بیست و دو سال...خداحافظ آرسن

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
عشق آرسنال و دیگر هیچ
کل بازدید: 138,763 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

بیست و دو سال...خداحافظ آرسن

...

 یه بخشی از آرسنال رفت که هیچ وقت دیگه برنمیگرده با هیچ مربی دیگه ای...نتیجه نمیگرفتیم و باید این تغییر رخ میداد ولی دوستت داریم آقای ونگربرای همه این 22 سال ازت ممنونیم آرسنچه خاطرات بد و چه خاطرات خوب...خداحافظ پروفسور


تشکر شده توسط : kamyar , محمود ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد حسین در 1/2/1397 | 01:45 گفت:

انصافا قلب آدم فشرده میشه...
میدونم که باید میرفت و یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه ولی انصافا خیلی تلخ تر از اون چیزیه که فکر میکردم...
انصافا باید هرچی بازی داریم ببریم از این به بعد... همه رو... آرسن لیاقتشو داره لیاقت خیلی بیشتر از اینا رو داره
شاید اگه 3 ماه پیش اعلام میکرد سهمیه و حذفی هم زنده میشد... نمیدونم.
ولی هر چی مطالبو دربارش از زبون بازیکنا میخونی بیشتر به بزرگی این ادم پی میبری...
هیچکس نبود که دوستش نداشته باشه هیچکس نبود...!
نظرم اینه که باید به نیمکت فرانسه برسه و با این نسل طلایی جدید فرانسه اوج بگیره و بالا بره ، حقشه! و اینطوری که من میدونم رویاشه.
ونگر اوت درخواست من بود ، درست به نظر میاد هنوز ولی اینقد درد داره که انگار قلب تیمو از تیم خارج کردیم...
امیدوارم انچلوتی و انریکه که خیلی به تیم نزدیک به نظر میان نرسن به نیمکت
رویای من آنری روی نیمکته

حامد در 31/1/1397 | 20:14 گفت:

الان که می نویسم اشکم سرازیره عاشقش بودیم وهستیم بی شک
باید میرفت رییس ای کاش قهرمان بشیم اروپا شرم باد بر بازیکنا اگه قهرمانی رو تقدیم ونگر نکنن

امیر حسین در 31/1/1397 | 17:39 گفت:

فصل غم انگیزی بود!
ونگر میتونست چند سال پیش خودش رو نجات بده اما مثل کبک سرش تو برف بود و از تغییرات دیگر تیم ها اصلا درس نمیگرفت وقتی توی فصلی که لستر قهرمان شد ما باز هم نتونستیم اول بشیم نشون داد که ونگر اصلا کارش رو خوب انجام نداده و یاد گرفته بهونه بیاره
این فصل هم که انتظار میرفت با بازی نکردن توی لیگ قهرمانان و استراحت های بیشتر به اوج برگردیم دیدیم که نتیجه چی شد
من با ونگر و آنری و ویرا عاشق آرسنال شدم تا جایی که به خاطر تشابه اسمی فکر میکردم آرسن آرسنال و تاسیس کرده! از بچگی تا الان عاشق این تیم و سبک بازی بودم و همه اینها از ونگر شروع شد اما کاش از فصل 2007 به بعد یه کم تغییر تو نگرش و سیاست های اقتصادی و خرید بازیکنش میداد حقش 3 قهرمانی و 7 تا حذفی نبود خیلی بیشتر از اینها باید کسب میکرد!
فکر نمیکنم بازنشسته بشه و شاید با تیمی دیگه برگرده توی اوج!
در مورد جانشین هم ترجیح میدم یک آرسنالی روی نیمکت باشه آنری و ویرا یا شاید مرد یخی
امیدوارم میراث داران ونگر بیان روی نیمکت با همون تفکرات بازی روان ونگر نه کسی مثل سیمونه یا لوو و آنچلوتی و... آرسنال رو باید بازیکن های خود آرسنال کوچ کنند این چیزیه که ما لازم داریم

abolfazl alayi fard در 31/1/1397 | 16:33 گفت:

خیلی تلخ تموم شد و برای من هم بیش از اون چیزی که فکرش رو میکردم ناراحت کننده بود. ولی این نکته رو نباید فراموش کرد که علت تلخی بیش از حد این پایان، خود ونگر بود. شاید کسب fa cup بعد از ۱۰ سال خشک جامی بهترین زمان ممکن بود برای اینکه مثل یک قهرمان باشگاه رو ترک کنه ولی متاسفانه شد آنچه که شد.

در مورد مربی آینده حرفهای زیادی زده شده ولی به نظر من در لیگی که پنج تیم برتر دارای پنج مربی صاحب سبک در فوتبال جهان هستن، بردن اسم از اشخاصی که تازه کار هستن و(خدای ناکرده) قرار دادنشون در این جایگاه، به احتمال زیاد منجر به نتیجه ای جز بدتر شدن اوضاع نخواهد شد.

hoseyn در 31/1/1397 | 15:28 گفت:

دو ساله که دارم ونگر اوت میگم و آرزوی رفتنش رو میکنم. برای برخی خیلی بیشتر. اما برای منی که با ونگر عاشق آرسنال شدم، تلخی این لحظه که شنیدم ونگر میخواد بره اونقدر زیاده که با هیچ کلمه‌ای قابل وصف نیست. خییییییلیییی تلخ‌تر از رفتن آنریِ دراوج (برای من). اصلا نمیدونم چی باید بگم. مدتی منتظر این لحظه بودیم و الان که اتفاق افتاده غمی به وسعت تاریخ آرسنال و تاریخ آرسنالی بودنمون تو دلمون افتاده. واقعا الفاظ قاصرند از بیان احساساتم.
همه میدونیم دیگه بودنش تو آرسنال نه به درد او میخورد نه آرسنال. امیدوارم تو یه تیم دیگه دوباره خوش بدرخشه و بزرگی کنه.
مرسی آرسن که باعث آرسنالی شدنم شدی و برات بهترین‌ها رو آرزو میکنم

Sajad در 31/1/1397 | 14:50 گفت:

لعنت به بازیکن ها اگر در لیگ اروپا از جونشون مایه نذارند.هر طور شده باید لیگ اروپا رو بگیرند تا با خاطره خوش از ارسنال بره.امیدوارم رو نیمکت تیم ملی فرانسه ببینمش و با تیم ملی رو قله جهان بیاسته.
از این طرف هم امیدوارم یه مربی درست و حسابی به جاش بیارند و اون کرونکه لعنتی خرج کنه تیم به شکوه گذشتش برگرده.
بد جوری دلم از این خبر گرفت

محمد حسین در 31/1/1397 | 14:25 گفت:

مهدی جان همه مخالفان و ونگر اوت ها یه چاله ای الان توی دلشون حس میکنن
مث ترک کردن شهرت میمونه برای کار و تحصیل... باید بشه ولی دل آدم میشکنه...

mehdi h در 31/1/1397 | 14:20 گفت:

سلام واقعا می خواد بره؟صدات به گوشش رسید ظاهرا محمد حسین! امیدوارم حالا که می خواد بره با جام بره که خاطره خوشی باقی بمونه ازش