تاتنهام 2-1 آرسنال

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
آرسنــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 241,565 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱
برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱
 ۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
تبلیغات توپچی

تاتنهام 2-1 آرسنال

...

 سلام

امروز من به خیلی بازیکن ها مثل لوییز و موستفی و بلرین کار ندارم چون سطح خودشونو قبلا نشون دادن ، سوال من اینجاست که آرتتا از داوید لوییز و بلرین چی باید ببینه که بخواد سوکراتیس و هولدینگ و نایلز و سوارس رو بازی بده؟ هر بازی یه گل به خودی بزنن کافیه ؟ اینکه بازیکن دفاع وسط حمل توپ خوبی داره توجیه میشه؟ خب اوزیل یا  نلسون بازی بعدی دفاع وسط ، دفاع بلد نیستن و رو سرشونم گل میزنن بهمون ولی دقت پاس کوتاه و بلندشون عالیه!! لوییز چند بار باید تیم رو به فنا بده که مثل سوکراتیس به نیمکت میخ بشه و باهاش تمدید نشه و بره تو لیست فروش و هی مصاحبه مثبت دربارش نکنن!؟
تیرنی روز بدی داشت ، په په هم موثر نبود ولی حداقل میدونیم ذاتشون این نیست . کیفیت دارن. موستفی رو دیگه واقعا نمیدونم چی باید بگم ، یه بازی آدامز یه بازی در حد لیگ منطقه ای انگلیس! ولی بازم من خودمم اگه بودم احتمالا با توجه به چند هفته اخیر موستفی رو بازی میدادم پس به آرتتا از طرف خودم حق میدم ولی نمیفهمم چرا باید لوییز و بلرین بازی کنن ، بهتر نیست سوارز تازه وارد و هولدینگ و سوکراتیس از مصدومیت برگشته و نایلز آینده دار بازی کنن که برای فصل بعدی بشه ازشون استفاده کرد!؟ (بماند که اگه ادی محروم نبود لاکازت هم حتی شاید فیکس نمیشد.)
خلاصه اینکه بجز امروز که تاتنهام برتر بود و اصلا بحث ما نیست سیستم کاملا قابل قبوله ، سبک بازی هم همینطور (درسته سبک مورد علاقه من نیست و سیستم به ژاکا و سبایوس زیادی متکیه) ولی مهره هایی که توی این سیستم انتخاب میشن و اصرار آرتتا بهشون واقعا داره برامون گرون تموم میشه .


تشکر شده توسط : mehdi+h , hoseyn , محمود , vahid ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد فانتوم در 28/4/1399 | 18:54 گفت:

محمد حسین جان زحمتکش عزیز
شما اگه مصاحبه ی بازیکنای تیمو بخوونی ، هممه شون از لوییز و قدرت رهبریش میگن..الانم تیم ما رهبر نداره..بزرگتر نداره.
خودتم میدونی که اوبا هیچوقت یه لیدر نبوده برا تیم...الان که یکی در حد لیدری تیم داریم ف خب چرا ازش و از تجربه اش استفاده نکنیم ؟!!
ساکا و گابی و انکتی و ویلوکو تیرنی و سبایوس همه شون گفتن دارن از لوییز کمک و مشاوره میگیرن.

محمد حسین در 25/4/1399 | 19:11 گفت:

اصلا هولدینگ و سوکراتیس که رو نیمکتن هیچی
ماوروپانوس > لوییز
اگه با لوییز تمدید کردی و بهش بازی دادی توی مشکلاتی که لوییز برای تیم ایجاد میکنه مقصری ، خیلی ساده ست.
کسی ننوشت آرتتا اوت! اگه هوادار نظر و انتقاد نداشته باشه پس با صندلی های خالی امشب امارات چه فرقی میکنه!؟ آرتتا داره از لوییز بازی میگیره و نباید بگیره چون هر بازی رو به لوییز میبازیم ، دیگه یه نقد این همه شعار دادن لازم نداره.
شما فقط لطف کردی دوتا اسم بزرگ انداختی کنار اسم لوییز و حرف خودتو زدی ، ما نگفتیم راموس گفتیم همون هولدینگ و ماوروپانوس که قرض داده شده یا حتی دنیل بالارد بیان که اگه اشتباهم کردن بگیم داره یاد میگیره و برای آینده تیمه ، نه کسی که بعد از 15 سال فوتبال توی سطح اول هنوز هیچی یاد نگرفته و باهاش تمدید هم کردیم. یعنی توی این تیم دفاع بدتر از لوئیز هم هست که لوییز فیکسه؟

