سوانسی 3-1 آرسنال

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
عشق آرسنال و دیگر هیچ
کل بازدید: 139,580 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد. گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد.
 ۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.

سوانسی 3-1 آرسنال

...

 جز این هیچ آماری لازم نیست!!!#ونگر_اوت 


تشکر شده توسط : hoseyn , محمد ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

vahid در 13/11/1396 | 12:26 گفت:

کسی از دوستان از برنامه لنز ایرانسل استفاده میکنه؟ بازیهای لیگ برتر رو خوب پوشش میده به خصوص ارسنال رو ؟کیفیتش خوبه؟

mehdi h در 12/11/1396 | 22:46 گفت:

خریدها مشخصه دلیلش امیرحسین ونگر داره نتیجه نمی گیره لیگ قهرمانن رو داره از دست می ده حذفی و لیگ هم که شانسی نداریم فقط لیگ اروپا مونده می خواد اونجا قهرمان بشه ولی باز به نظرم هیچ شانسی نداریم اونجا هم امسال باز بخواد برهیوفاحتی امکان اخراجش هم هست به نظرم

abolfazl alayi fard در 12/11/1396 | 13:29 گفت:

تبریک به همه بخاطر خرید یک مهاجم کلاس جهانی
چیزی که بسیار جالبه این هست که بودجه نقل وانتقالاتی تابستون تقریبا بین 120 تا 150 میلبون پوند تخمین زده میشد. الان تراز خرید و فروش آرسنال تقریبا 3+ میلیون پوند هست.
در بحث دستمزدهای هفتگی هم خروجی ها از اول فصل تا الان، پائولیستا(50)، گیبس(60)، دبوشی(70)، کوکلین(50)،چمبرلین(65)،سانچز(140) ، والکات(110)،ژیرو(100) در مجموع میشه 645 هزار پوند در هفته و در سال برابر 33.5 میلیون پوند.
حالا ورودی ها از اول فصل: لاکازت(200) کولاسیناچ(140) اوبامیانگ(180) مخیتاریان(170). مجموع اینها میشه 690 هزار پوند در هفته و در سال تقریبا 35.5 میلیون پوند. میبینیم تقریبا دستمزد آزاد شده خروجی ها به طور کامل دستمزد ورودی ها رو تامین کرده.
حالا اوزیل با قرارداد جدید تقریبا 210 هزار پوند افزایش دریافتی پیدا کرده(از 140 به 350 در هفته). در سال میشه تقریبا 10.5 میلیون پوند افزایش. اگر این هم از بودجه نقل و انتقالات کسر بشه(شاید نصفش باید کسر بشه برای امسال چون توی نیم فصلیم) باز هم مبلغ چندانی نمیشه.
اگر در این فصل به طور خالص در نظر بگیریم شاید آرسنال برای نقل انتقالات 10میلیون پوند هم هزینه نکرده باشه.
امیدوارم این روند فعلی در تابستان هم ادامه پیدا بکنه مخصوصا تو پستهای عقب زمین. امیدوارم انقدر برای آرسنال بازیکن بگیرن که در درجه اول تیم موفق بشه و در درجه دوم ونگر نگه بازیکن نداشتم نتیجه نگرفتم.

سيد حسين موسوي موحد در 12/11/1396 | 01:13 گفت:

پيروزي اورتون بر لسترسيتي با دبل تئو ولكات.

بازي بعدي اورتون ، با آرسنال هست.

سيد حسين موسوي موحد در 12/11/1396 | 00:32 گفت:

من عاشق سول كمپبل ، خوزه آنتونيو ريس ، تيري آنري ، نيكلاس بنتنر ، يحيي سانوگو و اليوير ژيرو بودم ، هستم و خواهم بود.

احساس مي كنم بدشانس ترين طرفدار آرسنال بودم ، هستم و خواهم بود ؟

امیر حسین در 11/11/1396 | 23:24 گفت:

همه چی تو باشگاه ما عجیب غریبه!
دو سه سال خریدی نمیبینی کل تابستون میشینی هیچ خبری نیست بعد الان یهو این همه تغییر توی تیم!
ونگر اقتصاد خونده و خوب بلده بازیکن مفت بخره و خوب بفروشه ونگر ورزشگاه رو ساخته و حرف هایی از این دست اما اینها ماله قبله الان چیزی که ما داریم میبینیم اصلا عجیب غریبه!
توی تیم دفاع نداری ، هافبک دفاعی خوب نداری هنوز خرید خوب رو برگشتن کازولا میدونی اینها یعنی چی؟!
تو تابستون میشد بازیکن ها رو با قیمت خوب فروخت میشد بازیکن های جایگزین خوب خرید میشد با بازی های تدارکاتی این بازیکن ها رو توی تیم جا انداخت اما الان ما چی داریم؟‌دوبشی ، ژیرود ، ولکات و کوکلین و سانچز تو عرض یک هفته از تیم میرند و اگه بازار تابستونی بود حداقل الان 100 میلیون از فروش این بازیکن ها سود کرده بودیم اما الان چه سودی کردیم؟! سانچز که حداقل قیمتش 60 میلیون بود رو دادیم و میختاریان رو گرفتیم و از اون ور ژیرود رو با 16 میلیون پوند دادیم به تیم رقیب! ولکات از اولش معلوم بود جایی تو ترکیب اصلی نداره نگهداشتیمش و هیچ سودی برامون نداشت کوک هم که دو فصله هیچ آماره خوبی نداره و کنار ژاکا افتضاحه رو بازم اصرار به حضورش داشتیم! دبوشی هم از وقتی من یادم میاد میگه میخوام از آرسنال برم و به زور نگهداشتیمش آخرم معلوم نشد با چقدر رفت!
این تغییرات باید با حوصله تابستون 2017 انجام میشد نه الان ونگر گند زده واقعا!
اومدن اوبامیانگ و تمدید اوزیل خبر عالی بود اما پاشنه آشیل ما هنوزم توی دفاع و هافبک دفاعی هست وگرنه تو بخش هجومی با داشت (ویلشر ، اوزیل ، میختاریان ، لاکات ، ایوبی ، اوبامیانگ و شاید ولبک) کمبودی حس نمیشه
رفتن ژیرود با اینکه چند سال قبل مقصر نبردن جام بود با اون همه توپ خراب کردن و پاس های اوزیل و گند میزد توش و اینکه زیاد بازی نمیکرد ناراحتم کرد. به تیم یه حس محکم بودن و جنگیدن میداد ولی خب نمیشه هم اوبامیانگ باشه هم ژیرود هم لاکات ولی رفتن ولبک با این همه مصدومیت منطقی تر بود یا رفتن ژیرود به یه تیم غیر انگلیسی این یه خود زنی بود به نظرم!

