اورتون 0-0 آرسنال

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
آرسنــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 234,641 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد. کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد.
در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است. در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است.
 تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی
اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد . اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد .
با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم  برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت . با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت .
ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب.
اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده. ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب. اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده.
باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر:
آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است. باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر: آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است.
آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم. آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم.
تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند. تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند.
رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد. رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد.
تبلیغات توپچی

اورتون 0-0 آرسنال

...

 از اونجایی که اصلا بازی جذابی نبود (هرچند بد دفاع نکردیم) از بازی میگذریم و به انتخاب میکل آرتتا به عنوان سرمربی میپردازیمبرای دوستانی که مطلع نیستن باید بگم که میکل آرتتا موقعی که خداحافظی کرد بلافاصله وارد مربیگری شد و عضو اصلی کادر پپ گواردیولا شد ، استعداد مربیگریش رو پوچتینو و پپ و ونگر قبل از اینکه بخواد اسمش حول و حوش آرسنال بیاد بهش اشاره کردن ؛ در واقع میشه گفت با فاکتور فنی و درک تاکتیکی ای که از آرتتا سراغ داریم بیشتر نگرانی بنده مباحث غیر فنیه ، توی مباحث فنی حتی مصاحبه های بازیکنای سیتی هم مشخص میکنه آرتتا چه سطحی دارهتوی بحث رهبری و مدیریت تیم به نظرم یحث انتخاب کادر مهمه ، کادر تیمی که آرتتا میخواد توش سرمربی باشه اگه زیاد جوان و کم تجربه باشه کار رو براش سخت میکنه ، یعنی حتما یه مربی با سابقه و مدیر باید توی کادرش باشه ، فعلا خبر ها میگن 6 مربی میخواد و مربی گلرها و مربی جوانان (مرته) و کمک مربیش (فردی) رو خبرگزاری ها نام میبرن ، ولی سه نفر بقیه کادرش هنوز مشخص نیست ، که امیدوارم هوشمندانه انتخاب بشه ، انتخاب هوشمندانه کادر فنی چیزیه که فرگوسن و ونگر توی اوج ناشناخته بودنشون تونستن باهاش به موفقیت برسنبحث تجربه به نظر من زیادی بولد شده ، یادمون باشه که میکل درواقع 5 امین مربی جوان تیممونه! و از لحاظ سابقه نتیجه بدی با جوانان نگرفتیم.  اگه فاکتور سن رو کنار بذاریم ما حتی توی تاریخمون انتخابهای عجیب تر از این هم داشتیم که به نسبت موفق هم بودن. معروف ترینشون شخص آرسن ونگر که گزینه آلترناتیو روزنامه ها برای آرسنال کرایوف فقید بود! یعنی همیشه هم این جوان گرایی یا کم تجربگی مربی توی باشگاه بزرگ نتیجه بدی نمیده.دومین چالش بزرگ آرتتا حفظ کردن بازیکنان مهم تیمه ، ژاکا به نظر قصد ترک تیمو داره که اگه زود انجام بشه دست آرتتا رو برای یک خرید باز میکنه ولی اوبا و لاکا تقریبا غیرقابل جایگزین کردن هستن و باید یه طوری قانع بشن که حداقل تا آخر فصل به آرتتا برای تغییر اوضاع مهلت بدن. چون نیم فصل زیادی برای ایجاد تغییری به این بزرگی نزدیکه و انتظار غیر منطقی ای از آرتتا نمیشه داشت.درباره بحث های قبل از انتخاب آرتتا و گزینه های آلترناتیوش من زیاد موافق الگری ، نونو و انچلوتی نبودم ، براساس سوابق یا سیستم بازیشون ؛ ولی پوچتینو ،راجرز ، ناگلزمن ، کومن و تنهاگ مربیهای بهتری از آرتتا برای این موقعیت بودن که بجز پوچ که آزاد بود (و قبل از آزاد شدن پوچ مورینیو آزاد بود) بقیه تقریبا جداکردنشون از تیمشون محال بود . که خب پوچتینو هم خیلی زود بخاطر صحبتای قدیمیش درباره نرفتن به بارسا و آرسنال از لیست مربیای ممکن خط خورد. توی شرایط مالی و کیفی که ما هستیم "شاید" بهترین گزینه اعتماد به آرتتا بود که انجام شد. البته به نظر من باید یا زود برای مورینیو حرکت میشد یا یه خرج بزرگ برای آزاد کردن راجرز یا کومن صورت میگرفت که مالکای آرسنال نشون دادن این مورد هیچ وقت جزو گزینه ها نبوده.


