چلسی 2-2 آرسنال

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
آرسنــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 234,025 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد. کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد.
در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است. در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است.
 تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی
اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد . اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد .
با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم  برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت . با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت .
ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب.
اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده. ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب. اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده.
باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر:
آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است. باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر: آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است.
آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم. آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم.
تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند. تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند.
رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد. رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد.
تبلیغات توپچی

چلسی 2-2 آرسنال

...

 سلام ، شب بخیر
خب بازی ای رو که باید میبردیم (برای بهبود وضعمون در جدول) با بخت و اقبال از باخت فرار کردیم و مساوی گرفتیم ، حقیقتش تیم خوب بازی نکرد فقط متعصب بود و توان گذاشت وگرنه از لحاظ تاکتیک تهاجمی نزدیک به صفر بودیم. توی دفاع وضعیت بهتر از حمله بود که لرد موستفی بازم هنرنمایی کرد ، از موستفی اصلا این کار بعید نبود. در ادامه بازی البته بد عمل نکرد و دیگه ازش بیشتر از این انتظار نمیشه داشت ؛ ولی برای من سواله که لوییز چرا خطا کرد؟ بازیکنی که سالها توی سطح اول فوتبال بازی کرده و کلا توی جزیره این دومین اخراجش بوده ازش انتظار میره که متوجه باشه که 90 درصد اوقات پنالتی گل میشه ! یعنی دو گزینه انتخاب داشت که یکیش گل خوردن تیم بود و یکیش اخراج اونم توی دقیقه 27 بود و اونم نه بیرون محوطه بلکه پنالتی که معمولا مساوی با گل بوده و هست. (در واقع گل+اخراج!)


به هر صورت تیم ده نفره شد و واکنش آرتتا بد نبود و تغییر روحیه و ذهنیت تیم زیر نظر آرتتا مشخص بود ، احساسی عمل نکردیم و منظم دفاع کردیم و دوبار به بازی برگشتیم ، هرچند من فکر میکنم سبایوس میتونست بین دو نیمه بجای اوزیل بیاد ، هم بار تهاجمی رو میتونست به دوش بکشه و هم دونده و دفاعی تر از اوزیل بود. ژاکا و لنو و توریرا فوق العاده عمل کردن و نبودشون میتونست منجر به اتفاقات بدی بشه ، په په و لاکازت و  از این دوتا بهتر مارتینلی بودن که عالی بازی کردن ولی خب تیم قدرت حمایت کردن ازشون رو نداشت و تنهایی حمله میکردن که کار رو براشون سخت کرده بود. در واقع اون خطا ، اونم وقتی که میخواستیم در مقابل فشار اولیه چلسی توی زمین خودش مقاومت کنیم و واکنش نشون بدیم ، تیم رو از هم پاشیده کرد و نظم تیمی رو بهم زد ، و عملا قدرت فشار وارد کردن رو از ما گرفت.

مشخصا با تعویض لنو با کپا این بازی با فاصله به نفع چلسی تموم میشد ولی لنو انصافا اشتباهات اخیرشو جبران کرد و یکی از بهترین بازیهاشو انجام داد


درباره بازیکنای تعویضی باید بگم گوئندوزی و نایلز تعویضی های خوبی هستن (حتی بدم نمیومد نایلز سمت چپ فیکس بازی کنه ، البته که ساکا واقعا توی پست غیر تخصصی خوب بود ولی اوایل بازی اذیت شد) ولی هولدینگ اصلا آماده نیست و ویلوک کلا مناسب تیم نیست! سبایوس هم که وضعش نامشخصه ، معلوم نیست آرتتا بهش اعتقاد نداره یا سبایوس آماده نیست. وگرنه در صورت آمادگی واضحه که خیلی از ویلوک که همیشه تعویض آخر تیمه بهتر خواهد بود. 


ثبت نظر شمانظرات پیشین

xX.ArAs.Xx در 2/11/1398 | 15:45 گفت:

بنظرم از اول فصل اگر به موروپانوس بازی میدادن الان با اختلاف از همه دفاع ها بهتر بود رو گل صد در صد موستفی مقصر بود ولی هم واکنش لنو میتونست بهتر باشه هم حماقت لویز کمتر که هنوز نفهمیدم چرا اون کارو انجام داد،در کل افتضاح بود تیم بنظرم قطعا نباید اجازه میدادیم چلسی که از نظر من در حدی نیست انقد بهمون فشار بیاره خداراشکر فقط مساوی کردیم که از لحاظ روحی خوبه برامون ما نیاز به تقویت تیم داریم بشدت ولی مدیران عین خیالشونم نیست دنبال مهره سوخته میرن با 30 سال سن با رقم های وحشتناک حداقل 6 دفاع وسط و 11,12 تا هافبک تو ذهن من هست که قیمتاشون زیر 20 تا و با کله میان تو آرسنال که هم تیم تقویت میشه هم دوسال دیگه با 30,40 میلیون میشه فروختشون و باشگاه همیشه در جریان باشه نه مثل الان که نصف بازیکنامون رو دستمون باد کردن با حقوق های بالا ... خیلی امیدی به این تیم نیست این چند سال اخیر روند تیم بشدت نزولی بوده و باید منتظر یک معجزه باشیم فقط

mehdi+h در 2/11/1398 | 11:40 گفت:

با این دفاعها تیم از این بهتر نمی شه واقعا 3تا سرمربی همش بخاطر اشتبهات دفاع نابود دارن میشن . اوزیل هم با زمان امری هیچ فرقی نداره همون اوزیلو کارایی که قبلا هم نداشت باز هم نداره