رسیدن به آرزو و رویام

نویسنده: hamid mehdizadeh

وبلاگ من
نویسنده: hamid mehdizadeh
....
کل بازدید: 763 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
ولکات به علت مریضی تیم را در آلمان همراهی نخواهد کرد اما ولبک، ژیرو ،چمبرز و ایووبی برای همراهی تیم مشکلی ندارند.همچنین آرسنال از بعضی بازیکنان آکادمی همچون بین شیف ،ویلوک ،انکتیا و نلسون با تیم سفر کرده اند و احتمالا از آنها استفاده خواهد شد. ولکات به علت مریضی تیم را در آلمان همراهی نخواهد کرد اما ولبک، ژیرو ،چمبرز و ایووبی برای همراهی تیم مشکلی ندارند.همچنین آرسنال از بعضی بازیکنان آکادمی همچون بین شیف ،ویلوک ،انکتیا و نلسون با تیم سفر کرده اند و احتمالا از آنها استفاده خواهد شد.
به گزارش نشریه اسپانیایی موندو دیپورتیو به مسوت اوزیل و مدیر برنامه هایش از طرف آرسن ونگر اجازه ی مستقیم داده شده تا برای پیدا کردن باشگاهی جدید فعالیت کنند . به گزارش نشریه اسپانیایی موندو دیپورتیو به مسوت اوزیل و مدیر برنامه هایش از طرف آرسن ونگر اجازه ی مستقیم داده شده تا برای پیدا کردن باشگاهی جدید فعالیت کنند .
 تیم منتخب هفته ی دوازدهم لیگ برتر از دید ESPN با حضور سه نماینده از آرسنال و با سرمربیگری آرسن ونگر تیم منتخب هفته ی دوازدهم لیگ برتر از دید ESPN با حضور سه نماینده از آرسنال و با سرمربیگری آرسن ونگر
ونگر: او از لحاظ ذهنی مانند پر مرتساکر قوی است و توانسته نظم خوبی به خط دفاع بدهد. او (مانند پر مرتساکر) به بازیکنان انگیزه میدهد و آن ها را رهبری میکند با اینکه ۱۰ سال از پر جوان تر است.
ونگر: او از لحاظ ذهنی مانند پر مرتساکر قوی است و توانسته نظم خوبی به خط دفاع بدهد. او (مانند پر مرتساکر) به بازیکنان انگیزه میدهد و آن ها را رهبری میکند با اینکه ۱۰ سال از پر جوان تر است.
طرح بلیچر ریپورت از صحبت های هکتور بلرین بعد از پیروزی در برابر تاتنهام... ما دهان بعضی ها را بستیم!
طرح بلیچر ریپورت از صحبت های هکتور بلرین بعد از پیروزی در برابر تاتنهام... ما دهان بعضی ها را بستیم!
به نقل از موندو دیپورتیو:بارسلونا در فکر ارائه پیشنهادی به ارزش ۲۰ میلیون یورو برای مسوت اوزیل در ژانویه است.گفته می شود ونگر هم به او اجازه ی مذاکرات برای خروج را داده است. به نقل از موندو دیپورتیو:بارسلونا در فکر ارائه پیشنهادی به ارزش ۲۰ میلیون یورو برای مسوت اوزیل در ژانویه است.گفته می شود ونگر هم به او اجازه ی مذاکرات برای خروج را داده است.
تیم آرسنال در تمام فصل های لیگ برتر زمانی که در خانه تاتنهام را  شکست داده است، در پایان مسابقات لیگ حداقل در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است. تیم آرسنال در تمام فصل های لیگ برتر زمانی که در خانه تاتنهام را شکست داده است، در پایان مسابقات لیگ حداقل در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است.
دیوید سیمن :شرایط و آمادگی تیم ها تغییر کرده است اما قدرت نه. قدرت با تصاحب جام ها بدست می آید و تاتنهام هنوز نتوانسته است این کار را انجام بدهد! دیوید سیمن :شرایط و آمادگی تیم ها تغییر کرده است اما قدرت نه. قدرت با تصاحب جام ها بدست می آید و تاتنهام هنوز نتوانسته است این کار را انجام بدهد!
پوچیتینو در مورد ونگر:او یکی از بزرگترین مربی های تاریخ فوتبال است، در سطح سر الکس فرگوسن، او همیشه مربی خاصی خواهد ماند. پوچیتینو در مورد ونگر:او یکی از بزرگترین مربی های تاریخ فوتبال است، در سطح سر الکس فرگوسن، او همیشه مربی خاصی خواهد ماند.
 استیو بولد اسطوره و مربی حال حاضر باشگاه آرسنال ۵۵ساله شد. استیو بولد اسطوره و مربی حال حاضر باشگاه آرسنال ۵۵ساله شد.

رسیدن به آرزو و رویام

سلام خدمت دوستان گلم امروز میخوام یه اتفاق جالب رو براتون بگم
یه ماه پیش به باشگاه یه ایمیل زدم و همینجوری احساساتم رو گفتم که من عشقم ارسنال هست و از این چیزا اخرشم گفتم ارزوم اینه یه هدیه یا نامه از طرف باشگاه داشته باشم در عین ناباوری گفتن برات میفرستیم و تاریخشو مشخص کن بعد از 10 روز رسید دستم هنوز هم تو شوک هستم
میخواستم با اقا ارمان هماهنگ کنم بعدش گفتم مزاحم نشم همینجا میزارم

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid mehdizadeh در 6/6/1396 | 23:17 گفت:

از همه دوستان تشکر میکنم به امید بازگشت به روز های اوج

آرمان امیراحمدی در 6/6/1396 | 06:02 گفت:

مبارکت باشه رفیق

vahid در 5/6/1396 | 19:41 گفت:

چك يه گل واسمون خريد

vahid در 5/6/1396 | 17:32 گفت:

هر وقت بازي چلسي رو نگاه ميكنم شديدا از اين موضوع اعصابم به هم ميريزه كه چرا ونگر مانع برگشتن دوباره فابرگاس به ارسنال شد
هافبك نابغه به معني واقعي كلمه

masoud mahmudpur در 5/6/1396 | 15:19 گفت:

خیلی هم عالی

hamid mehdizadeh در 4/6/1396 | 22:38 گفت:

از همه دوستان ممنونم تنها هدفم از این که عکس هارو گذاشتم این بود که ببینید چه تیم پرارزشی داریم که برای یه هوادار معمولی اینقدر ارزش میدن آره داداش راحت فرستادن حتی من اصرار نکردم که بفرستم فقط تو متنی که نوشته بودن اشاره کرده بودم البته اینو بگم از سال 2009 تو سایت رسمی عضو هستم و زیاد ایمیل میزنم هرچی مناسبتی میشه یه مذخرفی مینویسم شاید به خاطر اون هست

mehdi h در 4/6/1396 | 21:06 گفت:

منم تبریک می گم بهت ولی جالبه که خیلی راحت بهت دادن یعنی به عنوان یه هوادار ارزش غایل شدن خودش نکته مثبتی هست. ارزش این کار خیلی زیاده.

محمد در 4/6/1396 | 20:49 گفت:

به عنوان یه طرفدار آرسنال واقعا افتخاریه برای شما دوست آرسنالی تبریک میگم

پیمان در 4/6/1396 | 16:57 گفت:

چقدر زیبا