لیورپول 5-1 آرسنال

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
آرسنــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 182,707 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

لیورپول 5-1 آرسنال

...

 کافیه به نظرم...


ثبت نظر شمانظرات پیشین

امیر حسین در 10/10/1397 | 13:15 گفت:

من نتونستم بازی رو ببینم الان دیدم خلاصه رو
به نظرم اختلاف ما با لیورپول اینقدر نیست ولی خب کند بودن دفاع ما و مخصوصا لیخشتاینر کار دستمون داد
توریرا همیشه تو این فصل عالی بوده اما این بازی دو تا گل هدیه داد
و خب پیش میاد برای همه تیم ها این جور بازی ها
من بازم عقیده ام اینکه لیورپول اون قدر قوی نیست و دوره افتش شروع میشه همون طور که سیتی چندتا بازی امتیاز از دست داد
لیخشتاینر برای بازی های لیگ اروپا و حذفی مناسبه اما لیگ برتر اونم جلو تیم سرعتی مثل لیورپول با اون ضد حمله های وحشتناک و سریع و بازی مستقیم بدترین انتخاب بود کولاسیناچ هم که تو فاز هجومی خوبه و تو دفاع وحشتناک بده
در کل ما لیورپولی رو داریم که با 4 مهاجم بازی میکنه و خودمون که لاکازت هرچقدر هم موثر باشه باز هم تعوضیه و با یه مهاجم بازی میکنیم من اوج مشکلم با این تک مهاجم بودن تیم اونم وقتی هیچ وینگر سرعتی و قوی نداریم و خلاقیت و سرعتمون تو حمله صفره مشکل دارم

توپچی در 10/10/1397 | 10:39 گفت:

دقیقا با kamyar موافقم
تازه نکته ای که هست همون 50 سال یه بار هم شاید قرعه برای قهرمانی به نام تیم ما بیوفته با این سیاست، چون حداقل 20 تا تیم دیگه هم هستن، که سیاستی شبیه لستر دنبال میکنن و حتی بعضی اوقات دسته پایین تر میرن
خلاصه باید خرج کرد
و البته کسی هم نگفت ولخرجی
به جز لاکازت و مستفی و این تمدید آخر با اوزیل، بقیه فراتر از خرجی که براشون شده بازدهی داشتن، یا حداقل در همون حد بودن...
البته میگم کرونکه با توجه به این که دیگه شریکی هم نداره که توی خرج کردن کمکش کنه و تحلیل های نادرستش، یه شوک میخاد برای بیشتر خرج کردن
وگرنه واضحه که برای صعود تیم و داراییش، کمی بیشتر باید سرمایه گذاری کنه و این مدل جواب نمیده

kamyar در 10/10/1397 | 10:18 گفت:

امثال لسترسیتی در 50سال یکبار قهرمان میشن و اونم با کلی بند و تبصره، وگرنه در حالت کلی در لیگ انگلیس حتی سهمیه چمپیونز هم نمیگیرن (یادم نمیاد بجز این لستر، آخرین باری که یه تیمی غیر لیورپول،سیتی،تات، چلسی، ما و یونایتد سهمیه گرفته باشه کی بود و کِی). ما اگه میخوایم رو این سیاست بریم جلو خب تکلیف مشخصه، میجنگیم با اورتون و وستهام و ولو سر سهمیه لیگ اروپا الکی هم دلمون نمیسوزه، ولی اگه قراره تیمی برای رقابت برای قهرمانی بسته شه با این سیاست به جایی نمیرسیم.

majid r در 9/10/1397 | 21:22 گفت:

کلوپی که الان انقد خوبه تو فصل اولش هشتم شد!تو فینال اروپا هم از سویای امری شکست خورد
چیزی که الان لیور انقد قدرتمند کرده خریدای خوب و ستاره بوده
ولی امری هم تو شکست مقابل لیور مقصره با بازی دادن به لیخشتاینر که از وقتی اومده تو ترکیب گند زده به دفاع!
نکته دیگه اینکه امری بازیکنهای فانتزی باز رو دوس نداره امثال اوزیل و رمزی البته با این کارش به تیم یکم ضربه زده تا حالا !
امری بازیکنهایی میخواد برا هر توپ پرس کنن و بجنگن!مثل توریرا ...از اونجایی که بودجه ارسنال محدوده احتمال فروش اوزیل هست شاهکار مدیریت میتونه مجانی رفتن رمسی و ولبک باشه!

