رسمی: امری آمد

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
عشق آرسنال و دیگر هیچ
کل بازدید: 148,065 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

رسمی: امری آمد

... 

اونای امری به عنوان مربی جدید آرسنال انتخاب شد.مصاحبه او به عنوان سرمربی جدید آرسنال: بسیار هیجان زده‌ام که به یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های فوتبال دنیا پیوسته‌ام. همه در سراسر دنیا آرسنال را با سبک بازی زیباش، تعهدش به به کارگیری بازیکنان جوان، استادیوم معرکه‌اش و ساختار باشگاهش می‌شناسند و دوستش دارند. بسیار خوشحالم که مسئولیت شروع فصلی مهم در تاریخ آرسنال به من سپرده شده است. با استن و جوش کرونکه دیدار کرده‌ام و نیازی به گفتن نیست که آنها جاه طلبی‌های فراوانی برای باشگاه دارند و متعهدند تا آینده‌ای موفق برای آرسنال رقم بزنند. هیجان زده‌ام تا ببینم در کنار هم چه می‌توانیم انجام بدهیم و مایلم به همه هواداران آرسنال در سرتاسر دنیا لحظات و خاطراتی خوب و به یادماندنی تقدیم کنم.  نظر شما چیه؟!


تشکر شده توسط : hoseyn , محمد , Vishka , مهدی عباسی ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد فانتوم در 5/3/1397 | 12:36 گفت:

اتفاقن بز خری اگه به سبک یووه و بایرن باشه، خیلیم عالیه..مگه ماتوییدی و ... بد بودن؟ باید بزخری بلد بود تو این بازار نجومی... وگرنه باشگاهه بخیلی مث ارسنال کلاهش پس معرکه اس

محمد فانتوم در 5/3/1397 | 12:34 گفت:

الان اصلا وقت اینده نگری نیست فصل بعد باید یه جام بگیریم برای همین بازیکن های مثل لیخ یا انزونزی بشدت بدرد می خورند.-----

با این نظر آرمین موافقم...لیخ میتونه اقلا یکی دوسال دیگه بازی کنه.انزونزی هم اقلا دوسال..سوکراتیسم 3 سال...میشه با اینا اقلا یواش یواش تیمو بالا کشید در حد نایب قهرمانی.بعدش با رشد کردن بازیکنای اکادمی و بیشتر شدن بودجه بازیکنای بهتری گرفت و مدعی شد.
در حال حاضر،من به شخصه،تا دو سال بعد مقام بالایی پیش بینی نمیکنم.

آرمین توپچی در 4/3/1397 | 22:58 گفت:

اگه میشد یه پولی هم گذاشت یکی مثل اکامپوس یا پولسن رو هم برای چپ خرید عالی میشد

آرمین توپچی در 4/3/1397 | 22:54 گفت:

خروجی ها : اسپینا - ولبک
قرضی : هولدینگ
با فروختن این دو تا و 70 میلیون تقریبا 90 تا دستمون رو می گیره
دروازه : لنو یا ارعولا فکر نکنم بیش تر از 30 خرجش بشه
دفاع : لیخ + ایوانز (5 میلیون) + یه دفاع جوون با کیفیت که در مجموع بیش تر از 40 نمیشه
هافبک : انزونزی
اینا نظره منه
اصلا از سوکراتیس استقبال نمیشه ( کلا از دورتموند نباید عنصر دفاعی خرید)
ایوانز از اونجایی که با تجربه هست و کوش احتمالا حالا حالا ها نیاد بودنش لازمه
در مورد لیخ لپ مطلب رو حامد گفت
الان اصلا وقت اینده نگری نیست فصل بعد باید یه جام بگیریم برای همین بازیکن های مثل لیخ یا انزونزی بشدت بدرد می خورند

حامد در 4/3/1397 | 22:26 گفت:

لیختی خوبی های دیگه هم داره حداقلش اینه که واسه تماشاگرا سانت نمیکنه همون یه سانتی که جلو رئال کرد از کل فوتبال بیرن سرتره ضمن اینه که رایگان هم هست
با توجه به بودجه و قیمت حدودی بازیکنا
لنو + دیالو یا سوکراتیس + یک یا دو هافبک دیگه میشه خرید باتوجه به اینکه یکی از گلر ها بره

hoseyn در 4/3/1397 | 20:29 گفت:

کسی این دفاع ترک فرایبورک سوبونچو که گفته بعد بازیهای ملی به پیشنهاد آرسنال جواب میده رو میشناسه؟

hoseyn در 4/3/1397 | 20:23 گفت:

حداقل خوبی لیششتاینر اینه که ما با این بودجه هنگفتی که برا خرید در اختیار داریم، یه دفاع نسبتا خوب با قیمت صفر خریدیم. به عبارت دیگه حدودا ۲۰ میلیون رفت رو بودجه خریدمون. فقط مونده یه بزخری دیگه کنیم تا بودجه بره بالای ۱۰۰ ))))))

آرمین توپچی در 4/3/1397 | 20:15 گفت:

لیششتاینر اگه آزاد هست من استقبال می کنم
کلا بازیکنی که رعال یووه بارسا بایرن بوده یعنی شخصیت داره بشدت بدرد می خوره
با اومدنش شاید بیرین یه تکونی بخوره

hoseyn در 4/3/1397 | 20:11 گفت:

آرسنال دوباره رفت سراغ بز خری!!!! لیششتاینر رو به عنوان آزاد خرید!!
حامد درسته که امری نه از هافبک دفاعی تخصصی و نه از ۱۰ تخصصی استفاده میکرده. اما این تعریف و تمجیدی که از اوزیل کرده اگه واقعی باشه یعنی میخواد عوض کنه سیستم بازیش رو. باید ببینیم آیا واقعا این دو نفری که به جز میشل سری مطرح شدند واقعیه یا نه. چون هیچ به کارمون نمیان دقیقا شبیهشون رو داریم. پیگرینی کپی رمزیه و سوما هم که تو رم ذخیره هست!!

آرمین توپچی در 4/3/1397 | 19:49 گفت:

این دوتا رو اصلا بازیشون رو ندیدم
مشکل ما با یکی مثل انزونزی حل میشه
حداقل یه بازیکن سیاه پوست بگیرن خیلی تیم سوسوله

حامد در 4/3/1397 | 19:02 گفت:

یه سوالی برام پیش اومده
کجاش رو نمیدونم اما گفته بود امری به هافبک دفاعی تخصصی اعتقادی نداره و باکس تو باکس رو ترجیح میدهاین گزینه ها که مطرح شدن
سری پلگرینی و پرائت باکس تو باکس هستند حالا سوال ما کسی نداریم عقب زمین رو جمع کنه چه دفاع چه هافبک

آرمین توپچی در 4/3/1397 | 18:02 گفت:

برید راضی باشید گویا بودجه از 50 به 70 ارتقاع پیدا کرد
بریم برای شخم زدن بازار

محمد فانتوم در 4/3/1397 | 17:23 گفت:

انزونزی خیلی عالیه..فقط بدبختانه سنش یکم بالاست.حیف واقعا..
در ضمن فکر کنم بارسا بعلت قوانین نمیدونم چی چی، میخاد یکی از بازیکنای آمریکای جنوبی شو بفروشه یا قرض بده..و احتمالا یری مینا باشه..اگه بشه گرفتش خیلی خوب میشه..حالا دقیقن نمیدونم

آرمین توپچی در 4/3/1397 | 16:49 گفت:

دقیقا از زمانی که این احمق گیاه خوار شده در حد همون گیاه هم تو زمین کارایی نداره
امیدوارم ولبک بره
اگه بتونیم انزونزی رو بیارم عالیه میشه
لیگ جزیره به این سبک بازیکن قدرتی نیاز داره

kamyar در 4/3/1397 | 15:40 گفت:

به نظر من غیرممکنه لاکازت رو بفروشیم، هیچ توجیهی هم نداره فروشش.
من حس می‌کردم الننی و ولبک گزینه‌های اول فروش باشن که الننی تمدید کرد و شماره 4 رو هم گرفت، پس موندنیه. می‌مونه ولبک. رمزی و ویلشر هم دوست دارم بمونن.
انشالله امری در اولین کارهای اردوی تابستونیش یه کباب مشتی بده این بیرین بخوره جون بگیره بشه همونی که می‌شناختیم.

