رسیدن به آرزو و رویام

نویسنده: hamid mehdizadeh

وبلاگ من
نویسنده: hamid mehdizadeh
....
کل بازدید: 865 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
الکساندر لاکازت با منتشر کردن این استوری در اینستاگرام شخصی خود خبر از عمل موفقیت آمیز روی پایش داد و طبق اعلام خبرگزاری ها ممکن است به بازی ۱ آوریل مقابل استوک سیتی برسد.
الکساندر لاکازت با منتشر کردن این استوری در اینستاگرام شخصی خود خبر از عمل موفقیت آمیز روی پایش داد و طبق اعلام خبرگزاری ها ممکن است به بازی ۱ آوریل مقابل استوک سیتی برسد.
آرسنال حاضر است برای خرید اسمالینگ ۲۵ میلیون پوند بپردازد.یونایتد به تازگی می خواهد از پول فروش اسمالینگ، جانی ایوانز را نیز خریداری کند.بند فسخ قرارداد جانی ایوانز در صورت سقوط وست برومویچ ۳ میلیون پوند خواهد بود.آرسنال نیز در پنجره نقل انتقالات ماه ژانویه به ایوانز پیشنهاد ۱۰ میلیون پوندی داده بود اما این پیشنهاد رد شد چون آن ها اعتقاد داشتند که قیمت این مدافع سی ساله نزدیک ۲۵ میلیون پوند است. آرسنال حاضر است برای خرید اسمالینگ ۲۵ میلیون پوند بپردازد.یونایتد به تازگی می خواهد از پول فروش اسمالینگ، جانی ایوانز را نیز خریداری کند.بند فسخ قرارداد جانی ایوانز در صورت سقوط وست برومویچ ۳ میلیون پوند خواهد بود.آرسنال نیز در پنجره نقل انتقالات ماه ژانویه به ایوانز پیشنهاد ۱۰ میلیون پوندی داده بود اما این پیشنهاد رد شد چون آن ها اعتقاد داشتند که قیمت این مدافع سی ساله نزدیک ۲۵ میلیون پوند است.
قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا جمعه ۴ اسفند ماه در سوئیس برگزار خواهد شد.آرسنال در صورت صعود به مرحله ی بعد در این قرعه کشی شرکت داده خواهد شد. قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا جمعه ۴ اسفند ماه در سوئیس برگزار خواهد شد.آرسنال در صورت صعود به مرحله ی بعد در این قرعه کشی شرکت داده خواهد شد.
آرسنال رسما قرارداد تبلیغات شرکت هواپیمایی امارات بر روی البسه ی باشگاه را تا سال ۲۰۲۴ و بر روی نام ورزشگاه را تا سال ۲۰۲۸ تمدید کرد.طبق گزارش تلگراف، قرارداد ۵ ساله ی آرسنال با امارات با ارزشی بالغ بر ۲۰۰ میلیون پوند است. بر همین اساس پس از منچستر یونایتد با ۴۷ میلیون پوند در سال، آرسنال در کنار چلسی با ۴۰ میلیون پوند در سال جایگاه دوم باارزش ترین قرارداد تبلیغاتی در انگلستان را دریافت خواهد کرد. آرسنال رسما قرارداد تبلیغات شرکت هواپیمایی امارات بر روی البسه ی باشگاه را تا سال ۲۰۲۴ و بر روی نام ورزشگاه را تا سال ۲۰۲۸ تمدید کرد.طبق گزارش تلگراف، قرارداد ۵ ساله ی آرسنال با امارات با ارزشی بالغ بر ۲۰۰ میلیون پوند است. بر همین اساس پس از منچستر یونایتد با ۴۷ میلیون پوند در سال، آرسنال در کنار چلسی با ۴۰ میلیون پوند در سال جایگاه دوم باارزش ترین قرارداد تبلیغاتی در انگلستان را دریافت خواهد کرد.
نظر آرسن ونگر راجع به تیم اوسترشوندز و سامان قدوس:کاپیتان آنها (سامان قدوس) بازیکن بسیار موثری است، به نظرم عملکرد مناسب این تیم در لیگ اروپا به دلیل وجود چنین بازیکنانی بوده است. نظر آرسن ونگر راجع به تیم اوسترشوندز و سامان قدوس:کاپیتان آنها (سامان قدوس) بازیکن بسیار موثری است، به نظرم عملکرد مناسب این تیم در لیگ اروپا به دلیل وجود چنین بازیکنانی بوده است.
تیم منتخب دور رفت مرحله ۱/۱۶ لیگ اروپا از نگاه هو اسکورد، با حضور یک نماینده از آرسنال تیم منتخب دور رفت مرحله ۱/۱۶ لیگ اروپا از نگاه هو اسکورد، با حضور یک نماینده از آرسنال
تیم منتخب دور رفت مرحله ۱/۱۶ لیگ اروپا از نگاه یوفا، با حضور سه نماینده از آرسنال تیم منتخب دور رفت مرحله ۱/۱۶ لیگ اروپا از نگاه یوفا، با حضور سه نماینده از آرسنال
 ترکیب رسمی آرسنال در مقابل اوسترشوندز. داوید اوسپینا کاپیتان آرسنال در این دیدار خواهد بود. ترکیب رسمی آرسنال در مقابل اوسترشوندز. داوید اوسپینا کاپیتان آرسنال در این دیدار خواهد بود.
 لیام بردی اسطوره ی بزرگ باشگاه آرسنال ۶۲ ساله شد. او وقتی در آکادمی آرسنال فعال بود هری کین را به دلیل چاقی کنار گذاشت! لیام بردی اسطوره ی بزرگ باشگاه آرسنال ۶۲ ساله شد. او وقتی در آکادمی آرسنال فعال بود هری کین را به دلیل چاقی کنار گذاشت!
جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته بیست و هفتم جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته بیست و هفتم

