آرسنال 2-2 ساوتهمپتون

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
آرسنــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 242,166 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱
برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱
 ۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
تبلیغات توپچی

آرسنال 2-2 ساوتهمپتون

...

 فقط 2-3 تا بازیکن خوب بازی کردن. سه دفاعه رو نمیدونم امری از کدوم قبر بیرون کشید دوباره؟تعجب میکنم اگه بازم امری حامی داشته باشه.


تشکر شده توسط : xX.ArAs.Xx , vahid , محمود , Vishka ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Sajad در 8/9/1398 | 13:52 گفت:

خدا رو شکر.مرتیکه بلاخره گورشو گم کرد.فقط امیدوارم یه مربی درست و حسابی بیارند.

mehdi+ h در 8/9/1398 | 11:39 گفت:

محمد حسین باهات موافقم تو انتخاب مربی ولی به نظرم لیومبرگ هم گذینه مناسبی هست تو زیر 21 ساله ها خوب کار کرد با این که خیلی از بازیکنها رو نداشت من بهش امیدوارم حداقل تا اخر فصل . ولی اگه نریم لیگ قهرمانان به نظرم مربی خوبی نمیاد باید به همون ارتتا باید بسنده کنیم. یعنی مدیر تات به این نتیجه رسید اما مدیرهای ما فکر نکنم بخاطر هزینه امری رو اخراج کنن!!!

vahid در 8/9/1398 | 02:40 گفت:

هر چقدر اوضاع تیم خرابه اما انتظار باخت تو خونه در مقابل اینتراخت نداشتم وقتی نتیجه دیدم انتظار دیدن خبر اخراج امری داشت که هنوز خبری نیست

محمد حسین در 8/9/1398 | 01:32 گفت:

حقیقتش دیگه حال بلاگ نوشتن نبود پس همینجا میگم ، امری که هیچ پوینت مثبتی نداشته و نداره ، قبلا کامبک میزد الان کامبک هم میخوره.
نسبت شوت زده به شوت دریافتی مون هم که منفیه ؛ اگه سرمربی محبوبِ مدیریت اینا براش دستاورد محسوب میشه که حمید درخشان و علیرضا منصوریان گزینه های خوبی هستن ، آزاد هم هستن!
البته اینکه بگیم هرکی بیاد بهتر از امریه دلیل نمیشه که همون طوری که امری رو انتخاب کردیم حالا جانشینشو انتخاب کنیم ، اولویت های من تن هاگ ، ناگلزمن و آرتتا هستن و به نظرم نونو و الگری مناسب فلسفه و سبک تیمی ما نیستن ، همون طوری که امری نبوده.

vahid در 3/9/1398 | 02:00 گفت:

محمد جان می‌خوان ما را دغ بدن
پنج و شش سال ونگر اضافه بر سازمان تحمل کردیم حالا نوبت امری فکر کنم بهتره به جایی اینکه به فکر مربی باشیم بهتره دعا کنیم یه بابایی مثل ابراموویچ پیدا بشه باشگاه رو بخره

محمد در 3/9/1398 | 00:31 گفت:

چرا اخراجش نمیکنن عجب گیری کردیما،میری بیرون اعصابت خورده میای خونه اعصابت خورده میای خبر اخراج این بی مغز و بشنوی و هیچ خبری نیست کلا جوونیمون نابود شد

Zabihullah در 3/9/1398 | 00:26 گفت:

سلام.
افتضاح بودیم.
هرچی بگیم کم گفتیم و دیگه کور باشه کسی که نبینه مشکلات رو.
به نظرم هر کی بیاد بهتر از اینه.
خدایی برای اولین بار از گل لاکازت ناراحت شدم و بهش حرف بدی هم زدم.
ببین خدایی با ما چیکار کردن که ما هم شدیم مثل بازیکنها و نمیدونیم باید بخاطر فرار از باخت خوشحال باشیم یا ناراحت.
حداقل اخراجش کنند و تیم رو بدن دست لیونبرگ تا مربی جدید پیدا کنند.
بالاتر از سیاهی که دیگه رنگی نیست.
خدایی با این بازی بعد از ژانویه سیزدهم چهاردهم میشیم و اونوقت حضرت موسی با عصاشم نمیتونه امتیازات از دست رفته رو جبران کنه.
منم به نوبه خودم امیدوارم که همتون خوب باشید و تو این بحران بهتون آسیبی نرسیده باشه.
به امید روزهای بهتر.
موفق باشید.

Ali در 2/9/1398 | 23:37 گفت:

دليل نميشه چون لمپارد (فعلا) نتيجه گرفته يكي از اسطوره هارو بياريم حتما نتيجه ميگيريم وقت آزمون و خطا نيست

vahid در 2/9/1398 | 23:28 گفت:

علی جان اگر قرار باشه فرجی بشه با همین نمایش‌های فاجعه این فصل و نتایج ضعیف این چند هفته باید میشود
مگر همین تاتنهام نیست مربی که به یه تیم درجه دو شخصیت داده اخراج کرد نمیدونم دیگه مدیرانی آرسنال منتظر چی هست
با امری اینطور امتیاز ازدست دادن چه فایده ای داره حداقل یکی از اسطورها رو بیارن مثل لینبرگ برکمپ ویرا هانری ...این فرصت به اونا بدن

mehdi+ h در 2/9/1398 | 23:03 گفت:

امیدوارم هم توی کشور و هم توی آرسنال روزای بهتری ببینیم...
بهترین جمله ای که میشد گفت

مهرزاد در 2/9/1398 | 22:38 گفت:

بابت پست ممنون
بر بساطی که بسایط نیست
شانس اوردیم. راحت می تونستیم 5 تا بخوریم

Ali در 2/9/1398 | 22:10 گفت:

هرچي فكرميكنم بفهمم چرا جلوي تيم نوزدهم ليگ با پنج تا دفاع بازي ميكنيم به جايي نميرسم. قلبا ناراحت شدم از اينكه ساوتهمپتون نبرد هم حقشون بود هم شايد يه فرجي ميشد اين يارو رو مينداختن بيرون

سيد حسين موسوي موحد در 2/9/1398 | 21:44 گفت:

قربون دهنت محمد حسين

xX.ArAs.Xx در 2/9/1398 | 21:23 گفت:

EmeryOUT#

محمد حسین در 2/9/1398 | 21:16 گفت:

نمیدونم اصلا کسی هست یا نه؟ ایشالا که همه سلامت هستین...
پست رو بصورت خلاصه هم که شده رفتم ، امیدوارم هم توی کشور و هم توی آرسنال روزای بهتری ببینیم...