hoseyn در 3/3/1397 | 20:24 گفت:

صحبت امری در مورد اوزیل کمی خیالمون رو راحت کرد. امری از نقش کلیدی اوزیل در برنامه‌هاش گفته

حامد در 3/3/1397 | 18:41 گفت:

فروش لاکازات اشتباه محض هست چون شم گلزنی بالاتری نسبت به اوبا داره.اوبا برپایه سرعتش بازی میکنه اما گلزن قهاری نیست.اومدن پرز میتونه نشانه ی رفتن ولبک باشه.
بعدش دلیل نداره حتما 433 بازی کنه چون باید از بازیکن های موجود استفاده کنه در ضمن لاکا میره نوک
اوبا و اوزیل راست و چپ که اوزیل میتونه وسط هم بیاد ژاکا سری و رمزی هم وسط
چون گفته میشه هم ژاکا رو دوست داره هم سری که وقتی پاریس بود میخواستش

hoseyn در 3/3/1397 | 18:07 گفت:

ابوالفضل من اتفاقا رفتم و تعدادی از بازیهای پاریس رو چه در حالتی که میخواست دفاع کنه چه وقتی قرار بود حمله کنه رو دیدم تو همه داشت ۴۳۳ بازی میکرد و جالبه که هافبکهای میانه همه از اونایی هستند که توان دفاعی و دوندگی خوبی دارند.

اون چیزی که به نظر منم میرسه اینه که امری میخواد لاکا و اوبامیانگ رو باهم بازی نده در این صورت باید یه نفر رو برای بال راست یا چپ بگذاره (با درنظر گرفتن بازگشت پرس). اگه به ترکیبهای مختلف امری دقت کنی دوتا بال کناری سریع داره و یه مهاجم نوک سرزن و تمام کننده. تنها در صورتی لاکازت میمونه که اوبا رو بخواد تو بال راست یا چپ بازی بده (مثل امپابه). البته من از فروش لاکازت خیلی ناراحت میشم چون در کل لاکازت رو کامل تر و بهتر از اوبامیانگ میدونم.

البته اگه بخواهیم فرض کنیم که قراره تو فاز هجومی خریدی نداشته باشیم یا باید اوبامیانگ بال باشه یا باید منتظر باشیم از اوزیل در اون پست استفاده کنه چون به جز اونجا، جایی برای اوزیل نمیمونه. در کل از دست رفتن اوزیل و لاکازت خیلی برای تیم گرون تموم خواهد شد!!

abolfazl alayi fard در 3/3/1397 | 16:15 گفت:

دیروز توی مصاحبه ازش سوال شد در مورد سبک فوتبال، جوابش این بود که به تملک توپ علاقه دارم و اگر صاحب توپ نبودیم پرس شدید.
این به خودی خود یعنی انعطاف پذیری. امری برعکس ونگر که بازیکنها رو آزادتر میگذاشت، خیلی بیشتر به مسائل تاکتیکی توجه داره و برای هر نفر وظایف و تاکتیکهای خاص خودش رو داره
اینجور که مطرح شده بازیکن محوریش آرون رمزی هست و خواستش دوندگی و تلاش زیاد هست از تیم و این داستان با اون خواسته پرسینگش در مصاحبه کاملا هماهنگ هست.امکان دادن بازوبند به رمزی هم وجود داره.
گفته شده توی سبک فوتبالیش علاقه و اعتقادی به بازیکن شماره ۱۰نداره وترجیح میده با ۴۳۳ و هافبکهای باکس تو باکس در سبک وراتی بازیسازی رو انجام بده برای همین آرسنال به دنبال جذب میشل سری هست.نقش زیادی رو هم در بازیسازی برای دفاعهای کناری قائل هست.
در مورد بودجه بعضی ها این اعتقاد رو دارن که آرسنال خودش شایعه ۵۰میلیون رو به وجود آورده تا بتونه برای گزینه های مد نظرش پرداختهای کمتری داشته باشه
سناریوی دیگه که بودجه رو ۵۰ در نظر گرفته اینه که صحبت بازگشت پرز در واقع قدم دوم برای فروش لاکازت هست. این کار برای بهتر شدن بودجه ترانسفر و تقویت تیم در پست های دفاعی و میانی انجام میشه. خرید اوبامیانگ در نیم فصل در واقع آغاز فرآیند فروش لاکازت بوده. چیزی که به نظر میاد این هست که در پستهای هجومی خریدی انجام نمیشه و تمام خریدها مربوط به خط دفاعی و میانی و شاید دروازه باشه

