لستر 2-0 آرسنال

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
آرسنــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 242,167 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱
برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱
 ۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
تبلیغات توپچی

لستر 2-0 آرسنال

...


اینم از اونای امری که محبوب بود...

تیمی که 5 دفاعه چیده شده و فقط برای نباختن به زمین اومده حتی دفاع هم بلد نیست و بیشترین تکل تیم رو مسوت اوزیل داشته! یعنی مدافعین و هافبک های دفاعی داشتن غاز میچروندن جلوی این همه حمله؟؟!

ونگر که همه منتقد نتیجه نگرفتنش بودن (از جمله خود من) ، بازهم وقتی میباخت ما شوت زیادی زده بودیم و معمولا گلر تیم حریف نمره خیلی بالایی میگرفت! بماند که مالکانه هم بازی میکردیم ؛ حالا امتیاز رو نمیگیریم ، و جلوی لستر که حتی توی فصل اوجش رفت و برگشت بردیمش کل بازی رو توی زمین خودی سپری میکنیم ؛ تازه هواداراش هم مسخره مون میکنن و میگن " امری فردا اخراجه"

( نکته : اگه ونگر بدی داشته و موافق رفتنش بودیم دلیل نمیشه از هرکی بعدش اومد حمایت کنیم ! ونگر میتونه مشکلاتی داشته باشه و امری صد برابر اون مشکلات رو داشته باشه یعنی وضع به شدت بدتر شده باشه و هوادار هم با حضور هر دوتا توی بازه زمانی خودشون مخالف باشه)

اگه هنوز هم فکر میکنین تیم مشکل بازیکن داره برین بازی چلسی رو ببینین با کریستال پالاسی که تیم ما رو کلافه کرده بود ، امار شوت های چلسی 4-5 برابر پالاس بود ؛ اونم با بازیکن هایی که اسم نصفشونو مردم نشنیده بودن : مونت ، جیمز ، گیلمور ، آبراهام ...

اینتر این فصل نشون میده مربی خوب ، بدون خرید بازیکن های بزرگ ، چطوری میتونه بازیکنها و یه تیم مرده رو زنده کنه.
بماند که خریدن امثال تیلمانس و مدیسون رو که آینده دار هستند بلد نیستیم ، من قبل لستر دیدمشون ، نمیدونم چطوری تیم استعداد یابی ندید! تیلمانس همون چیزی بود که تیم ما میخواست و میخواد.


 

ثبت نظر شمانظرات پیشین

vahid در 2/9/1398 | 20:37 گفت:

سلام
کسی اینجا نیست
اگر بازیکن شماره ۱۲ سات قبل از بازی رفته بود صافکاری پتانسیل چهارتا خوردن رو داشتیم . اواخر بازی هر بازیکن سات توپ می‌گرفت خودش یه تنه میزد به سمت دروازه ما که گل بزنه
امیدوارم همه بچها صحیح و سلامت باشن و مشکلی برایشون پیش نیومده باشه و هر چه زودتر اینترنت ایران وصل و امری هم اخراج بشه

Zabihullah در 2/9/1398 | 20:34 گفت:

باز عرض معذرت.
رییییییییییییییدن.

Zabihullah در 30/8/1398 | 21:13 گفت:

سلام.
وقفه بازی‌های ملی تموم شد بالاخره و دوباره استرس و هیجان و متاسفانه بیشتر ناراحتی شروع شد.
تا اونجا که میدونم اینترنت تو ایران قطعه و برای همین هیچ پستی کار نشده.
اول آرزوی سلامتی دارم برای همه بچه های آرسنالی و خانواده هاشون و امیدوارم که این اتفاقات ایران براشون مشکلی ایجاد نکرده باشه و اگر هم باعث مشکل شده زودتر حل بشه.
موفق باشید دوستان.

mehdi+ h در 20/8/1398 | 14:25 گفت:

سجاد گفتم احتملا تاکتیکهاش برای بازیکنها قابل درک نیست یا قابل اجرا نیست دقیقا گفتم بایرن هم همین مشکل رو پیدا کردن که سرمربی رو اخراج کردن البته این که تا اخر فصل دوام میاره امری یا نه که مشخص نیست احتمال دراه همین بازی بعدی برکنار بشه یا چند بازی رو ببره بمونه بهرحال مدیریت نمیاد بگه 1بازی مهلت داری تا تیمو جمع کنی که . شما بایرن رو نگاه 1ماه قبل 9تا به تات زد الان سرمربی رو اخراج شد چطوری میشه تیمی که 9 تا می زنه بعد به یک باره مربی بی تاکتیک میشه! منم می دونم تیم داره بد بازی میکنه نگفتم خوبه ولی این که اخراج بشه یا نشه دست من و تو نیست که دیگه.

vahid در 20/8/1398 | 02:56 گفت:

امسال با توجه به وضعیت منچستر و تات دیگه اگه سهمیه نگیریم مدیریت باید بره بمیره

xX.ArAs.Xx در 20/8/1398 | 01:58 گفت:

با این شرایط فصل دیگه بازیکنی نمیمونه که بخواد چیزیو بفهمه یا نفهمه مشکل اینه

Sajad در 20/8/1398 | 01:07 گفت:

بابا مهدی وجدانا به خودت بیا.کدوم تاکتیک مرد مومن؟!! الان توطعه کردند پارسال چی؟ به جز 10-15 بازی اول فصل گذشته که تیم هنوز سبک ونگر رو داشت بازی میکرد بعد اون تیم تاکتیکی نداشته که هیچ, ترکیب و سیستم ثابتی هم نداشته.
این بشر اندازه گاو هم حالیش نیست بعد شماها حرف از تاکتیکش میزنید! نمیدونم شاید تعویض تیرنی با کولاشیناچ موقعی که تیم عقبه و پپه هم رو نیمکت نشسته تاکتیک حساب میشه و ما درکش نمیکنیم!اینکه هر بازی 20-30تا شوت سمت دروازمون شلیک میشه شاید تاکتیکه!
بازیکنان دارند این شرایط رو میبینند.میبینند با وجود سه مهاجم زهردار تیم فقط داره دفاع میکنه.تو بازی دیروز من فکر کردم داریم جلوی بارسا رئال تو اوج بازی میکنیم که 11 نفره چپیده بودیم تو دفاع(همونطور که محمد حسین تو متنش گفته ما لستر قویتر از این رو با بازیکنان ضعیفتر از اینمون رفت و برگشت بردیم).بازیکنان میبینند تیم عقبه مربی دفاع چپ تغییر میده.اینارو میبینند و اگر خواستار تعویض مربی باشند حق دارند.
مدیریت اگر رفتن به چمپیونزلیگ رو فدای خواسته به حق بازیکنان کنه داره ارسنال رو نابود میکنه.چون شواهد میگه نرفتن به چمپیونز یعنی رفتن اوبا و لاکا و توریرا و احتمالا پشت سر اون رفتن گوندوزی و سایر بازیکنان خوبمون ,که نبودن این بازیکنان و نبودن تو چمپیونز لیگ یعنی حداقل سه چهار سال دیگه عقب افتادن و شاید به این زودی ها پا نشدن!

mehdi+ h در 19/8/1398 | 23:53 گفت:

حسین دلیلی که مربی عوض نمی کنن به نظرم کاملا روشنه نمی خوان بازیکن سالاری پیش بیاد تو تیم این که بازیکنها تاکتیکهای امری نمی فهمن یا نمی خوان انجام بدن هنوز به نظرم مشخص نیست . امروز یه خبر خوندم در مورد بایرن دقیقا بخاطر همین مشکلات مربی رو عوض کردن بعدش هم نویر اعتراف کرد بازیکنها دست داشتن تو اخراج مربی بخاطر اینکه خسته شده بودن از تاکتیکهای مربیشون!!! شاید امسال نتیجه نگیریم اما بازیکنها متوجه میشن که اخراج سرمربی یا موندنش دست اونا نیست اونا فقط باید تمام تلاشششونو بکنن برای تیم

Zabihullah در 19/8/1398 | 22:47 گفت:

سلام.
اشکال اصلی از طرفدارها هست که به باشگاه خیلی فشار نمی‌آورند.
باید چندتا بازی بازی ها رو تحریم کنند.
فوتبال یعنی تماشاگر.
نمیدونم این کرونکه چی فکر میکنه ولی به نظرم آرسنال براش چندتا عد. هست که جواب سئوال توی فرمول ریاضی هست.

hoseyn در 19/8/1398 | 22:20 گفت:

من که گفتم اینا مربی عوض کن نیستن

برید صحبت‌های دیوید اورنشتین رو بخونید!