آرمین توپچی در 11/11/1396 | 22:36 گفت:

خیلی خوشحالم که نت نداشتم بازی رو ندیدم
این تغییرات خیلی خوبه
بازیکن های آرسنال بازنده بار اومدن هرچی بفرستیم برن بهتره
ولی انصافا ژیرو درسته شم گلزنی پایینی داشت ولی رو توپ های هوایی و پاسکاری عالی بود

hoseyn در 11/11/1396 | 16:46 گفت:

بالاخره یه خبر خوب شنیدیم. تمدید قرار داد اوزیل خداییش تلخی و ناراحتی و حرص این باخت مفتضح رو شست برد.

محمد در 11/11/1396 | 12:05 گفت:

به امید اینکه دوباره حس غرور و قدرت برگرده آرسنال
تاپ فور بیخیال باید واسه اروپا جنگید

abolfazl alayi fard در 11/11/1396 | 11:33 گفت:

میشه گفت تا حد زیادی ژاکا تیم رو نابود کرده که این هم جز خریدهای ویژه استاد ونگر بوده. باورم نمیشه کانته با 30 تا رفت چلسی و آرسنال برای ژاکا 40 میلیون پوند پرداخت کرده باشه. تقریبا میشه گفت هیچ چیزی به تیم اضافه نکرده جز اشتباهات مرگبار و ...! توی گل اول انقدر بیخیال وایساده بود نگاه میکرد انگار بازی تموم شده. امیدوارم با این روندی که شروع شده توی نقل و انتقالات توی تابستون کلک این هم کنده بشه.
آرسنال در بهترین زمان ممکن به گل رسید اون هم جلوی تیمی که اومده بود فقط دفاع کنه و ضد حمله بزنه، ولی با یک اشتباه کل روند بازی تغییر کرد
رمزی دیشب کاملا محتاط بازی کرد و ترس توی ساق پاهاش مشخص بود بخاطر مصدومیت. تا تونست از صاحب توپ بودن فرار کرد.
مونرئال هم بعد از اینکه دو بازی خوب بود دیشب افتضاح بود توی مسائل دفاعی و کمر تیم رو شکست با تصمیهای عجیب و غریبش.
ژیرو باید زودتر میومد نه دقیقه 75 هرچند اگر میخواد فروخته بشه نباید همینقدرم بازی میکرد.

آرسنال ریسکی نمیتونه بازی بکنه و همه میدونن آرسنال 90درصد هم تملک توپ داشته باشه، تمام این تملک فقط صرف پاسکاری های بی دردسر پشت محوطه حریف میشه.
مهاجم تیم عوض شده. لاکازت با استایل بازی متفاوت از مهاجمی مثل ژیرو. شوت زن دریبلر، سرعت خوب. ولی هنوز سبک بازی تیم تغییر نکرده و از مهاجم به عنوان یک عنصر قدرتی استفاده میشه که پشت به دروازست. اگر این سبک بخواد ادامه پیدا بکنه، اوبامیانگ هم تهش بتونه 10 تا گل بزنه، چون اینا دیگو کاستا، مانژوکیچ و امثالهم نیستن. البته انصافا لاکازت تا الان تمام تلاشش رو کرده ولی مشخصا نمیتونه یک مهاجم قدرتی باشه.
در آخر ایکاش این سانهلی و میسلینات یک ماه قبل از نقل و انتقالات تابستون به تیم اضافه میشدن، حتما الان شرایط تیم بهتر میبود از لحاظ مهره، هرچند ونگر هم کاردانیش رو از دست داده

امیر حسین در 11/11/1396 | 08:19 گفت:

باز هم مثل همیشه دفاع پر اشتباه
لیگ برتر ایران همچین اشتباهاتی انجام میشه نه برای آرسنال توی قوی ترین لیگ جهان
ما هنوز ساده ترین روش دفاع کردن رو بلد نیستیم از یک طرف هم با اشتباهاتمون گل میدیم به حریف همیشه