آرسنال 1-1 برایتون

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
آرسنــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 238,204 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 فابریزیو رومانو ( ژورنالیست اسکای ) : کوتینیو به آرسنال پیشنهاد شده است. باید دید آرسنال چه تصمیمی خواهد گرفت. آرسنال فعلا تمرکزش روی ویلیان است (که البته کار قراردادش انجام شده است) فابریزیو رومانو ( ژورنالیست اسکای ) : کوتینیو به آرسنال پیشنهاد شده است. باید دید آرسنال چه تصمیمی خواهد گرفت. آرسنال فعلا تمرکزش روی ویلیان است (که البته کار قراردادش انجام شده است)
یوونتوس آماده است تا داگلاس کاستا + پول نقد را با کالازت معاوضه کند ...  کاستا ۱۸ بازی را به عنوان وینگر راست بازی کرده است و ۷ بازی به عنوان هافبک هجومی به میدان رفته است. برخی رسانه‌ها از علاقه یوونتوس برای معاوضه رومرو (مدافع وسط) با لاکازت خبر دادند.قیمت نوشته شده در تصویر از ترانسفرمارکت گرفته شده است یوونتوس آماده است تا داگلاس کاستا + پول نقد را با کالازت معاوضه کند ... کاستا ۱۸ بازی را به عنوان وینگر راست بازی کرده است و ۷ بازی به عنوان هافبک هجومی به میدان رفته است. برخی رسانه‌ها از علاقه یوونتوس برای معاوضه رومرو (مدافع وسط) با لاکازت خبر دادند.قیمت نوشته شده در تصویر از ترانسفرمارکت گرفته شده است
آرسنال علاقمند است تا هافبک پورتو را به خدمت بگیرد. دانیلو پریرا هافبک میانی است که پورتو برای او تگ قیمتی ۳۰ میلیون یورو را در نظر گرفته است اما آرتتا میخواهد او را با ۲۰ میلیون یورو به خدمت بگیرد!!!! آرسنال علاقمند است تا هافبک پورتو را به خدمت بگیرد. دانیلو پریرا هافبک میانی است که پورتو برای او تگ قیمتی ۳۰ میلیون یورو را در نظر گرفته است اما آرتتا میخواهد او را با ۲۰ میلیون یورو به خدمت بگیرد!!!!
 امری پیشنهاد خرید متئو گندوزی را برای آرسنال فرستاده است. تیم‌تاک در این مورد نوشت: با توجه به عدم علاقه آرتتا برای همکاری با گندوزی و علاقه امری به او، احتمال این انتقال بالا خواهد بود. امری پیشنهاد خرید متئو گندوزی را برای آرسنال فرستاده است. تیم‌تاک در این مورد نوشت: با توجه به عدم علاقه آرتتا برای همکاری با گندوزی و علاقه امری به او، احتمال این انتقال بالا خواهد بود.
سان نوشت: فولهام آماده است تا پیشنهادی ۱۲ میلیون پوندی برای خرید چمبرز، مدافع آرسنال بدهد. چمبرز پیش از این بصورت قرضی برای فولهام بازی کرده بود. سان نوشت: فولهام آماده است تا پیشنهادی ۱۲ میلیون پوندی برای خرید چمبرز، مدافع آرسنال بدهد. چمبرز پیش از این بصورت قرضی برای فولهام بازی کرده بود.
ترابوزان اسپور مذاکرات خود را با آرسنال برای جذب محمد الننی، بازیکن مصری توپچی‌ها آغاز کرده است. ترابوزان اسپور مذاکرات خود را با آرسنال برای جذب محمد الننی، بازیکن مصری توپچی‌ها آغاز کرده است.
کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد. کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد.
در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است. در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است.
 تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی
اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد . اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد .
تبلیغات توپچی

آرسنال 1-1 برایتون

...

