴ تا به حال بوده است. این آمار تصاحب توپ نتیجه ای جز شکست ۱-۰ آرسنال نداشت.
استیون جرارد : با وجود اوزیل، آرسنال وقتی توپ را در دست ندارد از نظر یاری یک نفر کم تر است! این صحبت های جرارد اشاره دارد به عدم جنگندگی اوزیل برای تصاحب توپ استیون جرارد : با وجود اوزیل، آرسنال وقتی توپ را در دست ندارد از نظر یاری یک نفر کم تر است! این صحبت های جرارد اشاره دارد به عدم جنگندگی اوزیل برای تصاحب توپ
مجله آرسنال: دیوید اورنشتین - BBC : اگر اوکس در آرسنال بماند عضو مهمی از برنامه های این تیم خواهد بود. من فکر نمیکنم او برای خروج در این تابستان فشاری به باشگاهش وارد کند.اورنشتین هم چنین شایعات مبنی بر علاقه آرسنال به استیون انزونزی هافبک تیم سویا را رد کرد ! مجله آرسنال: دیوید اورنشتین - BBC : اگر اوکس در آرسنال بماند عضو مهمی از برنامه های این تیم خواهد بود. من فکر نمیکنم او برای خروج در این تابستان فشاری به باشگاهش وارد کند.اورنشتین هم چنین شایعات مبنی بر علاقه آرسنال به استیون انزونزی هافبک تیم سویا را رد کرد !
فوری :گابریل مدافع برزیلی آرسنال رسما به والنسیا پیوست . او در سال ۲۰۱۴ با ۱۵ میلیون پوند از ویارئال خریداری شده بود و در سال ۲۰۱۷ با ۱۰ میلیون پوند به والنسیا رفت. گابریل پوائولیستا هرگز در سطح آرسنال نبود. به هر حال برای او آرزوی موفقیت میکنیم. فوری :گابریل مدافع برزیلی آرسنال رسما به والنسیا پیوست . او در سال ۲۰۱۴ با ۱۵ میلیون پوند از ویارئال خریداری شده بود و در سال ۲۰۱۷ با ۱۰ میلیون پوند به والنسیا رفت. گابریل پوائولیستا هرگز در سطح آرسنال نبود. به هر حال برای او آرزوی موفقیت میکنیم.
ویلیام گالاس هم به مانند تیری آنری متولد ۱۷ آگوست ۱٩۷۷ میباشد. سالهای حضور در آرسنال: ۲۰۰٦-۲۰۱۰  گالاس در آرسنال ۱۴۲ بازی و ۱۷ گل داشته است. گالاس در آرسنال شماره ۱۰ پوشید. او در چلسی و تاتنهام هم بازی کرده است. ویلیام گالاس هم به مانند تیری آنری متولد ۱۷ آگوست ۱٩۷۷ میباشد. سالهای حضور در آرسنال: ۲۰۰٦-۲۰۱۰ گالاس در آرسنال ۱۴۲ بازی و ۱۷ گل داشته است. گالاس در آرسنال شماره ۱۰ پوشید. او در چلسی و تاتنهام هم بازی کرده است.
اسکای اسپرت : گابریل دفاع برزیلی آرسنال در آستانه ی انتقال به والنسیا با مبلغ ۱۰ میلیون پوند است . گابریل ژانویه ۲۰۱۵ از ویارئال  به آرسنال آمد اما نتوانست جایگاهش را تثبیت کند .باشگاه والنسیا ممکن است امروز این انتقال را نهایی کند تا او به عنوان بازیکن جدید این تیم معرفی شود . اسکای اسپرت : گابریل دفاع برزیلی آرسنال در آستانه ی انتقال به والنسیا با مبلغ ۱۰ میلیون پوند است . گابریل ژانویه ۲۰۱۵ از ویارئال به آرسنال آمد اما نتوانست جایگاهش را تثبیت کند .باشگاه والنسیا ممکن است امروز این انتقال را نهایی کند تا او به عنوان بازیکن جدید این تیم معرفی شود .
جایزه ی نفر دوم لیگ فانتزی کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران توسط سایت "استیم گیفت" تحویل داده شد. دو برنده ی دیگر هم برای دریافت جایزه خود به این آیدی پیام بدهند ... telegram:Novinak جایزه ی نفر دوم لیگ فانتزی کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران توسط سایت "استیم گیفت" تحویل داده شد. دو برنده ی دیگر هم برای دریافت جایزه خود به این آیدی پیام بدهند ... telegram:Novinak

آرسنال 4-3 لستر سیتی

درام و دق!!!