ولورهمپتون 3-1 آرسنال

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
آرسنــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 192,344 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 راب هولدینگ : من باختن را دوست ندارم و از باختن متنفر هستم ، من با تنفر از مغلوب شدن بزرگ شدم. بدون در نظر گرفتن فصل ۲۰۱۷/۱۸ که بدترین فصل آرسنال در ۲۰ سال اخیر بود ، در دو فصل دیگر حضور هولدینگ در آرسنال ، او ۳۰ بازی انجام داده‌ است که شامل ۱٩ بازی لیگ برتری میشود که تنها در اولین حضورش در مقابل لیورپول مغلوب شده است.
راب هولدینگ : من باختن را دوست ندارم و از باختن متنفر هستم ، من با تنفر از مغلوب شدن بزرگ شدم. بدون در نظر گرفتن فصل ۲۰۱۷/۱۸ که بدترین فصل آرسنال در ۲۰ سال اخیر بود ، در دو فصل دیگر حضور هولدینگ در آرسنال ، او ۳۰ بازی انجام داده‌ است که شامل ۱٩ بازی لیگ برتری میشود که تنها در اولین حضورش در مقابل لیورپول مغلوب شده است.
 ریس نلسون: این حس فوق العاده است که در تیم بازیکنانی داریم که به بازیکنان جوانتر تیم کمک ‌میکنند ، بازیکنانی مثل لاکازت ، اوبامیانگ و ژاکا از جمله بازیکنان بزرگ تیم هستند که به جوانان کمک میکنند. همچنین داوید لوییز همیشه با من درمورد بخش روحی روانی فوتبال صحبت میکند. ریس نلسون: این حس فوق العاده است که در تیم بازیکنانی داریم که به بازیکنان جوانتر تیم کمک ‌میکنند ، بازیکنانی مثل لاکازت ، اوبامیانگ و ژاکا از جمله بازیکنان بزرگ تیم هستند که به جوانان کمک میکنند. همچنین داوید لوییز همیشه با من درمورد بخش روحی روانی فوتبال صحبت میکند.
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرارسیدن عاشورای حسینی را به همه محبان آن حضرت تسلیت عرض می‌نماید. کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرارسیدن عاشورای حسینی را به همه محبان آن حضرت تسلیت عرض می‌نماید.
📊 پیر امریک اوبامیانگ هم اکنون موفق به گلزنی در هفت دیدار متوالی که ترکیب اصلی حضور داشته در ورزشگاه امارات شده است. تنها تیری آنری با گلزنی در ٩ بازی پیاپی خانگی در سال ۲۰۰۰ برای آرسنال نسبت به او رکورد بهتری دارد. 📊 پیر امریک اوبامیانگ هم اکنون موفق به گلزنی در هفت دیدار متوالی که ترکیب اصلی حضور داشته در ورزشگاه امارات شده است. تنها تیری آنری با گلزنی در ٩ بازی پیاپی خانگی در سال ۲۰۰۰ برای آرسنال نسبت به او رکورد بهتری دارد.
متئو گوندوزی راجع به دعوت شدنش به تیم ملی فرانسه برای اولین بار:

"عصری چرت زده بودم که در را زدند اما نشنیدم چون خواب بودم. امروز خیلی غافلگیر شدم. رویای کودکی ام است که به حقیقت پیوسته." متئو گوندوزی راجع به دعوت شدنش به تیم ملی فرانسه برای اولین بار: "عصری چرت زده بودم که در را زدند اما نشنیدم چون خواب بودم. امروز خیلی غافلگیر شدم. رویای کودکی ام است که به حقیقت پیوسته."
کلچی نواکالی از فصل ۲۰۱٦ که به آرسنال آمد در هر فصل قرض داده شده بود و در نهایت نیز نتوانست مجوز کار را دریافت کند و مجبور به ترک آرسنال شد. کلچی نواکالی از فصل ۲۰۱٦ که به آرسنال آمد در هر فصل قرض داده شده بود و در نهایت نیز نتوانست مجوز کار را دریافت کند و مجبور به ترک آرسنال شد.
📝 چارلز واتس [ سایت گل ] :

'' بازی آرسنال با ناتینگهام فارست در دور سوم جام اتحادیه که قرار بود روز ۲۳ سپتامبر برگزار بشود با یک روز تاخیر در روز سه شنبه ۲۴ سپتامبر [ ۲ مهر ] ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.''

📝 چارلز واتس [ سایت گل ] : '' بازی آرسنال با ناتینگهام فارست در دور سوم جام اتحادیه که قرار بود روز ۲۳ سپتامبر برگزار بشود با یک روز تاخیر در روز سه شنبه ۲۴ سپتامبر [ ۲ مهر ] ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.''
 آرسنال ۲۳ سپتامبر در امارات میزبان ناتینگهام‌فارست خواهد بود. این بازی، اولین بازی آرسنال در لیگ‌کاپ ۲۰۱۹-۲۰۲۰ بشمار میآید. آرسنال ۲۳ سپتامبر در امارات میزبان ناتینگهام‌فارست خواهد بود. این بازی، اولین بازی آرسنال در لیگ‌کاپ ۲۰۱۹-۲۰۲۰ بشمار میآید.
انتظار میرود اونای امری در کنفرانس قبل از بازی کاپیتان تیم خود را به طور قطعی مشخص کند،اگر صحبتی در این مورد نشود احتملا همه چیز روز بازی مشخص خواهد شد.
انتظار میرود اونای امری در کنفرانس قبل از بازی کاپیتان تیم خود را به طور قطعی مشخص کند،اگر صحبتی در این مورد نشود احتملا همه چیز روز بازی مشخص خواهد شد.
 انتظار میرود الکساندر لاکازت که برای بازی روز شنبه در دسترس باشد. انتظار میرود الکساندر لاکازت که برای بازی روز شنبه در دسترس باشد.
تبلیغات توپچی

ولورهمپتون 3-1 آرسنال

...

