آرسنال 2-2 ساوتهمپتون

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
آرسنــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 222,494 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است. در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است.
 تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی
اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد . اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد .
با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم  برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت . با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت .
ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب.
اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده. ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب. اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده.
باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر:
آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است. باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر: آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است.
آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم. آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم.
تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند. تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند.
رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد. رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد.
ایل ماتینو گزارش می‌دهد آرسنال علاقه مند به امضای قرارداد با دریس مرتنز هافبک بلژیکی باشگاه ناپولی است.قیمت او‌ ۱۰ میلیون یورو برآورد می‌شود . ایل ماتینو گزارش می‌دهد آرسنال علاقه مند به امضای قرارداد با دریس مرتنز هافبک بلژیکی باشگاه ناپولی است.قیمت او‌ ۱۰ میلیون یورو برآورد می‌شود .
تبلیغات توپچی

آرسنال 2-2 ساوتهمپتون

...





 



فقط 2-3 تا بازیکن خوب بازی کردن. سه دفاعه رو نمیدونم امری از کدوم قبر بیرون کشید دوباره؟



تعجب میکنم اگه بازم امری حامی داشته باشه.


تشکر شده توسط : xX.ArAs.Xx , vahid , محمود , Vishka ,

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

Sajad در 8/9/1398 | 13:52 گفت:

خدا رو شکر.مرتیکه بلاخره گورشو گم کرد.فقط امیدوارم یه مربی درست و حسابی بیارند.

mehdi+ h در 8/9/1398 | 11:39 گفت:

محمد حسین باهات موافقم تو انتخاب مربی ولی به نظرم لیومبرگ هم گذینه مناسبی هست تو زیر 21 ساله ها خوب کار کرد با این که خیلی از بازیکنها رو نداشت من بهش امیدوارم حداقل تا اخر فصل . ولی اگه نریم لیگ قهرمانان به نظرم مربی خوبی نمیاد باید به همون ارتتا باید بسنده کنیم. یعنی مدیر تات به این نتیجه رسید اما مدیرهای ما فکر نکنم بخاطر هزینه امری رو اخراج کنن!!!

vahid در 8/9/1398 | 02:40 گفت:

هر چقدر اوضاع تیم خرابه اما انتظار باخت تو خونه در مقابل اینتراخت نداشتم وقتی نتیجه دیدم انتظار دیدن خبر اخراج امری داشت که هنوز خبری نیست

محمد حسین در 8/9/1398 | 01:32 گفت:

حقیقتش دیگه حال بلاگ نوشتن نبود پس همینجا میگم ، امری که هیچ پوینت مثبتی نداشته و نداره ، قبلا کامبک میزد الان کامبک هم میخوره.
نسبت شوت زده به شوت دریافتی مون هم که منفیه ؛ اگه سرمربی محبوبِ مدیریت اینا براش دستاورد محسوب میشه که حمید درخشان و علیرضا منصوریان گزینه های خوبی هستن ، آزاد هم هستن!
البته اینکه بگیم هرکی بیاد بهتر از امریه دلیل نمیشه که همون طوری که امری رو انتخاب کردیم حالا جانشینشو انتخاب کنیم ، اولویت های من تن هاگ ، ناگلزمن و آرتتا هستن و به نظرم نونو و الگری مناسب فلسفه و سبک تیمی ما نیستن ، همون طوری که امری نبوده.

vahid در 3/9/1398 | 02:00 گفت:

محمد جان می‌خوان ما را دغ بدن
پنج و شش سال ونگر اضافه بر سازمان تحمل کردیم حالا نوبت امری فکر کنم بهتره به جایی اینکه به فکر مربی باشیم بهتره دعا کنیم یه بابایی مثل ابراموویچ پیدا بشه باشگاه رو بخره

محمد در 3/9/1398 | 00:31 گفت:

چرا اخراجش نمیکنن عجب گیری کردیما،میری بیرون اعصابت خورده میای خونه اعصابت خورده میای خبر اخراج این بی مغز و بشنوی و هیچ خبری نیست کلا جوونیمون نابود شد

Zabihullah در 3/9/1398 | 00:26 گفت:

سلام.
افتضاح بودیم.
هرچی بگیم کم گفتیم و دیگه کور باشه کسی که نبینه مشکلات رو.
به نظرم هر کی بیاد بهتر از اینه.
خدایی برای اولین بار از گل لاکازت ناراحت شدم و بهش حرف بدی هم زدم.
ببین خدایی با ما چیکار کردن که ما هم شدیم مثل بازیکنها و نمیدونیم باید بخاطر فرار از باخت خوشحال باشیم یا ناراحت.
حداقل اخراجش کنند و تیم رو بدن دست لیونبرگ تا مربی جدید پیدا کنند.
بالاتر از سیاهی که دیگه رنگی نیست.
خدایی با این بازی بعد از ژانویه سیزدهم چهاردهم میشیم و اونوقت حضرت موسی با عصاشم نمیتونه امتیازات از دست رفته رو جبران کنه.
منم به نوبه خودم امیدوارم که همتون خوب باشید و تو این بحران بهتون آسیبی نرسیده باشه.
به امید روزهای بهتر.
موفق باشید.

Ali در 2/9/1398 | 23:37 گفت:

دليل نميشه چون لمپارد (فعلا) نتيجه گرفته يكي از اسطوره هارو بياريم حتما نتيجه ميگيريم وقت آزمون و خطا نيست

vahid در 2/9/1398 | 23:28 گفت:

علی جان اگر قرار باشه فرجی بشه با همین نمایش‌های فاجعه این فصل و نتایج ضعیف این چند هفته باید میشود
مگر همین تاتنهام نیست مربی که به یه تیم درجه دو شخصیت داده اخراج کرد نمیدونم دیگه مدیرانی آرسنال منتظر چی هست
با امری اینطور امتیاز ازدست دادن چه فایده ای داره حداقل یکی از اسطورها رو بیارن مثل لینبرگ برکمپ ویرا هانری ...این فرصت به اونا بدن

mehdi+ h در 2/9/1398 | 23:03 گفت:

امیدوارم هم توی کشور و هم توی آرسنال روزای بهتری ببینیم...
بهترین جمله ای که میشد گفت

مهرزاد در 2/9/1398 | 22:38 گفت:

بابت پست ممنون
بر بساطی که بسایط نیست
شانس اوردیم. راحت می تونستیم 5 تا بخوریم

Ali در 2/9/1398 | 22:10 گفت:

هرچي فكرميكنم بفهمم چرا جلوي تيم نوزدهم ليگ با پنج تا دفاع بازي ميكنيم به جايي نميرسم. قلبا ناراحت شدم از اينكه ساوتهمپتون نبرد هم حقشون بود هم شايد يه فرجي ميشد اين يارو رو مينداختن بيرون

سيد حسين موسوي موحد در 2/9/1398 | 21:44 گفت:

قربون دهنت محمد حسين

xX.ArAs.Xx در 2/9/1398 | 21:23 گفت:

EmeryOUT#

محمد حسین در 2/9/1398 | 21:16 گفت:

نمیدونم اصلا کسی هست یا نه؟ ایشالا که همه سلامت هستین...
پست رو بصورت خلاصه هم که شده رفتم ، امیدوارم هم توی کشور و هم توی آرسنال روزای بهتری ببینیم...