لستر 2-0 آرسنال

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
آرسنــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 222,496 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است. در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است.
 تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی
اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد . اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد .
با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم  برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت . با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت .
ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب.
اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده. ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب. اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده.
باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر:
آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است. باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر: آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است.
آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم. آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم.
تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند. تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند.
رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد. رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد.
ایل ماتینو گزارش می‌دهد آرسنال علاقه مند به امضای قرارداد با دریس مرتنز هافبک بلژیکی باشگاه ناپولی است.قیمت او‌ ۱۰ میلیون یورو برآورد می‌شود . ایل ماتینو گزارش می‌دهد آرسنال علاقه مند به امضای قرارداد با دریس مرتنز هافبک بلژیکی باشگاه ناپولی است.قیمت او‌ ۱۰ میلیون یورو برآورد می‌شود .
تبلیغات توپچی

لستر 2-0 آرسنال

...


اینم از اونای امری که محبوب بود...

تیمی که 5 دفاعه چیده شده و فقط برای نباختن به زمین اومده حتی دفاع هم بلد نیست و بیشترین تکل تیم رو مسوت اوزیل داشته! یعنی مدافعین و هافبک های دفاعی داشتن غاز میچروندن جلوی این همه حمله؟؟!

ونگر که همه منتقد نتیجه نگرفتنش بودن (از جمله خود من) ، بازهم وقتی میباخت ما شوت زیادی زده بودیم و معمولا گلر تیم حریف نمره خیلی بالایی میگرفت! بماند که مالکانه هم بازی میکردیم ؛ حالا امتیاز رو نمیگیریم ، و جلوی لستر که حتی توی فصل اوجش رفت و برگشت بردیمش کل بازی رو توی زمین خودی سپری میکنیم ؛ تازه هواداراش هم مسخره مون میکنن و میگن " امری فردا اخراجه"

( نکته : اگه ونگر بدی داشته و موافق رفتنش بودیم دلیل نمیشه از هرکی بعدش اومد حمایت کنیم ! ونگر میتونه مشکلاتی داشته باشه و امری صد برابر اون مشکلات رو داشته باشه یعنی وضع به شدت بدتر شده باشه و هوادار هم با حضور هر دوتا توی بازه زمانی خودشون مخالف باشه)

اگه هنوز هم فکر میکنین تیم مشکل بازیکن داره برین بازی چلسی رو ببینین با کریستال پالاسی که تیم ما رو کلافه کرده بود ، امار شوت های چلسی 4-5 برابر پالاس بود ؛ اونم با بازیکن هایی که اسم نصفشونو مردم نشنیده بودن : مونت ، جیمز ، گیلمور ، آبراهام ...

اینتر این فصل نشون میده مربی خوب ، بدون خرید بازیکن های بزرگ ، چطوری میتونه بازیکنها و یه تیم مرده رو زنده کنه.
بماند که خریدن امثال تیلمانس و مدیسون رو که آینده دار هستند بلد نیستیم ، من قبل لستر دیدمشون ، نمیدونم چطوری تیم استعداد یابی ندید! تیلمانس همون چیزی بود که تیم ما میخواست و میخواد.


 

ثبت نظر شمانظرات پیشین

vahid در 2/9/1398 | 20:37 گفت:

سلام
کسی اینجا نیست
اگر بازیکن شماره ۱۲ سات قبل از بازی رفته بود صافکاری پتانسیل چهارتا خوردن رو داشتیم . اواخر بازی هر بازیکن سات توپ می‌گرفت خودش یه تنه میزد به سمت دروازه ما که گل بزنه
امیدوارم همه بچها صحیح و سلامت باشن و مشکلی برایشون پیش نیومده باشه و هر چه زودتر اینترنت ایران وصل و امری هم اخراج بشه

Zabihullah در 2/9/1398 | 20:34 گفت:

باز عرض معذرت.
رییییییییییییییدن.