 وا دادیم مهم ترین جای فصل ، گل های مزخرف خوردیم ، پاس و مالکیت توپ بی ثمر داشتیم  که دقیقا چیزهایی بودن که از دوره ونگر ازشون متنفر بودیم.
نکته جالبش اینه که تیم دو ماه عالیه و بعد از اون دوباره یک ماه افتضاح داریم و دوباره از اول و این فراز و نشیب ها فشار عصبی رو روی هوادارا بیشتر میکنه

بعد از باخت به اورتون و باخت به پالاس که هنوزم برای من قابل درک نیست حالا یه باخت دیگه ؛ البته احتمالش کاملا وجود داشت و رقیب سختی هم بودن ولی هیچکس فکر نمیکرد اینقدر بد باشیم و نبایدم اینقدر بد میبودیم که هیچ خطری برای حریفمون نباشیم مخصوصا که  کاملا مشخص بود چه تاکتیکی جلوی تاپ سیکس اجرا میکنن و سه گل توی یه نیمه حتی بدون حضور مصدومامون هم پذیرفتنی نیست...
کل تیم از سرمربی تا بازیکنا همه عملکرد بدی داشتن ؛ همچنان چلسی و یونایتد سهمیه رو بهمون تعارف میکنن و ما پس میزنیم!


 

تشکر شده توسط : vahid , توپچی ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amirsenal در 7/2/1398 | 19:24 گفت:

تاتنهام باخت، ینی چند هفته ی زمین و زمان می خواد ما سهمیه بگیریم ولی ما ....

Ali در 5/2/1398 | 12:02 گفت:

ولوزي كه از دسته يك اومدتابستان بيشتر از ما خرج كرد نتيجش هم داره ميبينه

محسن در 5/2/1398 | 11:36 گفت:

به نظر نمیاد با این شرایط مالی که باشگاه واسه کاد فنی تعیین میکنه بشه مثل سیتی و یونایتد خرید کرد. تنها راهش اینه که بازیکنای بی مصرفی که بارها و بارها ضعیف بودنشون اثبات شده از تیم برن تا دستمزدها آزاد بشه. ما داریم با بازیکنای در حد کاردیف و ... با سیتی و لیورپول رقابت میکنیم. یه نگاه به جداشده های ۲ فصل اخیر بندازیم معلوم میشه چه اساتیدی رو داشتیم تحمل میکردیم. واقعا این تیم با این امکانات جای جنکینسون و امثالهم نیست

majid r در 5/2/1398 | 11:34 گفت:

برای قهرمانی و حتی تاپ4 دیگه با بازیکنهای خوب نمیشه ادامه داد باید تو همه جای زمین ستاره خرید
با این مالک و بودجه اخرش لیگ اروپا و بهترین حالت 4 ام شدن هست
مشکل تیم مربی نیست
الان همه تیمهای انگلیس بودجه های زیادی دارن همین ولوز یا اورتون حتی ...

mehdi+ h در 5/2/1398 | 08:44 گفت:

به نظرم خستگی ضعف بازیکنهای ذخیره که نا اماده هستن داره نمود میکنه به شدت نداشتن جایگزینهای مناسب برای تعغیر تاکتیک هم یکی از عموامل افت تیم هست . به نظرم باید به چند تا بازیکن زیر 21 سالمون هم بازی بدیم هم انگیزه دارن هم انرژی لازم رو . اشتباه ما بازی قبلی بود به نظرم که 3امتیازو مفت پروندیم . امیدوارم تیم جمع بشه دوباره و برگردن به روند برد

xX.ArAs.Xx در 5/2/1398 | 02:25 گفت:

مثل آماتور ها باختیم.یکی از مشکل های صد ساله باشگاه آنالیز بنظرم کلا بازی هارو نمیبینن و کلا یه شکل بازی میکنیم بدونه در نظر گرفت نقاط ضعف و قدرت حریفامون اصلا مهم نیست حریفمون تیم دسته دویی یا قوی ترین تیم دنیا.فکر نکنم با این شرایط از پس والنسیا هم بربیایم

Ali در 5/2/1398 | 02:23 گفت:

لستر رو نبريم فاتحه ي سهميه از طريق ليك رو بايد بخونيم

Ali در 5/2/1398 | 02:22 گفت:

شانس ما يونايتد و جلسي بازي هاي سختي دارن و همش امتياز دارن از دست ميدن

vahid در 5/2/1398 | 02:00 گفت:

بازی برگشت با ناپولی من را به این چند هفته اخر امیدوار کرده بود اما نتایج این هفته نشون داد باشگاه باید یه فکر اساسی برای سال بعد بکنه بازی با واتفرد هم اگر اخراج نداده بودن وضعیت مشابهی با امروز برامون پیش میومد