بیست و دو سال...خداحافظ آرسن

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
عشق آرسنال و دیگر هیچ
کل بازدید: 148,218 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

بیست و دو سال...خداحافظ آرسن

...

 یه بخشی از آرسنال رفت که هیچ وقت دیگه برنمیگرده با هیچ مربی دیگه ای...نتیجه نمیگرفتیم و باید این تغییر رخ میداد ولی دوستت داریم آقای ونگربرای همه این 22 سال ازت ممنونیم آرسنچه خاطرات بد و چه خاطرات خوب...خداحافظ پروفسور


تشکر شده توسط : kamyar , محمود ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد حسین در 1/2/1397 | 01:45 گفت:

انصافا قلب آدم فشرده میشه...
میدونم که باید میرفت و یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه ولی انصافا خیلی تلخ تر از اون چیزیه که فکر میکردم...
انصافا باید هرچی بازی داریم ببریم از این به بعد... همه رو... آرسن لیاقتشو داره لیاقت خیلی بیشتر از اینا رو داره
شاید اگه 3 ماه پیش اعلام میکرد سهمیه و حذفی هم زنده میشد... نمیدونم.
ولی هر چی مطالبو دربارش از زبون بازیکنا میخونی بیشتر به بزرگی این ادم پی میبری...
هیچکس نبود که دوستش نداشته باشه هیچکس نبود...!
نظرم اینه که باید به نیمکت فرانسه برسه و با این نسل طلایی جدید فرانسه اوج بگیره و بالا بره ، حقشه! و اینطوری که من میدونم رویاشه.
ونگر اوت درخواست من بود ، درست به نظر میاد هنوز ولی اینقد درد داره که انگار قلب تیمو از تیم خارج کردیم...
امیدوارم انچلوتی و انریکه که خیلی به تیم نزدیک به نظر میان نرسن به نیمکت
رویای من آنری روی نیمکته

حامد در 31/1/1397 | 20:14 گفت:

الان که می نویسم اشکم سرازیره عاشقش بودیم وهستیم بی شک
باید میرفت رییس ای کاش قهرمان بشیم اروپا شرم باد بر بازیکنا اگه قهرمانی رو تقدیم ونگر نکنن

امیر حسین در 31/1/1397 | 17:39 گفت:

فصل غم انگیزی بود!
ونگر میتونست چند سال پیش خودش رو نجات بده اما مثل کبک سرش تو برف بود و از تغییرات دیگر تیم ها اصلا درس نمیگرفت وقتی توی فصلی که لستر قهرمان شد ما باز هم نتونستیم اول بشیم نشون داد که ونگر اصلا کارش رو خوب انجام نداده و یاد گرفته بهونه بیاره
این فصل هم که انتظار میرفت با بازی نکردن توی لیگ قهرمانان و استراحت های بیشتر به اوج برگردیم دیدیم که نتیجه چی شد
من با ونگر و آنری و ویرا عاشق آرسنال شدم تا جایی که به خاطر تشابه اسمی فکر میکردم آرسن آرسنال و تاسیس کرده! از بچگی تا الان عاشق این تیم و سبک بازی بودم و همه اینها از ونگر شروع شد اما کاش از فصل 2007 به بعد یه کم تغییر تو نگرش و سیاست های اقتصادی و خرید بازیکنش میداد حقش 3 قهرمانی و 7 تا حذفی نبود خیلی بیشتر از اینها باید کسب میکرد!
فکر نمیکنم بازنشسته بشه و شاید با تیمی دیگه برگرده توی اوج!
در مورد جانشین هم ترجیح میدم یک آرسنالی روی نیمکت باشه آنری و ویرا یا شاید مرد یخی
امیدوارم میراث داران ونگر بیان روی نیمکت با همون تفکرات بازی روان ونگر نه کسی مثل سیمونه یا لوو و آنچلوتی و... آرسنال رو باید بازیکن های خود آرسنال کوچ کنند این چیزیه که ما لازم داریم

abolfazl alayi fard در 31/1/1397 | 16:33 گفت:

خیلی تلخ تموم شد و برای من هم بیش از اون چیزی که فکرش رو میکردم ناراحت کننده بود. ولی این نکته رو نباید فراموش کرد که علت تلخی بیش از حد این پایان، خود ونگر بود. شاید کسب fa cup بعد از ۱۰ سال خشک جامی بهترین زمان ممکن بود برای اینکه مثل یک قهرمان باشگاه رو ترک کنه ولی متاسفانه شد آنچه که شد.

در مورد مربی آینده حرفهای زیادی زده شده ولی به نظر من در لیگی که پنج تیم برتر دارای پنج مربی صاحب سبک در فوتبال جهان هستن، بردن اسم از اشخاصی که تازه کار هستن و(خدای ناکرده) قرار دادنشون در این جایگاه، به احتمال زیاد منجر به نتیجه ای جز بدتر شدن اوضاع نخواهد شد.

hoseyn در 31/1/1397 | 15:28 گفت:

دو ساله که دارم ونگر اوت میگم و آرزوی رفتنش رو میکنم. برای برخی خیلی بیشتر. اما برای منی که با ونگر عاشق آرسنال شدم، تلخی این لحظه که شنیدم ونگر میخواد بره اونقدر زیاده که با هیچ کلمه‌ای قابل وصف نیست. خییییییلیییی تلخ‌تر از رفتن آنریِ دراوج (برای من). اصلا نمیدونم چی باید بگم. مدتی منتظر این لحظه بودیم و الان که اتفاق افتاده غمی به وسعت تاریخ آرسنال و تاریخ آرسنالی بودنمون تو دلمون افتاده. واقعا الفاظ قاصرند از بیان احساساتم.
همه میدونیم دیگه بودنش تو آرسنال نه به درد او میخورد نه آرسنال. امیدوارم تو یه تیم دیگه دوباره خوش بدرخشه و بزرگی کنه.
مرسی آرسن که باعث آرسنالی شدنم شدی و برات بهترین‌ها رو آرزو میکنم

Sajad در 31/1/1397 | 14:50 گفت:

لعنت به بازیکن ها اگر در لیگ اروپا از جونشون مایه نذارند.هر طور شده باید لیگ اروپا رو بگیرند تا با خاطره خوش از ارسنال بره.امیدوارم رو نیمکت تیم ملی فرانسه ببینمش و با تیم ملی رو قله جهان بیاسته.
از این طرف هم امیدوارم یه مربی درست و حسابی به جاش بیارند و اون کرونکه لعنتی خرج کنه تیم به شکوه گذشتش برگرده.
بد جوری دلم از این خبر گرفت

محمد حسین در 31/1/1397 | 14:25 گفت:

مهدی جان همه مخالفان و ونگر اوت ها یه چاله ای الان توی دلشون حس میکنن
مث ترک کردن شهرت میمونه برای کار و تحصیل... باید بشه ولی دل آدم میشکنه...

mehdi+ h در 31/1/1397 | 14:20 گفت:

سلام واقعا می خواد بره؟صدات به گوشش رسید ظاهرا محمد حسین! امیدوارم حالا که می خواد بره با جام بره که خاطره خوشی باقی بمونه ازش