آرسنال 1-1 لسترسیتی

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
آرسنــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 237,300 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد. کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد.
در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است. در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است.
 تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی
اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد . اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد .
با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم  برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت . با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت .
ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب.
اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده. ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب. اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده.
باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر:
آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است. باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر: آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است.
آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم. آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم.
تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند. تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند.
رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد. رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد.
تبلیغات توپچی

آرسنال 1-1 لسترسیتی

...


سلام
با اینکه بازی برایتون پایان امید سهمیه برای آرسنال بود ولی در طول فصل اگه یکی دوتا از این مساوی های بیخود مثل امروز رو نمیدادیم الان تو کورس سهمیه بودیم


تیم خوب بود ولی اینقد توپ رو گل نکرد تا بازی برگشت ، با مهاجم هایی تو این سطح باید خیلی بهتر از موقعیت ها استفاده کنیم ، بازی قبلی عرض کردم انکتیا حتی نصف حرفه ای گری لاکازت هم توی بازیش نیست و اینطوری 3 امتیاز رو از تیم میگیره ، قبلا هم این مدل خطاهای عجیب غریب کرده مثلا خطاش رو گلر ساوتهمپتون، پاس ندادنش به هم تیمی توی موقعیت بهتر هم یه روی دیگه توی این ماجراست . باید جدی روی این حجم از تایم بازی ای که میگیره تجدید نظر بشه چون تلاشی برای حل نقص های بازیش نمیکنه برعکس ساکا و مارتینلی . ولی اینکه تیم خیلی خوب بود باعث میشه مساوی جلوی لستر اینقدر دردناک بشه برامون.


برای داورم شما خودتون هر فحشی میخواید تصور کنید ، من هرچی نگاه کردم گل لستر آفساید بود. نمیدونم چطوری گل گرفت.


ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی در 20/4/1399 | 12:35 گفت:

یکی این مساوی، یکی باخت به چلسی
خیلی به نا حق بود
هر دو هم رقیب مستقیم
خدا لعنت کنه این داورهایی که اینقدر علنی بی عدالتی میکنن
حالا بازی با پالاس تو همین اشبرتون و موارد دیگه رو میذاریم کنار
از آرتتا هم انتظار نمی رفت همچین ریسکی بکنه و توی این شرایط فوق العاده حساس به انکتیا بازی بده
اگه بازی دو هیچ بود، آره کارش درست بود
اما وقتی اختلاف یک گل هستش، حتی بازی با تیم های ضعیفتر هم همچین تعویضی رو نمی پسندم

xX.ArAs.Xx در 18/4/1399 | 13:14 گفت:

حیف شد واقعا بنظرم اگر 3 امتیازو گرفته بودیم میشد سهمیه گرفت.تیم خیلی بهتر از قبل شده ولی همچنان راه زیاد داریم. داوری ها هم انقد افتضاح شده از لیگ ایران بدتر شده این چه وضی.
فقط امیدوارم آرتتا برای خرید بازیکن فشار بیاره مهره های که نیاز داره بتونه جذب کنه

mehdi+h در 18/4/1399 | 09:59 گفت:

به نظرم حتی با برد هم شانسمون کم بود برای سهمیه به نظرم باید از این بازی نکات مثبتشو برداشت کنیم این که تیم اینقدر عالی بازی میکنه چیزی بود که خیلی وقت بود ندیده بودیم . به نظرم باید برنامه بچینیم برای فصل بعد تا بتونیم حرفی برای گفتن داشته باشیم . در مورد انکیتیا هم نمی شه زیاد خورده گرفت بهش تازه اوله راه هست باید بهش زمان داد تا بتونه خودشو نشون بده

vahid در 18/4/1399 | 03:45 گفت:

ارتتا تمام زحمات چند ماهشو با یه تعویض بیخود به باد داد. چه موقع تعویض آنکتیا با لاکازت تازه نفس و آماده بود.
ولی در مجموع روند بازی تا قبل از اخراج خوب و امیدوار کننده بود

hoseyn در 18/4/1399 | 03:22 گفت:

آرتتا: واردی در نیمه اول به خاطر درگیری با موستافی باید اخراج میشد که نشد!!

همین عوضی که ضریه با استوکش به موستافی عمدی بود هل دادن تیرنی هم تو نیمه دوم عمدی بود، یه گل کاملا آفساید زد. هم پاس اولیه آفساید بود هم پرز روی توپ اثرگذاشت که دیگه کاملا واضح آفساید بود!

اگرچه قبول دارم گل نکردن موقعیتها دلیل اصلی مساویه اول لعنت به شرف این اتحادیه و داورها!!

و در آخر باید بگن دم آرتتا گرم که بعد از اون وضع و نابودی، تیم رو خوب جمع کرد و امروز هم شاهد یه بازی خوب بودیم. امیدمون به آرتتا روز به روز داره زیادتر میشه