ثبت نظر شمانظرات پیشین

kamyar در 7/10/1398 | 14:12 گفت:

چه خلوت شده سایت. اولین بازی آرتتا که میتونه شروع یه دوران جدید باشه برامون رو هیچکی کار نکرد.
امیدوارم خوب نتیجه بگیره سایت هم جون بگیره دوباره : )

hoseyn در 1/10/1398 | 20:48 گفت:

بعد از مورینیو که راحت از دست دادن و واقعا اشتباه کردن و پوچتینو که ظاهرا جدیدا حرف‌هایی هست که اگه میرفتن سراغش راحت قبول می‌کرد و البته اگه سرمربیهایی چون اونهایی که محمدحسین اسم برد رو غیرقابل دسترس فرض کنیم من تو رقابت بین ارتتا با الگری ننو و انجلوتی شانس خیلی خیلی بیشتری برا موفقیت ارتتا قائلم. اگه بحث کاریزما است که بعد از چند نتیجه ضعیف به سرعت نابود میشه اگه بحث تجربه است باید ببینیم تجربه قبلی اون سرمربیها با چه تیپ بازیکنانی بوده و سبک بازیشون چیه

تفاوت ارتتا با اون سرمربیها خصوصا انجلوتی اینه که اوشون براش موفقیت ارسنال اهمیت زیادی نداره. اما ارتتا واقعا تعصبش به تیم رو نشون داد. از طرف دیگه سرمربیگری ارسنال برا اونها ریسک نداره چون موفق نشن همه میگن تیم ارسنال داغون بود ولی ارتتا رو آینده ش قمار کرد پس علاوه بر تعصبش، ارتتا برای آینده فوتبالیش به موفقیت تو ارسنال احتیاج داره

اگه ارتتا بتونه بحث‌های خارج زمین رو مدیریت کنه به نظر من ضریب موفقیتش خیلی خیلی بالاست. امیدوارم بتونه و ما یه تیم ارسنال خوب رو بالاخره ببینیم.

mehdi+ h در 1/10/1398 | 09:42 گفت:

خوشحالم نظرت مثبته محمد حسین منم امیدوارم نتیجه بگیریم با ارتتا

xX.ArAs.Xx در 30/9/1398 | 23:51 گفت:

ممنون از محمد حسین بخاطر بلاگ ها امیدوارم ادامه دار باشه همچنان.
در مورد بازی بشدت تیم تعطیل و اعصاب خورد کن بود امیدوارم تغییرات رو زود شاهد باشیم.
آرتتا گزینه مد نظر ما نبود ولی خیلی هم نمیشه ناامید بود به دلایلی که محمد حسین درموردشون صحبت کرد و قبلان تمام دوستان صحبت کرده بودن.
فقط امیدوارم تو نقل انتقالات بهتر عمل کنیم کاش بازیکنی مثل راجا ناینگلان به هافبک ما اضافه بشه به جای ژاکا و دو بازیکن در خط دفاعی که این فصل رو با یه جایگاه معقول به پایان برسونیم و در فصل بعد تیم رو کاملا تقویت کنیم.
در مورد رفتن اوبا هم بنظرم اگر پیشنهاد خوب باشه میشه بهش فکر کرد چون داستانش میشه شبیه به سانچز اگر دلش با تیم نباشه باید براش برنامه ریزی کنن با قیمت خوب به فروش برسه.
به امید موفقیت دوباره آرسنال 💪💪