پایان امری

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
آرسنــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 209,254 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در بخش زنان انجام شد و توپچی ها باید سیزدهم یا چهاردهم مارس با پاریسن ژرمن دیدار کنند. برنده ی این دیدار باید با برنده ی دیدار بایرن و لیون رو به رو شود قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در بخش زنان انجام شد و توپچی ها باید سیزدهم یا چهاردهم مارس با پاریسن ژرمن دیدار کنند. برنده ی این دیدار باید با برنده ی دیدار بایرن و لیون رو به رو شود
تماشای بازی امشب در کنار جمعی از دوستان آرسنالی که در باکو هم همسفر کانون هواداری آرسنال بودند... تماشای بازی امشب در کنار جمعی از دوستان آرسنالی که در باکو هم همسفر کانون هواداری آرسنال بودند...
مصاحبه ی داوید لوییز پس از تساوی خارج از خانه مقابل منچستر یونایتد: از عملکردمان خوشحالیم.شما باید بازی هر دو تیم رو انالیز کنید و فکر میکنم ما کارمون رو عالی انجام دادیم ،حتی وقتی یک گل دریافت کردیم باز هم بالغانه رفتار کردیم خصوصا جوان تر های تیم که لایق اعتبار هستند.با این که بازیکن های جوانی اند ولی میدونن که چجوری فوتبال بازی کنن و با فشارها کنار بیان.نسبت به گذشته  خیلی بالغ تر شدن.بازی جذابی برای تماشاگران بود و ما کارمون رو به خوبی انجام دادیم . مصاحبه ی داوید لوییز پس از تساوی خارج از خانه مقابل منچستر یونایتد: از عملکردمان خوشحالیم.شما باید بازی هر دو تیم رو انالیز کنید و فکر میکنم ما کارمون رو عالی انجام دادیم ،حتی وقتی یک گل دریافت کردیم باز هم بالغانه رفتار کردیم خصوصا جوان تر های تیم که لایق اعتبار هستند.با این که بازیکن های جوانی اند ولی میدونن که چجوری فوتبال بازی کنن و با فشارها کنار بیان.نسبت به گذشته خیلی بالغ تر شدن.بازی جذابی برای تماشاگران بود و ما کارمون رو به خوبی انجام دادیم .
 جدول لیگ برتر در پایان هفته هفتم جدول لیگ برتر در پایان هفته هفتم
  اوبامیانگ بعد از فصل ۹۷/۹۸ اولین بازیکن آرسنال است که در ۷ بازی اول آرسنال موفق شده ۷ گل بزند. پیش از این برگکمپ این رکورد را دارا بود..‌. اوبامیانگ بعد از فصل ۹۷/۹۸ اولین بازیکن آرسنال است که در ۷ بازی اول آرسنال موفق شده ۷ گل بزند. پیش از این برگکمپ این رکورد را دارا بود..‌.
از آخرین باری که آرسنال موفق به برد منچستریونایتد در اولدترافورد شد تا به حال تیم های بالا موفق به انجام اینکار شدند. از آخرین باری که آرسنال موفق به برد منچستریونایتد در اولدترافورد شد تا به حال تیم های بالا موفق به انجام اینکار شدند.
صحبت های پیر امریک اوبامیانگ ستاره ی آرسنال و زننده ی تک گل مساوی بخش بازی امشب در مورد صحنه ی گل: کاملا مطمئن بودم که در افساید قرار نداشتم و متعجب شدم که داور سوت زد ولی طبق عادت سعی کردم گل بزنم با این که صدای سوت به گوشم رسید.شنیدم که تماشاچی ها می‌ گفتند افساید شده ولی اما این یه گل صحیح بود و بسیار خوشحال شدم. صحبت های پیر امریک اوبامیانگ ستاره ی آرسنال و زننده ی تک گل مساوی بخش بازی امشب در مورد صحنه ی گل: کاملا مطمئن بودم که در افساید قرار نداشتم و متعجب شدم که داور سوت زد ولی طبق عادت سعی کردم گل بزنم با این که صدای سوت به گوشم رسید.شنیدم که تماشاچی ها می‌ گفتند افساید شده ولی اما این یه گل صحیح بود و بسیار خوشحال شدم.
بعد از نمایش ضعیف و نا امید کننده نیکلاس پپه در بازی امشب مقابل منچستریونایتد هوادارن آرسنال در شبکه های اجتماعی از عملکرد وی به شدت انتقاد کردند و او را ژروینیوی ثانی لقب دادند . بعد از نمایش ضعیف و نا امید کننده نیکلاس پپه در بازی امشب مقابل منچستریونایتد هوادارن آرسنال در شبکه های اجتماعی از عملکرد وی به شدت انتقاد کردند و او را ژروینیوی ثانی لقب دادند .
قرعه کشی جام اتحادیه انجام شد. آرسنال-لیورپول در مرحله ی بعد لیگ کاپ به مصاف هم خواهند رفت. این بازی هفته دوم آبان در آنفیلد برگزار خواهید شد.
قرعه کشی جام اتحادیه انجام شد. آرسنال-لیورپول در مرحله ی بعد لیگ کاپ به مصاف هم خواهند رفت. این بازی هفته دوم آبان در آنفیلد برگزار خواهید شد.
💢 از زمان اولین بازی اوبامیانگ با پیراهن آرسنال ، تاکنون ۱۵۳ بازیکن مختلف در لیگ برتر حداقل ۳۰ شوت به سمت دروازه حریفان روانه کرده‌اند که اوبامیانگ با ۲٦.۲% بهترین آمار رو در زمینه نسبت گل به شوت در اختیار دارد.

