برایتون 2-1 آرسنال

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
آرسنــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 234,156 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد. کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد.
در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است. در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است.
 تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی
اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد . اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد .
با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم  برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت . با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت .
ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب.
اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده. ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب. اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده.
باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر:
آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است. باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر: آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است.
آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم. آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم.
تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند. تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند.
رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد. رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد.
تبلیغات توپچی

برایتون 2-1 آرسنال

...





سلام
خلاصه عرض میکنم
1. داور جزو بدترین داورهایی بود که من به عمرم توی جزیره یادمه
2. من تفاوتی بین تیم آرتتای دو بازی اخیر با تیم امری پیدا نکردم ، هر بازی یه سیستم براساس سیستم و سبک حریف چیدن و تغییر دادن متعدد سیستم مشکلی بود که ما با امری داشتیم و مشکل عدم نتیجه گیری که هر دوتاش الان توی آرتتا مشاهده میشه ، په په مثل وینگ بک بازی میکنه و بلرین به وسط زمین میزنه در نتیجه په په از دروازه حریف دورتر شده . و اینکه دلیل 3 تعویض آخر بازی رو نفهمیدم چون سیستم 5 دفاعه شد و به قدرت تهاجمی تیم هم هیچی افزوده نشد؛ ترکیب اولیه و سیستم و سبک بازی رو دیگه صبحتشو نمیکنم.
3. بعضی منابع خبر دادن اوزیل و نایلز فیکس هستن ، بعد هیچ کدوم بازی نکردن ؛ که خب این دو نفر موافقا و مخالهای خودشونو دارن و میذاریمشون کنار. سوال من اینه که مارتینلی کو؟! ادی انکتیا ، نلسون و ویلوک به مارتینلی برای وقتی که گل لازم داشتیم ترجیه داده شدن.
4.تنها بازیکن 6 دانگ ما که داشت بار دیگران رو هم به دوش میکشید وقتی حتی اوبا هم صد درصد هنوز رو فرم نیومده  لنو بود که مصدوم شد ، با این شرایط حتی رتبه تک رقمی هم دیگه ایده آل به نظر میاد!

5. بازیکنها هم طوری بازی میکنن انگار یه تیم دیگه قبل کرونا داشته فوتبال بازی میکرده . فقط سیستم و سبک بازی به امری برنگشته بازیکنا هم برگشتن.

جای خالی لنو رو به شدت حس خواهیم کرد چون به نظر مصدومیتش طولانی میاد و باید با مارتینز سر کنیم که اصلا در حد و اندازه های لنو نیست.


ثبت نظر شما



نظرات پیشین

محمد فانتوم در 2/4/1399 | 11:02 گفت:

من نمیدونم شما با چه اطمینانی میگین اگه مارتینلی یا اوزیل یا لاکا یا پپه تو ترکیب بودن ما میبردیم ؟!!!!!!
مربی بهتر میدونه که کدوم بازیکنا بعد از تعطیلات ، بیشتر آماده ی بازی کردنن...
ماشالله بازیکنای آرسنالم که هیچکدوم بازیکن حرفه ای نیستن مث مسی و رونالدو که همیشه خودشونو آماده نگه دارن!!!
این تیم مریضه..نیاز به تغییرات گسترده داره.
ما کلا 3 تا بازیکن استاندارد و تاپ داریم..لنو و اوبا و پپه.....بقیه باید برن بوق بزنن!!

xX.ArAs.Xx در 1/4/1399 | 01:18 گفت:

این شما واین تیمی در حد چمپیونشیپ انگلستان. چی میخوان این خانواده کرونکه نه دنبال جامن نه دنبال اعتبارن نه دنبال پولن نه هیچ چیز دیگه فقط باعث اعصاب خوردی حرص خوردن واسه ما تلاش میکنن. آرتتا خوب انتخاب کرده در اصل از چمپیونشیپ سرمبیگریشو شروع کرده.
کاش حداقل یکی دلش واسه هوادارا میسوخت

vahid در 31/3/1399 | 23:30 گفت:

من که دیگه امدی به این فصل ندارم
انشاله فصل دیگه بهتر پیش بره

hoseyn در 31/3/1399 | 22:50 گفت:

دقیقا مهدی. مشکل اصلی که مشخصه اول کرونکه و بعد کادر مدیریته. ولی دلیل نمیشه این مشکل اصلی آرتتا رو هم نادیده گرفت. اگه بازیکنها مثل قبل توقف بازی از خودشون مایه نمیذارن دلیلش احتمال زیاد آرتتا و تیم مربیگریه

mehdi+h در 31/3/1399 | 21:51 گفت:

دقیقا بازیکنها شکم سیری بازی میکنن اصلا پرس نمیکنن تو زمین راه میرن خیلی کندو سنگین به نظر میان . جدا از اینااین که کی بازی میکنه که نمیکنه برمیگرده به تمرینات که ما اصلا خبرشو نداریم ولی در کل تیم به شدت مریضه فقط فقط با مربی درست نمیشه به نظرم

محمد حسین در 31/3/1399 | 21:34 گفت:

آرتتا تیمی رو به ما نشون داد که انتظارات رو خیلی برد بالا ، الان این تیم ناامید کنندس ، البته چرخش تیم آرتتا روی ژاکا بود و خلاء ژاکا اذیت میکنه تیم رو ولی بازهم بقیه تاکتیک آرتتا رو توجیه نمیکنه و نقد بهش وارده
نکته اصلی ولی آرتتا و امثال آرتتا نیست ، درسته آرتتا از ابزارش هم درست استفاده نمیکنه اخیرا ، ولی این بازیکن ها و این تیم و مشکلاتی که احتمالا پشت پرده تیم هست بخاطر کرونکه س
تا وقتی کرونکه نره با اومدن یا رفتن آرتتاها اونقدری که ما لازم داریم پیشرفت حاصل نمیشه.

hoseyn در 31/3/1399 | 21:17 گفت:

ما که با کسی پدرکشتگی نداریم. وقتی از امری نقد میکردم دقیقا به خاطر این بود که داشت خوب نتیجه میگرفت بعد سیستم رو عوض کرد و شروع کرد گند زدن!! بعد هی سیستم رو عوض کرد هی عوض کرد.
الان آرتتا شده همون امری. یعنی داشت با ۴۲۳۱ عالی نتیجه میگرفت. حالا داره هی سیستم رو عوض میکنه هی عوض میکنه!! این آرتتا با این شاخصه‌ها هیچ فرقی با امری نداره! واقعیت از آرتتا کم و بیش ناامید شدم!