توماس پارتی ؛ به آرسنال خوش آمدی

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
آرسنــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 250,849 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
 آرسنال در هشت بازی خارج از خانه رقابت های بزرگسالان اروپایی (W٦ D۲) شکست ناپذیر است ، که طولانی ترین روند آنها از مارس ۱٩٩۵ است. توپچی ها هرگز ٩ بازی بدون شکست نبوده اند.
آرسنال در هشت بازی خارج از خانه رقابت های بزرگسالان اروپایی (W٦ D۲) شکست ناپذیر است ، که طولانی ترین روند آنها از مارس ۱٩٩۵ است. توپچی ها هرگز ٩ بازی بدون شکست نبوده اند.
به گزارش TheAFCBeII :"میکل آرتتا تأیید کرد که توماس پارتی فردا به تمرینات باز می گردد. همانطور که چندی پیش اشاره کرده بودیم ، احتمال یک اتفاق غافلگیر کننده برای یکشنبه پیش رو بسیار زیاد است و این شانس وجود دارد که "اختاپوس" را در ترکیب تیم برای دربی مقابل تاتنهام ببینیم." به گزارش TheAFCBeII :"میکل آرتتا تأیید کرد که توماس پارتی فردا به تمرینات باز می گردد. همانطور که چندی پیش اشاره کرده بودیم ، احتمال یک اتفاق غافلگیر کننده برای یکشنبه پیش رو بسیار زیاد است و این شانس وجود دارد که "اختاپوس" را در ترکیب تیم برای دربی مقابل تاتنهام ببینیم."
الکساندر لاکازت در بازی شب گذشته به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد👏👏 الکساندر لاکازت در بازی شب گذشته به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد👏👏
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]

توماس پارتی ؛ به آرسنال خوش آمدی

...

سلام و تبریک بخاطر نهایی شدن خرید پارتی
حقیقتش فعلا فقط بصورت فردی میشه بازیکن رو تحلیل کرد چون نمیدونم حالا با خرید دفاع و هافبک دفاعی و بهبود کیفیت دفاعی تیم بازهم 5 دفاعه بازی میکنیم یا به 4231 برمیگردیم یا 433 میشیم و خب وظایف و اثرات پارتی توی هر کدوم از این سیستم ها متفاوته
در آمار بالا مشخصا پارتی حمل کننده توپ خوبی توی پستش و نسبت به بازیکنهای مشابه هست ، از لحاظ دفاعی برتری شدیدی نسبت به هر چیزی داره که ما توی چند سال اخیر تو پست هافبک داشتیم و حفظ توپ خوبی برای یه هافبک با سبک دفاعی داره . درسته پاس های خوبی میده ولی نمیتونه در عمق خط هافبک بازیساز اصلی خط هافبک (بازیکنی توی سبک تیاگو) باشه و هافبک دونده و تخریب کننده بازی حریفه . نکته اینه هم اجازه آزاد تر شدن سبایوس رو میده هم بازی کردن شماره 10 رو. باید صبر کرد و دید. مثلا زوج ژاکا و پارتی اینقدری قدرت و پوشش دفاعی ایجاد میکنه که بشه ویلیان یا اوزیل رو توی پست 10 بازی داد و نگران قدرت دفاعیشون نبود. یا با سبایوس و ژاکا 433 خوبی رو میتونن تشکیل بدن. این چارت عملکرد پارتی رو نسبت به برترین بازیکنای جهان توی پست هافبک نشون میده
مثلا توپ گیری یا درگیری تن به تن ، پاس رو به جلو و پاس در نیمه حریف ، قطع توپ وباز پس گیری توپ و لمس توپ ؛ در همه این فاکتور ها عملکرد در سطح بالا رو میتونه اجرا کنه و کرده. درسته مثل هافبک طراح پاس کلیدی نمیده یا مثل سبایوس خطا نمیگیره ولی به عنوان شماره 6 یا هافبک مرکزی همه فاکتور های لازم رو کم و بیش داره.

خلاصه اینکه خریدی کردیم که میشه بخاطرش امیدوار بود. توصیه جدی من اینه که دوستان بازیهای ملیش و بازیهای اتلتیکو جلوی تیمهای ضعیف تر رو نگاه کنن و به چیزهایی که از پارتی توی بازیهای بزرگ دیدن بسنده نکنن تا بتونن تنوع مهارت های پارتی و همین طور ضعف هاش رو درست بشناسن . پتانسیل های پارتی میتونه اونو به بهترین خرید امسال لیگ تبدیل کنه و بسته به چیزی که مربی ازش میخواد میتونه بازی مشابه دورانش در اتلتیکو یا یه چیز کاملا جدید رو ارائه بده.


 

ثبت نظر شمانظرات پیشین

امیر حسین در 15/7/1399 | 12:42 گفت:

مرسی حسین ، پس واسه اینه ترکیده

hoseyn در 15/7/1399 | 12:13 گفت:

واقعا خرید عالی بود. یکی از بزرگ‌ترین نقاط ضعف باقیمونده رو پوشش دادیم. چون ما با خرید عوار هم بدون داشتن پارتی نمیتونستیم به سیستم ۴ دفاعه سویچ کنیم. امیدواری من نسبت به این فصل چندین پله افزایش پیدا کرد.

امیرحسین، سالیبا به خاطر فوت مادرش و یه سری مسائل شخصی دیگه ضربه روحی بدی خورده و افسرده شده. آرتتا هم ظاهرا نمیخواد با این شرایط روحی بهش بازی بده که عملکرد ضعیفش اونو تبدیل به یه لرد دیگه کنه! همین بود که میخواستن دوباره برای یه فصل قرضش بدند که خب نشد.

hoseyn در 15/7/1399 | 12:12 گفت:

واقعا خرید عالی بود. یکی از بزرگ‌ترین نقاط ضعف باقیمونده رو پوشش دادیم. چون ما با خرید عوار هم بدون داشتن پارتی نمیتونستیم به سیستم ۴ دفاعه سویچ کنیم. امیدواری من نسبت به این فصل چندین پله افزایش پیدا کرد.

امیرحسین، سالیبا به خاطر فوت مادرش و یه سری مسائل شخصی دیگه ضربه روحی بدی خورده و افسرده شده. آرتتا هم ظاهرا نمیخواد با این شرایط روحی بهش بازی بده که عملکرد ضعیفش اونو تبدیل به یه لرد دیگه کنه! همین بود که میخواستن دوباره برای یه فصل قرضش بدند که خب نشد.

امیر حسین در 15/7/1399 | 11:08 گفت:

شماره 4 ما سالیبا است و خیلی امیدوارم به درخشش و محکم کردن خط دفاعی داشتیم با اومدنش اما نیست اصلا کسی میدونه چرا؟ گابریل عالی بوده تیزنی هم خوب بوده اگه سالیبا هم اوکی باشه واقعا تیم تو فاز دفاعی خیلی خیلی خوب میشه کنار پارتی