💢 از زمان اولین بازی اوبامیانگ با پیراهن آرسنال ، تاکنون ۱۵۳ بازیکن مختلف در لیگ برتر حداقل ۳۰ شوت به سمت دروازه حریفان روانه کرده‌اند که اوبامیانگ با ۲٦.۲% بهترین آمار رو در زمینه نسبت گل به شوت در اختیار دارد.
تبلیغات توپچی

پایان امری

...  


فردی بصورت موقت سرمربی تیم شد...


تشکر شده توسط : xX.ArAs.Xx , vahid , Vishka ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 13/9/1398 | 13:29 گفت:

نمیخوام از حالا قضاوت کنم اما دوست ندارم به سرنوشت منچستر دچار بشیم. نباید خیلی به لیونبرگ فرصت داد

hoseyn در 10/9/1398 | 18:55 گفت:

همون آرسنال امری.
همون موستافی همون ترکیب مسخره بدون تاکتیک مشخص و انتخاب سیستمی که دوجین از بازیکن ها رو بی استفاده میکنه امیدوارم لیونگبرگ اشتباهش رو بفهمه وگرنه وضعیت از زمان امری هم بدتر خواهد شد

hoseyn در 10/9/1398 | 17:11 گفت:

حقیقتا اولین ترکیب لیونگبرگ که اصلا به دلم ننشست. باید البته بازی رو ببینیم و ببینیم با چه سیستمی قصد بازی داره ولی من زیاد امیدوار نیستم. نه برا اولین بازی که احتمالا اینو ببریم بلکه برا ادامه لیگ

mehdi+ h در 9/9/1398 | 21:34 گفت:

ممنون بازیهای المان رو زیاد دنبال نمی کنم بخاطر همین

hoseyn در 9/9/1398 | 16:11 گفت:

مهدی ناگلزمن سرمربی لایپزیش هست

mehdi+ h در 9/9/1398 | 14:06 گفت:

سجاد درسته حرفت ولی امکان داره بشه لمپارد چلسی نمی شه نظری داد فعلا ولی یه جا خوندم مردک مربی گریش کامل نیست نمی دونم درسته یا نه ؟
حسین باهات موافقم البته راجرز بعیده ولی بقیه گذینه ها خوبن ولی در مورد ارتتا هم شرایط مثل فردی خودمونه نمی شه با اطمینان نظر داد .
یه سوال ناگلزمن مربی کجاست ؟اسمش به گوشم نخورده تا حالا !

Zabihullah در 9/9/1398 | 13:44 گفت:

سلام.
اول خوشحالم که بالاخره مربی رفت و دوم امیدوارم خوب کار کنیم.
حداقلش بازی بعدی رو نگاه میکنم.
این چند وقت اصلا نمیشد بازی رو نگاه کنی ولی خدایی بی صبرانه منتظر ترکیب بازی هستم تا ببینم لئو چجور تفکری داره.
دفاعی یا تهاجمی.
موفق باشید.

hoseyn در 8/9/1398 | 20:31 گفت:

من همیشه دوست داشتم یه نفر از خود آرسنال اونم آرسنال شگفت انگیزی که ما دیده بودیم سرمربی آرسنال بشه. دو سال پیش برخلاف اکثر دوستان از بین آرتتا و امری موافق اومدن آرتتا بودم. الان هم امیدوارم لیونگبرگ بتونه خیلی خوب کار کنه و این راه که یه جوون از بازیکنان سابق آرسنال میتونه مربی بشه رو نبنده. حقیقتا اگه قراره امثال الگری و نونو و اینا بشن همون لیونگبرگ بهترین گزینه است.
از نظر من ناگزمن و تنهاگ و بعدش راجرز و بعدش پوچتینو و در آخر آرتتا گزینه‌های خوبین حتی اگر به خاطرشون تا آخر فصل صبر کنیم. هرچند شاید بشه حتی برخی رو همین الان جدا کرد فقط لازمه خرج کنند که این کرونکه اهلش نیست.
درپایان هم منم امیدوارم فردی عالی باشه و بشه یکی از بهترین مربیان کنونی جهان و بمونه تو آرسنال. فعلا هندونه دربسته است و باید بازیشو با نوریچ ببینیم که خوشبختانه بازی سختی هم اول کاری بهش نخورده!

vahid در 8/9/1398 | 19:15 گفت:

من پوچیتینو رو خیلی دوست دارم یه جورهای فرگوسن این دهه هست اما سابقه مربیگری تو تات اذیتم می کنه بخواد مربی آرسنال بشه اما بدون شک تو گزینه بهترین هست . دوستان نظرتون در مورد فرصت به لیونبرگ یا کسایی مثل ویرا آراتا برکمپ چیه؟

