رسیدن به آرزو و رویام

نویسنده: hamid mehdizadeh

وبلاگ من
نویسنده: hamid mehdizadeh
....
کل بازدید: 606 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
به گزارش تلگراف دنی ولبک حداقل ۴ هفته به دلیل مصدومیت از ناحیه ی کشاله ی ران از میادین دور خواهد بود . به گزارش تلگراف دنی ولبک حداقل ۴ هفته به دلیل مصدومیت از ناحیه ی کشاله ی ران از میادین دور خواهد بود .
مشکل ولبک جدی است.او برابر چلسی در دقیقه ۷۳ مصدوم شد، جای خود را به ژیرو داد. ولبک از ناحیه کشاله ران مصدوم شده است و به نظر میرسد مصدومیت او جدی باشد مشکل ولبک جدی است.او برابر چلسی در دقیقه ۷۳ مصدوم شد، جای خود را به ژیرو داد. ولبک از ناحیه کشاله ران مصدوم شده است و به نظر میرسد مصدومیت او جدی باشد
تیم منتخب هفته ی پنجم لیگ برتر از دید bbc ... موستافی و کولاسیناچ دو نماینده ی آرسنال در این تیم هستند . تیم منتخب هفته ی پنجم لیگ برتر از دید bbc ... موستافی و کولاسیناچ دو نماینده ی آرسنال در این تیم هستند .
جدول مسابقات لیگ برتر انگلیس در پایان هفته ی پنجم جدول مسابقات لیگ برتر انگلیس در پایان هفته ی پنجم
 پست هکتور بلرین بعد از بازی با چلسی، از تماشاگرام بابت حمایت امروز تشکر میکنم ، متاسفانه نتوانستیم با سه امتیاز زمین بازی را ترک کنیم اما یکی کلین شیت قوی انجام دادیم . پست هکتور بلرین بعد از بازی با چلسی، از تماشاگرام بابت حمایت امروز تشکر میکنم ، متاسفانه نتوانستیم با سه امتیاز زمین بازی را ترک کنیم اما یکی کلین شیت قوی انجام دادیم .
آخرین باری که الکسیس به عنوان یار تعویضی وارد بازی شده است و موفق به گلزنی شده به برد ۲-۱ بارسلونا در برابر رئال مادرید در اکتبر ۲۰۱۳ بر میگردد . در ۲۴ بار بعدی که به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده نتوانسته است گلزنی کند .
آخرین باری که الکسیس به عنوان یار تعویضی وارد بازی شده است و موفق به گلزنی شده به برد ۲-۱ بارسلونا در برابر رئال مادرید در اکتبر ۲۰۱۳ بر میگردد . در ۲۴ بار بعدی که به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده نتوانسته است گلزنی کند .
آرسنال بعد از سال ۲۰۰۵ برای اولین بار توانست در یک بازی از لیگ برتر در ورزشگاه استمفوربریج برابر چلسی دروازه اش را بسته نگه دارد . آرسنال بعد از سال ۲۰۰۵ برای اولین بار توانست در یک بازی از لیگ برتر در ورزشگاه استمفوربریج برابر چلسی دروازه اش را بسته نگه دارد .
 چلسی برای اولین بار در استمفوربریج بعد از ۲۲ مسابقه زیر نظر آنتونیو کونته در لیگ جزیره موفق به گلزنی نشد . چلسی برای اولین بار در استمفوربریج بعد از ۲۲ مسابقه زیر نظر آنتونیو کونته در لیگ جزیره موفق به گلزنی نشد .
بهترین بازیکن زمین : آرون رمزی ، ۷۳ لمس توپ، ۴۲ پاس صحیح از ۵۱ پاس، دو شوت به طرف دروازه ( یک برخورد با تیر ) ، ۱۲.۳۴ کیلومتر  دوندگی ( بیشترین میزان دوندگی در بین بازیکنان ) بهترین بازیکن زمین : آرون رمزی ، ۷۳ لمس توپ، ۴۲ پاس صحیح از ۵۱ پاس، دو شوت به طرف دروازه ( یک برخورد با تیر ) ، ۱۲.۳۴ کیلومتر دوندگی ( بیشترین میزان دوندگی در بین بازیکنان )
حاشیه پیش از بازی : موراتا هکتور بلرین را در تونل هل داد !  به گزارش مترو در حالی که بلرین در حال مصاحبه با شبکه ی اسکای اسپرت پیش از رفتن دو تیم به میدان بود آلوارو موراتا از پشت او رد شد و به هکتور تنه زد . هکتور بلرین واکنش خاصی به این حرکت موراتا نشان نداد و فقط لبخند زد ، مشخص نیست این حرکت موراتا جدی بوده یا فقط خواسته است شیطنت کند زیرا او و بلرین در تیم ملی اسپانیا هم بازی هستند . حاشیه پیش از بازی : موراتا هکتور بلرین را در تونل هل داد ! به گزارش مترو در حالی که بلرین در حال مصاحبه با شبکه ی اسکای اسپرت پیش از رفتن دو تیم به میدان بود آلوارو موراتا از پشت او رد شد و به هکتور تنه زد . هکتور بلرین واکنش خاصی به این حرکت موراتا نشان نداد و فقط لبخند زد ، مشخص نیست این حرکت موراتا جدی بوده یا فقط خواسته است شیطنت کند زیرا او و بلرین در تیم ملی اسپانیا هم بازی هستند .