Zabihullah در 30/8/1398 | 21:13 گفت:

سلام.
وقفه بازی‌های ملی تموم شد بالاخره و دوباره استرس و هیجان و متاسفانه بیشتر ناراحتی شروع شد.
تا اونجا که میدونم اینترنت تو ایران قطعه و برای همین هیچ پستی کار نشده.
اول آرزوی سلامتی دارم برای همه بچه های آرسنالی و خانواده هاشون و امیدوارم که این اتفاقات ایران براشون مشکلی ایجاد نکرده باشه و اگر هم باعث مشکل شده زودتر حل بشه.
موفق باشید دوستان.

mehdi+ h در 20/8/1398 | 14:25 گفت:

سجاد گفتم احتملا تاکتیکهاش برای بازیکنها قابل درک نیست یا قابل اجرا نیست دقیقا گفتم بایرن هم همین مشکل رو پیدا کردن که سرمربی رو اخراج کردن البته این که تا اخر فصل دوام میاره امری یا نه که مشخص نیست احتمال دراه همین بازی بعدی برکنار بشه یا چند بازی رو ببره بمونه بهرحال مدیریت نمیاد بگه 1بازی مهلت داری تا تیمو جمع کنی که . شما بایرن رو نگاه 1ماه قبل 9تا به تات زد الان سرمربی رو اخراج شد چطوری میشه تیمی که 9 تا می زنه بعد به یک باره مربی بی تاکتیک میشه! منم می دونم تیم داره بد بازی میکنه نگفتم خوبه ولی این که اخراج بشه یا نشه دست من و تو نیست که دیگه.

vahid در 20/8/1398 | 02:56 گفت:

امسال با توجه به وضعیت منچستر و تات دیگه اگه سهمیه نگیریم مدیریت باید بره بمیره

xX.ArAs.Xx در 20/8/1398 | 01:58 گفت:

با این شرایط فصل دیگه بازیکنی نمیمونه که بخواد چیزیو بفهمه یا نفهمه مشکل اینه

Sajad در 20/8/1398 | 01:07 گفت:

بابا مهدی وجدانا به خودت بیا.کدوم تاکتیک مرد مومن؟!! الان توطعه کردند پارسال چی؟ به جز 10-15 بازی اول فصل گذشته که تیم هنوز سبک ونگر رو داشت بازی میکرد بعد اون تیم تاکتیکی نداشته که هیچ, ترکیب و سیستم ثابتی هم نداشته.
این بشر اندازه گاو هم حالیش نیست بعد شماها حرف از تاکتیکش میزنید! نمیدونم شاید تعویض تیرنی با کولاشیناچ موقعی که تیم عقبه و پپه هم رو نیمکت نشسته تاکتیک حساب میشه و ما درکش نمیکنیم!اینکه هر بازی 20-30تا شوت سمت دروازمون شلیک میشه شاید تاکتیکه!
بازیکنان دارند این شرایط رو میبینند.میبینند با وجود سه مهاجم زهردار تیم فقط داره دفاع میکنه.تو بازی دیروز من فکر کردم داریم جلوی بارسا رئال تو اوج بازی میکنیم که 11 نفره چپیده بودیم تو دفاع(همونطور که محمد حسین تو متنش گفته ما لستر قویتر از این رو با بازیکنان ضعیفتر از اینمون رفت و برگشت بردیم).بازیکنان میبینند تیم عقبه مربی دفاع چپ تغییر میده.اینارو میبینند و اگر خواستار تعویض مربی باشند حق دارند.
مدیریت اگر رفتن به چمپیونزلیگ رو فدای خواسته به حق بازیکنان کنه داره ارسنال رو نابود میکنه.چون شواهد میگه نرفتن به چمپیونز یعنی رفتن اوبا و لاکا و توریرا و احتمالا پشت سر اون رفتن گوندوزی و سایر بازیکنان خوبمون ,که نبودن این بازیکنان و نبودن تو چمپیونز لیگ یعنی حداقل سه چهار سال دیگه عقب افتادن و شاید به این زودی ها پا نشدن!

mehdi+ h در 19/8/1398 | 23:53 گفت:

حسین دلیلی که مربی عوض نمی کنن به نظرم کاملا روشنه نمی خوان بازیکن سالاری پیش بیاد تو تیم این که بازیکنها تاکتیکهای امری نمی فهمن یا نمی خوان انجام بدن هنوز به نظرم مشخص نیست . امروز یه خبر خوندم در مورد بایرن دقیقا بخاطر همین مشکلات مربی رو عوض کردن بعدش هم نویر اعتراف کرد بازیکنها دست داشتن تو اخراج مربی بخاطر اینکه خسته شده بودن از تاکتیکهای مربیشون!!! شاید امسال نتیجه نگیریم اما بازیکنها متوجه میشن که اخراج سرمربی یا موندنش دست اونا نیست اونا فقط باید تمام تلاشششونو بکنن برای تیم

Zabihullah در 19/8/1398 | 22:47 گفت:

سلام.
اشکال اصلی از طرفدارها هست که به باشگاه خیلی فشار نمی‌آورند.
باید چندتا بازی بازی ها رو تحریم کنند.
فوتبال یعنی تماشاگر.
نمیدونم این کرونکه چی فکر میکنه ولی به نظرم آرسنال براش چندتا عد. هست که جواب سئوال توی فرمول ریاضی هست.

hoseyn در 19/8/1398 | 22:20 گفت:

من که گفتم اینا مربی عوض کن نیستن

برید صحبت‌های دیوید اورنشتین رو بخونید!