Ali در 9/10/1397 | 20:56 گفت:

اين فصل حتي اون بازي هايي كه برديمم خيلي سرتر از حريفمون نبوديم و شانسم زياد اورديم

Ali در 9/10/1397 | 20:54 گفت:

درسته كه تمام بازيكناي تيم باب دل امري نيستن ولي تيم بايد اينقد سازماندهي داشته باشه كه جلوي هر تيمي حتي ليور ابكش نشه و اين هنر يك مربيه مثل كاري كه ولوز جلوي تات يا كريستال جلوي سيتي كرد

vahid در 9/10/1397 | 20:35 گفت:

قصد دفاع از امری ندار ولی امری تیمی رو تحویل گرفته که دو فصله پاینتر از رتبه چهارم بوده سالهاست دیگه نمیتونسته مدعی باشه تو این چند سال اخر به ندرت از تیمهای بزرگ امتیاز گرفته سال پیش هم که نیم فصل دوم فقط یک بازی بیرون از خونه رو برده بوده
تازه کار امری تو ارسنال شروع شده راه طولانی باید طی کنه فقط دو فصل لازم داره این فلجا و مصدومایی که تو تیم هستن با بازیکنایی مناسب تعویض کنه فرض کنیم الان زیدان یا الگری مربی ارسنال بود با تیمی که نه دفاع داذه نه وینگر داره چیکار میتونست بکنه گواردیلا سال پیش با اون تیم خوبش چند بار روبه رویی لیورپول کلوپ ابکش شد

لستر که رانیری قهرمان کرد درسته ستاره اسمی نداشت ولی تو هر پست بازیکنایی کامل و خوبی داشت که فقط تو یه جام میجنگیدن
بازیکن نداریم همه مصدوم

مهرزاد در 9/10/1397 | 18:26 گفت:

نباید با یک شکست مفتضحانه! خیلی زد تو سر تیم اما

وقتی تیمی 3 تا عقب هست دفاع! وارد زمین می کنه بعنب ییرمربی از اول ترکیبش رو اشتباه وارد زمین کرده.
یه مشکل دیگه هم مداشتن یک ترکیب ثابت هست. بعضی از بازی ها چند تا بازکن هستند بعد نیستند هنوز به ترکیب ثابت نرسیدیم. این کار واسه بعضی از بازیکن های خوب مثل اوزیل یا رمزی می تونه ناامیدکننده باشه و این که این تعیض کردن ها هم یه خورده عجیب غریب شد دیگه.

Come on Your Gooners#

سيد حسين موسوي موحد در 9/10/1397 | 17:43 گفت:

آقاي kamyar

لسترسيتي بدون اينكه مثل ليورپول ولخرجي كنه قهرمان شد.

kamyar در 9/10/1397 | 14:29 گفت:

@سید حسین موسوی

خیلی عجیبه که با یک نیم فصل و یک تیم ناقص سرمربی رو نقد میکنید. احتمالا هیچ مربی ای نمیتونه با این ترکیب و خصوصا این نیمکت تیم رو به موفقیت خاصی برسونه. ما در مورد کیفیت همه بازیکنا حرف نمیزنیم، توریرا و لاکازت و اوبامیانگ خیلی خوب بودن برامون و به مراتب از مهاجمها و هافبک دفاعی های چندسال اخیرمون بهتر عمل کردن ولی هنوز تو دفاع مشکلی رو حل نکردیم.
شما قیمت لاپورت و فن دایک و کولیبالی رو تو بازار نگاه کن، با قیمت موستافی و هولدینگ و سوکراتیس مقایسه ش کن و ببین ما داریم همونقدری که پول دادیم آش میخوریم. رکورد نقل انتقالات ما 56میلیون پونده، قیمت فن دایک 79 میلیون یورو. ما اگه تغییر محسوس تو کیفیت میخوایم (مثل تغییر لیورپول تو دفاع و دروازه) باید همون خرجی رو بکنیم که اونا کردن.