 آقای اوبامیانگ نمیدونم چرا توی 6 قدم دلت هوای آرتیست بازی میکنه و شوتو درست نمیزنی

آقای ژاکا نمیدونم چرا هر وقت میای توی محوطه خودی پنالتی مسخره میدی

نمیدونم چرا نمیتونیم ببریم

نمیدونم چرا  پارسال بازیای بیرون خونه رو خراب میکردیم و ژانویه رو خراب میکردیم ، امسال هم بازیای بیرون خونه رو خراب میکنیم و تنها تفاوت اینه که بجاش ماه می رو خراب میکنیم!


فقط میدونم تیمی که رفت و برگشت جلوی برایتون چهار امتیاز جا بذاره و تیمی که هر بازی توی دلش ترس باشه لیاقتش همین لیگ اروپاست.


 

تشکر شده توسط : hoseyn , vahid ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد فانتوم در 17/2/1398 | 17:58 گفت:

میدونین چیه؟آرسنال دیگه یه تیم بزرگ نیست...
تیم بزرگ،تیمیه که بتونه خیلی زود بحران ها و ناکامی هاش رو پشت سر بزاره و تو بحران گیر نکنه..
...مث لیور...مث یووه..مث اینتر..مث دورتموند...مث بایرن...
نه مایی که بیشتر از 13 ساله تو بحران غرقیم...تو این 13 سال،ینی بعد از 2006 ما هیچ فرقی با تیمایی مث اورتون و تات نداشتیم...الانم که الحمدالله تات هم از ما جلو زده!!!
پس به همین لیگ اروپا راضی باشین و به سهمیه دل نبندین...
و در آخر...دلخوش به این مقدار نباشید !! شما را به مقام لیگ اروپا میرسانیم !!

Sajad در 16/2/1398 | 18:44 گفت:

الان تو سایت طرفداری چند نظر دیدم که دوستان نوشته بودند کلوپ و گواردیولا هم سال اولشون گند زدند.واقعا این مقایسه خنده داره.مدیریتی که پشت ان تیم هاست و دانش مربی ها باهم کلا متفاوته.
گواردیولا که به لطف شیخ سیتی رو کلا کوبید و از نوع ساخت و هر جا به مشکل خورد دوباره بودجه واسش بود که ترمیم کنه که این امر تو تیم ما با این مالک از بعید هم آنورتره.حالا بماند که امثال سانه و استرلینگ و... رو تا چه حد شکوفا کرد. و چه بازیهایی ازشون میگیره.
کلوپ هم به لطف فروش 160 میلیونی کوتینیو و البته تشخیص نقاط ضعف لیورپول و خرید الیسون و فندایک این لیورپول رو ساخت و امثال صلاح و فرمینو و مانه رو تا این حد کیفیتشون رو بالا برد.
اما ما چی؟!ویلشر و کازرولا و رمزی و ولبک و... مفت از دست دادیم.مالک گدا داریم.مربیمون هیچکس رو شکوفا نکرده.خریدهاش گوندوزی و لیخت و سوارز بودند(لنو و توریرا و سوکراتیس خرید های میسلینتات بودند)بازیکن هایی هم که اسمشون واسه تقویت دور بر تیم شنیده میشند هم شبیه جک اند.و...
با این شرایط ما امیدمون باید فقط به اکادمی و استعداد یاب ها باشه که یه تیمی مثل اژاکس یا موناکو رو بتونیم بسازیم که البته این قسمت باشگاه هم چند ساله کلا خشکیده

Sajad در 16/2/1398 | 18:25 گفت:

آرسنال تاکتیک درست و حسابی نداره.تا وقتی بیرین بود هدف کشوندن توپ به سمت راست و کات بک کردن از اون سمت بود.بعد مصدومیت بیرین هم دقیقا همین کار از سمت کولاشیناچ داره رخ میده.که البته میانگین از هر 10 تا کات بک یکیش درست و حسابی ارسال میشه.و صد البته این تاکتیک واسه همه رقبا رو شده.
انتقاد از تغییرهای پی در پی سیستم و ترکیب هم تکرار مکرراته.همین سیتی و لیورپول با اینکه نیمکت خوبی هم دارند اما بیش از 90 درصد بازی هاشون رو با ترکیب و سیستم یکسانی بازی کردند.چون واقعا نیازی نیست ترکیب و سیستم تیم رو موقعی که نتیجه میگیره و خوب هم بازی میکنه عوض کنی(ان هم تا این حد).اما ما چه مصدوم بدیم چه مصدوم ندیم چه بازی قبلی رو برده باشیم چه باخته باشیم همیشه سه چهار تغییر رو داشتیم.و مطمنا هدف از این ها هم استراحت دادن نبوده.چون همه یادمونه یه مدت اوزیل و رمزی میخکوب شده بودند رو نیمکت.یه مدت لاکازت بازیکن 60 دقیقه ای بود و اوبامیانگ پی درپی کل 90 دقیقه رو بازی میکردو...
امیدوارم بتونیم تو لیگ اروپا قهرمان بشیم و سهمیه رو بگیریم.البته نه به خاطر اون 20 تای بیشتر یا بازی تو خود لیگ قهرمانان.چون تو این بازار نه اون 20 تا دردی ازمون دوا میکنه و نه این تیم در سطح لیگ قهرمانانه.فقط امیدم اینه که بودن تو اون رقابت ها بازیکنان خوب رو ترغیب کنه که بیان ارسنال تا حداقل بتونیم تو خود لیگ ابرومندانه بازی کنیم و جلوی صغیر و کبیر دروازه مون باز نشه.

abolfazl alayi fard در 16/2/1398 | 12:37 گفت:

آرسنال مهره های خوبی نداره. یک مقدار با بدشانسی هم روبرو شد. دو تا مصدومیت طولانی مدت توی خط دفاعی داشت(بیرین و هولدینگ) که تقریبا هر دو تاشون بدون جایگزین بودن تا آخر فصل. اگر یک دفاع راست در حد60 درصد بیرین داشت رو نیمکت خیلی بهتر بود اوضاع.

در کل جای تاسف هست که بازیکنی مثل رمزی باید بره ولی ایوبی میمونه. با این سیاست های ریاضتی چیزی به دست نمیاد. الان میگن بری چمپیونزلیگ 70 تا میدیم نری 50 تا میدیم. این وضع باشگاه داری کروئنکه هست. رسیدن به قهرمانی لیگ توی کوتاه مدت تقریبا محال هست با این استراتژی، در بلند مدت هم نامشخصه. هر چند تقریبا امری خودشو نزدیک کرده به بردن دوباره لیگ اروپا که این یک موفقیته در صورت قهرمانی، همونطور که رسیدن به لیگ قهرمانان هم موفقیته برای این تیم
پوست اندازی کامل هم فقط زمانی میتونه انجام بشه که پول خرج بشه، مثل کاری که کلوپ توی لیورپول کرد در غیر این صورت هیچی

هنوز امید صعود به چمپونزلیگ هست. قهرمانی توی لیگ اروپا هم میتونه یک مقدار انگیزه بده ولی در نهایت دوباره مسائل مالی هست که تاثیر زیادی داره در موفقیت.

amirsenal در 16/2/1398 | 10:26 گفت:

برای رفتن به لیگ قهرمانان بهترین راه حل کنونی فینالیست شدن آرسنال با چلسیه توی لیگ اروپا و پنجم موندن توی لیگ،
ما دوتا مشکل داریم که بیشترش میره سمت مربی:
امری بیشتر توی اسپانیا بوده و تیم های اسپانیایی به جز سه چهارتا باقیه صاحب سبک نیستن تقریبا یک نواخت بازی می کنن، برعکس جزیره که هر تیمی برای خودش سبکی داره( البته این وسط آنالیز رو فراموش نکنین، سبک ثابته تا حدودی اما چینش و تاکتیک ها عوض میشه) امری با این قضیه خیلی کنار نیومده(شایدم اصلا نیاد) خودش روی کاغذ ممکنه خیلی چیزها و تغییر بده اما بازیکنا به این راحتی نمی تونن کنار بیان، این رو از عملکرد بازیکنا میشه فهمید بعضی جا گیر میکنن و همین باعث میشه ثبات نداشته باشن.(توی پی اس جی اگر تاکتیک جواب نمیداد اونقدر بازیکنها خوب بودن که با خلاقیت خودشون تیم رو از وضعیت بد نجات بدن).
مشکل دوم نداشتن انگیزه هست ما اصلا جنگندگی نداریم و برای بازیکنا غیرقابل هضم شده، شما مقایسه کنید با کلوپ وقتی که اومد توی لیورپول گفت(قریب به مضمون): لوگو باشگاه مقدسه تا زمانی که جام(افتخاری) کسب نکنید حق ندارید بهش دست بزنید(چون خودش دنباله جامه پس بازیکن ها هم باید تلاش کنند). ینی یکی باید باشه تو باشگاه که اگه راه نرفتی هل بده و به زور بکششه بازیکن رو، ما نداریم همچین کسی رو، خیلی از بازیکنهای آکادمی یا استعدادهایی که جذب میشن این طوری از دست میرن، تا تیم اصلی قرارداد میبنده طرف اشباع میشه میگه می خواستم بیام حالا هم اومدم تموم.
پ ن : با حرف خیلی ها موافقم، برای مثال: ایوبی آنالیزور شخصی داره که بهش کمک کنه توی بازی ها بهتر عمل کنه، خب تا حالا دیدین بهتر عمل کنه ؟؟ باقیه اش مرده رو لگد زدنه.

xX.ArAs.Xx در 16/2/1398 | 02:55 گفت:

من معتقدم از همین الان باید امری اوت شروع بشه بازیکنایی ما تو همه پستا اونقدر ها هم که شما میگین بد نیستن این که همه باهم تو افت هستن مشکل جایی دیگس اخه تساوی با برایتون اونم داخل خونه اونم با یه پنالتی مشکوک؟؟؟ دیگه یعنی بازیکنامون از بازیکنایی برایتون داغون ترن ، الان ونگر بود که همه بازیکن ها سوپر پلیر میشدن از نظر بقیه !!!!! موندن این آقا دردی از ما دوا نمیکنه ما مربی میخوایم که به باشگاه فشار بیاره بازیکن بخره یا سبکی فوتبال بازی کنه که از تک موقعیت گل بسازه و بتونه نتیجه بگیره فقط ، امری همون ونگر با اون همه مشکل تو خط دفاعی تو ژانویه خریدی کرد که 90 دیقه بازی نکرد رمزی رو به طرز خنده داری از دست داد و الانم دنبال گزینه های شبیه به زوما این درجه 3,4 ها میگرده دوستانی که میگن باید فرصت داد مثلا میخواد موستفی بره زوما بیاد فرقش چیه؟ این آقا آرسنال رو با سویا و لیگ جزیره رو با لوشامپیونه اشتباه گرفته تیم آرسنال چه سهمیه بگیره چه نه با این مربی و این بازیکن ها و این مدیریت کارش تموم تنها امید من آکادمیه که شاید اونم شاید تا چندین فصل دیگه چندتا بازیکن خوب بهمون بده تیم یکم وضعش بهتر بشه حداقل بخرنشون پول بیاد تویی تیم

مهرزاد در 16/2/1398 | 01:10 گفت:

اولین فصلهش هست باید صبر کرد. امیدوارم تغییرش ندن.
هنوزم راز سه دفاعه بازی کردن (در حالی که دفاعمون داغون هست) و ترکیب متغیر ببیش از حد و از دست دادن رمسی رو نمی دونم.
ComeOnYouGooners#

محمد حسین در 15/2/1398 | 22:58 گفت:

با "برایتون" اگه مساوی رفت و برگشت نمیکردیم الان بالای تاتنهام بودیم!