اینها گمانه زنی هایی هست که دیدم. فعلا همش حرفه. باید دید در نهایت چه اتفاقی میفته توی نقل و انتقالات.
تا اینجا به نظر موثق ترین مسئله همون محوریت رمزی هست.

hoseyn در 3/3/1397 | 14:14 گفت:

آرمین منظورم از چه به سر بازیکنان میاد دقیقا اوزیل بود. امیدوارم ترکیب بازیش رو عوض کنه و اینجا دیگه 433 بازی نکنه

آرمین توپچی در 3/3/1397 | 13:46 گفت:

حسین 4 3 3 یعنی حذف اوزیل
با اوزیل باید 4 2 3 1 بازی کنیم زمان هایی هم که نیست 4 4 2 سال های 2000 بهترین کاره

hoseyn در 3/3/1397 | 13:12 گفت:

چیزی که الان ذهن منو درگیر کرده اینه که امری میخواد با چه سیستمی بازی کنه. آیا سیستم 433 که تو پاریس بازی می‌کرد. و اگه 433 بازی کنه چه به روز بازیکنها میاد و قراره هرکدوم رو کجا به کار بگیره!

محمد فانتوم در 3/3/1397 | 11:50 گفت:

اگه بتونه ربیوت انزونزی درکسلر و آرعولا رو بیاره خیلی خوب میشه.

آرمین توپچی در 3/3/1397 | 08:05 گفت:

حامد داداش من یادمه بودجه ی سه سال پیش یه چیزی تو حدود 150 تا بوده که استاد فقط چک رو خریدن
با یه حساب سرانگشتی به این نتیجه می رسی که الان حداقل باید 250 تا باشه
هوادار ها یه فشار باید بیارن

Vishka در 3/3/1397 | 00:09 گفت:

ایده آل نیست ولی به نظرم تو این شرایط بهتر از انتخاب آرتتا بود و زمان نیاز داره تا عملکرد اصلیشو ببینیم

حامد در 2/3/1397 | 23:55 گفت:

50 تا دروغ نیست باشگاه 2 سال هست که اروپا نرفته و همه ی امکانات باشگاه منظور 200 میلیون نیست اگه این بود الان انریکه مربی شده بود.
واقعا نمیشه درمورد بازیکنا نظر صد درصدی داد چون تیم قبلی یه تیم بیمار بود اما الان همه چی فرق کرده شاید خیلی از اینا شکوفا بشن که چیز عجیبی هم نیست چون اکثرا پتانسیل لازم رو دارن ابلته که ترمیم ضروری هست.
یه خبر خوبی که من شنیدم امری میخواد انزونزی بازیکن سابقش رو بیاره که اگه بیاد خیلی خوبه میشه
یه نکته که منو امیدوار به امری میکنه نسبت به روزهای گذشته اینه که خیلی سخت گیر هست چیزی که تیم ما میخواد
اگه پرز بیاد ولبک بره یه گام مثبت محسوب میشه و 2 تا خرید جدید چون پرز اومده و ولبک رفته که میشه بازیکن دیگه گرفت
به نظر من تیم فقط از سیتی کمتر بازیکن داره به جز امسال که هنوز نیومده

hoseyn در 2/3/1397 | 23:09 گفت:

ظاهرا امری میخواد پرس رو برگردونه و انگار برا ولبک هم از ترکیه پیشنهادی رسیده. اگه قرار باشه پرز جا ولبک بیاد خوبه وگرنه نمیدونم قراره جایگزین کدوم بازیکن تو ترکیب اصلی بشه!!

Sajad در 2/3/1397 | 23:08 گفت:

امیدوارم حداقل یه بودجه قابل قبول در اختیارش بزارن بتونه یکی دو تا بازیکن دفاعی خوب به تیم اضافه کنه.