Sajad در 9/10/1397 | 13:35 گفت:

دقیقا الان مشکل اصلی ما همون سیاست های اقتصادی هستش.همین باعث میشه که به قول اقا مهدی ادم رو دوگانه سوز میکنه!!
وگرنه هر کسی که طرفدار ارسنال باشه میدونه که اوزیل و رمزی بازیکن های شش دانگی نیستند و خیلی نوسان دارند ولی همون طورکه محمد حسین گفت قرار نیست جانشین این ها پیانیچ و دیبروین و اینجور بازیکن ها باشند.با اون بودجه یکی رو میارند به مراتب بدتر از این ها که همین باعث پسرفت تیم میشه.درد اینه.درد اون کرونکه لعنتی هستش.
وگرنه واسه مربی های بدتر از امری هم اگر خرج کنند میتونه نتایج خوبی بگیره دیگه امری جای خود دارد که حداقل تو سویا نتایج خوبی گرفته و در کل مربی بدی هم نیست.
البته انتقاد هایی که ازش شد هنوز پابرجاست.همون بعضی ترکیب اولیه و تعویض های اخیرش و البته اشتباهات تاکتیکی که xX.ArAs.Xx به خوبی بهشون اشاره کرد.

سيد حسين موسوي موحد در 9/10/1397 | 12:58 گفت:

سببِ مشكلاتِ آرسنال ، عدمِ ولخرجي نيست.
مگه براي خريدنِ اوزيل و ژاكا و موستفي و لاكازت و اوباميانگ و توريرا ، پولِ كمي خرج شد ؟
مگه لسترسيتي براي قهرمان شدن ، پولِ زيادي خرج كرد ؟

سببِ مشكلاتِ آرسنال ، انتخابِ سرمربي هاي بَده.
لنو و سوكراتيس و ليشت اشتاينر رو كدوم سرمربي به آرسنال آورد ؟
آيا تعداد مصدوميت ها نسبت به دوران آرسن ونگر ، كمتر شده ؟
آيا در عملكردِ دفاعيِ آرسنال ، پيشرفتي ايجاد شده ؟
آيا عملكرد آرسنال در بازي هاي بزرگ ، بهتر شده ؟ (فقط تاتنهام رو شكست داد كه اون هم در جام اتحاديه جبران شد)
آيا آرسنال نسبت به دوران ونگر ، جايگاه بهتري در جدول داره ؟ (البته با توجّه به تحوّل منچستريونايتد ، حفظ همين جايگاهِ پنجم هم سخته)

mehdi+h در 9/10/1397 | 10:58 گفت:

کرونکه باید خرج کنه اگه می خواد سود بکنه چون الان کل سهام مال خودشه اگه تیم نتیجه نگیره فقط ضرر می ده تا سود پس باید خرج کنه . در مورد نقل و انتقالات هم باز می گم من به شخصه تا بازیکنی قرارداد نبنده توجه ایی نمی کنم به شایعات ولی هیچ کس از اینده خبر نداره همین بازیکنایی که بعضی از دوستان به عنوان ... ازش نام می برن شاید در خشید .
خرید هر بازیکنی ریسک محسوب می شه هیچ وقت نمی شه گفت این بازیکن تو تیم چطور کار می کنه حتی اگه ستاره باشه

توپچی در 9/10/1397 | 07:06 گفت:

اشتباهات امری که جای خود و بحثی نیست ولی ...
چندتا پست قبل بود که گفتم بر خلاف نظرات برخی دوستان، تیم خیلی به تغییرات بازیکن نیاز داره...
این کرونکه هم، قبلا که شریک داشت، زورش میومد خرج کنه
حالا که هم کلی پول داده واسه خرید سهام عثمانوف و هم کسی نیست توی مخارج کمکش کنه، دیگه معلوم میشه چرا اینقدر بودجه نقل و انتقالاتی میاد پایین ...
فقط شاید همچین نتایج و فشار هوادارها مجبورش کنه افزایش بده بودجه رو
این تیم همینجوریش نیاز به سهامدار جدید و افزایش سرمایه داشت تا بتونه خرید کنه، تازه یکیشون هم فروخت سهامشو به اون یکی...

xX.ArAs.Xx در 9/10/1397 | 02:08 گفت:

بزرگترین مشکل ما اینه که مثل کاتالیزور برایی تیم هایی قوی عمل میکنیم بازی تخریبی بلد نیستیم لیورپول به بازی سرعت میداد ما بجایی اینکه بکش زیرش و تخریبی بازی کنیم و بازی و آروم کنیم دقیقا کاری که اونا میخواستن و میکردیم ماهم به بازی سرعت میدادیم فرقش این بود هر دوتا پاسی یکیش لو میرفت اونا ضد حمله میزدن توپ تو گل بود فوتبال بازی کردن زیبا و مالکانه خوبه ولی بشرطی که انقد هماهنگ و قوی باشی که بتونی اجراش کنی وگرنه باید بازی رو خراب کنی نتیجه بگیری امتیاز بگیری.بحث مهره نیست هیچ تیمی تو لیگ پیدا نمیشه که تو ی نیمه از این لیورپول 4 تا بخوره بحث سردرگمی تاکتیکی نیم فصل تموم شد جز لنو هیچکس نفهمید پستش چیه و دقیقا وظایفش چیه !!!! تیم هرچقدم که تمرین کنه فقط شرایط مسابقس که قوی و هماهنگش میکنه تو هربازی ی نفر تست میشه تو ی پست بازی بعد یک نفر دیگه همون اشتباهات نفر قبل میکنه و بازی بعد یک نفر دیگه.. اینجا لیگ فرانسه و اسپانیا نیست آقای امری اینجا تیم آخر جدول هم اشتباه کنی لهت میکنه
چه بلایی به سر این تیم اومده...

محمد در 9/10/1397 | 01:01 گفت:

واقعا به چندتا بازیکن ششدانگ نیاز داریم(نمیخرن) تا فقط برای تاپ فور بجنگیم نه برای قهرمانی حتی اون بنجلامونم الان نداریم ژانویه یه دفاع خوب نگیرن حسرت شیشم فصل فبل میخوریم به شخصه میگم دلیل اصلی نتایج بد امری نیستش همه مربیا اشتباه دارن ولی واقعا امری مربی خوبیه اگه بازیکن نداشته باشه نمیتونه کاری کنه
باید صبر کرد و فرصت داد و امیدوار بود

kamyar در 9/10/1397 | 00:35 گفت:

خداروشکر ابوالفضل حرفای منو زد.
خیلی خوشحالم ونگر نیست و کاسه کوسه‌ها سرش نمیشکنه و الان نگاها و انتقادا مستقیما رو کرونکه‌ست، چون تقریبا همه هم نظریم که ریشه مشکل تیم از کیفیت بازیکنا و بودجه نقل و انتقالات ۶۰ میلیونی و این سیاست ریاضت اقتصادی میاد.
نکته دیگه خوشحالیم اینه که با این وضعیت تو چمپیونز نیستیم چون بیش از پیش مضحکه خاص و عام میشدیم.
امری تعویضهای عجیب غریب زیاد داره ولی احساس میکنم دلیلش نگرانی و جایگزین نداشتن برای اوبا و لاکا بعد مصدومیت ولبکه.
زمستون که خیلی بعیده خرید درست حسابی داشته باشیم ولی به شخصه اگه تابستون دوباره این گدابازیای همیشگی ادامه داشته باشه دیگه انقدر واسه تیمی که تصمیم گرفته متوسط باشه حرص نمیخورم.