رسیدن به آرزو و رویام

سلام خدمت دوستان گلم امروز میخوام یه اتفاق جالب رو براتون بگم
یه ماه پیش به باشگاه یه ایمیل زدم و همینجوری احساساتم رو گفتم که من عشقم ارسنال هست و از این چیزا اخرشم گفتم ارزوم اینه یه هدیه یا نامه از طرف باشگاه داشته باشم در عین ناباوری گفتن برات میفرستیم و تاریخشو مشخص کن بعد از 10 روز رسید دستم هنوز هم تو شوک هستم
میخواستم با اقا ارمان هماهنگ کنم بعدش گفتم مزاحم نشم همینجا میزارم

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid mehdizadeh در 6/6/1396 | 23:17 گفت:

از همه دوستان تشکر میکنم به امید بازگشت به روز های اوج

آرمان امیراحمدی در 6/6/1396 | 06:02 گفت:

مبارکت باشه رفیق

vahid در 5/6/1396 | 19:41 گفت:

چك يه گل واسمون خريد

vahid در 5/6/1396 | 17:32 گفت:

هر وقت بازي چلسي رو نگاه ميكنم شديدا از اين موضوع اعصابم به هم ميريزه كه چرا ونگر مانع برگشتن دوباره فابرگاس به ارسنال شد
هافبك نابغه به معني واقعي كلمه

masoud mahmudpur در 5/6/1396 | 15:19 گفت:

خیلی هم عالی

hamid mehdizadeh در 4/6/1396 | 22:38 گفت:

از همه دوستان ممنونم تنها هدفم از این که عکس هارو گذاشتم این بود که ببینید چه تیم پرارزشی داریم که برای یه هوادار معمولی اینقدر ارزش میدن آره داداش راحت فرستادن حتی من اصرار نکردم که بفرستم فقط تو متنی که نوشته بودن اشاره کرده بودم البته اینو بگم از سال 2009 تو سایت رسمی عضو هستم و زیاد ایمیل میزنم هرچی مناسبتی میشه یه مذخرفی مینویسم شاید به خاطر اون هست

mehdi h در 4/6/1396 | 21:06 گفت:

منم تبریک می گم بهت ولی جالبه که خیلی راحت بهت دادن یعنی به عنوان یه هوادار ارزش غایل شدن خودش نکته مثبتی هست. ارزش این کار خیلی زیاده.

محمد در 4/6/1396 | 20:49 گفت:

به عنوان یه طرفدار آرسنال واقعا افتخاریه برای شما دوست آرسنالی تبریک میگم

پیمان در 4/6/1396 | 16:57 گفت:

چقدر زیبا