آرسنال 2-2 ساوتهمپتون

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
آرسنــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 209,306 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در بخش زنان انجام شد و توپچی ها باید سیزدهم یا چهاردهم مارس با پاریسن ژرمن دیدار کنند. برنده ی این دیدار باید با برنده ی دیدار بایرن و لیون رو به رو شود قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در بخش زنان انجام شد و توپچی ها باید سیزدهم یا چهاردهم مارس با پاریسن ژرمن دیدار کنند. برنده ی این دیدار باید با برنده ی دیدار بایرن و لیون رو به رو شود
تماشای بازی امشب در کنار جمعی از دوستان آرسنالی که در باکو هم همسفر کانون هواداری آرسنال بودند... تماشای بازی امشب در کنار جمعی از دوستان آرسنالی که در باکو هم همسفر کانون هواداری آرسنال بودند...
مصاحبه ی داوید لوییز پس از تساوی خارج از خانه مقابل منچستر یونایتد: از عملکردمان خوشحالیم.شما باید بازی هر دو تیم رو انالیز کنید و فکر میکنم ما کارمون رو عالی انجام دادیم ،حتی وقتی یک گل دریافت کردیم باز هم بالغانه رفتار کردیم خصوصا جوان تر های تیم که لایق اعتبار هستند.با این که بازیکن های جوانی اند ولی میدونن که چجوری فوتبال بازی کنن و با فشارها کنار بیان.نسبت به گذشته  خیلی بالغ تر شدن.بازی جذابی برای تماشاگران بود و ما کارمون رو به خوبی انجام دادیم . مصاحبه ی داوید لوییز پس از تساوی خارج از خانه مقابل منچستر یونایتد: از عملکردمان خوشحالیم.شما باید بازی هر دو تیم رو انالیز کنید و فکر میکنم ما کارمون رو عالی انجام دادیم ،حتی وقتی یک گل دریافت کردیم باز هم بالغانه رفتار کردیم خصوصا جوان تر های تیم که لایق اعتبار هستند.با این که بازیکن های جوانی اند ولی میدونن که چجوری فوتبال بازی کنن و با فشارها کنار بیان.نسبت به گذشته خیلی بالغ تر شدن.بازی جذابی برای تماشاگران بود و ما کارمون رو به خوبی انجام دادیم .
 جدول لیگ برتر در پایان هفته هفتم جدول لیگ برتر در پایان هفته هفتم
  اوبامیانگ بعد از فصل ۹۷/۹۸ اولین بازیکن آرسنال است که در ۷ بازی اول آرسنال موفق شده ۷ گل بزند. پیش از این برگکمپ این رکورد را دارا بود..‌. اوبامیانگ بعد از فصل ۹۷/۹۸ اولین بازیکن آرسنال است که در ۷ بازی اول آرسنال موفق شده ۷ گل بزند. پیش از این برگکمپ این رکورد را دارا بود..‌.
از آخرین باری که آرسنال موفق به برد منچستریونایتد در اولدترافورد شد تا به حال تیم های بالا موفق به انجام اینکار شدند. از آخرین باری که آرسنال موفق به برد منچستریونایتد در اولدترافورد شد تا به حال تیم های بالا موفق به انجام اینکار شدند.
صحبت های پیر امریک اوبامیانگ ستاره ی آرسنال و زننده ی تک گل مساوی بخش بازی امشب در مورد صحنه ی گل: کاملا مطمئن بودم که در افساید قرار نداشتم و متعجب شدم که داور سوت زد ولی طبق عادت سعی کردم گل بزنم با این که صدای سوت به گوشم رسید.شنیدم که تماشاچی ها می‌ گفتند افساید شده ولی اما این یه گل صحیح بود و بسیار خوشحال شدم. صحبت های پیر امریک اوبامیانگ ستاره ی آرسنال و زننده ی تک گل مساوی بخش بازی امشب در مورد صحنه ی گل: کاملا مطمئن بودم که در افساید قرار نداشتم و متعجب شدم که داور سوت زد ولی طبق عادت سعی کردم گل بزنم با این که صدای سوت به گوشم رسید.شنیدم که تماشاچی ها می‌ گفتند افساید شده ولی اما این یه گل صحیح بود و بسیار خوشحال شدم.
بعد از نمایش ضعیف و نا امید کننده نیکلاس پپه در بازی امشب مقابل منچستریونایتد هوادارن آرسنال در شبکه های اجتماعی از عملکرد وی به شدت انتقاد کردند و او را ژروینیوی ثانی لقب دادند . بعد از نمایش ضعیف و نا امید کننده نیکلاس پپه در بازی امشب مقابل منچستریونایتد هوادارن آرسنال در شبکه های اجتماعی از عملکرد وی به شدت انتقاد کردند و او را ژروینیوی ثانی لقب دادند .
قرعه کشی جام اتحادیه انجام شد. آرسنال-لیورپول در مرحله ی بعد لیگ کاپ به مصاف هم خواهند رفت. این بازی هفته دوم آبان در آنفیلد برگزار خواهید شد.
قرعه کشی جام اتحادیه انجام شد. آرسنال-لیورپول در مرحله ی بعد لیگ کاپ به مصاف هم خواهند رفت. این بازی هفته دوم آبان در آنفیلد برگزار خواهید شد.
💢 از زمان اولین بازی اوبامیانگ با پیراهن آرسنال ، تاکنون ۱۵۳ بازیکن مختلف در لیگ برتر حداقل ۳۰ شوت به سمت دروازه حریفان روانه کرده‌اند که اوبامیانگ با ۲٦.۲% بهترین آمار رو در زمینه نسبت گل به شوت در اختیار دارد.

