پایان امری

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
آرسنــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 227,315 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد. کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد.
در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است. در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است.
 تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی
اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد . اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد .
با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم  برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت . با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت .
ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب.
اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده. ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب. اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده.
باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر:
آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است. باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر: آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است.
آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم. آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم.
تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند. تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند.
رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد. رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد.
تبلیغات توپچی

پایان امری

...  


فردی بصورت موقت سرمربی تیم شد...


تشکر شده توسط : xX.ArAs.Xx , vahid , Vishka ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 13/9/1398 | 13:29 گفت:

نمیخوام از حالا قضاوت کنم اما دوست ندارم به سرنوشت منچستر دچار بشیم. نباید خیلی به لیونبرگ فرصت داد

hoseyn در 10/9/1398 | 18:55 گفت:

همون آرسنال امری.
همون موستافی همون ترکیب مسخره بدون تاکتیک مشخص و انتخاب سیستمی که دوجین از بازیکن ها رو بی استفاده میکنه امیدوارم لیونگبرگ اشتباهش رو بفهمه وگرنه وضعیت از زمان امری هم بدتر خواهد شد

hoseyn در 10/9/1398 | 17:11 گفت:

حقیقتا اولین ترکیب لیونگبرگ که اصلا به دلم ننشست. باید البته بازی رو ببینیم و ببینیم با چه سیستمی قصد بازی داره ولی من زیاد امیدوار نیستم. نه برا اولین بازی که احتمالا اینو ببریم بلکه برا ادامه لیگ

mehdi+ h در 9/9/1398 | 21:34 گفت:

ممنون بازیهای المان رو زیاد دنبال نمی کنم بخاطر همین

hoseyn در 9/9/1398 | 16:11 گفت:

مهدی ناگلزمن سرمربی لایپزیش هست

mehdi+ h در 9/9/1398 | 14:06 گفت:

سجاد درسته حرفت ولی امکان داره بشه لمپارد چلسی نمی شه نظری داد فعلا ولی یه جا خوندم مردک مربی گریش کامل نیست نمی دونم درسته یا نه ؟
حسین باهات موافقم البته راجرز بعیده ولی بقیه گذینه ها خوبن ولی در مورد ارتتا هم شرایط مثل فردی خودمونه نمی شه با اطمینان نظر داد .
یه سوال ناگلزمن مربی کجاست ؟اسمش به گوشم نخورده تا حالا !

Zabihullah در 9/9/1398 | 13:44 گفت:

سلام.
اول خوشحالم که بالاخره مربی رفت و دوم امیدوارم خوب کار کنیم.
حداقلش بازی بعدی رو نگاه میکنم.
این چند وقت اصلا نمیشد بازی رو نگاه کنی ولی خدایی بی صبرانه منتظر ترکیب بازی هستم تا ببینم لئو چجور تفکری داره.
دفاعی یا تهاجمی.
موفق باشید.

hoseyn در 8/9/1398 | 20:31 گفت:

من همیشه دوست داشتم یه نفر از خود آرسنال اونم آرسنال شگفت انگیزی که ما دیده بودیم سرمربی آرسنال بشه. دو سال پیش برخلاف اکثر دوستان از بین آرتتا و امری موافق اومدن آرتتا بودم. الان هم امیدوارم لیونگبرگ بتونه خیلی خوب کار کنه و این راه که یه جوون از بازیکنان سابق آرسنال میتونه مربی بشه رو نبنده. حقیقتا اگه قراره امثال الگری و نونو و اینا بشن همون لیونگبرگ بهترین گزینه است.
از نظر من ناگزمن و تنهاگ و بعدش راجرز و بعدش پوچتینو و در آخر آرتتا گزینه‌های خوبین حتی اگر به خاطرشون تا آخر فصل صبر کنیم. هرچند شاید بشه حتی برخی رو همین الان جدا کرد فقط لازمه خرج کنند که این کرونکه اهلش نیست.
درپایان هم منم امیدوارم فردی عالی باشه و بشه یکی از بهترین مربیان کنونی جهان و بمونه تو آرسنال. فعلا هندونه دربسته است و باید بازیشو با نوریچ ببینیم که خوشبختانه بازی سختی هم اول کاری بهش نخورده!

vahid در 8/9/1398 | 19:15 گفت:

من پوچیتینو رو خیلی دوست دارم یه جورهای فرگوسن این دهه هست اما سابقه مربیگری تو تات اذیتم می کنه بخواد مربی آرسنال بشه اما بدون شک تو گزینه بهترین هست . دوستان نظرتون در مورد فرصت به لیونبرگ یا کسایی مثل ویرا آراتا برکمپ چیه؟

Sajad در 8/9/1398 | 18:55 گفت:

