فهرست بهترين گلزنان ليگ برتر انگليس

نویسنده: ali_ston69

وبلاگ من
نویسنده: ali_ston69
آرسنال
کل بازدید: 8,339 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

فهرست بهترين گلزنان ليگ برتر انگليس

 
 مهاجم هلندي تيم فوتبال آرسنال همچنان عنوان بهترين گلزن ليگ برتر انگليس را در اختيار دارد.روبین فان پرسی که در فصل جاری درخشش زیادی داشته، با خاتمه مسابقات هفته بیست و پنجم لیگ برتر با 22 گل زده بیشترین تعداد گل زده را در میان بازیکنان لیگ برتری دارد و از این رو صاحب رده نخست فهرست بهترین گلزنان لیگ است.

پس از او وین رونی، مهاجم ملی پوش منچستر یونایتد با 17 گل زده، صاحب رده دوم است. رونی در بازی روز شنبه با لیورپول زننده هر دوگل تیمش در پیروزی 2 بر یک بود و به رقیب هلندی خود نزدیک شد.

پس از وی دمبابا، گلزن سنگالی نیوکاسل با 16 گل زده صاحب پله سوم است.

*فهرست بهترین گلزنان لیگ برتر انگلیس به شرح زیر است:


22 گل زده :

روبین فان پرسی، آرسنال

17 گل زده:

وین رونی، منچستریونایتد

16 گل زده :

دمبابا، نیوکاسل یونایتد


15 گل زده :

سرخیوآخرو، منچسترسیتی

13 گل زده :

یاکوبو آگبینی، بلکبرن

12 گل زده :

ادین ژکو، منچسترسیتی

10 گل زده:

دنی گراهام، سوانسی- امانوئل آده بایور، تاتنهام

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

El Pistolero در 24/11/1390 | 23:10 گفت:

only robin hood

sam baygan در 24/11/1390 | 23:09 گفت:

خیلی ام سخت نبود سید! همه چیو که نمیتونم بگم خب!

سید امین هاشمی در 24/11/1390 | 22:47 گفت:

مرسی علی جان

sam baygan در 24/11/1390 | 22:45 گفت:

ایول به رابین هود خودمون

علی ارشدی در 24/11/1390 | 22:18 گفت:

اگه مصدوم نشه آقای گله

حمید فرازی در 24/11/1390 | 20:11 گفت:

رونی همیشه مهاجم خطرناکی نشون داده و با وجود این اختلاف نمیشه همین الان رابینو صاحب این عنوان دونست.امیدوارم حداقل رابین عنوان آقای گلی رو به دست بیاره تا در کنار کسب احتمالی جام حذفی امسال دو افتخار داشته باشیم

mohsen abbasi در 24/11/1390 | 19:39 گفت:

من منتظر دو تا هتریک جلو میلان و چلسیم

توپچی جنوب در 24/11/1390 | 19:22 گفت:

ما بتمن نمیخواهیم چون رابین رو داریم

درود بر رابین ونپرسی بزرگ

sepehr najafian در 24/11/1390 | 18:33 گفت:

آرسنال حمله،کاپيتان بايد گل بزنه.

masoud mahmudpur در 24/11/1390 | 17:13 گفت:

عمرا اگه کسی تا پایان فصل 22 تا بزنه

ali jamshidi در 24/11/1390 | 15:32 گفت:

زنده باد کاپیتان