محمد در 2/3/1397 | 22:06 گفت:

باید صبر کردو دید چی میشه حداقل یه نیم فصل تحمل کنیم دیگه انتخاب شده باید حمایتش کرد چون سرمربی آرسناله امیدوارم کم کمش جزو چهار تا باشه(من که راضیم) واقعا سخته حتی چهارمی بگیریم با تیمایی که هستن و بیشتر از آرسنال به فکر تقویت تیمشونن.
به امید موفقیت آرسنال

majid r در 2/3/1397 | 21:05 گفت:

عدم موفیت امری در پی اس جی میتونه فشار زیاد و انتظار قهرمانی در اروپا باشه فوتبال خوبی ارائه میده من بازیاشو دنبال میکردم و ب نظرم خوبه
ولی هر مربی نیاز به ابزار داره و هوادارا باید ب مدیریت فشار بیارن
یا کروئنکه سهامشو بفروشه و یه مالک خوب بیاد مثلا عثمانوف یا دانکوته

آرمین توپچی در 2/3/1397 | 18:52 گفت:

امیدوارم 50 میلیون دروغ باشه
نامردا 50 تا برای تیمی مثل واتفورد هم کمه
با توجه به خرج های چند سال اخیر و تراز مثبت سال پیش تو نقل و انتقالات حداقل بودجه باید 250 تا باشه
ما به 120 تا هم راضی هستیم ولی خدایی 50 کمه

abolfazl alayi fard در 2/3/1397 | 18:45 گفت:

در مورد کنترل بازیکنها، اونای امری تو تیمهای قبلیش مشکل خاصی نداشته. مشکل باشگاه پاریس سنت ژرمن در مورد بازیکنها قبل از امری هم وجود داشته. مشکل بین زلاتان و کاوانی. مشکل از نحوه مدیریت باشگاه هست. همونطور که قبلا گفتم خلیفی مثل باشگاهای لیگ قطر اداره میکنه و در این سیستم مربی کمترین احترام رو داره. بعد پاریس سوپر استار داره و خدای حواشی رو در تیم خودشون داشتن و دارن. نیمار و قبلش زلاتان. امثال دنی آلوز و کاوانی هم کم از اونها ندارن توی حاشیه.

نحوه مدیریت آرسنال متفاوته و همچنین بازیکنهایی نداره که حاشیه درست بکنن. با شرایط اقتصادی آرسنال و تغییر در بدنه مدیریت ورزشی تیم، بهترین گزینه ها همین امری و یا توخل بودن که باز هم امری نسبت به توخل برتری داره. امری مربی هست که توی کارنامش کارهای بزرگی دیده میشه و مطمئنأ در حال حاضر جز 10 تا مربی برتر باشگاهی اروپا قرار داره. بیشتر بازیکنهای سابق آرسنال که مصاحبه کردن نظرشون مساعد بود و البته مهمتر از همه هوادارا تقریبا بعد از آرتتا 90 درصد میشه گفت نظرشون مثبت بود به امری وقتی کامنت های سایتهای دیگه رو دیدم.
مهمترین مسئله تجربش در والنسیا و سویا هست که نشون داده میتونه با بودجه کم و مدیر ورزشی کار کنه.

توی مصاحبه که همین چند دقیقه پیش زنده دیدم گازیدیس گفت بودجه مثل همیشه است و همه امکانات در اختیار اونای امری هست. انگلیسی امری یک درجه از کونته در حال حاضر بدتر هست. ولی نسبت به فصل اول کونته بهتر بود به نظرم. D:

بعد مهمترین چیز اینه که این تیم فرصت میخواد تا بلند بشه. اگر ونگر 2 سال پیش میرفت مطمئنن شرایط برای اومدن مربی بهتر مهیاتر بود ولی در شرایط امروز آرسنال شاید امری گزینه مناسب تری باشه.