طرفداران آلگری میگن میاد دفاع رو سر و سامان میده,اما به اینش توجه نمیکنند دفاع یووه با وجود کیلینی و بونوچی و بارزالی سر و سامان گرفته بود نه آلگری.الان دفاع های ما افتضاحند.هر کی هم بیاد فکر نکنم شرایط دفاع آنچنان تغییری بکنه.فقط امید من به راه انداختن خط حمله آتشیمونه که به نظر و طبق شواهد آلگری این کاره نیست.
کلوپ با اینکه الان بهترین مربی جهانه, تا قبل خریدن فن دایک خط دفاع لیورپول رو نتونست راه بندازه.ما هم واسه درست کردن خط دفاعی به بازیکنی مثل فندایک نیاز داریم نه مربی ای مثل آلگری.هر چند تاکتیک دفاعی هم خیلی مهمه اما باید مدافع مغز داشته باشه تا تاکتیک های دفاعی رو بشه کرد تو مغزش!
الان با توجه به مربی های در دسترس من یکی دوست دارم پوچیتینو رو هر طور شده بیارند.درسته عنوانی کسب نکرده اما همینکه تاتنهام رو به یه تیم مدعی تبدیل کرد و تا فینال لیگ قهرمانان هم بردش کم دستاوردی نیست.حالا بگذریم از این همه بازیکن خوبی که زیر دستش به بازیکن طراز اول تبدیل شدند.
اگر پوچ نشد منم دوست دارم همین لیونبرگ تا پایان فصل ادامه بده و اخر فصل برای مربی بعدی تصمیم گیری بشه که مربی های خوب هم در دسترس باشند و بشه جذبشون کرد.الان هیچ باشگاهی که با مربیش داره نتیجه میگیره مربیش رو دو دستی تقدیم ما نمیکنه.

مهدی اون مربی چلسی اسمش دی متئو بود.منم امیدوارم لیونبرگ راه اون رو بره و هم بتونه سهمیه رو بگیره و هم قهرمان لیگ اروپا بشیم.فقط ترسم اینه قضیه سولاری و سولسشر بیاد سرمون.نتیجه بگیره قراردادش رو دائمی کنند بعد تر زدناش شروع بشه.

Ali در 8/9/1398 | 16:54 گفت:

دهن اين مديراي تيم سرويس منتظربودن بلك فرايدي امري رو بندازن بيرون كه لازم نباشه تمام پولشو بدن

mehdi+ h در 8/9/1398 | 16:49 گفت:

همه چیز به نتایج تیم بستگی داره من فکر میکنم تیم با فردی می ترکونه معمولا این جور مواقع بازیکنها بازی نمی کنن الان با فردی تیم بازی می کنه و امیدوارم به شدت خوب نتیجه بگیره و بمونه منم اصلا از الگری و ننو خوشم نمیاد هر چند هم بعیده بیادارسنال.الگری هم چیزی نداره یکم زیادی بزرگش کردن به نظرم فعلا باید دید نتایج تیم به کدوم سمت می ره .
یادمه یه زمانی چلسی این مشکلو داشت دسیار مربی شد سرمربی اسمش یادم نیست الان بعدش تیمو قهرمان لیگ قهرمانان کرد . امیدوارم فردی هم موفق بشه به شدت منتظر اولین بازی زیر نظر فردی هستم .
یادمه ونگر خیلی ازش تعریف می کرد حتما چیزی درش دیده بود !

hoseyn در 8/9/1398 | 15:10 گفت:

من نمیدونم تو این نونو و آلگری چی دیدن. سبکشون که اصلا نمیخوره. آلگری هم واقعا هیچ کاری تو یووه نکرد. اونم اون یووه. خدا عاقبت این تیمو به خیر کنه

محمد حسین در 8/9/1398 | 14:43 گفت:

متاسفانه نزدیک ترین مربی به تیم نونو اسپریتو سانتو مربی ولورهمپتونه
چرا میگم متاسفانه؟ بخاطر اینکه نه سبک بازیش مال آرسناله و نه سیستمش مناسب تیمیه که بازی مالکانه میکنه
معمولا در 99 درصد اوقات هم 5 دفاعه بازی میکنه ، همون مشکلی که الگری داره.
ادو و سانلهی موثرن که بعد مورینیو و امری و انریکه حالا داریم به نونو لینک میشیم!؟ جز ملیت و زبان انگار به هیچی نگاه نکردن ...
ناگلزمن و تن هاگ و راجرز و حتی ارتتا رو ترجیح میدم من...

xX.ArAs.Xx در 8/9/1398 | 14:13 گفت:

واقعا خیلی دیر بود چه امتیاز های مزخرفی که از دست دادیم،امیدوارم جایگزین مناسب هرچه زودتر انتخاب بشه گزینه ای مثل تن هاگ میتونه جذاب باشه
به امید روز های بهتر...