مهرزاد در 19/8/1398 | 21:52 گفت:

دم همه ی کسایی که پست میزارن گرم
تو این شزایط تیم
و این که زیر پست ها نظرات کمی هست(از جمله خودم که تنبلی می کنم)
قبلنا حداقل سر جر و بحث با ونگر هم بود زیر هر پست 50 تا نظر بود
چه پست های تحلیلی و ... داشتیم.

به قول یکی از دوستان زمان تغییر است !

xX.ArAs.Xx در 19/8/1398 | 10:58 گفت:

بنظر میرسه انریکه قرار جایگزین بشه من نمیفهمم آخه این گزینه ها دیگه چی هستن چه کسی این گزینه هارو انتخاب میکنه این گزینه ها بدرد آرسنال نمیخورن ما به یک مربی با انگیزه و با تاکتیک نیاز داریم نه مربی که صرفا چون تو بارسا 3 گانه آورده یا تو لوشامپیونه قهرمان شده !!!!!

Masoudfozve در 19/8/1398 | 09:30 گفت:

پس این مدیران آرسنال چه غلطی میکنند ، چرا امری را اخراج نمیکنند !!

علیرضا در 19/8/1398 | 07:30 گفت:

تو بازی هیچ حرفی برای گفتن نداشتیم. بی برنامه و ترسو. دفاع بازم سوراخ. کاملا تو قوطی بودیم. دیشب برای اولین بار از باخت آرسنال خوشحال شدم. امری اوت

Sajad در 19/8/1398 | 00:18 گفت:

ما تابستان باید با پول پپه مگوایر رو میخریدیم و واسه وینگ حکیم زیاش با 30 تا در دسترس بود.رمزی رو هم باید نگه میداشتیم.

Zabihullah در 19/8/1398 | 00:09 گفت:

سلام.
واقعا بازی بدی بود گرچند با حال روز آرسنال بعید بود ببره.
تیم کاملا به فنا رفته.
اشکال از بازیکن نیست به نظر من.
خیلی بازیکن داریم ولی اصلا نمیتونیم ازشون استفاده کنیم.
دقت کرده باشید همه بازیکن ها توی زمین گم هستند.
هیچکس نمیدونه باید چیکار کرد.
فکر کنم همه موافقن که امری دیگه اعتماد رختکن و هوادارا را از دست داده.
باید یه شوک به تیم وارد بشه وگرنه باید روزهای بدتر از این باشیم.
من با رفتن امری کاملا موافقم ولی میشه از دوستانی که اهل فن هستند درخواست کنم بجای اشکال گرفتن البته منظورم جسارت نیست بلکه منظورم اینه که دیگه امری را نیاز نیست نقدش کنند چون چیزی برای دفاع نداره بلکه بجای نقد امری یه مطلب کار کنند برای جانشین احتمالی به عنوان مربی و بهترین گزینه ها.
ممنون.

Mobinho در 18/8/1398 | 23:51 گفت:

عبدالله دوکوره همونیه که تیم لازم داره، قبل از شروع فصل نصف پیشکسوتای باشگاه گفتن دوکوره رو بخرید و وسط زمینو بیمه کنید اما باشگاه رفت پپه رو خرید که اصلا نمیدونن چطوری باید ازش استفاده کنن. اول از همه باید امری گورشو گم کنه و بلان رو بیارن بعد از هوادارا اینقدر کرونکه ها رو هو کنن و ورزشگاه نرن که اونا هم مجبور شن باشگاه رو بفروشن.

hoseyn در 18/8/1398 | 23:48 گفت:

اینا که امری رو بیرون نمیکنن.
من هیچوقت حتی امروز راضی به باخت آرسنال نبودم و بازهم نخواهم بود حتی به قیمت اخراج امری. ولی این آخرین بازی از آرسنال بود که میبینم تا وقتی امری اخراج بشه!!