محمد حسین در 9/10/1397 | 00:25 گفت:

سجاد : همین ترسناکه، همین اور بانگا و دنیس سوارز و... امثالهم
وگرنه کی پیانیچ رو جای ژاکا و راکیتیچ رو جای رمسی قبول نداره!؟؟! هرگز رخ نمیده و میدونیم و بازی ندادن ستاره ای مثل لاکازت برای همین ترسناکه چون میدونیم باشگاه میره سراغ یکی مثل موراتا!

abolfazl alayi fard در 9/10/1397 | 00:13 گفت:

بازی خیلی خوب شروع شد برای آرسنال ولی متاسفانه شاهکار مدافعین نگذاشت نیش بازیکنها از خوشحالی بعد گل بسته بشه و بعد گل ها رو تقدیم به لیورپول کنن
من در کابوس هم نمیدیدم که خط دفاعی بتونه انواع اشتباهات رو بکنه و بتونه ۵ تا گل برای لیورپول بسازه. توریرا هم تنش به ژاکا خورد و نشون داد این بیماری مسری هست.
متاسفانه باید اعتراف کرد این لیورپول خیلی بالاتر از آرسنال هست و دلیل شماره یکش هم وجود بازیکنهای سطح بالاست که باعث شدن این تیم به اینجا برسه
قبل بازی امری گفته بود فاصله ما در جدول مشخص هست و توی این بازی میخوایم ببینیم فاصله ما درون زمین چقدره. به نظرم این بازی نشون داد آرسنال درون زمین هم خیلی عقبه. امیدوارم باشگاه پیام این بازی رو گرفته باشه که کیفیت اتفاقی نیست و با 60میلیون پوند بودجه نقل وانتقالاتی هم به دست نمیاد.
گواردیولا بعد ۲ تا شکستش گفت من بازیکن جایگزین برای فرناندینیو ندارم و مشکلم اینه. احتمالا الان همشون بسیج شدن یک هافبک دفاعی خوب با هر قیمت ممکن برای گواردیولا بخرن. اونوقت ما باید به الننی و بقیه رفقا فکر کنیم
لاکازت فکر نمیکنم جز خروجی ها باشه.
متاسفانه سیاست اقتصادی باشگاه به تیمهای میانه جدولی میخوره. اینجوری که دیده میشه الان اولویت متعادل کردن دستمزدها برای کاهش هزینه هاست. تابستان بعدی نشون میده این باشگاه در حد رقابت کردن هست یا خیر. من که خوشبین نیستم. امیدوارم این بحران هویت مرتفع بشه و مشخص بشه که این تیم دیگه تاپ نیست تا دیگه ما هم انقدر حرص نخوریم
از سجاد عزیز هم که در پست اخیر پاسخ داد تشکر میکنم. متاسفانه من وقت نکردم سر به سایت بزنم تا الان و بحث رو ادامه بدم. الان هم که هیچکی دل و دماغ نداره.
به امید روزهای بهتر

Ali coyg در 9/10/1397 | 00:11 گفت:

تفاوت دو تیم اینه وینگر ما ایوبیه واسه اونا شکیری و مانه
حالا خوبه اوزیل نبود وگرنه باخت میوفتاد گردنش

Sajad در 9/10/1397 | 00:02 گفت:

راجب بازی واقعا حرف خاصی نمیشه زد.فقط امیدوارم این دو سه پنجره ای که دوستان دائم بهش اشاره میکنند که نیازه, بعدا خودش نیاز به دو سه پنجره دیگه نداشته باشه که این ترمیم هارو بندازیم بیرون!!
اگر قرار به فروش اوزیل و رمزی و لاکازت باشه نیاز نیست زیاد اهل فوتبال باشی تا بفهمی جای اینهارو نمیشه با امثال بانگا و پاوون و دنیس سوارز و امثالهم پر کرد.امیدوارم لینک شدن اینها فقط شایعه باشه و اگر قراره کسایی خریداری بشه حداقل از فروشی ها بهتر باشند!