💢 از زمان اولین بازی اوبامیانگ با پیراهن آرسنال ، تاکنون ۱۵۳ بازیکن مختلف در لیگ برتر حداقل ۳۰ شوت به سمت دروازه حریفان روانه کرده‌اند که اوبامیانگ با ۲٦.۲% بهترین آمار رو در زمینه نسبت گل به شوت در اختیار دارد.
تبلیغات توپچی

آرسنال 2-2 ساوتهمپتون

...

 فقط 2-3 تا بازیکن خوب بازی کردن. سه دفاعه رو نمیدونم امری از کدوم قبر بیرون کشید دوباره؟تعجب میکنم اگه بازم امری حامی داشته باشه.


تشکر شده توسط : xX.ArAs.Xx , vahid , محمود , Vishka ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Sajad در 8/9/1398 | 13:52 گفت:

خدا رو شکر.مرتیکه بلاخره گورشو گم کرد.فقط امیدوارم یه مربی درست و حسابی بیارند.

mehdi+ h در 8/9/1398 | 11:39 گفت:

محمد حسین باهات موافقم تو انتخاب مربی ولی به نظرم لیومبرگ هم گذینه مناسبی هست تو زیر 21 ساله ها خوب کار کرد با این که خیلی از بازیکنها رو نداشت من بهش امیدوارم حداقل تا اخر فصل . ولی اگه نریم لیگ قهرمانان به نظرم مربی خوبی نمیاد باید به همون ارتتا باید بسنده کنیم. یعنی مدیر تات به این نتیجه رسید اما مدیرهای ما فکر نکنم بخاطر هزینه امری رو اخراج کنن!!!

vahid در 8/9/1398 | 02:40 گفت:

هر چقدر اوضاع تیم خرابه اما انتظار باخت تو خونه در مقابل اینتراخت نداشتم وقتی نتیجه دیدم انتظار دیدن خبر اخراج امری داشت که هنوز خبری نیست

محمد حسین در 8/9/1398 | 01:32 گفت:

حقیقتش دیگه حال بلاگ نوشتن نبود پس همینجا میگم ، امری که هیچ پوینت مثبتی نداشته و نداره ، قبلا کامبک میزد الان کامبک هم میخوره.
نسبت شوت زده به شوت دریافتی مون هم که منفیه ؛ اگه سرمربی محبوبِ مدیریت اینا براش دستاورد محسوب میشه که حمید درخشان و علیرضا منصوریان گزینه های خوبی هستن ، آزاد هم هستن!
البته اینکه بگیم هرکی بیاد بهتر از امریه دلیل نمیشه که همون طوری که امری رو انتخاب کردیم حالا جانشینشو انتخاب کنیم ، اولویت های من تن هاگ ، ناگلزمن و آرتتا هستن و به نظرم نونو و الگری مناسب فلسفه و سبک تیمی ما نیستن ، همون طوری که امری نبوده.