حامد در 2/3/1397 | 18:38 گفت:

بلاخره مربی هم مشخص شد و طبق معمول سوپرایز شدیم.
هرتیم شرایط خودش رو داره نمیشه برحسب تیمای دیگه قضاوت مطلق کرد ولی برحسب اونا هم خوب نتیجه گرفته تقریبا
من از اومدمش خوشحال نشدم اما با توجه به شرایط لیگ و باشگاه قطعا صبر و شکیبایی رو پیشه میکنم

آرمین توپچی در 2/3/1397 | 18:06 گفت:

البته امری نکته های مثبت هم داره
مهم ترینش توانایی بالا تو قهرمانی لیگ اروپاست
امیدوارم بتونه امسال این جام رو بگیره

دوستان یه خبر خوب شنیدم گویا بشیکتاش دنبال ولبکه
امیدوارم راست باشه

آرمین توپچی در 2/3/1397 | 18:04 گفت:

چرا فکر می کنید ساری شناخته شده نبود
امارش تو ناپولی اونم تو لیگی دفاعی مثل ایتالیا شاهکاره
اگه نیمکت ناپولی خوب بود تا الان کلی جام برده بود
تو پست قبلی هم گفتم مشکل من با امری کاریزما و جذبه هست
هیچ وقت شاهکارش جلو بارسا یادم نمی ره بازی 4 - 0 برده رو تو برگشت 6 - 1 باخت
لحظه ی ورود تیمش به زمین تو چهره ی بازیکن ها می شد فهمید که اومدن ببازن ( مشکل اصلی آرسنال هم همینه)
امری اوج کاری که رو نیمکت می تونه بکنه اینکه ناخوناشو از استرس بخوره همین

mehdi+ h در 2/3/1397 | 17:39 گفت:

طرف در عرض 5 سال 10 تا جام گرفته بزارین بیاد نتیجه نگرفت بعد انتقاد کنید همه از ساری می گن مگه ساری چند تا جام اورده؟تا دیروز کسی ساری رو نمی شناخت الان همه می گن ساری !مربی المانی خوب هم نیست به نظرم در حال حاظر بهترین گذینه هست به نظرم ولی باز باید با نتایج تیم مقایسه کرد به نظرم باید فقط صبر کرد دید چه اتفاقی می افته

hoseyn در 2/3/1397 | 15:47 گفت:

البته آقای سید علیرضا اگه منظورت از مربیان آلمانی با اقتدار، توخله باید خدمتت عرض کنم توخل هم دقیقا همین مشکل عدم مدیریت بازیکنان رو داره!

من با اینکه خوشبین نیستم ولی دارم تمام تلاشم رو میکنم که فعلا پیش‌داوری نکنم و صبر کنم ببینم چه اتفاقهایی توی تیم میفته

seyed alireza در 2/3/1397 | 15:27 گفت:

بدترین گزینه انتخاب شد. چون تیم به یک مربی با اقتدار مثل مورینیو احتیاج داشت مثل مربی های آلمانی. این نتونست دعوای نیمار با کاوانی رو جمع کنه

seyed alireza در 2/3/1397 | 15:19 گفت:

بدترین گزینه انتخاب شد. چون تیم به یک مربی با اقتدار مثل مورینیو احتیاج داشت مثل مربی های آلمانی. این نتونست دعوای نیمار با کاوانی رو جمع کنه

mehdi+ h در 2/3/1397 | 14:34 گفت:

به نظرم گذینه عالی نیست اما بد هم نیست تو این شرایط بازار و گذینهای سرمربی گری شاید انتخاب خوبی هست درسته نتایجش برابر تیمهای بزرگ خوب نیست اما شرایط بازی کنا و پتانسیل تیم . شرایطی که باشگاه داره هم هزینه اندک هم بازی گرفتن از جوانها بهترین گذینه هست در حال حاظر در کل باید صبر کرد دید چیه اتفاقی می افته

hoseyn در 2/3/1397 | 14:26 گفت:

خب امری به یه چیزایی مشهوره که برخیش خوبه برخیش بد
- به نتیجه گرفتن با بازیکنای معمولی مشهوره
- به پر کاری
- به بازنده بودن جلو تیم‌های بزرگ
- به عدم توانایی تو کنترل و مدیریت بازیکنا

در کل میشه گفت اساتید گازدیس و کرونکه چشم بازار رو درآوردن....

محمد حسین در 2/3/1397 | 14:02 گفت:

پست آپدیت خواهد شد!