Sajad در 8/9/1398 | 18:55 گفت:

طرفداران آلگری میگن میاد دفاع رو سر و سامان میده,اما به اینش توجه نمیکنند دفاع یووه با وجود کیلینی و بونوچی و بارزالی سر و سامان گرفته بود نه آلگری.الان دفاع های ما افتضاحند.هر کی هم بیاد فکر نکنم شرایط دفاع آنچنان تغییری بکنه.فقط امید من به راه انداختن خط حمله آتشیمونه که به نظر و طبق شواهد آلگری این کاره نیست.
کلوپ با اینکه الان بهترین مربی جهانه, تا قبل خریدن فن دایک خط دفاع لیورپول رو نتونست راه بندازه.ما هم واسه درست کردن خط دفاعی به بازیکنی مثل فندایک نیاز داریم نه مربی ای مثل آلگری.هر چند تاکتیک دفاعی هم خیلی مهمه اما باید مدافع مغز داشته باشه تا تاکتیک های دفاعی رو بشه کرد تو مغزش!
الان با توجه به مربی های در دسترس من یکی دوست دارم پوچیتینو رو هر طور شده بیارند.درسته عنوانی کسب نکرده اما همینکه تاتنهام رو به یه تیم مدعی تبدیل کرد و تا فینال لیگ قهرمانان هم بردش کم دستاوردی نیست.حالا بگذریم از این همه بازیکن خوبی که زیر دستش به بازیکن طراز اول تبدیل شدند.
اگر پوچ نشد منم دوست دارم همین لیونبرگ تا پایان فصل ادامه بده و اخر فصل برای مربی بعدی تصمیم گیری بشه که مربی های خوب هم در دسترس باشند و بشه جذبشون کرد.الان هیچ باشگاهی که با مربیش داره نتیجه میگیره مربیش رو دو دستی تقدیم ما نمیکنه.

مهدی اون مربی چلسی اسمش دی متئو بود.منم امیدوارم لیونبرگ راه اون رو بره و هم بتونه سهمیه رو بگیره و هم قهرمان لیگ اروپا بشیم.فقط ترسم اینه قضیه سولاری و سولسشر بیاد سرمون.نتیجه بگیره قراردادش رو دائمی کنند بعد تر زدناش شروع بشه.

Ali در 8/9/1398 | 16:54 گفت:

دهن اين مديراي تيم سرويس منتظربودن بلك فرايدي امري رو بندازن بيرون كه لازم نباشه تمام پولشو بدن

mehdi+ h در 8/9/1398 | 16:49 گفت:

همه چیز به نتایج تیم بستگی داره من فکر میکنم تیم با فردی می ترکونه معمولا این جور مواقع بازیکنها بازی نمی کنن الان با فردی تیم بازی می کنه و امیدوارم به شدت خوب نتیجه بگیره و بمونه منم اصلا از الگری و ننو خوشم نمیاد هر چند هم بعیده بیادارسنال.الگری هم چیزی نداره یکم زیادی بزرگش کردن به نظرم فعلا باید دید نتایج تیم به کدوم سمت می ره .
یادمه یه زمانی چلسی این مشکلو داشت دسیار مربی شد سرمربی اسمش یادم نیست الان بعدش تیمو قهرمان لیگ قهرمانان کرد . امیدوارم فردی هم موفق بشه به شدت منتظر اولین بازی زیر نظر فردی هستم .
یادمه ونگر خیلی ازش تعریف می کرد حتما چیزی درش دیده بود !

hoseyn در 8/9/1398 | 15:10 گفت:

من نمیدونم تو این نونو و آلگری چی دیدن. سبکشون که اصلا نمیخوره. آلگری هم واقعا هیچ کاری تو یووه نکرد. اونم اون یووه. خدا عاقبت این تیمو به خیر کنه

محمد حسین در 8/9/1398 | 14:43 گفت:

متاسفانه نزدیک ترین مربی به تیم نونو اسپریتو سانتو مربی ولورهمپتونه
چرا میگم متاسفانه؟ بخاطر اینکه نه سبک بازیش مال آرسناله و نه سیستمش مناسب تیمیه که بازی مالکانه میکنه
معمولا در 99 درصد اوقات هم 5 دفاعه بازی میکنه ، همون مشکلی که الگری داره.
ادو و سانلهی موثرن که بعد مورینیو و امری و انریکه حالا داریم به نونو لینک میشیم!؟ جز ملیت و زبان انگار به هیچی نگاه نکردن ...
ناگلزمن و تن هاگ و راجرز و حتی ارتتا رو ترجیح میدم من...

xX.ArAs.Xx در 8/9/1398 | 14:13 گفت:

واقعا خیلی دیر بود چه امتیاز های مزخرفی که از دست دادیم،امیدوارم جایگزین مناسب هرچه زودتر انتخاب بشه گزینه ای مثل تن هاگ میتونه جذاب باشه
به امید روز های بهتر...