vahid در 3/9/1398 | 02:00 گفت:

محمد جان می‌خوان ما را دغ بدن
پنج و شش سال ونگر اضافه بر سازمان تحمل کردیم حالا نوبت امری فکر کنم بهتره به جایی اینکه به فکر مربی باشیم بهتره دعا کنیم یه بابایی مثل ابراموویچ پیدا بشه باشگاه رو بخره

محمد در 3/9/1398 | 00:31 گفت:

چرا اخراجش نمیکنن عجب گیری کردیما،میری بیرون اعصابت خورده میای خونه اعصابت خورده میای خبر اخراج این بی مغز و بشنوی و هیچ خبری نیست کلا جوونیمون نابود شد

Zabihullah در 3/9/1398 | 00:26 گفت:

سلام.
افتضاح بودیم.
هرچی بگیم کم گفتیم و دیگه کور باشه کسی که نبینه مشکلات رو.
به نظرم هر کی بیاد بهتر از اینه.
خدایی برای اولین بار از گل لاکازت ناراحت شدم و بهش حرف بدی هم زدم.
ببین خدایی با ما چیکار کردن که ما هم شدیم مثل بازیکنها و نمیدونیم باید بخاطر فرار از باخت خوشحال باشیم یا ناراحت.
حداقل اخراجش کنند و تیم رو بدن دست لیونبرگ تا مربی جدید پیدا کنند.
بالاتر از سیاهی که دیگه رنگی نیست.
خدایی با این بازی بعد از ژانویه سیزدهم چهاردهم میشیم و اونوقت حضرت موسی با عصاشم نمیتونه امتیازات از دست رفته رو جبران کنه.
منم به نوبه خودم امیدوارم که همتون خوب باشید و تو این بحران بهتون آسیبی نرسیده باشه.
به امید روزهای بهتر.
موفق باشید.

Ali در 2/9/1398 | 23:37 گفت:

دليل نميشه چون لمپارد (فعلا) نتيجه گرفته يكي از اسطوره هارو بياريم حتما نتيجه ميگيريم وقت آزمون و خطا نيست

vahid در 2/9/1398 | 23:28 گفت:

علی جان اگر قرار باشه فرجی بشه با همین نمایش‌های فاجعه این فصل و نتایج ضعیف این چند هفته باید میشود
مگر همین تاتنهام نیست مربی که به یه تیم درجه دو شخصیت داده اخراج کرد نمیدونم دیگه مدیرانی آرسنال منتظر چی هست
با امری اینطور امتیاز ازدست دادن چه فایده ای داره حداقل یکی از اسطورها رو بیارن مثل لینبرگ برکمپ ویرا هانری ...این فرصت به اونا بدن

mehdi+ h در 2/9/1398 | 23:03 گفت:

امیدوارم هم توی کشور و هم توی آرسنال روزای بهتری ببینیم...
بهترین جمله ای که میشد گفت

مهرزاد در 2/9/1398 | 22:38 گفت:

بابت پست ممنون
بر بساطی که بسایط نیست
شانس اوردیم. راحت می تونستیم 5 تا بخوریم

Ali در 2/9/1398 | 22:10 گفت:

هرچي فكرميكنم بفهمم چرا جلوي تيم نوزدهم ليگ با پنج تا دفاع بازي ميكنيم به جايي نميرسم. قلبا ناراحت شدم از اينكه ساوتهمپتون نبرد هم حقشون بود هم شايد يه فرجي ميشد اين يارو رو مينداختن بيرون

سيد حسين موسوي موحد در 2/9/1398 | 21:44 گفت:

قربون دهنت محمد حسين

xX.ArAs.Xx در 2/9/1398 | 21:23 گفت:

EmeryOUT#

محمد حسین در 2/9/1398 | 21:16 گفت:

نمیدونم اصلا کسی هست یا نه؟ ایشالا که همه سلامت هستین...
پست رو بصورت خلاصه هم که شده رفتم ، امیدوارم هم توی کشور و هم توی آرسنال روزای بهتری ببینیم...