محسن در 15/2/1398 | 22:47 گفت:

هرچقدر هم بازیای خوبی بکنن بازم همون بنجل های کشف شده توسط ونگر هستن. غیر از توریرا و یه کمی هم اوبامیانگ و یکی دو نفر دیگه، بقیه در حد واتفورد هم نیستن.
عمرا لاکازت از یکی مثل تروی دینی بهتر باشه.
امری باید کاملا آواربرداری کنه وگرنه جاش تو آرسنال نیست. این تیم و ترکیب بر اساس بی عرضگی و ترس بسته شده. ژاکا نماد ناتوانی ماست. غیراز پاسهای قطری و پشت دفاع هیچی نداره. جالبتر اینکه بعداز مصدومیت کازورلا، هافبک طراح نداشتیم، هنوزم نداریم.
اگه این بازیکنا آینده داشتن، الان ولکات و ویلشر تو تیمای آبرودارتری بازی میکردن

hoseyn در 15/2/1398 | 22:44 گفت:

الان دیگه فکر میکنم وقتش باشه به آقای امری گیر داد، یا هنوز دوستان میخواهند همه چی رو بندازن گردن بازیکنا؟؟؟!!!

Ebrahim در 15/2/1398 | 22:41 گفت:

برای عضویت در گروه هواداری آرسنال به آیدی زیر پیام بدین arsepolis
شماره تلگرام 09394417693

Ali در 15/2/1398 | 22:36 گفت:

خدا كنه لاكازت بره بارسا داره وقتشو تو همچين تيمي كنار همچين ستاره هايي تلف ميكنه

kashani در 15/2/1398 | 22:35 گفت:

دوستان تیمی که ما داریم هواداریش رو می کنیم یه تیمیه که در حد و اندازه های ششم تا دهم لیگ برتر انگلیس بسته شده و لاغیر...
با داشتن بازیکنان عقب افتاده ای مثل میخیتاریان و ایوبی و گوندوزی و ژاکا و مونرئال و سوکراتیس و موستفی و لیخشتاینر!!! و پیتر چک و بازیکن مغرور و البته بی اثری مثل اوزیل نباید هم انتظار حضور در لیگ قهرمانان اروپا داشته باشیم...
این تیم حتی لیگ اروپا هم از سرش اضافیه...
به امید روزی که تیم توسط مالک ثروتمندتر و البته کمتر خسیس تر خریداری بشه و برای تیم کلی هزینه کنه تا روزی به دوره اوج خودش برگرده...

Ali در 15/2/1398 | 22:34 گفت:

هنوز داريم چوب اعجوبه هايي كه ونگر به تيم اورد رو ميخوريم

kashani در 15/2/1398 | 22:33 گفت:

دوستان تیمی که ما داریم هواداریش رو می کنیم یه تیمیه که در حد و اندازه های ششم تا دهم لیگ برتر انگلیس بسته شده و لاغیر...
با داشتن بازیکنان عقب افتاده ای مثل میخیتاریان و ایوبی و گوندوزی و ژاکا و مونرئال و سوکراتیس و موستفی و لیخشتاینر!!! و پیتر چک و بازیکن مغرور و البته بی اثری مثل اوزیل نباید هم انتظار حضور در لیگ قهرمانان اروپا داشته باشیم...
این تیم حتی لیگ اروپا هم از سرش اضافیه...
به امید روزی که تیم توسط مالک ثروتمندتر و البته کمتر خسیس تر خریداری بشه و برای تیم کلی هزینه کنه تا روزی به دوره اوج خودش برگرده...

محمد حسین در 15/2/1398 | 22:23 گفت:

زیاد طول نمیکشه ، ولوز و اورتون هم با برنامه ریزی خوب مثل تاتنهام میان بالاتر و همون لیگ اروپا هم نمیریم کم کم...

Sajad در 15/2/1398 | 22:15 گفت:

تیمی که تاکتیکش واسه جبران نتیجه، ارسال واسه سرزنی اوزیل باشه به درد لیگ اروپا هم نمیخوره

محمد حسین در 15/2/1398 | 22:12 گفت:

آخرین فصل ونگر : 15 برد خانگی
اولین فصل امری : 14 برد خانگی