محمد فانتوم در 24/4/1399 | 21:04 گفت:

اول بزارید آرتتا بدبخت یه نیمفصل تو تیم باشه و خریداشو بکنه ، بعد بیاین اعتراض کنین !!!!
وضعیت تیمو که بهتر کرده..
سبک بازی تیمو منظم و دلپذیر کرده...
بالاخره یه سیستم و چینش مناسب برا تیم پیدا کرده..
بازیکنا رو شکوفا کرده...به تیم نظم و تعهد داده...
اما دیگه واقعا ضعف کیفی بازیکنا و اشتباهات فردی رو که نمیتونه کاری بکنه.!
یجور میگید چرا لوییزز فیکسه که هر کی ندونه فکر میکنه فندایک و راموس نیمکتن !!!!

vahid در 23/4/1399 | 21:41 گفت:

خوب دیگه با رای تجدید نظر یوفا سیتی دوباره به لیگ قهرمانان برگشت. دیگه حتی اگر تو این دو تا بازی اخر هم شش امتیاز گرفته بودیم شانسی برای چهارم شدن و سهمیه نداشتیم. این فصل هم که برامون تموم شده ولی با این هم تیم خوب تو لیگ که روز به روز به جمع مدعیها و سهم گیرها بیشتر میشه(تاتنهام. لستر‌ یا حتی شاید نیوکاسل با مدیریت عربستانیها) اگر تو این تعطیلات یه تیم خوب جمع نشه و ارتتا هم فصل بعد نتونه نتیجه بگیره وضعمون از میلان و اینتر هم بدتر میشه

xX.ArAs.Xx در 23/4/1399 | 02:19 گفت:

مشکل از تفکرات دفاعی حاکم بر تیم وگرنه همه این بازیکنا در تیم های قبلیشون ده لول حداقل از اینی که هستن بهتر بودن.همین کولا اولین فصلش تو آرسنال نه تنها کسی ازش رد نمیشد بلکه تو کارهای هجومی هم عالی بود الان انگار تا حالا فوتبال بازی نکرده یا موستفی که فیکس تیم ملی آلمان بود الان اتوبان ، لویز امار سوتی هاش تو کل ادوار بازیش اندازه یه نیم فصل تو آرسنال نیست خسته شدیم از این همه اشتباه ده فصل عالم و آدم میگن دفاع آرسنال داغون هیچ کدوم از مدیرا به هیچ جاشون نمیگیرن...
البته فقط مشکل دفاع نیست اوبا امروز در حد یه مهاجم آماتورم نبود حداقل دوتا گل صد در صد و نزد ، بقیه هم که هیچی معلوم نبود اگر مارتینز انگیزه نداشت چه اتفاقی قرار بود بیوفته.

hoseyn در 23/4/1399 | 00:28 گفت:

درسته مشکل تیم خط دفاعیه و تا درست نشه هیچی نمیشیم، واقعا هم همینه، ولی مشکل بزرگ‌تر سماجت بی حد و حرص ارتتا روی مواردیه که عالم و آدم داد میزنن غلطه! امیدوارم اول این سماجت کم بشه. وگرنه کاناوار‌و هو تو تیم باشه ارتتا به لوییز بازی میده! همونطور که الان لاکازت تو تیمه و داره به انکتیا بازی میده.

hoseyn در 23/4/1399 | 00:07 گفت:

درسته مشکل تیم خط دفاعیه و تا درست نشه هیچی نمیشیم، واقعا هم همینه، ولی مشکل بزرگ‌تر سماجت بی حد و حرص ارتتا روی مواردیه که عالم و آدم داد میزنن غلطه! امیدوارم اول این سماجت کم بشه. وگرنه کاناوار‌و هو تو تیم باشه ارتتا به لوییز بازی میده! همونطور که الان لاکازت تو تیمه و داره به انکتیا بازی میده.

mehdi+h در 22/4/1399 | 23:56 گفت:

این تیم تا دفاع رو درست نکنه هر کسی هم بیاد همینه باید تعغیرات تو دفاع صورت بگیره تا شاید درست بشه هر سیستمی یا سبکی هم بازی کنیم با این دفاع هیچی نمی شیم