برایتون 2-1 آرسنال

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
آرسنــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 241,782 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱
برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱
 ۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
تبلیغات توپچی

برایتون 2-1 آرسنال

...

سلام
خلاصه عرض میکنم
1. داور جزو بدترین داورهایی بود که من به عمرم توی جزیره یادمه
2. من تفاوتی بین تیم آرتتای دو بازی اخیر با تیم امری پیدا نکردم ، هر بازی یه سیستم براساس سیستم و سبک حریف چیدن و تغییر دادن متعدد سیستم مشکلی بود که ما با امری داشتیم و مشکل عدم نتیجه گیری که هر دوتاش الان توی آرتتا مشاهده میشه ، په په مثل وینگ بک بازی میکنه و بلرین به وسط زمین میزنه در نتیجه په په از دروازه حریف دورتر شده . و اینکه دلیل 3 تعویض آخر بازی رو نفهمیدم چون سیستم 5 دفاعه شد و به قدرت تهاجمی تیم هم هیچی افزوده نشد؛ ترکیب اولیه و سیستم و سبک بازی رو دیگه صبحتشو نمیکنم.
3. بعضی منابع خبر دادن اوزیل و نایلز فیکس هستن ، بعد هیچ کدوم بازی نکردن ؛ که خب این دو نفر موافقا و مخالهای خودشونو دارن و میذاریمشون کنار. سوال من اینه که مارتینلی کو؟! ادی انکتیا ، نلسون و ویلوک به مارتینلی برای وقتی که گل لازم داشتیم ترجیه داده شدن.
4.تنها بازیکن 6 دانگ ما که داشت بار دیگران رو هم به دوش میکشید وقتی حتی اوبا هم صد درصد هنوز رو فرم نیومده  لنو بود که مصدوم شد ، با این شرایط حتی رتبه تک رقمی هم دیگه ایده آل به نظر میاد!

5. بازیکنها هم طوری بازی میکنن انگار یه تیم دیگه قبل کرونا داشته فوتبال بازی میکرده . فقط سیستم و سبک بازی به امری برنگشته بازیکنا هم برگشتن.

جای خالی لنو رو به شدت حس خواهیم کرد چون به نظر مصدومیتش طولانی میاد و باید با مارتینز سر کنیم که اصلا در حد و اندازه های لنو نیست.


ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد فانتوم در 2/4/1399 | 11:02 گفت:

من نمیدونم شما با چه اطمینانی میگین اگه مارتینلی یا اوزیل یا لاکا یا پپه تو ترکیب بودن ما میبردیم ؟!!!!!!
مربی بهتر میدونه که کدوم بازیکنا بعد از تعطیلات ، بیشتر آماده ی بازی کردنن...
ماشالله بازیکنای آرسنالم که هیچکدوم بازیکن حرفه ای نیستن مث مسی و رونالدو که همیشه خودشونو آماده نگه دارن!!!
این تیم مریضه..نیاز به تغییرات گسترده داره.
ما کلا 3 تا بازیکن استاندارد و تاپ داریم..لنو و اوبا و پپه.....بقیه باید برن بوق بزنن!!

xX.ArAs.Xx در 1/4/1399 | 01:18 گفت:

این شما واین تیمی در حد چمپیونشیپ انگلستان. چی میخوان این خانواده کرونکه نه دنبال جامن نه دنبال اعتبارن نه دنبال پولن نه هیچ چیز دیگه فقط باعث اعصاب خوردی حرص خوردن واسه ما تلاش میکنن. آرتتا خوب انتخاب کرده در اصل از چمپیونشیپ سرمبیگریشو شروع کرده.
کاش حداقل یکی دلش واسه هوادارا میسوخت

vahid در 31/3/1399 | 23:30 گفت:

من که دیگه امدی به این فصل ندارم
انشاله فصل دیگه بهتر پیش بره

hoseyn در 31/3/1399 | 22:50 گفت:

دقیقا مهدی. مشکل اصلی که مشخصه اول کرونکه و بعد کادر مدیریته. ولی دلیل نمیشه این مشکل اصلی آرتتا رو هم نادیده گرفت. اگه بازیکنها مثل قبل توقف بازی از خودشون مایه نمیذارن دلیلش احتمال زیاد آرتتا و تیم مربیگریه

mehdi+h در 31/3/1399 | 21:51 گفت:

دقیقا بازیکنها شکم سیری بازی میکنن اصلا پرس نمیکنن تو زمین راه میرن خیلی کندو سنگین به نظر میان . جدا از اینااین که کی بازی میکنه که نمیکنه برمیگرده به تمرینات که ما اصلا خبرشو نداریم ولی در کل تیم به شدت مریضه فقط فقط با مربی درست نمیشه به نظرم

محمد حسین در 31/3/1399 | 21:34 گفت:

آرتتا تیمی رو به ما نشون داد که انتظارات رو خیلی برد بالا ، الان این تیم ناامید کنندس ، البته چرخش تیم آرتتا روی ژاکا بود و خلاء ژاکا اذیت میکنه تیم رو ولی بازهم بقیه تاکتیک آرتتا رو توجیه نمیکنه و نقد بهش وارده
نکته اصلی ولی آرتتا و امثال آرتتا نیست ، درسته آرتتا از ابزارش هم درست استفاده نمیکنه اخیرا ، ولی این بازیکن ها و این تیم و مشکلاتی که احتمالا پشت پرده تیم هست بخاطر کرونکه س
تا وقتی کرونکه نره با اومدن یا رفتن آرتتاها اونقدری که ما لازم داریم پیشرفت حاصل نمیشه.

hoseyn در 31/3/1399 | 21:17 گفت:

ما که با کسی پدرکشتگی نداریم. وقتی از امری نقد میکردم دقیقا به خاطر این بود که داشت خوب نتیجه میگرفت بعد سیستم رو عوض کرد و شروع کرد گند زدن!! بعد هی سیستم رو عوض کرد هی عوض کرد.
الان آرتتا شده همون امری. یعنی داشت با ۴۲۳۱ عالی نتیجه میگرفت. حالا داره هی سیستم رو عوض میکنه هی عوض میکنه!! این آرتتا با این شاخصه‌ها هیچ فرقی با امری نداره! واقعیت از آرتتا کم و بیش ناامید شدم!