مهرزاد در 19/8/1398 | 21:52 گفت:

دم همه ی کسایی که پست میزارن گرم
تو این شزایط تیم
و این که زیر پست ها نظرات کمی هست(از جمله خودم که تنبلی می کنم)
قبلنا حداقل سر جر و بحث با ونگر هم بود زیر هر پست 50 تا نظر بود
چه پست های تحلیلی و ... داشتیم.

به قول یکی از دوستان زمان تغییر است !

xX.ArAs.Xx در 19/8/1398 | 10:58 گفت:

بنظر میرسه انریکه قرار جایگزین بشه من نمیفهمم آخه این گزینه ها دیگه چی هستن چه کسی این گزینه هارو انتخاب میکنه این گزینه ها بدرد آرسنال نمیخورن ما به یک مربی با انگیزه و با تاکتیک نیاز داریم نه مربی که صرفا چون تو بارسا 3 گانه آورده یا تو لوشامپیونه قهرمان شده !!!!!

Masoudfozve در 19/8/1398 | 09:30 گفت:

پس این مدیران آرسنال چه غلطی میکنند ، چرا امری را اخراج نمیکنند !!

علیرضا در 19/8/1398 | 07:30 گفت:

تو بازی هیچ حرفی برای گفتن نداشتیم. بی برنامه و ترسو. دفاع بازم سوراخ. کاملا تو قوطی بودیم. دیشب برای اولین بار از باخت آرسنال خوشحال شدم. امری اوت

Sajad در 19/8/1398 | 00:18 گفت:

ما تابستان باید با پول پپه مگوایر رو میخریدیم و واسه وینگ حکیم زیاش با 30 تا در دسترس بود.رمزی رو هم باید نگه میداشتیم.

Zabihullah در 19/8/1398 | 00:09 گفت:

سلام.
واقعا بازی بدی بود گرچند با حال روز آرسنال بعید بود ببره.
تیم کاملا به فنا رفته.
اشکال از بازیکن نیست به نظر من.
خیلی بازیکن داریم ولی اصلا نمیتونیم ازشون استفاده کنیم.
دقت کرده باشید همه بازیکن ها توی زمین گم هستند.
هیچکس نمیدونه باید چیکار کرد.
فکر کنم همه موافقن که امری دیگه اعتماد رختکن و هوادارا را از دست داده.
باید یه شوک به تیم وارد بشه وگرنه باید روزهای بدتر از این باشیم.
من با رفتن امری کاملا موافقم ولی میشه از دوستانی که اهل فن هستند درخواست کنم بجای اشکال گرفتن البته منظورم جسارت نیست بلکه منظورم اینه که دیگه امری را نیاز نیست نقدش کنند چون چیزی برای دفاع نداره بلکه بجای نقد امری یه مطلب کار کنند برای جانشین احتمالی به عنوان مربی و بهترین گزینه ها.
ممنون.

Mobinho در 18/8/1398 | 23:51 گفت:

عبدالله دوکوره همونیه که تیم لازم داره، قبل از شروع فصل نصف پیشکسوتای باشگاه گفتن دوکوره رو بخرید و وسط زمینو بیمه کنید اما باشگاه رفت پپه رو خرید که اصلا نمیدونن چطوری باید ازش استفاده کنن. اول از همه باید امری گورشو گم کنه و بلان رو بیارن بعد از هوادارا اینقدر کرونکه ها رو هو کنن و ورزشگاه نرن که اونا هم مجبور شن باشگاه رو بفروشن.

hoseyn در 18/8/1398 | 23:48 گفت:

اینا که امری رو بیرون نمیکنن.
من هیچوقت حتی امروز راضی به باخت آرسنال نبودم و بازهم نخواهم بود حتی به قیمت اخراج امری. ولی این آخرین بازی از آرسنال بود که میبینم تا وقتی امری اخراج بشه!!