لیورپول 4-0 آرسنال

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
عشق آرسنال و دیگر هیچ
کل بازدید: 94,295 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
به گزارش تلگراف دنی ولبک حداقل ۴ هفته به دلیل مصدومیت از ناحیه ی کشاله ی ران از میادین دور خواهد بود . به گزارش تلگراف دنی ولبک حداقل ۴ هفته به دلیل مصدومیت از ناحیه ی کشاله ی ران از میادین دور خواهد بود .
مشکل ولبک جدی است.او برابر چلسی در دقیقه ۷۳ مصدوم شد، جای خود را به ژیرو داد. ولبک از ناحیه کشاله ران مصدوم شده است و به نظر میرسد مصدومیت او جدی باشد مشکل ولبک جدی است.او برابر چلسی در دقیقه ۷۳ مصدوم شد، جای خود را به ژیرو داد. ولبک از ناحیه کشاله ران مصدوم شده است و به نظر میرسد مصدومیت او جدی باشد
تیم منتخب هفته ی پنجم لیگ برتر از دید bbc ... موستافی و کولاسیناچ دو نماینده ی آرسنال در این تیم هستند . تیم منتخب هفته ی پنجم لیگ برتر از دید bbc ... موستافی و کولاسیناچ دو نماینده ی آرسنال در این تیم هستند .
جدول مسابقات لیگ برتر انگلیس در پایان هفته ی پنجم جدول مسابقات لیگ برتر انگلیس در پایان هفته ی پنجم
 پست هکتور بلرین بعد از بازی با چلسی، از تماشاگرام بابت حمایت امروز تشکر میکنم ، متاسفانه نتوانستیم با سه امتیاز زمین بازی را ترک کنیم اما یکی کلین شیت قوی انجام دادیم . پست هکتور بلرین بعد از بازی با چلسی، از تماشاگرام بابت حمایت امروز تشکر میکنم ، متاسفانه نتوانستیم با سه امتیاز زمین بازی را ترک کنیم اما یکی کلین شیت قوی انجام دادیم .
آخرین باری که الکسیس به عنوان یار تعویضی وارد بازی شده است و موفق به گلزنی شده به برد ۲-۱ بارسلونا در برابر رئال مادرید در اکتبر ۲۰۱۳ بر میگردد . در ۲۴ بار بعدی که به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده نتوانسته است گلزنی کند .
آخرین باری که الکسیس به عنوان یار تعویضی وارد بازی شده است و موفق به گلزنی شده به برد ۲-۱ بارسلونا در برابر رئال مادرید در اکتبر ۲۰۱۳ بر میگردد . در ۲۴ بار بعدی که به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده نتوانسته است گلزنی کند .
آرسنال بعد از سال ۲۰۰۵ برای اولین بار توانست در یک بازی از لیگ برتر در ورزشگاه استمفوربریج برابر چلسی دروازه اش را بسته نگه دارد . آرسنال بعد از سال ۲۰۰۵ برای اولین بار توانست در یک بازی از لیگ برتر در ورزشگاه استمفوربریج برابر چلسی دروازه اش را بسته نگه دارد .
 چلسی برای اولین بار در استمفوربریج بعد از ۲۲ مسابقه زیر نظر آنتونیو کونته در لیگ جزیره موفق به گلزنی نشد . چلسی برای اولین بار در استمفوربریج بعد از ۲۲ مسابقه زیر نظر آنتونیو کونته در لیگ جزیره موفق به گلزنی نشد .
بهترین بازیکن زمین : آرون رمزی ، ۷۳ لمس توپ، ۴۲ پاس صحیح از ۵۱ پاس، دو شوت به طرف دروازه ( یک برخورد با تیر ) ، ۱۲.۳۴ کیلومتر  دوندگی ( بیشترین میزان دوندگی در بین بازیکنان ) بهترین بازیکن زمین : آرون رمزی ، ۷۳ لمس توپ، ۴۲ پاس صحیح از ۵۱ پاس، دو شوت به طرف دروازه ( یک برخورد با تیر ) ، ۱۲.۳۴ کیلومتر دوندگی ( بیشترین میزان دوندگی در بین بازیکنان )
حاشیه پیش از بازی : موراتا هکتور بلرین را در تونل هل داد !  به گزارش مترو در حالی که بلرین در حال مصاحبه با شبکه ی اسکای اسپرت پیش از رفتن دو تیم به میدان بود آلوارو موراتا از پشت او رد شد و به هکتور تنه زد . هکتور بلرین واکنش خاصی به این حرکت موراتا نشان نداد و فقط لبخند زد ، مشخص نیست این حرکت موراتا جدی بوده یا فقط خواسته است شیطنت کند زیرا او و بلرین در تیم ملی اسپانیا هم بازی هستند . حاشیه پیش از بازی : موراتا هکتور بلرین را در تونل هل داد ! به گزارش مترو در حالی که بلرین در حال مصاحبه با شبکه ی اسکای اسپرت پیش از رفتن دو تیم به میدان بود آلوارو موراتا از پشت او رد شد و به هکتور تنه زد . هکتور بلرین واکنش خاصی به این حرکت موراتا نشان نداد و فقط لبخند زد ، مشخص نیست این حرکت موراتا جدی بوده یا فقط خواسته است شیطنت کند زیرا او و بلرین در تیم ملی اسپانیا هم بازی هستند .

لیورپول 4-0 آرسنال

هیچ!