رسیدن به آرزو و رویام

سلام خدمت دوستان گلم امروز میخوام یه اتفاق جالب رو براتون بگم
یه ماه پیش به باشگاه یه ایمیل زدم و همینجوری احساساتم رو گفتم که من عشقم ارسنال هست و از این چیزا اخرشم گفتم ارزوم اینه یه هدیه یا نامه از طرف باشگاه داشته باشم در عین ناباوری گفتن برات میفرستیم و تاریخشو مشخص کن بعد از 10 روز رسید دستم هنوز هم تو شوک هستم
میخواستم با اقا ارمان هماهنگ کنم بعدش گفتم مزاحم نشم همینجا میزارم

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid mehdizadeh در 6/6/1396 | 23:17 گفت:

از همه دوستان تشکر میکنم به امید بازگشت به روز های اوج

آرمان امیراحمدی در 6/6/1396 | 06:02 گفت:

مبارکت باشه رفیق

vahid در 5/6/1396 | 19:41 گفت:

چك يه گل واسمون خريد

vahid در 5/6/1396 | 17:32 گفت:

هر وقت بازي چلسي رو نگاه ميكنم شديدا از اين موضوع اعصابم به هم ميريزه كه چرا ونگر مانع برگشتن دوباره فابرگاس به ارسنال شد
هافبك نابغه به معني واقعي كلمه

masoud mahmudpur در 5/6/1396 | 15:19 گفت:

خیلی هم عالی

hamid mehdizadeh در 4/6/1396 | 22:38 گفت:

از همه دوستان ممنونم تنها هدفم از این که عکس هارو گذاشتم این بود که ببینید چه تیم پرارزشی داریم که برای یه هوادار معمولی اینقدر ارزش میدن آره داداش راحت فرستادن حتی من اصرار نکردم که بفرستم فقط تو متنی که نوشته بودن اشاره کرده بودم البته اینو بگم از سال 2009 تو سایت رسمی عضو هستم و زیاد ایمیل میزنم هرچی مناسبتی میشه یه مذخرفی مینویسم شاید به خاطر اون هست

mehdi h در 4/6/1396 | 21:06 گفت:

منم تبریک می گم بهت ولی جالبه که خیلی راحت بهت دادن یعنی به عنوان یه هوادار ارزش غایل شدن خودش نکته مثبتی هست. ارزش این کار خیلی زیاده.

محمد در 4/6/1396 | 20:49 گفت:

به عنوان یه طرفدار آرسنال واقعا افتخاریه برای شما دوست آرسنالی تبریک میگم

پیمان در 4/6/1396 | 16:57 گفت:

چقدر زیبا