سوانسی 3-1 آرسنال

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
عشق آرسنـــــــــــــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 169,467 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .
 باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد. باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد.
دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد . دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد .
طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
 با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود

سوانسی 3-1 آرسنال

...

 جز این هیچ آماری لازم نیست!!!#ونگر_اوت 


تشکر شده توسط : hoseyn , محمد ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

vahid در 13/11/1396 | 12:26 گفت:

کسی از دوستان از برنامه لنز ایرانسل استفاده میکنه؟ بازیهای لیگ برتر رو خوب پوشش میده به خصوص ارسنال رو ؟کیفیتش خوبه؟

mehdi+ h در 12/11/1396 | 22:46 گفت:

خریدها مشخصه دلیلش امیرحسین ونگر داره نتیجه نمی گیره لیگ قهرمانن رو داره از دست می ده حذفی و لیگ هم که شانسی نداریم فقط لیگ اروپا مونده می خواد اونجا قهرمان بشه ولی باز به نظرم هیچ شانسی نداریم اونجا هم امسال باز بخواد برهیوفاحتی امکان اخراجش هم هست به نظرم

abolfazl alayi fard در 12/11/1396 | 13:29 گفت:

تبریک به همه بخاطر خرید یک مهاجم کلاس جهانی
چیزی که بسیار جالبه این هست که بودجه نقل وانتقالاتی تابستون تقریبا بین 120 تا 150 میلبون پوند تخمین زده میشد. الان تراز خرید و فروش آرسنال تقریبا 3+ میلیون پوند هست.
در بحث دستمزدهای هفتگی هم خروجی ها از اول فصل تا الان، پائولیستا(50)، گیبس(60)، دبوشی(70)، کوکلین(50)،چمبرلین(65)،سانچز(140) ، والکات(110)،ژیرو(100) در مجموع میشه 645 هزار پوند در هفته و در سال برابر 33.5 میلیون پوند.
حالا ورودی ها از اول فصل: لاکازت(200) کولاسیناچ(140) اوبامیانگ(180) مخیتاریان(170). مجموع اینها میشه 690 هزار پوند در هفته و در سال تقریبا 35.5 میلیون پوند. میبینیم تقریبا دستمزد آزاد شده خروجی ها به طور کامل دستمزد ورودی ها رو تامین کرده.
حالا اوزیل با قرارداد جدید تقریبا 210 هزار پوند افزایش دریافتی پیدا کرده(از 140 به 350 در هفته). در سال میشه تقریبا 10.5 میلیون پوند افزایش. اگر این هم از بودجه نقل و انتقالات کسر بشه(شاید نصفش باید کسر بشه برای امسال چون توی نیم فصلیم) باز هم مبلغ چندانی نمیشه.
اگر در این فصل به طور خالص در نظر بگیریم شاید آرسنال برای نقل انتقالات 10میلیون پوند هم هزینه نکرده باشه.
امیدوارم این روند فعلی در تابستان هم ادامه پیدا بکنه مخصوصا تو پستهای عقب زمین. امیدوارم انقدر برای آرسنال بازیکن بگیرن که در درجه اول تیم موفق بشه و در درجه دوم ونگر نگه بازیکن نداشتم نتیجه نگرفتم.

سيد حسين موسوي موحد در 12/11/1396 | 01:13 گفت:

پيروزي اورتون بر لسترسيتي با دبل تئو ولكات.

بازي بعدي اورتون ، با آرسنال هست.

سيد حسين موسوي موحد در 12/11/1396 | 00:32 گفت:

من عاشق سول كمپبل ، خوزه آنتونيو ريس ، تيري آنري ، نيكلاس بنتنر ، يحيي سانوگو و اليوير ژيرو بودم ، هستم و خواهم بود.

احساس مي كنم بدشانس ترين طرفدار آرسنال بودم ، هستم و خواهم بود ؟

امیر حسین در 11/11/1396 | 23:24 گفت:

همه چی تو باشگاه ما عجیب غریبه!
دو سه سال خریدی نمیبینی کل تابستون میشینی هیچ خبری نیست بعد الان یهو این همه تغییر توی تیم!
ونگر اقتصاد خونده و خوب بلده بازیکن مفت بخره و خوب بفروشه ونگر ورزشگاه رو ساخته و حرف هایی از این دست اما اینها ماله قبله الان چیزی که ما داریم میبینیم اصلا عجیب غریبه!
توی تیم دفاع نداری ، هافبک دفاعی خوب نداری هنوز خرید خوب رو برگشتن کازولا میدونی اینها یعنی چی؟!
تو تابستون میشد بازیکن ها رو با قیمت خوب فروخت میشد بازیکن های جایگزین خوب خرید میشد با بازی های تدارکاتی این بازیکن ها رو توی تیم جا انداخت اما الان ما چی داریم؟‌دوبشی ، ژیرود ، ولکات و کوکلین و سانچز تو عرض یک هفته از تیم میرند و اگه بازار تابستونی بود حداقل الان 100 میلیون از فروش این بازیکن ها سود کرده بودیم اما الان چه سودی کردیم؟! سانچز که حداقل قیمتش 60 میلیون بود رو دادیم و میختاریان رو گرفتیم و از اون ور ژیرود رو با 16 میلیون پوند دادیم به تیم رقیب! ولکات از اولش معلوم بود جایی تو ترکیب اصلی نداره نگهداشتیمش و هیچ سودی برامون نداشت کوک هم که دو فصله هیچ آماره خوبی نداره و کنار ژاکا افتضاحه رو بازم اصرار به حضورش داشتیم! دبوشی هم از وقتی من یادم میاد میگه میخوام از آرسنال برم و به زور نگهداشتیمش آخرم معلوم نشد با چقدر رفت!
این تغییرات باید با حوصله تابستون 2017 انجام میشد نه الان ونگر گند زده واقعا!
اومدن اوبامیانگ و تمدید اوزیل خبر عالی بود اما پاشنه آشیل ما هنوزم توی دفاع و هافبک دفاعی هست وگرنه تو بخش هجومی با داشت (ویلشر ، اوزیل ، میختاریان ، لاکات ، ایوبی ، اوبامیانگ و شاید ولبک) کمبودی حس نمیشه
رفتن ژیرود با اینکه چند سال قبل مقصر نبردن جام بود با اون همه توپ خراب کردن و پاس های اوزیل و گند میزد توش و اینکه زیاد بازی نمیکرد ناراحتم کرد. به تیم یه حس محکم بودن و جنگیدن میداد ولی خب نمیشه هم اوبامیانگ باشه هم ژیرود هم لاکات ولی رفتن ولبک با این همه مصدومیت منطقی تر بود یا رفتن ژیرود به یه تیم غیر انگلیسی این یه خود زنی بود به نظرم!