آرمین توپچی در 9/10/1397 | 00:00 گفت:

فقط یکی بیاد به من توضیح بده تو اون لحظه کولاشیناچ چی فکر کرد که اون پنالتی رو داد؟
ناموسا اگه کسی می دونه بیاد بگه
آرزو به دل موندم یه فصل کم تر از 10 تا پنالتی بدیم

آرمین توپچی در 9/10/1397 | 00:00 گفت:

فقط یکی بیاد به من توضیح بده تو اون لحظه کولاشیناچ چی فکر کرد که اون پنالتی رو داد؟
ناموسا اگه کسی می دونه بیاد بگه
آرزو به دل موندم یه فصل کم تر از 10 تا پنالتی بدیم

آرمین توپچی در 8/10/1397 | 23:57 گفت:

گل ها رو که نگاه می کنم ( مخصوصا اولی ) غیر ارادی آهنگ پت و مت تو ذهنم پلی میشه
یعنی کلوپ هم فهمید که برای برنده شدن دروازه و دفاع مهم ترین پسته
فن دایک یه تنه کل دفاع رو جمع میکنه اونور با یه بدن گذاشتن سه تا بازیکن دفاعی آرسنال سر می خورن
حرف و تحلیل زیاده
اعصاب تایپ کردن نیست

محمد حسین در 8/10/1397 | 23:55 گفت:

لیختشتاینر توی 2 گل بصورت کاملا مستقیم مقصر بود! برای تعویض شدن چیکارباید میکرد که نکرد؟
وقتی لاکازت روی نمیکته و میاد با اوبا تعویض میشه انتظار خلق موقعیت از کی هست؟
یونان 2004 و اتلتیکوی 2014-2016 و چلسی 2010-2011 هم اینقد خالی از مهره تهاجمی توی زمین نمیرفتن که ما امروز رفتیم

محمد حسین در 8/10/1397 | 23:52 گفت:

#تاسف...

majid r در 8/10/1397 | 23:49 گفت:

با اینکه معتقدم امری مربی خوبیه ولی اصلا این نتیجه قابل دفاع نیست
از وقتی لیشتاینر اومد تو دفاع. دفاع ارسنال 3-4 لول اومد پایین اول فصل هولدینگ خیلی خوب بود
4تا عنصر هجومی اونها همه سرعتی و دریبل زن اما ارسنال حتی یه بازیکنم در اون حد اونا نداشت
دریبل زن ترین لرد ایوبی بود که عمق فاحعه رو نشون میده

mehdi+h در 8/10/1397 | 23:27 گفت:

این تیم باید بازسازی بشه کلی نه ترمیم حداقل 2تا نقل انتقال نیازه تا تیم کامل ترمیم بشه نیمکت خودش همه چیزه رو می گه شاید امری هم اشتباه داشته باشه ولی با این سطح بازیکنها انتظار بیشتری نباید داشته باشیم . محمد حسین ما با اوزیل هم این نتایجو دیدیم ربطی به بود و نبودش نداره فقط سطح بازیکنها تایین کننده بود . در کل به اینده خوشبین هستم اگه بودجه کافی در نظر گرفته بشه برای تیم

Ali در 8/10/1397 | 23:24 گفت:

رمزي سر هر موقعيتي استخاره ميكرد بعدشم لو ميداد

Ali در 8/10/1397 | 23:23 گفت:

مطمئنا اوزيل ميبود نتيجه افتضاح تر از اين بود ولي رمزي نذاشت جاي خاليشو حس كنيم