آرمین توپچی در 11/11/1396 | 22:36 گفت:

خیلی خوشحالم که نت نداشتم بازی رو ندیدم
این تغییرات خیلی خوبه
بازیکن های آرسنال بازنده بار اومدن هرچی بفرستیم برن بهتره
ولی انصافا ژیرو درسته شم گلزنی پایینی داشت ولی رو توپ های هوایی و پاسکاری عالی بود

hoseyn در 11/11/1396 | 16:46 گفت:

بالاخره یه خبر خوب شنیدیم. تمدید قرار داد اوزیل خداییش تلخی و ناراحتی و حرص این باخت مفتضح رو شست برد.

محمد در 11/11/1396 | 12:05 گفت:

به امید اینکه دوباره حس غرور و قدرت برگرده آرسنال
تاپ فور بیخیال باید واسه اروپا جنگید

abolfazl alayi fard در 11/11/1396 | 11:33 گفت:

میشه گفت تا حد زیادی ژاکا تیم رو نابود کرده که این هم جز خریدهای ویژه استاد ونگر بوده. باورم نمیشه کانته با 30 تا رفت چلسی و آرسنال برای ژاکا 40 میلیون پوند پرداخت کرده باشه. تقریبا میشه گفت هیچ چیزی به تیم اضافه نکرده جز اشتباهات مرگبار و ...! توی گل اول انقدر بیخیال وایساده بود نگاه میکرد انگار بازی تموم شده. امیدوارم با این روندی که شروع شده توی نقل و انتقالات توی تابستون کلک این هم کنده بشه.
آرسنال در بهترین زمان ممکن به گل رسید اون هم جلوی تیمی که اومده بود فقط دفاع کنه و ضد حمله بزنه، ولی با یک اشتباه کل روند بازی تغییر کرد
رمزی دیشب کاملا محتاط بازی کرد و ترس توی ساق پاهاش مشخص بود بخاطر مصدومیت. تا تونست از صاحب توپ بودن فرار کرد.
مونرئال هم بعد از اینکه دو بازی خوب بود دیشب افتضاح بود توی مسائل دفاعی و کمر تیم رو شکست با تصمیهای عجیب و غریبش.
ژیرو باید زودتر میومد نه دقیقه 75 هرچند اگر میخواد فروخته بشه نباید همینقدرم بازی میکرد.

آرسنال ریسکی نمیتونه بازی بکنه و همه میدونن آرسنال 90درصد هم تملک توپ داشته باشه، تمام این تملک فقط صرف پاسکاری های بی دردسر پشت محوطه حریف میشه.
مهاجم تیم عوض شده. لاکازت با استایل بازی متفاوت از مهاجمی مثل ژیرو. شوت زن دریبلر، سرعت خوب. ولی هنوز سبک بازی تیم تغییر نکرده و از مهاجم به عنوان یک عنصر قدرتی استفاده میشه که پشت به دروازست. اگر این سبک بخواد ادامه پیدا بکنه، اوبامیانگ هم تهش بتونه 10 تا گل بزنه، چون اینا دیگو کاستا، مانژوکیچ و امثالهم نیستن. البته انصافا لاکازت تا الان تمام تلاشش رو کرده ولی مشخصا نمیتونه یک مهاجم قدرتی باشه.
در آخر ایکاش این سانهلی و میسلینات یک ماه قبل از نقل و انتقالات تابستون به تیم اضافه میشدن، حتما الان شرایط تیم بهتر میبود از لحاظ مهره، هرچند ونگر هم کاردانیش رو از دست داده

امیر حسین در 11/11/1396 | 08:19 گفت:

باز هم مثل همیشه دفاع پر اشتباه
لیگ برتر ایران همچین اشتباهاتی انجام میشه نه برای آرسنال توی قوی ترین لیگ جهان
ما هنوز ساده ترین روش دفاع کردن رو بلد نیستیم از یک طرف هم با اشتباهاتمون گل میدیم به حریف همیشه